5.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-100m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 100m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    120  Evija Popoviča         Avotiņi                  0:01:00                  6     1000     
 2    45   Makars Lavišs                                   0:01:13        +0:00:13  4,93  821      
 3    126  Kārlis Rode            Valdlauči                0:01:14        +0:00:14  4,86  810      
 4    109  Aleksandrs Brams                                0:01:45        +0:00:45  3,42  571      
 5    103  Alise Zagorska                                  0:01:46        +0:00:46  3,39  566      
 6    75   Tomass Zants           Katlakalns               0:01:54        +0:00:54  3,15  526      
 7    133  Matīss Žilko           Bizons                   0:02:00        +0:01:00  3     500      
 8    54   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:12        +0:01:12  2,72  454      
 9    58   Kitija Meldere         Baložus                  0:02:56        +0:01:56  2,04  340      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    48   Arvis  Rode            Valdlauči                0:04:15                  14,1  1000     
 2    128  Mareks Brutāns         O.Kalpaka RDTP           0:04:35        +0:00:20  13,0  927      
 3    101  Toms Rjabčenkovs       baložus                  0:04:37        +0:00:22  12,9  920      
 4    55   Beatrise Silvija Blauberga
                                  E.Dārziņa vsk.           0:04:50        +0:00:35  12,4  879      
 5    4    Baiba Lejiņa           LSC                      0:04:56        +0:00:41  12,1  861      
 6    35   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:04:58        +0:00:43  12,0  855      
 7    23   Jevgeņijs Markuškins   LSC                      0:04:59        +0:00:44  12,0  852      
 8    108  Signe Kļaviņa          Baložu vsk.              0:05:01        +0:00:46  11,9  847      
 9    74   Paula Zante            Katlakalns               0:05:02        +0:00:47  11,9  844      
 10   62   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:08        +0:00:53  11,6  827      
 11   124  Gustavs Zvingaiņš      LSC                      0:05:12        +0:00:57  11,5  817      
 12   36   Andīne Vilde           E.Dārziņa vsk.           0:05:19        +0:01:04  11,2  799      
 13   7    Velta Vītola           LSC                      0:05:23        +0:01:08  11,1  789      
 14   47   Karlīna Anda Vilde     Emīla D. Vsk.            0:05:25        +0:01:10  11,0  784      
 15   123  Ēriks Trubačs          Baložu vsk.              0:05:27        +0:01:12  11,0  779      
 16   14   Elīza Obrazcova        Baloži                   0:05:36        +0:01:21  10,7  758      
 17   100  Artūrs Rjabčenkovs     baloži                   0:05:36        +0:01:21  10,7  758      
 18   38   Ēriks Puriņš-Leičenko  sevi                     0:05:39        +0:01:24  10,6  752      
 19   122  Krists Rodijonovs      Baložu vsk.              0:05:44        +0:01:29  10,4  741      
 20   87   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:46        +0:01:31  10,4  736      
 21   69   Žaklīna Hermane                                 0:05:46        +0:01:31  10,4  736      
 22   86   Viktors Vološčuks      Baložu vsk.              0:06:00        +0:01:45  10    708      
 23   5    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:01        +0:01:46  9,97  706      
 24   78   Pēteris Voskāns        Baloži                   0:06:05        +0:01:50  9,86  698      
 25   59   Līga Beržuka           Baložus                  0:06:16        +0:02:01  9,57  678      
 26   44   Daniils Lavišs                                  0:06:19        +0:02:04  9,49  672      
 27   112  Laura Kalve            E.Dārziņa vsk.           0:06:37        +0:02:22  9,06  642      
 28   63   Herta Brutāne          Baloži                   0:06:38        +0:02:23  9,04  640      
 29   127  Andris Trubačs                                  0:07:39        +0:03:24  7,84  555      
 30   8    Ivars Raugulis         LSC                      0:08:29        +0:04:14  7,07  500      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    111  Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:08:00                  15    1000     
 2    37   Rūriks Bite            LSC                      0:08:03        +0:00:03  14,9  993      
 3    72   Reinis Baumanis        Titurga                  0:08:50        +0:00:50  13,5  905      
 4    19   Aivars Podiņš          LSC                      0:09:00        +0:01:00  13,3  888      
 5    52   Dāvis Petko            Balozi                   0:09:01        +0:01:01  13,3  887      
 6    80   Askolds Meirāns                                 0:09:02        +0:01:02  13,2  885      
 7    13   Jānis  Skadiņš         Baložus                  0:09:07        +0:01:07  13,1  877      
 8    70   Dāvids Kopmanis        LSC                      0:09:10        +0:01:10  13,0  872      
 9    105  Kristaps Blaubergs                              0:09:17        +0:01:17  12,9  861      
 10   505  Viktors Kamišans       Pensionars               0:09:21        +0:01:21  12,8  855      
 11   31   Andrejs Močs           LSC                      0:09:32        +0:01:32  12,5  839      
 12   56   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:05        +0:02:05  11,9  793      
 13   92   Edgars Kapčenko        ķekavas vsk.             0:10:16        +0:02:16  11,6  779      
 14   99   Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:10:29        +0:02:29  11,4  763      
 15   93   Jeļena Uļjanova        LSC                      0:10:52        +0:02:52  11,0  736      
 16   98   Līva Čiekure           Rīgas 47.vsk             0:10:54        +0:02:54  11,0  733      
 17   119  Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:11:03        +0:03:03  10,8  723      
 18   21   Laima Barbāne          SS ``Arkādija``          0:11:18        +0:03:18  10,6  707      
 19   94   Līvija Muša            LSC Jūrmala              0:11:40        +0:03:40  10,2  685      
 20   49   Ieva Rode              Valdlauči                0:11:44        +0:03:44  10,2  681      
 21   32   Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:11:48        +0:03:48  10,1  677      
 22   84   Ilze Čistova           Baložu Vidusskolu        0:12:02        +0:04:02  9,97  664      
 23   107  Paula Robežniece       Baložu vsk.              0:12:39        +0:04:39  9,48  632      
 24   17   Kārlis Pakārklis       LSC Optimists            0:13:04        +0:05:04  9,18  612      
 25   81   Lienīte Riekstiņa      Baložu vsk.              0:13:40        +0:05:40  8,78  585      
 26   29   Sandra Bormane                                  0:14:34        +0:06:34  8,23  549      
 27   110  Patrīcija Bičkovska                             0:14:43        +0:06:43  8,15  543      
 28   121  Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:37                  21,3  0    DSQ 

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    53   Krists Petko           Balozus un vidusskolu    0:11:16                  15,9  1000     
 2    66   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:05        +0:00:49  14,8  932      
 3    102  Gunita Ošeniece        LSC Aizpute              0:12:14        +0:00:58  14,7  920      
 4    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:12:36        +0:01:20  14,2  894      
 5    18   Vladimirs Rjazancevs   LSC                      0:12:43        +0:01:27  14,1  885      
 6    73   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:59        +0:01:43  13,8  867      
 7    71   Kristaps Baumanis      Titurga                  0:13:30        +0:02:14  13,3  834      
 8    129  Lauma Žubule           LSC                      0:13:39        +0:02:23  13,1  825      
 9    11   Aiga Grandāne          SS "Arkādija"            0:13:40        +0:02:24  13,1  824      
 10   114  Agnese Plešāne         SS "Arkādija"            0:14:22        +0:03:06  12,5  784      
 11   130  Diāna Baibusa          Baloži                   0:14:42        +0:03:26  12,2  766      
 12   90   Rinalds Brālis         Brāļus                   0:14:48        +0:03:32  12,1  761      
 13   2    Matīss Ribkinskis      Krustkalni               0:15:02        +0:03:46  11,9  749      
 14   115  Adrija Muša            Jūrmala, LSC             0:15:45        +0:04:29  11,4  715      
 15   116  Ralfs Čiekurs                                   0:16:53        +0:05:37  10,6  667      
 16   60   Signe Meldere          Baložus                  0:16:55        +0:05:39  10,6  666      
 17   117  Sabīne Bormane                                  0:18:48        +0:07:32  9,57  599      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    76   Jevgēnijs Sproģis      OK Saldus                0:14:48                  16,2  1000     
 2    125  Andis Grandāns         SS Arkādija              0:15:01        +0:00:13  15,9  985      
 3    43   Mitrofans Slobadjans   LSC                      0:15:03        +0:00:15  15,9  983      
 4    51   Pēteris Fiksais        Spēka struktūras         0:15:33        +0:00:45  15,4  951      
 5    57   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:16:10        +0:01:22  14,8  915      
 6    131  Ints Kalniņš           Briksnis SK              0:16:51        +0:02:03  14,2  878      
 7    28   Kristaps Celms         Murkšķis                 0:16:53        +0:02:05  14,2  876      
 8    132  Armands Jaunpetrovičs  Fizmati                  0:17:04        +0:02:16  14,0  867      
 9    118  Artūrs Daņiļevičs      RTK                      0:17:11        +0:02:23  13,9  861      
 10   61   Dzintars Melderis      Baložus                  0:17:12        +0:02:24  13,9  860      
 11   22   Normunds Paško         LSC                      0:17:22        +0:02:34  13,8  852      
 12   1    Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  Kuokushin                0:17:34        +0:02:46  13,6  842      
 13   134  Sanya Lavišs                                    0:17:49        +0:03:01  13,4  830      
 14   113  Jānis Zants            Rīga                     0:18:57        +0:04:09  12,6  781      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross