2.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    56   Eduards Žilko                                   0:01:05                  5,53  1000     
 2    55   Patriks Ramoss         sevi                     0:01:20        +0:00:15  4,5   812      
 3    68   Laura Ribkinska                                 0:01:33        +0:00:28  3,87  698      
 4    26   Tomass Zants           b\d Zvaigznīte           0:04:15        +0:03:10  1,41  254      
 5    8    Matīss Žilko           Bizonis                  0:04:15        +0:03:10  1,41  254      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    16   Lauma Žilko            Kāpa                     0:04:42                  12,7  1000     
 2    50   Edmunds Kokins         sevi                     0:05:09        +0:00:27  11,6  912      
 3    49   Evelīna Kokina                                  0:05:12        +0:00:30  11,5  903      
 4    48   Vitauts Jurģelis                                0:05:29        +0:00:47  10,9  857      
 5    23   Paula Zante                                     0:05:30        +0:00:48  10,9  854      
 6    43   Selva Vītoliņa         Rīgas 47.vsk             0:05:31        +0:00:49  10,8  851      
 7    52   Rihards Ramoss         sevi                     0:05:36        +0:00:54  10,7  839      
 8    28   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk               0:05:38        +0:00:56  10,6  834      
 9    53   Žaklīna Hermane                                 0:05:53        +0:01:11  10,1  798      
 10   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:07        +0:01:25  9,80  768      
 11   19   Ieva Kasakovska        Ozoli                    0:13:31        +0:08:49  4,43  347      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    2    Krists Petko           Baloži                   0:07:17                  16,4  1000     
 2    36   Oskars Bormanis        SS "Arkādija"            0:07:26        +0:00:09  16,1  979      
 3    7    Alberts Blajs          SS "Arkādija"            0:07:48        +0:00:31  15,3  933      
 4    24   Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:08:32        +0:01:15  14,0  853      
 5    14   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:09:08        +0:01:51  13,1  797      
 6    21   Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:09:17        +0:02:00  12,9  784      
 7    11   Jānis Skadiņš          Baloži                   0:09:20        +0:02:03  12,8  780      
 8    6    Valentīna Dinaburska                            0:09:28        +0:02:11  12,6  769      
 9    46   Edmunds Ļuta           Titurga                  0:09:29        +0:02:12  12,6  768      
 10   31   Kristers Lūkins        Sevi                     0:09:44        +0:02:27  12,3  748      
 11   20   Mārtiņš Lācis          Baloži                   0:10:17        +0:03:00  11,6  708      
 12   15   Laima Barbane          SS "Arkādija"            0:10:47        +0:03:30  11,1  675      
 13   60   Baiba Zariņa           OK Viga                  0:11:27        +0:04:10  10,4  636      
 14   44   Mairita Kolibere       Rīgas 47.vsk             0:12:00        +0:04:43  10    606      
 15   42   Vestlijs Vītoliņš      Arkādija                 0:12:00        +0:04:43  10    606      
 16   51   Sabīne Bormane                                  0:12:37        +0:05:20  9,51  577      
 17   54   Tamara Leonidova       Baloži                   0:13:29        +0:06:12  8,89  540      
 18   38   Mārtiņš Kazainis       Baloži                   0:13:35        +0:06:18  8,83  536      
 19   34   Sandra Bormane                                  0:14:34        +0:07:17  8,23  500      
 20   45   Diāna Agafonova                                 0:15:28        +0:08:11  7,75  470      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Mareks Florošeks       Arkādija                 0:10:04                  17,8  1000     
 2    17   Rihards Puikevics      SS "Arkādija"            0:10:28        +0:00:24  17,1  961      
 3    12   Edgars Šumskis         SS "Arkādija"            0:10:49        +0:00:45  16,6  930      
 4    18   Andis Grandāns         SS "Arkādija"            0:11:21        +0:01:17  15,8  886      
 5    32   Rolands Brencāns       Skola                    0:11:39        +0:01:35  15,4  864      
 6    59   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:11:55        +0:01:51  15,1  844      
 7    13   Juris Šumskis          SS "Arkādija"            0:12:15        +0:02:11  14,6  821      
 8    37   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:20        +0:03:16  13,5  755      
 9    61   Aivars Šeinfišs                                 0:13:49        +0:03:45  13,0  728      
 10   47   Andrejs Haļitovs       Titurga                  0:14:21        +0:04:17  12,5  701      
 11   41   Raimonds Kaugers       LSC                      0:14:39        +0:04:35  12,2  687      
 12   62   Andris Caunītis        Caunīšus 2005            0:14:45        +0:04:41  12,2  682      
 13   39   Inese Kauķe            Briksnis                 0:15:02        +0:04:58  11,9  669      
 14   57   Ilze Driķe             Briksnis                 0:16:03        +0:05:59  11,2  627      
 15   63   Baibinja Rutkovska     Caunīšus 2005            0:18:55        +0:08:51  9,51  532      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    58   Vladimirs Ļašs         SK Briksnis              0:15:42                  15,2  1000     
 2    29   Valerijs Stepanovs                              0:17:22        +0:01:40  13,8  904      
 3    67   Juris Žilko            IK Auseklis              0:18:55        +0:03:13  12,6  829      
 4    64   Jānis Cimermanis       Caunīšus 2005            0:19:43        +0:04:01  12,1  796      
 5    65   Jānis Caunītis         Caunīšus 2005            0:19:54        +0:04:12  12,0  788      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross