1.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    45   Daniils Lavišs                                  0:01:01                  5,90  1000     
 2    72   Evija Popoviča         Avotiņi                  0:01:05        +0:00:04  5,53  938      
 3    64   Patriks Ramoss         Sevi                     0:01:08        +0:00:07  5,29  897      
 4    44   Makars Lavišs                                   0:01:12        +0:00:11  5     847      
 5    60   Kārlis Rode            Valdlauči                0:01:13        +0:00:12  4,93  835      
 6    66   Tomass Zants           Rīga                     0:02:09        +0:01:08  2,79  472      
 7    48   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:31        +0:01:30  2,38  403      
 8    41   Matīss Žilko           Pērkoni                  0:02:59        +0:01:58  2,01  340      
 9    50   Kitija Meldere         Baložus                  0:04:37        +0:03:36  1,29  220      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:09                  11,6  1000     
 2    10   Artūrs Rjabčenkovs     baloži                   0:05:25        +0:00:16  11,0  950      
 3    11   Velta Vītola           LSC                      0:05:28        +0:00:19  10,9  942      
 4    65   Paula Zante            Rīga                     0:05:36        +0:00:27  10,7  919      
 5    15   Karlīna Anda Vilde     Emīla D. Vsk.            0:05:42        +0:00:33  10,5  903      
 6    38   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:43        +0:00:34  10,4  900      
 7    54   Līga Beržuka           Baložus                  0:06:01        +0:00:52  9,97  855      
 8    69   Marta Gusāre           RTDP                     0:06:03        +0:00:54  9,91  851      
 9    86   Krists Rodijonovs      Baložu vsk.              0:06:10        +0:01:01  9,72  835      
 10   36   Pēteris Voskāns        Baloži                   0:06:25        +0:01:16  9,35  802      
 11   4    Ivars Ivars            Pensionārus              0:09:02        +0:03:53  6,64  570      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    52   Davis Petko            Balozi                   0:09:02                  13,2  1000     
 2    23   Jānis  Skadiņš         Baložus                  0:09:11        +0:00:09  13,0  983      
 3    21   Kristers Lūkins        Pats sevi                0:09:24        +0:00:22  12,7  960      
 4    1    Viktors Kamišans       Pensionars               0:09:30        +0:00:28  12,6  950      
 5    16   Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:41        +0:00:39  12,3  932      
 6    80   Reinis Baumanis        Titurga                  0:09:45        +0:00:43  12,3  926      
 7    9    Toms Rjabčenkovs       baložus                  0:09:59        +0:00:57  12,0  904      
 8    40   Andris  Miķelsons      Focus Team               0:10:13        +0:01:11  11,7  884      
 9    47   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:21        +0:01:19  11,5  872      
 10   18   Artjoms Egorovs                                 0:10:23        +0:01:21  11,5  869      
 11   8    Arvis  Rode            Valdlauči                0:10:30        +0:01:28  11,4  860      
 12   39   Laima Barbane          SS ``Arkādija``          0:10:31        +0:01:29  11,4  858      
 13   19   Alekss Pjats           Baložu vsk               0:10:32        +0:01:30  11,3  857      
 14   30   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:10:48        +0:01:46  11,1  836      
 15   29   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:10:52        +0:01:50  11,0  831      
 16   5    Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:10:59        +0:01:57  10,9  822      
 17   17   Eduards Košolans       Baložu vsk               0:11:03        +0:02:01  10,8  817      
 18   27   Jeļena Uļjanova        LSC                      0:11:05        +0:02:03  10,8  815      
 19   13   Ginta Žuhovska         Baložu vsk.              0:11:06        +0:02:04  10,8  813      
 20   22   Ilze Čistova           Baložu Vidusskolu        0:11:06        +0:02:04  10,8  813      
 21   24   Signe Kļaviņa          Baložu vsk.              0:11:09        +0:02:07  10,7  810      
 22   6    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:11:11        +0:02:09  10,7  807      
 23   25   Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:11:11        +0:02:09  10,7  807      
 24   56   Edgars Kapčenko        ķekavas vsk.             0:11:44        +0:02:42  10,2  769      
 25   33   Lienīte Riekstiņa      Baložu vsk.              0:11:44        +0:02:42  10,2  769      
 26   63   Rihards Ramoss         Sevi                     0:11:44        +0:02:42  10,2  769      
 27   14   Līga Freimane          Baložu vsk.              0:12:05        +0:03:03  9,93  747      
 28   34   Līva Čiekure           Rīgas 47.vsk             0:12:05        +0:03:03  9,93  747      
 29   61   Ieva Rode              Valdlauči                0:12:14        +0:03:12  9,80  738      
 30   85   Vladislav Brankovs                              0:12:30        +0:03:28  9,6   722      
 31   7    Viktors Vološčuks      Baložu vsk.              0:12:35        +0:03:33  9,53  717      
 32   12   Andīne Vilde           E.Dārziņa vsk.           0:12:46        +0:03:44  9,39  707      
 33   20   Paula Robežniece       Baložu vsk.              0:12:50        +0:03:48  9,35  703      
 34   2    Kārlis Pakārklis       LSC Optimists            0:13:38        +0:04:36  8,80  662      
 35   75   Žaklīna Hermane                                 0:13:43        +0:04:41  8,74  658      
 36   70   Sandra Bormane                                  0:13:50        +0:04:48  8,67  653      
 37   78   Astrīda Baibusa        Baloži                   0:16:03        +0:07:01  7,47  562      
 38   55   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:33                  21,6  0    DSQ 

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    53   Krists Petko           Balozus un vidusskolu    0:11:24                  15,7  1000     
 2    37   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:11:55        +0:00:31  15,1  956      
 3    84   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:36        +0:01:12  14,2  904      
 4    28   Gunita Ošeniece        LSC Aizpute              0:12:48        +0:01:24  14,0  890      
 5    46   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:13:02        +0:01:38  13,8  874      
 6    71   Oskars Bormanis        SS Arkādija              0:13:03        +0:01:39  13,7  873      
 7    68   Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:13:05        +0:01:41  13,7  871      
 8    35   Vladimirs Kjazancevs   LSC                      0:13:44        +0:02:20  13,1  830      
 9    81   Kristaps Baumanis      Titurga                  0:13:44        +0:02:20  13,1  830      
 10   58   Rinalds Brālis         Brāļus                   0:15:00        +0:03:36  12    760      
 11   79   Diāna Baibusa          Baloži                   0:14:59        +0:03:35  12,0  760      
 12   83   Roberts Ramoss         sevi                     0:15:05        +0:03:41  11,9  755      
 13   59   Ralfs Čiekurs                                   0:15:51        +0:04:27  11,3  719      
 14   49   Signe Meldere          Baložus                  0:16:35        +0:05:11  10,8  687      
 15   73   Ginta Bakane                                    0:17:34        +0:06:10  10,2  648      
 16   57   Madara Raščevska       Briksnis SK              0:18:47        +0:07:23  9,58  606      
 17   74   Inga Zaķe              individuāli              0:18:59        +0:07:35  9,48  600      
 18   77   Aija Mertena           Baloži                   0:19:38        +0:08:14  9,16  580      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    31   Edgars Šumskis         SS "Arkādija"            0:14:43                  16,3  1000     
 2    32   Juris Šumskis          SS "Arkādija"            0:15:26        +0:00:43  15,5  953      
 3    62   Mitrofans Slobadjans   LSC                      0:16:02        +0:01:19  14,9  917      
 4    51   Dzintars Melderis      Baložus                  0:16:33        +0:01:50  14,5  889      
 5    82   Ints Kalniņš           Briksnis SK              0:16:57        +0:02:14  14,1  868      
 6    26   Normunds Pašto         LSC                      0:17:27        +0:02:44  13,7  843      
 7    43   Sanya Lavišs                                    0:18:01        +0:03:18  13,3  816      
 8    67   Jānis Zants            Rīga                     0:19:41        +0:04:58  12,1  747      
 9    42   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:08:03                  29,8  0    DNF 

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross