2009. gada jaunumu arhīvs

18.12.2009

Velokrosa organizatori kopā ar BSIC piedalīsies Baložu vidusskolas īstenotajā projektā "Norāžu un marķējuma uzstādīšana skriešanas, slēpošanas, riteņbraukšanas un nūjošanas trasēs Ķekavas novada Baložu meža masīvā". Preses relīze šeit.

24.08.2009

Publicēti sacensību rezultāti! Tiekamies jau pēc nedēļas!

16.08.2009

Labvakar visiem maziem un lieliem! Vasariņas otra puse jau klāt un bizons ir atpakaļ no siltajām zemēm, lai atkal skrietu Baložos! Tiekamies jau rīt!

25.07.2009

Pirmo reizi bizonis izrāvies ārpus Baložu pilsētas teritorijas un aizvadījis pirmās skriešanas sacensības Ķekavas novada sporta svētkos! Prieks par lielo novadnieku atsaucību - šodien skriešanas distancē startēja 71 dalībnieks! Rezultātu sadaļā publicēti rezultāti! Uz tikšanos pavisam drīz jau mūsu sacensību seriāla nākamajā 5. posmā 17. augustā!

16.07.2009

Bet 25. jūlijā visi aicināti uz Ķekavas novada sporta svētkiem! Vairāk informācijas šeit

Ķekavas novada sporta svētki

31.05.2009

Ar saulaini skaistu dienu esam aizvadījuši starptautiskai bērnu aizsardzības dienai veltīto bērnu sporta dienu Baložos. Prieks par lielo vecāku un bērnu atsaucību - kopā startēja 61 dalībnieks. Tas liecina, ka šāda tradīcija, līdzīgi kā citas Baložos iesāktās - ir jāturpina. Tiesnešu vārdā sakām lielu paldies Laumai Žilko par brīnišķīgo ideju un pašaizliedzīgo darbu tās īstenošanā. Un, protams, lielu paldies sakām Andim Adatam par atbalstu Sporta iniciatīvu centra rīkotajiem pasākumiem! Uz tikšanos nākamajās sacensībās! Fotogalerijā skatāma fotoreprotāža no svētkiem!

27.05.2009

Pavasara sezonas sacensību kārtas sekmīgi esam aizvadījuši! Fotogalerijā varat aplūkot pēdējo 2 posmu bildes!

Uzmanību Baložu pilsētas bērniem un vecākiem! 31. maijā Baložos uz Jaunatnes ielas tiks rīkoti Bērnu sporta svētki. Pasākuma norises laiks no plkst. 10:00 līdz 12:00. Zemāk varat aplūkot svētku afišu! Nav ko sēdēt mājās - nāc un piedalies :)

Bērnu sporta svētki

5.05.2009

Sadaļā rezultāti publicēti Rīgas rajona sporta spēļu pavasara krosā rezultāti. Paldies dalībniekiem, tiesnešiem un atbalstītājiem! Tiekamies Bizoņa 2. kārtā!

04.05.2009

Sportisks sveiciens visiem valsts svētkos! Tiekamies jau šovakar pirmajā Bizoņa kārtā!

Rīgas rajona sporta spēļu pavasara krosā dalībnieku uzmanībai! Publicēti sekojoši dokumenti (visi Adobe PDF datnes veidā):

15.04.2009

Kas var un grib, un kam nav kur, tie visi laipni aicināti uz Lielo talku Baložos!

Lielā talka Baložos

9.04.2009

Sveiciens visiem bizoņiem Lieldienu laikā! Lai solis šogad gluds kā ripinātai olai (vārītai) :) Daba modusies un arī mēs tai līdzi! Esam publicējuši šī gada sacensību nolikumu. Būtiskākā izmaiņa šogad - apbalvošanas ceremoniju organizēsim 4. un 8. posmā, kurā apbalvosim kopvērtējuma par jau veiktajiem posmiem uzvarētājus, nevis kā līdz šim - katra posma. Tātad viena apbalvošana pēc pavasara posmiem un otra noslēdzošā - sacensību pēdējā posmā rudenī. Trase paliek nemainīga.

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross