1.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    32   Makars Lavišs                                   0:01:46                  16,9  1000     
 2    31   Mārtiņš Pleišs         Ķekava                   0:02:17        +0:00:31  13,1  773      
 3    56   Kitija Meldere         Baložus                  0:02:21        +0:00:35  12,7  751      
 4    43   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:03:41        +0:01:55  8,14  479      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:23                  13,6  1000     
 2    10   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:05:04        +0:00:41  11,8  865      
 3    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:05        +0:00:42  11,8  862      
 4    17   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:10        +0:00:47  11,6  848      
 5    53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:13        +0:00:50  11,5  840      
 6    40   Līvija Muša            Jūrmala                  0:05:15        +0:00:52  11,4  834      
 7    21   Kristaps Turļuks       Baložu vsk.              0:05:18        +0:00:55  11,3  827      
 8    9    Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:05:18        +0:00:55  11,3  827      
 9    20   Kristaps Bērziņš                                0:05:20        +0:00:57  11,2  821      
 10   15   Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:32        +0:01:09  10,8  792      
 11   45   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:34        +0:01:11  10,7  787      
 12   38   Enija Popoviča         Avotiņi                  0:05:55        +0:01:32  10,1  740      
 13   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:56        +0:01:33  10,1  738      
 14   54   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:57        +0:01:34  10,0  736      
 15   33   Daniils Lavišs                                  0:06:12        +0:01:49  9,67  706      
 16   39   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:06:37        +0:02:14  9,06  662      
 17   30   Edijs Pleišs           Ķekava                   0:08:53        +0:04:30  6,75  493      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    7    Rūriks Bite            LSC                      0:07:57                  15,0  1000     
 2    4    Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:37        +0:01:40  12,4  826      
 3    3    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:41        +0:01:44  12,3  820      
 4    42   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:09:56        +0:01:59  12,0  800      
 5    22   Andrejs Močs           LSC                      0:09:59        +0:02:02  12,0  796      
 6    13   Ketija Beikune         Baložu vsk.              0:10:01        +0:02:04  11,9  793      
 7    51   Viktors Safutins       LSC                      0:10:31        +0:02:34  11,4  755      
 8    23   Alekss Pjats           baložu vsk.              0:10:34        +0:02:37  11,3  752      
 9    14   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:11:06        +0:03:09  10,8  716      
 10   1    Ilze Čistova           Baložu vsk.              0:11:15        +0:03:18  10,6  706      
 11   37   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:11:17        +0:03:20  10,6  704      
 12   18   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:11:39        +0:03:42  10,3  682      
 13   8    Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:52        +0:03:55  10,1  669      
 14   2    Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:12:15        +0:04:18  9,79  648      
 15   41   Solvita Kauliņa                                 0:12:47        +0:04:50  9,38  621      
 16   52   Elita Skadiņa                                   0:14:16        +0:06:19  8,41  557      
 17   28   Sandra Bormane                                  0:15:10        +0:07:13  7,91  524      
 18   46   Kristīne Gražule       Pļavniekkalna sk.        0:07:22                  16,2  0    DSQ 

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:11:26                  15,7  1000     
 2    5    Miks Šteins            LSC                      0:11:27        +0:00:01  15,7  998      
 3    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:35        +0:00:09  15,5  987      
 4    35   Oskars Bormanis        SK Arkādija              0:11:39        +0:00:13  15,4  981      
 5    55   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:28        +0:01:02  14,4  917      
 6    47   Vova Rjazancevs        LSC                      0:13:23        +0:01:57  13,4  854      
 7    50   Normunds Pašto         LSC                      0:13:25        +0:01:59  13,4  852      
 8    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:42        +0:02:16  13,1  834      
 9    6    Jānis Sliece           LSC                      0:13:46        +0:02:20  13,0  830      
 10   48   Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:14:46        +0:03:20  12,1  774      
 11   49   Dāvis Petko            savējos                  0:15:12        +0:03:46  11,8  752      
 12   25   Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:15:47        +0:04:21  11,4  724      
 13   24   Laine Žilko            Žilko                    0:16:10        +0:04:44  11,1  707      
 14   29   Sabīne Bormane         Rīgas 3.vsk              0:17:43        +0:06:17  10,1  645      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    36   Krists Petko           Jelgava                  0:16:31                  14,5  1000     
 2    44   Valts Tomiņš                                    0:18:05        +0:01:34  13,2  913      
 3    34   Sanya Lavišs           Baloži                   0:18:22        +0:01:51  13,0  899      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross