4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    72   Kārlis Rode            Valdlauči                0:01:01                  14,7  1000     
 2    32   Makars Lavišs                                   0:01:03        +0:00:02  14,2  968      
 3    100  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:01:33        +0:00:32  9,67  655      
 4    91   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:39        +0:00:38  9,09  616      
 5    56   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:58        +0:00:57  7,62  516      
 6    80   Matīss Žilko           BSIC                     0:02:03        +0:01:02  7,31  495      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:24                  13,6  1000     
 2    60   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:04:54        +0:00:30  12,2  897      
 3    21   Kristaps Turļuks       Baložu vsk.              0:04:58        +0:00:34  12,0  885      
 4    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:00        +0:00:36  12    880      
 5    53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:02        +0:00:38  11,9  874      
 6    90   Paula Zante            47 vsk.                  0:05:07        +0:00:43  11,7  859      
 7    65   Artūrs Rjabčenkovs     VEF Baloži               0:05:07        +0:00:43  11,7  859      
 8    40   Līvija Muša            Jūrmala                  0:05:19        +0:00:55  11,2  827      
 9    89   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:05:21        +0:00:57  11,2  822      
 10   67   Kārlis Ulpe            Baložu vsk.              0:05:23        +0:00:59  11,1  817      
 11   33   Daniils Lavišs                                  0:05:31        +0:01:07  10,8  797      
 12   15   Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:37        +0:01:13  10,6  783      
 13   38   Enija Popoviča         Avotiņi                  0:05:48        +0:01:24  10,3  758      
 14   66   Artūrs Turluks         Baložu vsk.              0:05:49        +0:01:25  10,3  756      
 15   93   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:49        +0:01:25  10,3  756      
 16   39   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:05:52        +0:01:28  10,2  750      
 17   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:55        +0:01:31  10,1  743      
 18   103  Kārlis Dmitrijevs                               0:06:16        +0:01:52  9,57  702      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    7    Rūriks Bite            LSC                      0:07:56                  15,1  1000     
 2    4    Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:17        +0:01:21  12,9  854      
 3    42   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:09:23        +0:01:27  12,7  845      
 4    3    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:28        +0:01:32  12,6  838      
 5    98   Ketija Beikune         Baložu vsk.              0:09:42        +0:01:46  12,3  817      
 6    64   Toms Rjabčenkovs       VEF Baloži               0:09:43        +0:01:47  12,3  816      
 7    94   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:09:50        +0:01:54  12,2  806      
 8    71   Arvis Rode             Valdlauči                0:09:52        +0:01:56  12,1  804      
 9    22   Andrejs Močs           LSC                      0:10:08        +0:02:12  11,8  782      
 10   99   Elvis Sadovskis        Baloži                   0:10:24        +0:02:28  11,5  762      
 11   51   Viktors Safutins       LSC                      0:10:35        +0:02:39  11,3  749      
 12   105  Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:10:45        +0:02:49  11,1  737      
 13   1    Ilze Čistova           Baložu vsk.              0:10:54        +0:02:58  11,0  727      
 14   70   Jeļena Uļjanova        Rīga                     0:10:55        +0:02:59  10,9  726      
 15   37   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:10:58        +0:03:02  10,9  723      
 16   14   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:11:29        +0:03:33  10,4  690      
 17   41   Solvita Kauliņa                                 0:11:59        +0:04:03  10,0  662      
 18   83   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:12:31        +0:04:35  9,58  633      
 19   101  Paula Robežniece       Baloži                   0:12:39        +0:04:43  9,48  627      
 20   52   Elita Skadiņa                                   0:13:28        +0:05:32  8,91  589      
 21   107  Mārtiņš Kazainis       Pats sevi                0:13:38        +0:05:42  8,80  581      
 22   96   Anita Kasakovska       Viga                     0:14:39        +0:06:43  8,19  541      
 23   2    Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:15:50        +0:07:54  7,57  501      
 24   102  Monika Brālis          Brāļi                    0:06:46                  17,7  0    DSQ 

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:10:59                  16,3  1000     
 2    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:33        +0:00:34  15,5  950      
 3    50   Normunds Pašto         LSC                      0:12:11        +0:01:12  14,7  901      
 4    86   Gunita Ošeniece        Aizpute, LSC             0:12:13        +0:01:14  14,7  899      
 5    106  Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:44        +0:01:45  14,1  862      
 6    47   Vova Rjazancevs        LSC                      0:13:36        +0:02:37  13,2  807      
 7    59   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:41        +0:02:42  13,1  802      
 8    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:49        +0:02:50  13,0  794      
 9    48   Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:14:00        +0:03:01  12,8  784      
 10   81   Rinalds Brālis                                  0:14:21        +0:03:22  12,5  765      
 11   25   Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:14:28        +0:03:29  12,4  759      
 12   69   Marina Laviša          Baloži                   0:15:55        +0:04:56  11,3  690      
 13   24   Laine Žilko            Žilko                    0:19:24        +0:08:25  9,27  566      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    63   Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:15:43                  15,2  1000     
 2    36   Krists Petko           Jelgava                  0:15:44        +0:00:01  15,2  998      
 3    79   Kaspars Skadiņš        Smilšu iela              0:16:11        +0:00:28  14,8  971      
 4    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:18:51        +0:03:08  12,7  833      
 5    92   Jānis Zants            Cetra                    0:19:12        +0:03:29  12,5  818      
 6    104  Romualds Ignatjevs                              0:19:15        +0:03:32  12,4  816      
 7    44   Valts Tomiņš                                    0:19:51        +0:04:08  12,0  791      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross