4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    56   Eduards Žilko                                   0:01:01                  5,90  1000     
 2    55   Patriks Ramoss         sevi                     0:01:05        +0:00:04  5,53  938      
 3    26   Tomass Zants           b\d Zvaigznīte           0:02:26        +0:01:25  2,46  417      
 4    33   Alise Zagorska                                  0:02:26        +0:01:25  2,46  417      
 5    8    Matīss Žilko           Bizonis                  0:03:04        +0:02:03  1,95  331      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    109  Aivars Podiņš          LSC                      0:04:26                  13,5  1000     
 2    105  Viktors Kamišans       LSC                      0:04:36        +0:00:10  13,0  963      
 3    16   Lauma Žilko            Kāpa                     0:04:44        +0:00:18  12,6  936      
 4    104  Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:05        +0:00:39  11,8  872      
 5    106  Velta Vītola           LSC                      0:05:16        +0:00:50  11,3  841      
 6    69   Eduards Košolaps                                0:05:22        +0:00:56  11,1  826      
 7    23   Paula Zante                                     0:05:25        +0:00:59  11,0  818      
 8    50   Edmunds Kokins         sevi                     0:05:37        +0:01:11  10,6  789      
 9    52   Rihards Ramoss         sevi                     0:05:42        +0:01:16  10,5  777      
 10   73   Andīna-Armanda Vilde                            0:06:07        +0:01:41  9,80  724      
 11   74   Karlīna Vilde                                   0:06:10        +0:01:44  9,72  718      
 12   119  Edgars Pujāts                                   0:06:12        +0:01:46  9,67  715      
 13   120  Eduards Balodis        Eduards Balodis          0:06:15        +0:01:49  9,6   709      
 14   80   Monika Brālis          pensionārus              0:06:34        +0:02:08  9,13  675      
 15   116  Žaklīna Hermane                                 0:06:44        +0:02:18  8,91  658      
 16   111  Ivars Raugulis         LSC                      0:08:45        +0:04:19  6,85  506      
 17   75   Jadviga Poriņa         Pensionārus              0:11:14        +0:06:48  5,34  394      
 18   19   Ieva Kasakovska        Ozoli                    0:12:25        +0:07:59  4,83  357      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    2    Krists Petko           Baloži                   0:07:29                  16,0  1000     
 2    7    Alberts Blajs          SS "Arkādija"            0:07:35        +0:00:06  15,8  986      
 3    110  Rūniks Bite            LSC                      0:07:37        +0:00:08  15,7  982      
 4    36   Oskars Bormanis        SS "Arkādija"            0:08:24        +0:00:55  14,2  890      
 5    24   Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:08:29        +0:01:00  14,1  882      
 6    90   Toms Macuks            Hanzas vsk               0:08:54        +0:01:25  13,4  840      
 7    115  Silva Grīnvalde        LSC                      0:08:56        +0:01:27  13,4  837      
 8    118  Dāvids Kopmanis        LSC                      0:09:12        +0:01:43  13,0  813      
 9    14   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:09:13        +0:01:44  13,0  811      
 10   124  Kristaps Baumanis      Titurga                  0:09:14        +0:01:45  12,9  810      
 11   11   Jānis Skadiņš          Baloži                   0:09:16        +0:01:47  12,9  807      
 12   114  Reinis Baumanis        Ķekavas vsk              0:09:20        +0:01:51  12,8  801      
 13   97   Jānis Vītoliņš         SIA Elko                 0:09:34        +0:02:05  12,5  782      
 14   21   Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:09:49        +0:02:20  12,2  762      
 15   102  Pauls Šedrēvics        SK Arkādija              0:09:57        +0:02:28  12,0  752      
 16   15   Laima Barbane          SS "Arkādija"            0:10:10        +0:02:41  11,8  736      
 17   121  Dāvis Petko            Baložus                  0:10:20        +0:02:51  11,6  724      
 18   122  Dainis Kļaviņš         Baloži                   0:10:32        +0:03:03  11,3  710      
 19   20   Mārtiņš Lācis          Baloži                   0:10:45        +0:03:16  11,1  696      
 20   60   Baiba Zariņa           OK Viga                  0:11:03        +0:03:34  10,8  677      
 21   103  Elīna Popoviča         Baložu vsk               0:11:53        +0:04:24  10,0  629      
 22   35   Sabīne Bormane                                  0:12:14        +0:04:45  9,80  611      
 23   70   Miķelis Lankovskis     Arkādija                 0:12:32        +0:05:03  9,57  597      
 24   101  Vestlijs Vītoliņš      Arkādija                 0:12:32        +0:05:03  9,57  597      
 25   34   Sandra Bormane                                  0:14:20        +0:06:51  8,37  522      
 26   100  Tamara Leonidova       Baloži                   0:14:24        +0:06:55  8,33  519      
 27   71   Linda Vološčuka                                 0:14:25        +0:06:56  8,32  519      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Mareks Florošeks       SS "Arkādija"            0:10:19                  17,4  1000     
 2    87   Andis Grandāns         SS "Arkādija"            0:10:37        +0:00:18  16,9  971      
 3    12   Edgars Šumskis         SS "Arkādija"            0:10:43        +0:00:24  16,7  962      
 4    112  Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:12:00        +0:01:41  15    859      
 5    117  Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:56        +0:02:37  13,9  797      
 6    113  Vladimirs Rjazancevs   LSC                      0:13:17        +0:02:58  13,5  776      
 7    126  Gunita Ošeniece        LSC Arkādija             0:13:23        +0:03:04  13,4  770      
 8    61   Aivars Šeinfišs                                 0:13:30        +0:03:11  13,3  764      
 9    41   Raimonds Kaugers       LSC                      0:13:53        +0:03:34  12,9  743      
 10   39   Inese Kauķe            Briksnis                 0:15:12        +0:04:53  11,8  678      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    108  Eduards Samersovs      LSC                      0:15:16                  15,7  1000     
 2    98   Uģis Inka              PK Tinis                 0:16:21        +0:01:05  14,6  933      
 3    123  Agris Bulavs                                    0:16:33        +0:01:17  14,5  922      
 4    67   Juris Žilko            IK Auseklis              0:16:34        +0:01:18  14,4  921      
 5    94   Ints Kalniņš           Briksnis                 0:16:59        +0:01:43  14,1  898      
 6    127  Māris Ozoliņš          Briksnis                 0:18:00        +0:02:44  13,3  848      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross