3.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    32   Makars Lavišs                                   0:01:08                  26,4  1000     
 2    72   Kārlis Rode            Valdlauči                0:01:13        +0:00:05  24,6  931      
 3    77   Alise Zagorska         Jūrmala                  0:01:22        +0:00:14  21,9  829      
 4    91   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:31        +0:00:23  19,7  747      
 5    80   Matīss Žilko           BSIC                     0:01:59        +0:00:51  15,1  571      
 6    43   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:02:08        +0:01:00  14,0  531      
 7    56   Kitija Meldere         Baložus                  0:03:19        +0:02:11  9,04  341      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:27                  13,4  1000     
 2    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:55        +0:00:28  12,2  905      
 3    76   Anete Jurgelāne        Baloži                   0:05:02        +0:00:35  11,9  884      
 4    20   Kristaps Bērziņš                                0:05:05        +0:00:38  11,8  875      
 5    89   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:10        +0:00:43  11,6  861      
 6    65   Artūrs Rjabčenkovs     VEF Baloži               0:05:11        +0:00:44  11,5  858      
 7    90   Paula Zante            47 vsk.                  0:05:12        +0:00:45  11,5  855      
 8    60   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:05:16        +0:00:49  11,3  844      
 9    9    Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:05:17        +0:00:50  11,3  842      
 10   53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:27        +0:01:00  11,0  816      
 11   87   Edmunds Kokins         Baloži                   0:05:38        +0:01:11  10,6  789      
 12   45   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:05:38        +0:01:11  10,6  789      
 13   67   Kārlis Ulpe            Baložu vsk.              0:05:42        +0:01:15  10,5  780      
 14   38   Enija Popoviča         Avotiņi                  0:05:42        +0:01:15  10,5  780      
 15   93   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:43        +0:01:16  10,4  778      
 16   39   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:05:49        +0:01:22  10,3  765      
 17   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:54        +0:01:27  10,1  754      
 18   33   Daniils Lavišs                                  0:06:08        +0:01:41  9,78  725      
 19   84   Velta Vītola           LSC                      0:09:48        +0:05:21  6,12  454      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    64   Toms Rjabčenkovs       VEF Baloži               0:09:18                  12,9  1000     
 2    4    Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:22        +0:00:04  12,8  992      
 3    3    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:55        +0:00:37  12,1  937      
 4    42   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:09:56        +0:00:38  12,0  936      
 5    94   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:10:08        +0:00:50  11,8  917      
 6    71   Arvis Rode             Valdlauči                0:10:44        +0:01:26  11,1  866      
 7    88   Signe Kļaviņa          Baložu vsk.              0:10:45        +0:01:27  11,1  865      
 8    37   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:10:59        +0:01:41  10,9  846      
 9    85   Ilze Čistova           Baložu vsk.              0:11:01        +0:01:43  10,8  844      
 10   95   Zane Rozenbaha         Concorde                 0:11:16        +0:01:58  10,6  825      
 11   73   Mārīte Jurgelāne       Baloži                   0:11:23        +0:02:05  10,5  816      
 12   83   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:11:24        +0:02:06  10,5  815      
 13   8    Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:32        +0:02:14  10,4  806      
 14   2    Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:12:31        +0:03:13  9,58  743      
 15   41   Solvita Kauliņa                                 0:12:39        +0:03:21  9,48  735      
 16   52   Elita Skadiņa                                   0:13:16        +0:03:58  9,04  701      
 17   96   Anita Kasakovska       Viga                     0:14:32        +0:05:14  8,25  639      
 18   28   Sandra Bormane                                  0:14:58        +0:05:40  8,01  621      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    35   Oskars Bormanis        SK Arkādija              0:11:30                  15,6  1000     
 2    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:38        +0:00:08  15,4  988      
 3    50   Normunds Pašto         LSC                      0:12:40        +0:01:10  14,2  907      
 4    86   Gunita Ošeniece        Aizpute, LSC             0:12:44        +0:01:14  14,1  903      
 5    59   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:24        +0:01:54  13,4  858      
 6    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:27        +0:01:57  13,3  855      
 7    81   Rinalds Brālis                                  0:13:45        +0:02:15  13,0  836      
 8    47   Vova Rjazancevs        LSC                      0:13:49        +0:02:19  13,0  832      
 9    48   Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:14:40        +0:03:10  12,2  784      
 10   25   Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:14:47        +0:03:17  12,1  777      
 11   61   Askolds Meirāns        Baloži                   0:14:59        +0:03:29  12,0  767      
 12   69   Marina Laviša          Baloži                   0:16:01        +0:04:31  11,2  718      
 13   29   Sabīne Bormane         Rīgas 3.vsk              0:18:54        +0:07:24  9,52  608      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    63   Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:16:15                  14,7  1000     
 2    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:18:36        +0:02:21  12,9  873      
 3    78   Rodrigo Treijers                                0:19:13        +0:02:58  12,4  845      
 4    92   Jānis Zants            Cetra                    0:20:02        +0:03:47  11,9  811      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross