2.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    29   Evija Popoviča         Avotiņi                  0:01:09                  5,21  1000     
 2    60   Kārlis Rode            Valdlauči                0:01:18        +0:00:09  4,61  884      
 3    44   Makars Lavišs                                   0:01:25        +0:00:16  4,23  811      
 4    97   Alise Zagorska                                  0:01:55        +0:00:46  3,13  600      
 5    66   Tomass Zants           Rīga                     0:01:55        +0:00:46  3,13  600      
 6    41   Matīss Žilko           Pērkoni                  0:02:17        +0:01:08  2,62  503      
 7    48   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:57        +0:01:48  2,03  389      
 8    50   Kitija Meldere         Baložus                  0:03:58        +0:02:49  1,51  289      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    9    Toms Rjabčenkovs       baložus                  0:04:29                  13,3  1000     
 2    6    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:04:31        +0:00:02  13,2  992      
 3    8    Arvis  Rode            Valdlauči                0:04:31        +0:00:02  13,2  992      
 4    92   Edmunds Kokins         Baložu vsk.              0:04:46        +0:00:17  12,5  940      
 5    112  Raimonds Ciems         Rīga                     0:04:50        +0:00:21  12,4  927      
 6    19   Alekss Pjats           Baložu vsk               0:04:55        +0:00:26  12,2  911      
 7    101  Signe Kļaviņa          Baložu vsk.              0:05:01        +0:00:32  11,9  893      
 8    7    Viktors Vološčuks      Baložu vsk.              0:05:11        +0:00:42  11,5  864      
 9    105  Jevgeņijs Markuškins                            0:05:16        +0:00:47  11,3  851      
 10   99   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa vsk.           0:05:17        +0:00:48  11,3  848      
 11   11   Velta Vītola           LSC                      0:05:26        +0:00:57  11,0  825      
 12   65   Paula Zante            Rīga                     0:05:27        +0:00:58  11,0  822      
 13   103  Elīza Obrazcova        Baloži                   0:05:28        +0:00:59  10,9  820      
 14   17   Eduards Košolans       Baložu vsk               0:05:33        +0:01:04  10,8  807      
 15   30   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:05:36        +0:01:07  10,7  800      
 16   114  Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:05:38        +0:01:09  10,6  795      
 17   10   Artūrs Rjabčenkovs     baloži                   0:05:39        +0:01:10  10,6  793      
 18   107  Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:42        +0:01:13  10,5  786      
 19   90   Elvis Sadovskis        Baložu vsk.              0:05:43        +0:01:14  10,4  784      
 20   15   Karlīna Anda Vilde     Emīla D. Vsk.            0:05:48        +0:01:19  10,3  772      
 21   12   Andīne Vilde           E.Dārziņa vsk.           0:05:54        +0:01:25  10,1  759      
 22   106  Žaklīna Hermane                                 0:05:58        +0:01:29  10,0  751      
 23   115  Edgars Pujāts                                   0:06:00        +0:01:31  10    747      
 24   54   Līga Beržuka           Baložus                  0:06:03        +0:01:34  9,91  741      
 25   36   Pēteris Voskāns        Baloži                   0:06:04        +0:01:35  9,89  739      
 26   87   Laura Kalve            E.Dārziņa vsk.           0:06:06        +0:01:37  9,83  734      
 27   69   Marta Gusāre           RTDP                     0:06:08        +0:01:39  9,78  730      
 28   111  Herta Butāne           Baloži                   0:06:17        +0:01:48  9,54  713      
 29   4    Ivars Raugulis         Pensionārus              0:09:11        +0:04:42  6,53  488      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    89   Toms Macuks            Baložu vsk.              0:08:39                  13,8  1000     
 2    95   Kristaps Pumpurs       R.3.V                    0:08:55        +0:00:16  13,4  970      
 3    52   Davis Petko            Balozi                   0:09:01        +0:00:22  13,3  959      
 4    23   Jānis  Skadiņš         Baložus                  0:09:10        +0:00:31  13,0  943      
 5    80   Reinis Baumanis        Titurga                  0:09:15        +0:00:36  12,9  935      
 6    91   Harijs Ginters         Baložu vsk.              0:09:19        +0:00:40  12,8  928      
 7    96   Aivars Podiņš          LSC                      0:09:21        +0:00:42  12,8  925      
 8    98   Dāvids Kopmanis        LSC                      0:09:24        +0:00:45  12,7  920      
 9    1    Viktors Kamišans       Pensionars               0:09:28        +0:00:49  12,6  913      
 10   21   Kristers Lūkins        Pats sevi                0:09:35        +0:00:56  12,5  902      
 11   47   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:09:47        +0:01:08  12,2  884      
 12   40   Andris  Miķelsons      Focus Team               0:10:12        +0:01:33  11,7  848      
 13   93   Dainis Kļaviņš         Baložu vsk.              0:10:21        +0:01:42  11,5  835      
 14   56   Edgars Kapčenko        ķekavas vsk.             0:10:22        +0:01:43  11,5  834      
 15   27   Jeļena Uļjanova        LSC                      0:10:44        +0:02:05  11,1  805      
 16   18   Artjoms Egorovs                                 0:10:46        +0:02:07  11,1  803      
 17   39   Laima Barbane          SS ``Arkādija``          0:10:57        +0:02:18  10,9  789      
 18   110  Viktors Safutins                                0:11:00        +0:02:21  10,9  786      
 19   25   Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:11:07        +0:02:28  10,7  778      
 20   61   Ieva Rode              Valdlauči                0:12:00        +0:03:21  10    720      
 21   5    Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:12:11        +0:03:32  9,84  709      
 22   113  Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:12:14        +0:03:35  9,80  707      
 23   33   Lienīte Riekstiņa      Baložu vsk.              0:12:43        +0:04:04  9,43  680      
 24   34   Līva Čiekure           Rīgas 47.vsk             0:12:54        +0:04:15  9,30  670      
 25   2    Kārlis Pakārklis       LSC Optimists            0:13:17        +0:04:38  9,03  651      
 26   100  Paula Robežniece       Baložu vsk.              0:13:24        +0:04:45  8,95  645      
 27   70   Sandra Bormane                                  0:13:40        +0:05:01  8,78  632      
 28   104  Monika Brālis                                   0:13:45        +0:05:06  8,72  629      
 29   88   Mārtiņš Kazainis       47.vsk                   0:15:25        +0:06:46  7,78  561      
 30   55   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:50                  20,5  0    DSQ 
 31   72   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:05:01                  23,9  0    DSQ 
 32   102  Ilze Čistova           Baložu Vidusskolu        0:05:56                  20,2  0    DSQ 

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    108  Krists Petko           Balozus un vidusskolu    0:11:10                  16,1  1000     
 2    84   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:28        +0:01:18  14,4  895      
 3    68   Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:12:55        +0:01:45  13,9  864      
 4    46   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:13:22        +0:02:12  13,4  835      
 5    81   Kristaps Baumanis      Titurga                  0:13:24        +0:02:14  13,4  833      
 6    35   Vladimirs Rjazancevs   LSC                      0:13:41        +0:02:31  13,1  816      
 7    58   Rinalds Brālis         Brāļus                   0:14:47        +0:03:37  12,1  755      
 8    59   Ralfs Čiekurs                                   0:15:53        +0:04:43  11,3  703      
 9    49   Signe Meldere          Baložus                  0:17:20        +0:06:10  10,3  644      
 10   57   Madara Raščevska       Briksnis SK              0:18:33        +0:07:23  9,70  601      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    116  Jevgēnijs Sproģis      OK Saldus                0:14:36                  16,4  1000     
 2    109  Andis Grandāns         SS Arkādija              0:14:42        +0:00:06  16,3  993      
 3    62   Mitrofans Slobadjans   LSC                      0:15:49        +0:01:13  15,1  923      
 4    117  Māris Ozoliņš          Briksnis SK              0:16:03        +0:01:27  14,9  909      
 5    31   Edgars Šumskis         SS "Arkādija"            0:16:16        +0:01:40  14,7  897      
 6    51   Dzintars Melderis      Baložus                  0:16:52        +0:02:16  14,2  865      
 7    82   Ints Kalniņš           Briksnis SK              0:16:52        +0:02:16  14,2  865      
 8    26   Normunds Paško         LSC                      0:17:31        +0:02:55  13,7  833      
 9    67   Jānis Zants            Rīga                     0:18:33        +0:03:57  12,9  787      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross