1.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    27   Krišjānis Petrovs      i/u Krišjānis            0:01:29                  4,04  1000     
 2    8    Matīss Žilko           Bizonis                  0:03:00        +0:01:31  2     494      
 3    26   Tomass Zants           b\d Zvaigznīte           0:05:31        +0:04:02  1,08  268      
 4    33   Alise Zagorska                                  0:40:35        +0:39:06  0,14  36       

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    16   Lauma Žilko            Kāpa                     0:05:00                  12    1000     
 2    23   Paula Zante                                     0:05:39        +0:00:39  10,6  884      
 3    28   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk               0:06:04        +0:01:04  9,89  824      
 4    30   Eduards Balodis        Eduards Balodis          0:06:08        +0:01:08  9,78  815      
 5    19   Ieva Kasakovska        Ozoli                    0:13:22        +0:08:22  4,48  374      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    2    Krists Petko           Baloži                   0:06:48                  17,6  1000     
 2    7    Alberts Blajs          SS "Arkādija"            0:07:54        +0:01:06  15,1  860      
 3    36   Oskars Bormanis        SS "Arkādija"            0:08:23        +0:01:35  14,3  811      
 4    11   Jānis Skadiņš          Baloži                   0:08:23        +0:01:35  14,3  811      
 5    21   Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:08:27        +0:01:39  14,2  804      
 6    24   Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:08:33        +0:01:45  14,0  795      
 7    31   Kristers Lūkins        Sevi                     0:08:44        +0:01:56  13,7  778      
 8    14   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:09:30        +0:02:42  12,6  715      
 9    20   Mārtiņš Lācis          Baloži                   0:09:30        +0:02:42  12,6  715      
 10   22   Andris Žilko           Kāpa                     0:09:50        +0:03:02  12,2  691      
 11   6    Valentīna Dinaburska                            0:10:15        +0:03:27  11,7  663      
 12   15   Laima Barbane          SS "Arkādija"            0:11:27        +0:04:39  10,4  593      
 13   35   Sabīne Bormane                                  0:12:49        +0:06:01  9,36  530      
 14   34   Sandra Bormane                                  0:13:58        +0:07:10  8,59  486      
 15   38   Mārtiņš Kazainis       Baloži                   0:15:22        +0:08:34  7,80  442      
 16   9    Tamara Seodinova       Baloži                   0:15:34        +0:08:46  7,70  436      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Mareks Florošeks       Arkādija                 0:10:42                  16,8  1000     
 2    32   Rolands Brencāns       Skola                    0:10:54        +0:00:12  16,5  981      
 3    13   Edgars Šumskis         SS "Arkādija"            0:11:15        +0:00:33  16    951      
 4    17   Rihards Puikevics      SS "Arkādija"            0:11:15        +0:00:33  16    951      
 5    18   Andis Grandāns         SS "Arkādija"            0:11:27        +0:00:45  15,7  934      
 6    12   Juris Šumskis          SS "Arkādija"            0:11:39        +0:00:57  15,4  918      
 7    10   Kaspars Skadiņš                                 0:11:48        +0:01:06  15,2  906      
 8    37   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:24        +0:02:42  13,4  798      
 9    41   Raimonds Kavgers       LSC                      0:13:44        +0:03:02  13,1  779      
 10   39   Inese Kauķe            Briksnis                 0:14:17        +0:03:35  12,6  749      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    40   Uģis Inka              PK Tinis                 0:16:03                  14,9  1000     
 2    29   Valerijs Stepanovs                              0:17:17        +0:01:14  13,8  928      
 3    25   Jānis Zants            Ventmontāža              0:17:41        +0:01:38  13,5  907      
 4    4    Raimonds Florošeks                              0:21:02        +0:04:59  11,4  763      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross