5.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    56   Eduards Žilko                                   0:01:04                  5,62  1000     
 2    55   Patriks Ramoss         sevi                     0:01:09        +0:00:05  5,21  927      
 3    91   Makars Lavišs                                   0:01:18        +0:00:14  4,61  820      
 4    33   Alise Zagorska                                  0:02:47        +0:01:43  2,15  383      
 5    133  Rihards Kauliņš                                 0:02:57        +0:01:53  2,03  361      
 6    8    Matīss Žilko           Bizonis                  0:03:05        +0:02:01  1,94  345      
 7    26   Tomass Zants           b\d Zvaigznīte           0:03:32        +0:02:28  1,69  301      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    109  Aivars Podiņš          LSC                      0:04:14                  14,1  1000     
 2    105  Viktors Kamišans       LSC                      0:04:25        +0:00:11  13,5  958      
 3    16   Lauma Žilko            Kāpa                     0:04:43        +0:00:29  12,7  897      
 4    104  Baiba Lejiņa           LSC                      0:04:53        +0:00:39  12,2  866      
 5    50   Edmunds Kokins         sevi                     0:04:54        +0:00:40  12,2  863      
 6    69   Eduards Košolaps                                0:04:54        +0:00:40  12,2  863      
 7    52   Rihards Ramoss         sevi                     0:05:02        +0:00:48  11,9  841      
 8    86   Sandis Popovičs        Baložu vsk               0:05:04        +0:00:50  11,8  835      
 9    106  Velta Vītola           LSC                      0:05:13        +0:00:59  11,5  811      
 10   43   Selva Vītoliņa         Rīgas 47.vsk             0:05:20        +0:01:06  11,2  793      
 11   23   Paula Zante                                     0:05:33        +0:01:19  10,8  762      
 12   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:05:50        +0:01:36  10,2  725      
 13   135  Pēteris Voskāns        Baloži                   0:05:57        +0:01:43  10,0  711      
 14   130  Andīna-Armanda Vilde                            0:06:00        +0:01:46  10    705      
 15   80   Monika Brālis          pensionārus              0:06:04        +0:01:50  9,89  697      
 16   131  Karlīna Vilde                                   0:06:06        +0:01:52  9,83  693      
 17   119  Edgars Pujāts                                   0:06:06        +0:01:52  9,83  693      
 18   30   Eduards Balodis        Eduards Balodis          0:06:11        +0:01:57  9,70  684      
 19   116  Žaklīna Hermane                                 0:06:21        +0:02:07  9,44  666      
 20   136  Marta Gusāre           O.Kalpaka RTDP           0:06:22        +0:02:08  9,42  664      
 21   49   Vitauts Jurģelis                                0:06:43        +0:02:29  8,93  630      
 22   95   Marija Jurģele                                  0:06:50        +0:02:36  8,78  619      
 23   111  Ivars Raugulis         LSC                      0:08:22        +0:04:08  7,17  505      
 24   75   Jadviga Poriņa         Pensionārus              0:11:35        +0:07:21  5,17  365      
 25   19   Ieva Kasakovska        Ozoli                    0:12:06        +0:07:52  4,95  349      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    2    Krists Petko           Baloži                   0:07:23                  16,2  1000     
 2    36   Oskars Bormanis        SS "Arkādija"            0:07:24        +0:00:01  16,2  997      
 3    110  Rūniks Bite            LSC                      0:07:31        +0:00:08  15,9  982      
 4    7    Alberts Blajs          SS "Arkādija"            0:07:32        +0:00:09  15,9  980      
 5    24   Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:08:37        +0:01:14  13,9  856      
 6    90   Toms Macuks            Hanzas vsk               0:08:39        +0:01:16  13,8  853      
 7    137  Silva Grīnvalde        LSC                      0:08:47        +0:01:24  13,6  840      
 8    139  Kristaps Baumanis      Titurga                  0:08:51        +0:01:28  13,5  834      
 9    77   Rinalds Brālis         Brāļi                    0:08:53        +0:01:30  13,5  831      
 10   11   Jānis Skadiņš          Baloži                   0:08:53        +0:01:30  13,5  831      
 11   97   Jānis Vītoliņš         SIA Elko                 0:09:04        +0:01:41  13,2  814      
 12   138  Reinis Baumanis        Titurga                  0:09:09        +0:01:46  13,1  806      
 13   118  Dāvids Kopmanis        LSC                      0:09:34        +0:02:11  12,5  771      
 14   14   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:09:35        +0:02:12  12,5  770      
 15   134  Kitija Kauliņa                                  0:09:59        +0:02:36  12,0  739      
 16   21   Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:10:01        +0:02:38  11,9  737      
 17   102  Pauls Šedrēvics        SK Arkādija              0:10:12        +0:02:49  11,7  723      
 18   6    Valentīna Dinaburska                            0:10:12        +0:02:49  11,7  723      
 19   15   Laima Barbane          SS "Arkādija"            0:10:26        +0:03:03  11,5  707      
 20   60   Baiba Zariņa           OK Viga                  0:10:27        +0:03:04  11,4  706      
 21   103  Elīna Popoviča         Baložu vsk               0:10:49        +0:03:26  11,0  682      
 22   128  Vestlijs Vītoliņš      Arkādija                 0:10:51        +0:03:28  11,0  680      
 23   144  Andra Klibinska        sevi                     0:11:08        +0:03:45  10,7  663      
 24   142  Liene Šeinfiša         b                        0:11:27        +0:04:04  10,4  644      
 25   141  Diāna Baumane          Titurga                  0:12:05        +0:04:42  9,93  611      
 26   20   Mārtiņš Lācis          Baloži                   0:12:11        +0:04:48  9,84  606      
 27   9    Linda Vološčuka                                 0:12:31        +0:05:08  9,58  589      
 28   35   Sabīne Bormane                                  0:12:38        +0:05:15  9,49  584      
 29   34   Sandra Bormane                                  0:13:42        +0:06:19  8,75  538      
 30   100  Tamara Leonidova       Baloži                   0:14:46        +0:07:23  8,12  500      
 31   132  Lienīte Riekstiņa                               0:14:46        +0:07:23  8,12  500      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Mareks Florošeks       SS "Arkādija"            0:10:19                  17,4  1000     
 2    12   Edgars Šumskis         SS "Arkādija"            0:10:29        +0:00:10  17,1  984      
 3    87   Andis Grandāns         SS "Arkādija"            0:10:34        +0:00:15  17,0  976      
 4    17   Rihards Puikevics      SS "Arkādija"            0:10:43        +0:00:24  16,7  962      
 5    59   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:11:55        +0:01:36  15,1  865      
 6    117  Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:43        +0:02:24  14,1  811      
 7    129  Gunita Ošeniece        LSC Aizpute              0:12:51        +0:02:32  14,0  802      
 8    112  Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:12:53        +0:02:34  13,9  800      
 9    113  Vladimirs Rjazancevs   LSC                      0:13:07        +0:02:48  13,7  786      
 10   41   Raimonds Kaugers       LSC                      0:14:15        +0:03:56  12,6  723      
 11   39   Inese Kauķe            Briksnis                 0:15:29        +0:05:10  11,6  666      
 12   143  Uldis Baumanis         Titurga                  0:16:36        +0:06:17  10,8  621      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    98   Uģis Inka              PK Tinis                 0:15:31                  15,4  1000     
 2    145  Vladimirs Ļašs         SK Briksnis              0:15:41        +0:00:10  15,3  989      
 3    67   Juris Žilko            IK Auseklis              0:16:13        +0:00:42  14,7  956      
 4    123  Agris Bulavs                                    0:16:24        +0:00:53  14,6  946      
 5    93   Sanya Lavišs                                    0:17:46        +0:02:15  13,5  873      
 6    146  Edijs Šmits            Enkurs                   0:19:52        +0:04:21  12,0  781      
 7    140  Sergejs Andrišks       Oveka                    0:20:11        +0:04:40  11,8  768      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross