5.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    32   Makars Lavišs                                   0:01:10                  12,8  1000     
 2    91   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:18        +0:00:08  11,5  897      
 3    115  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:01:27        +0:00:17  10,3  804      
 4    128  Matīss Žilko           BSIC                     0:01:29        +0:00:19  10,1  786      
 5    56   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:37        +0:00:27  9,27  721      
 6    43   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:48        +0:00:38  8,33  648      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:23                  13,6  1000     
 2    58   Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:30        +0:00:07  13,3  974      
 3    65   Artūrs Rjabčenkovs     VEF Baloži               0:04:59        +0:00:36  12,0  879      
 4    9    Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:05:06        +0:00:43  11,7  859      
 5    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:11        +0:00:48  11,5  845      
 6    53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:11        +0:00:48  11,5  845      
 7    40   Līvija Muša            Jūrmala                  0:05:11        +0:00:48  11,5  845      
 8    118  Ričards Mugurevičs     Baldone                  0:05:13        +0:00:50  11,5  840      
 9    90   Paula Zante            47 vsk.                  0:05:14        +0:00:51  11,4  837      
 10   113  Krists Rodionovs                                0:05:32        +0:01:09  10,8  792      
 11   33   Daniils Lavišs                                  0:05:53        +0:01:30  10,1  745      
 12   84   Velta Vītola           LSC                      0:05:54        +0:01:31  10,1  742      
 13   119  Rihards Mugurevičs     Baldone                  0:05:55        +0:01:32  10,1  740      
 14   116  Kārlis Ulpe            Baložu vsk.              0:05:58        +0:01:35  10,0  734      
 15   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:59        +0:01:36  10,0  732      
 16   123  Līga Beržuka           Baložus                  0:06:28        +0:02:05  9,27  677      
 17   112  Andris Trubačs                                  0:06:44        +0:02:21  8,91  650      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    7    Rūriks Bite            LSC                      0:08:25                  14,2  1000     
 2    4    Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:25        +0:01:00  12,7  893      
 3    3    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:37        +0:01:12  12,4  875      
 4    64   Toms Rjabčenkovs       VEF Baloži               0:09:56        +0:01:31  12,0  847      
 5    22   Andrejs Močs           LSC                      0:10:00        +0:01:35  12    841      
 6    109  Alekss Pjats           baložu vsk.              0:10:29        +0:02:04  11,4  802      
 7    124  Armands Freibergs      Sevi                     0:10:33        +0:02:08  11,3  797      
 8    94   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:10:34        +0:02:09  11,3  796      
 9    110  Ēriks Trubačs                                   0:10:37        +0:02:12  11,3  792      
 10   105  Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:10:50        +0:02:25  11,0  776      
 11   121  Jeļena Uļjanova        Rīga                     0:10:54        +0:02:29  11,0  772      
 12   117  Lelde Kukule           Baldone                  0:11:12        +0:02:47  10,7  751      
 13   122  Viktors Safutins       LSC                      0:11:32        +0:03:07  10,4  729      
 14   41   Solvita Kauliņa                                 0:12:33        +0:04:08  9,56  670      
 15   126  Laura Marija Randere                            0:12:37        +0:04:12  9,51  667      
 16   83   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:12:39        +0:04:14  9,48  665      
 17   52   Elita Skadiņa                                   0:13:06        +0:04:41  9,16  642      
 18   96   Anita Kasakovska       Viga                     0:14:07        +0:05:42  8,50  596      
 19   8    Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:15:52        +0:07:27  7,56  530      
 20   108  Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:15:52        +0:07:27  7,56  530      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:11:13                  16,0  1000     
 2    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:36        +0:00:23  15,5  966      
 3    55   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:17        +0:01:04  14,6  913      
 4    86   Gunita Ošeniece        Aizpute, LSC             0:12:46        +0:01:33  14,0  878      
 5    59   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:50        +0:01:37  14,0  874      
 6    47   Vova Rjazancevs        LSC                      0:14:22        +0:03:09  12,5  780      
 7    48   Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:14:41        +0:03:28  12,2  763      
 8    25   Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:15:46        +0:04:33  11,4  711      
 9    69   Marina Laviša          Baloži                   0:16:00        +0:04:47  11,2  701      
 10   120  Enija Mugureviča       Baldone                  0:18:25        +0:07:12  9,77  609      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    125  Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:15:36                  15,3  1000     
 2    36   Krists Petko           Jelgava                  0:16:10        +0:00:34  14,8  964      
 3    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:44        +0:02:08  13,5  879      
 4    44   Valts Tomiņš                                    0:18:32        +0:02:56  12,9  841      
 5    114  Igors Kļaviņš                                   0:18:37        +0:03:01  12,8  837      
 6    78   Rodrigo Treijers                                0:18:47        +0:03:11  12,7  830      
 7    129  Romualds Ignatjevs                              0:18:51        +0:03:15  12,7  827      
 8    127  Armands Konošonoks                              0:20:32        +0:04:56  11,6  759      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross