6.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    32   Makars Lavišs                                   0:01:06                  13,6  1000     
 2    91   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:21        +0:00:15  11,1  814      
 3    134  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:01:34        +0:00:28  9,57  702      
 4    128  Matīss Žilko           BSIC                     0:01:36        +0:00:30  9,37  687      
 5    56   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:39        +0:00:33  9,09  666      
 6    43   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:51        +0:00:45  8,10  594      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:20                  13,8  1000     
 2    60   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:04:34        +0:00:14  13,1  948      
 3    58   Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:41        +0:00:21  12,8  925      
 4    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:01        +0:00:41  11,9  863      
 5    65   Artūrs Rjabčenkovs     VEF Baloži               0:05:01        +0:00:41  11,9  863      
 6    20   Kristaps Bērziņš                                0:05:06        +0:00:46  11,7  849      
 7    133  Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:05:06        +0:00:46  11,7  849      
 8    90   Paula Zante            47 vsk.                  0:05:14        +0:00:54  11,4  828      
 9    119  Rihards Mugurevičs     Baldone                  0:05:25        +0:01:05  11,0  800      
 10   118  Ričards Mugurevičs     Baldone                  0:05:33        +0:01:13  10,8  780      
 11   53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:38        +0:01:18  10,6  769      
 12   93   Jeļena Gorba           LSC                      0:05:50        +0:01:30  10,2  742      
 13   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:54        +0:01:34  10,1  734      
 14   33   Daniils Lavišs                                  0:06:03        +0:01:43  9,91  716      
 15   39   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:06:13        +0:01:53  9,65  697      
 16   123  Līga Beržuka           Baložus                  0:06:20        +0:02:00  9,47  684      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    131  Rūriks Bite            LSC                      0:08:19                  14,4  1000     
 2    64   Toms Rjabčenkovs       VEF Baloži               0:09:45        +0:01:26  12,3  852      
 3    94   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:10:02        +0:01:43  11,9  828      
 4    138  Valerija Makarova      22.R.vsk.                0:10:33        +0:02:14  11,3  788      
 5    121  Jeļena Uļjanova        LSC                      0:10:33        +0:02:14  11,3  788      
 6    117  Lelde Kukule           Baldone                  0:10:33        +0:02:14  11,3  788      
 7    105  Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:10:39        +0:02:20  11,2  780      
 8    122  Viktors Safutins       LSC                      0:11:00        +0:02:41  10,9  756      
 9    126  Laura Marija Randere                            0:11:01        +0:02:42  10,8  754      
 10   8    Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:43        +0:03:24  10,2  709      
 11   83   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:12:10        +0:03:51  9,86  683      
 12   137  Raitis Magone          Planētu Zemi             0:12:44        +0:04:25  9,42  653      
 13   52   Elita Skadiņa                                   0:13:08        +0:04:49  9,13  633      
 14   108  Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:13:25        +0:05:06  8,94  619      
 15   102  Monika Brālis          Brāļi                    0:14:35        +0:06:16  8,22  570      
 16   28   Sandra Bormane                                  0:14:52        +0:06:33  8,07  559      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:10:51                  16,5  1000     
 2    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:16        +0:00:25  15,9  963      
 3    55   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:26        +0:01:35  14,4  872      
 4    5    Miks Šteins            LSC                      0:12:28        +0:01:37  14,4  870      
 5    59   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:42        +0:01:51  14,1  854      
 6    50   Normunds Pašto         LSC                      0:13:14        +0:02:23  13,6  819      
 7    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:16        +0:02:25  13,5  817      
 8    81   Rinalds Brālis                                  0:14:20        +0:03:29  12,5  756      
 9    139  Kristians Blaubergs    Katlakalns               0:14:45        +0:03:54  12,2  735      
 10   132  Jānis Sliece           LSC                      0:15:32        +0:04:41  11,5  698      
 11   69   Marina Laviša          Baloži                   0:15:50        +0:04:59  11,3  685      
 12   120  Enija Mugureviča       Baldone                  0:16:47        +0:05:56  10,7  646      
 13   25   Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:16:57        +0:06:06  10,6  640      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    130  Edgars Brigmanis       Baldone                  0:14:07                  17,0  1000     
 2    125  Mitrofans Slobodjans   LSC                      0:15:32        +0:01:25  15,4  908      
 3    36   Krists Petko           Jelgava                  0:15:56        +0:01:49  15,0  885      
 4    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:22        +0:03:15  13,8  812      
 5    135  Magnus Andresen        LSC                      0:17:51        +0:03:44  13,4  790      
 6    78   Rodrigo Treijers                                0:18:24        +0:04:17  13,0  767      
 7    136  Armands Magone Jaunpetrovičs
                                  Fizmati                  0:18:25        +0:04:18  13,0  766      
 8    127  Armands Konošonoks                              0:18:34        +0:04:27  12,9  760      
 9    114  Igors Kļaviņš                                   0:18:35        +0:04:28  12,9  759      
 10   92   Jānis Zants            Cetra                    0:19:23        +0:05:16  12,3  728      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross