2.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    32   Makars Lavišs                                   0:01:06                  27,2  1000     
 2    72   Kārlis Rode            Valdlauči                0:01:14        +0:00:08  24,3  891      
 3    77   Alise Zagorska         Jūrmala                  0:01:38        +0:00:32  18,3  673      
 4    80   Matīss Žilko           BSIC                     0:01:58        +0:00:52  15,2  559      
 5    43   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:14        +0:01:08  13,4  492      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:18                  13,9  1000     
 2    58   Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:34        +0:00:16  13,1  941      
 3    76   Anete Jurgelāne        Baloži                   0:04:49        +0:00:31  12,4  892      
 4    21   Kristaps Turļuks       Baložu vsk.              0:04:59        +0:00:41  12,0  862      
 5    60   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:05:00        +0:00:42  12    860      
 6    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:02        +0:00:44  11,9  854      
 7    65   Artūrs Rjabčenkovs     VEF Baloži               0:05:06        +0:00:48  11,7  843      
 8    53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:07        +0:00:49  11,7  840      
 9    40   Līvija Muša            Jūrmala                  0:05:11        +0:00:53  11,5  829      
 10   20   Kristaps Bērziņš                                0:05:15        +0:00:57  11,4  819      
 11   15   Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:28        +0:01:10  10,9  786      
 12   66   Artūrs Turluks         Baložu vsk.              0:05:39        +0:01:21  10,6  761      
 13   67   Kārlis Ulpe            Baložu vsk.              0:05:44        +0:01:26  10,4  750      
 14   54   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:45        +0:01:27  10,4  747      
 15   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:53        +0:01:35  10,1  730      
 16   33   Daniils Lavišs                                  0:06:15        +0:01:57  9,6   688      
 17   39   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:06:17        +0:01:59  9,54  684      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    7    Rūriks Bite            LSC                      0:07:56                  15,1  1000     
 2    75   Karīna Jurgelāne       Baloži                   0:08:51        +0:00:55  13,5  896      
 3    64   Toms Rjabčenkovs       VEF Baloži               0:09:13        +0:01:17  13,0  860      
 4    3    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:15        +0:01:19  12,9  857      
 5    4    Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:17        +0:01:21  12,9  854      
 6    42   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:09:34        +0:01:38  12,5  829      
 7    22   Andrejs Močs           LSC                      0:09:48        +0:01:52  12,2  809      
 8    51   Viktors Safutins       LSC                      0:10:12        +0:02:16  11,7  777      
 9    13   Ketija Beikune         Baložu vsk.              0:10:16        +0:02:20  11,6  772      
 10   70   Jeļena Uļjanova        Rīga                     0:10:40        +0:02:44  11,2  743      
 11   2    Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:11:00        +0:03:04  10,9  721      
 12   82   Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:06        +0:03:10  10,8  714      
 13   23   Alekss Pjats           baložu vsk.              0:11:13        +0:03:17  10,6  707      
 14   62   Daiga Meirāne          Baloži                   0:11:41        +0:03:45  10,2  679      
 15   73   Mārīte Jurgelāne       Baloži                   0:12:01        +0:04:05  9,98  660      
 16   41   Solvita Kauliņa                                 0:12:05        +0:04:09  9,93  656      
 17   71   Arvis Rode             Valdlauči                0:12:18        +0:04:22  9,75  644      
 18   68   Viktors Vološčuks      Baloži                   0:12:36        +0:04:40  9,52  629      
 19   52   Elita Skadiņa                                   0:14:01        +0:06:05  8,56  565      
 20   28   Sandra Bormane                                  0:15:07        +0:07:11  7,93  524      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:11:13                  16,0  1000     
 2    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:21        +0:00:08  15,8  988      
 3    5    Miks Šteins            LSC                      0:11:33        +0:00:20  15,5  971      
 4    35   Oskars Bormanis        SK Arkādija              0:11:47        +0:00:34  15,2  951      
 5    50   Normunds Pašto         LSC                      0:12:43        +0:01:30  14,1  882      
 6    59   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:14        +0:02:01  13,6  847      
 7    6    Jānis Sliece           LSC                      0:13:20        +0:02:07  13,5  841      
 8    47   Vova Rjazancevs        LSC                      0:13:29        +0:02:16  13,3  831      
 9    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:33        +0:02:20  13,2  827      
 10   25   Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:14:12        +0:02:59  12,6  789      
 11   81   Rinalds Brālis                                  0:14:45        +0:03:32  12,2  760      
 12   61   Askolds Meirāns        Baloži                   0:14:48        +0:03:35  12,1  757      
 13   48   Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:15:49        +0:04:36  11,3  709      
 14   69   Marina Laviša          Baloži                   0:16:04        +0:04:51  11,2  698      
 15   29   Sabīne Bormane         Rīgas 3.vsk              0:18:20        +0:07:07  9,81  611      
 16   24   Laine Žilko            Žilko                    0:18:48        +0:07:35  9,57  596      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    63   Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:15:38                  15,3  1000     
 2    79   Kaspars Skadiņš        Smilšu iela              0:16:55        +0:01:17  14,1  924      
 3    34   Sanya Lavišs           Baloži                   0:18:28        +0:02:50  12,9  846      
 4    44   Valts Tomiņš                                    0:19:17        +0:03:39  12,4  810      
 5    78   Rodrigo Treijers                                0:19:33        +0:03:55  12,2  799      
 6    74   Armands Jurgelāne      Baloži                   0:19:53        +0:04:15  12,0  786      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross