3.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    41   Evija Popoviča         Avotiņi                  0:00:56                  6,42  1000     
 2    45   Makars Lavišs                                   0:01:08        +0:00:12  5,29  823      
 3    24   Kristīne Berķe         Briksnis SK              0:01:17        +0:00:21  4,67  727      
 4    75   Tomass Zants           Katlakalns               0:01:41        +0:00:45  3,56  554      
 5    39   Alise Zagorska                                  0:01:50        +0:00:54  3,27  509      
 6    46   Laura Berķe            Briksnis SK              0:02:01        +0:01:05  2,97  462      
 7    50   Matīss Žilko           Bizons                   0:02:05        +0:01:09  2,88  448      
 8    54   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:19        +0:01:23  2,58  402      
 9    58   Kitija Meldere         Baložus                  0:02:56        +0:02:00  2,04  318      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    48   Arvis  Rode            Valdlauči                0:04:31                  13,2  1000     
 2    35   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:05:00        +0:00:29  12    903      
 3    4    Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:02        +0:00:31  11,9  897      
 4    23   Jevgeņijs Markuškins   LSC                      0:05:02        +0:00:31  11,9  897      
 5    47   Karlīna Anda Vilde     Emīla D. Vsk.            0:05:18        +0:00:47  11,3  852      
 6    7    Velta Vītola           LSC                      0:05:23        +0:00:52  11,1  839      
 7    33   Viktors Vološčuks      Baložu vsk.              0:05:24        +0:00:53  11,1  836      
 8    74   Paula Zante            Katlakalns               0:05:25        +0:00:54  11,0  833      
 9    55   Beatrise Silvija Blauberga
                                  E.Dārziņa vsk.           0:05:26        +0:00:55  11,0  831      
 10   14   Elīza Obrazcova        Baloži                   0:05:28        +0:00:57  10,9  826      
 11   62   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:29        +0:00:58  10,9  823      
 12   36   Andīne Vilde           E.Dārziņa vsk.           0:05:35        +0:01:04  10,7  808      
 13   69   Žaklīna Hermane                                 0:05:35        +0:01:04  10,7  808      
 14   38   Ēriks Puriņš-Zeičenko  sevi                     0:05:39        +0:01:08  10,6  799      
 15   3    Jeļena Gorba           LSC                      0:05:40        +0:01:09  10,5  797      
 16   64   Edgars Pujāts                                   0:05:49        +0:01:18  10,3  776      
 17   16   Toms Sahmond                                    0:05:51        +0:01:20  10,2  772      
 18   44   Daniils Lavišs                                  0:05:59        +0:01:28  10,0  754      
 19   5    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:03        +0:01:32  9,91  746      
 20   59   Līga Beržuka           Baložus                  0:06:28        +0:01:57  9,27  698      
 21   63   Herta Brutāne          Baloži                   0:06:37        +0:02:06  9,06  682      
 22   78   Pēteris Voskāns        Baloži                   0:06:46        +0:02:15  8,86  667      
 23   8    Ivars Raugulis         LSC                      0:08:49        +0:04:18  6,80  512      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    6    Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:07:46                  15,4  1000     
 2    37   Rūriks Bite            LSC                      0:07:54        +0:00:08  15,1  983      
 3    19   Aivars Podiņš          LSC                      0:08:56        +0:01:10  13,4  869      
 4    70   Dāvids Kopmanis        LSC                      0:09:25        +0:01:39  12,7  824      
 5    31   Andrejs Močs           LSC                      0:09:30        +0:01:44  12,6  817      
 6    9    Viktors Kamišans       Pensionars               0:09:31        +0:01:45  12,6  816      
 7    72   Reinis Baumanis        Titurga                  0:09:31        +0:01:45  12,6  816      
 8    52   Dāvis Petko            Balozi                   0:09:46        +0:02:00  12,2  795      
 9    56   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:09:47        +0:02:01  12,2  793      
 10   13   Jānis  Skadiņš         Baložus                  0:10:04        +0:02:18  11,9  771      
 11   20   Viktors Safutins       LSC                      0:11:13        +0:03:27  10,6  692      
 12   42   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:11:41        +0:03:55  10,2  664      
 13   49   Ieva Rode              Valdlauči                0:11:45        +0:03:59  10,2  660      
 14   21   Laima Barbāne          SS ``Arkādija``          0:11:48        +0:04:02  10,1  658      
 15   32   Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:12:01        +0:04:15  9,98  646      
 16   15   Paula Robežniece       Baložu vsk.              0:13:23        +0:05:37  8,96  580      
 17   29   Sandra Bormane                                  0:13:36        +0:05:50  8,82  571      
 18   17   Kārlis Pakārklis       LSC Optimists            0:16:28        +0:08:42  7,28  471      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    53   Krists Petko           Balozus un vidusskolu    0:11:35                  15,5  1000     
 2    66   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:16        +0:00:41  14,6  944      
 3    67   Albīne Briksnis        Briksnis SK              0:12:20        +0:00:45  14,5  939      
 4    34   Oskars Bormanis        SS Arkādija              0:12:28        +0:00:53  14,4  929      
 5    18   Vladimirs Rjazancevs   LSC                      0:12:38        +0:01:03  14,2  916      
 6    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:12:48        +0:01:13  14,0  904      
 7    73   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:04        +0:01:29  13,7  886      
 8    11   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:13:05        +0:01:30  13,7  885      
 9    71   Kristaps Baumanis      Titurga                  0:14:43        +0:03:08  12,2  787      
 10   25   Līga Zvirgzde          Briksnis SK              0:15:44        +0:04:09  11,4  736      
 11   2    Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:16:10        +0:04:35  11,1  716      
 12   60   Signe Meldere          Baložus                  0:16:51        +0:05:16  10,6  687      
 13   30   Sabīne Bormane                                  0:21:03        +0:09:28  8,55  550      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    76   Jevgēnijs Sproģis      OK Saldus                0:14:42                  16,3  1000     
 2    12   Andis Grandāns         SS Arkādija              0:14:52        +0:00:10  16,1  988      
 3    43   Mitrofans Slobadjans   LSC                      0:15:35        +0:00:53  15,4  943      
 4    51   Pēteris Fiksais        Spēka struktūras         0:15:35        +0:00:53  15,4  943      
 5    28   Kristaps Celms         Murkšķis                 0:16:31        +0:01:49  14,5  890      
 6    57   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:16:39        +0:01:57  14,4  882      
 7    68   Ints Kalniņš           Briksnis SK              0:16:50        +0:02:08  14,2  873      
 8    61   Dzintars Melderis      Baložus                  0:17:05        +0:02:23  14,0  860      
 9    22   Normunds Paško         LSC                      0:17:13        +0:02:31  13,9  853      
 10   10   Armands Jaunpetrovičs  Fizmati                  0:17:30        +0:02:48  13,7  840      
 11   26   Gatis Berķis           Briksnis SK / Vipsport   0:17:40        +0:02:58  13,5  832      
 12   1    Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  Kuokushin                0:18:27        +0:03:45  13,0  796      
 13   77   Māris Ozoliņš          Briksnis SK              0:18:32        +0:03:50  12,9  793      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross