4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    41   Evija Popoviča         Avotiņi                  0:01:01                  5,90  1000     
 2    45   Makars Lavišs                                   0:01:09        +0:00:08  5,21  884      
 3    24   Kristīne Berķe         Briksnis SK              0:01:25        +0:00:24  4,23  717      
 4    103  Alise Zagorska                                  0:01:37        +0:00:36  3,71  628      
 5    54   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:02        +0:01:01  2,95  500      
 6    50   Matīss Žilko           Bizons                   0:02:02        +0:01:01  2,95  500      
 7    75   Tomass Zants           Katlakalns               0:02:16        +0:01:15  2,64  448      
 8    46   Laura Berķe            Briksnis SK              0:02:28        +0:01:27  2,43  412      
 9    58   Kitija Meldere         Baložus                  0:03:03        +0:02:02  1,96  333      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    101  Toms Rjabčenkovs       baložus                  0:04:31                  13,2  1000     
 2    35   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:04:47        +0:00:16  12,5  944      
 3    4    Baiba Lejiņa           LSC                      0:04:55        +0:00:24  12,2  918      
 4    23   Jevgeņijs Markuškins   LSC                      0:04:55        +0:00:24  12,2  918      
 5    55   Beatrise Silvija Blauberga
                                  E.Dārziņa vsk.           0:04:55        +0:00:24  12,2  918      
 6    88   Eduards Košolaps       Baložu vsk               0:05:04        +0:00:33  11,8  891      
 7    62   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:12        +0:00:41  11,5  868      
 8    47   Karlīna Anda Vilde     Emīla D. Vsk.            0:05:17        +0:00:46  11,3  854      
 9    7    Velta Vītola           LSC                      0:05:17        +0:00:46  11,3  854      
 10   86   Viktors Vološčuks      Baložu vsk.              0:05:18        +0:00:47  11,3  852      
 11   100  Artūrs Rjabčenkovs     baloži                   0:05:21        +0:00:50  11,2  844      
 12   14   Elīza Obrazcova        Baloži                   0:05:26        +0:00:55  11,0  831      
 13   95   Krists Rodijonovs      Baložu vsk.              0:05:28        +0:00:57  10,9  826      
 14   38   Ēriks Puriņš-Leičenko  sevi                     0:05:29        +0:00:58  10,9  823      
 15   74   Paula Zante            Katlakalns               0:05:29        +0:00:58  10,9  823      
 16   36   Andīne Vilde           E.Dārziņa vsk.           0:05:31        +0:01:00  10,8  818      
 17   69   Žaklīna Hermane                                 0:05:31        +0:01:00  10,8  818      
 18   87   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:38        +0:01:07  10,6  801      
 19   5    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:50        +0:01:19  10,2  774      
 20   44   Daniils Lavišs                                  0:05:50        +0:01:19  10,2  774      
 21   64   Edgars Pujāts                                   0:05:57        +0:01:26  10,0  759      
 22   96   Kristīne Gražule       Pļavniekkalna s.s.       0:06:09        +0:01:38  9,75  734      
 23   59   Līga Beržuka           Baložus                  0:06:10        +0:01:39  9,72  732      
 24   63   Herta Brutāne          Baloži                   0:06:24        +0:01:53  9,37  705      
 25   78   Pēteris Voskāns        Baloži                   0:06:25        +0:01:54  9,35  703      
 26   8    Ivars Raugulis         LSC                      0:08:51        +0:04:20  6,77  510      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    85   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:07:43                  15,5  1000     
 2    37   Rūriks Bite            LSC                      0:08:01        +0:00:18  14,9  962      
 3    72   Reinis Baumanis        Titurga                  0:08:57        +0:01:14  13,4  862      
 4    19   Aivars Podiņš          LSC                      0:09:02        +0:01:19  13,2  854      
 5    79   Kristaps Pumpurs       R.3.V                    0:09:10        +0:01:27  13,0  841      
 6    13   Jānis  Skadiņš         Baložus                  0:09:10        +0:01:27  13,0  841      
 7    105  Kristaps Blaubergs                              0:09:11        +0:01:28  13,0  840      
 8    70   Dāvids Kopmanis        LSC                      0:09:31        +0:01:48  12,6  810      
 9    52   Dāvis Petko            Balozi                   0:09:33        +0:01:50  12,5  808      
 10   31   Andrejs Močs           LSC                      0:09:37        +0:01:54  12,4  802      
 11   80   Askolds Meirāns                                 0:10:03        +0:02:20  11,9  767      
 12   56   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:08        +0:02:25  11,8  761      
 13   20   Viktors Safutins       LSC                      0:10:35        +0:02:52  11,3  729      
 14   42   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:10:40        +0:02:57  11,2  723      
 15   92   Edgars Kapčenko        ķekavas vsk.             0:10:57        +0:03:14  10,9  704      
 16   21   Laima Barbāne          SS ``Arkādija``          0:11:00        +0:03:17  10,9  701      
 17   93   Jeļena Uļjanova        LSC                      0:11:03        +0:03:20  10,8  698      
 18   99   Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:11:05        +0:03:22  10,8  696      
 19   94   Līvija Muša            LSC Jūrmala              0:11:25        +0:03:42  10,5  675      
 20   49   Ieva Rode              Valdlauči                0:11:25        +0:03:42  10,5  675      
 21   32   Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:11:56        +0:04:13  10,0  646      
 22   84   Ilze Čistova           Baložu Vidusskolu        0:12:26        +0:04:43  9,65  620      
 23   97   Paula Robežniece       Baložu vsk.              0:12:54        +0:05:11  9,30  598      
 24   104  Patrīcija Bičkovska                             0:12:58        +0:05:15  9,25  595      
 25   89   Dāvids Grāvis          Zilās Mājas              0:14:18        +0:06:35  8,39  539      
 26   81   Lienīte Riekstiņa      Baložu vsk.              0:14:21        +0:06:38  8,36  537      
 27   98   Līva Čiekure           Rīgas 47.vsk             0:14:22        +0:06:39  8,35  537      
 28   17   Kārlis Pakārklis       LSC Optimists            0:14:37        +0:06:54  8,20  527      
 29   29   Sandra Bormane                                  0:14:53        +0:07:10  8,06  518      
 30   82   Laura Riekstiņa                                 0:18:03        +0:10:20  6,64  427      
 31   83   Dagne Jamberga                                  0:18:03        +0:10:20  6,64  427      
 32   91   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:29                  21,8  0    DSQ 
 33   106  Armands Freibergs                               0:04:34                  26,2  0    DSQ 

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    53   Krists Petko           Balozus un vidusskolu    0:11:32                  15,6  1000     
 2    34   Oskars Bormanis        SS Arkādija              0:11:59        +0:00:27  15,0  962      
 3    102  Gunita Ošeniece        LSC Aizpute              0:12:26        +0:00:54  14,4  927      
 4    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:12:38        +0:01:06  14,2  912      
 5    18   Vladimirs Rjazancevs   LSC                      0:12:42        +0:01:10  14,1  908      
 6    11   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:13:08        +0:01:36  13,7  878      
 7    73   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:09        +0:01:37  13,6  877      
 8    71   Kristaps Baumanis      Titurga                  0:14:41        +0:03:09  12,2  785      
 9    90   Rinalds Brālis         Brāļus                   0:15:08        +0:03:36  11,8  762      
 10   25   Līga Zvirgzde          Briksnis SK              0:15:25        +0:03:53  11,6  748      
 11   2    Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:15:54        +0:04:22  11,3  725      
 12   60   Signe Meldere          Baložus                  0:17:06        +0:05:34  10,5  674      
 13   30   Sabīne Bormane                                  0:19:33        +0:08:01  9,20  589      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    76   Jevgēnijs Sproģis      OK Saldus                0:14:37                  16,4  1000     
 2    12   Andis Grandāns         SS Arkādija              0:15:05        +0:00:28  15,9  969      
 3    43   Mitrofans Slobadjans   LSC                      0:15:24        +0:00:47  15,5  949      
 4    51   Pēteris Fiksais        Spēka struktūras         0:15:36        +0:00:59  15,3  936      
 5    26   Gatis Berķis           Briksnis SK / Vipsport   0:16:25        +0:01:48  14,6  890      
 6    77   Māris Ozoliņš          Briksnis SK              0:16:27        +0:01:50  14,5  888      
 7    22   Normunds Paško         LSC                      0:16:59        +0:02:22  14,1  860      
 8    61   Dzintars Melderis      Baložus                  0:17:08        +0:02:31  14,0  853      
 9    10   Armands Jaunpetrovičs  Fizmati                  0:17:11        +0:02:34  13,9  850      
 10   1    Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  Kuokushin                0:17:16        +0:02:39  13,8  846      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross