7.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    32   Makars Lavišs                                   0:01:09                  13,0  1000     
 2    91   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:20        +0:00:11  11,2  862      
 3    128  Matīss Žilko           BSIC                     0:01:29        +0:00:20  10,1  775      
 4    115  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:01:34        +0:00:25  9,57  734      
 5    157  Kitija Meldere         Baložus                  0:01:44        +0:00:35  8,65  663      
 6    43   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:52        +0:00:43  8,03  616      
 7    147  Dāvis Zagorskis                                 0:03:16        +0:02:07  4,59  352      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    26   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:19                  13,8  1000     
 2    58   Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:32        +0:00:13  13,2  952      
 3    60   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:04:34        +0:00:15  13,1  945      
 4    20   Kristaps Bērziņš                                0:04:46        +0:00:27  12,5  905      
 5    11   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:53        +0:00:34  12,2  883      
 6    65   Artūrs Rjabčenkovs     VEF Baloži               0:04:59        +0:00:40  12,0  866      
 7    90   Paula Zante            47 vsk.                  0:05:06        +0:00:47  11,7  846      
 8    15   Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:24        +0:01:05  11,1  799      
 9    53   Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:28        +0:01:09  10,9  789      
 10   9    Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:05:40        +0:01:21  10,5  761      
 11   143  Vanesa Belova          LSC Rīga                 0:05:50        +0:01:31  10,2  740      
 12   118  Ričards Mugurevičs     Baldone                  0:05:55        +0:01:36  10,1  729      
 13   16   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:57        +0:01:38  10,0  725      
 14   119  Rihards Mugurevičs     Baldone                  0:05:57        +0:01:38  10,0  725      
 15   39   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:06:14        +0:01:55  9,62  692      
 16   123  Līga Beržuka           Baložus                  0:06:39        +0:02:20  9,02  649      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:29                  12,6  1000     
 2    141  Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:32        +0:00:03  12,5  994      
 3    22   Andrejs Močs           LSC                      0:09:43        +0:00:14  12,3  975      
 4    64   Toms Rjabčenkovs       VEF Baloži               0:09:49        +0:00:20  12,2  966      
 5    94   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:10:08        +0:00:39  11,8  935      
 6    144  Kristīne Vederņikova   LSC Rīga                 0:10:09        +0:00:40  11,8  934      
 7    42   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:24        +0:00:55  11,5  911      
 8    142  Valerija Makarova      22.R.vsk.                0:10:27        +0:00:58  11,4  907      
 9    105  Vivita Rjabčenkova     VEF Baloži               0:10:33        +0:01:04  11,3  898      
 10   121  Jeļena Uļjanova        LSC                      0:10:40        +0:01:11  11,2  889      
 11   117  Lelde Kukule           Baldone                  0:10:44        +0:01:15  11,1  883      
 12   159  Laura Marija Randere                            0:11:07        +0:01:38  10,7  853      
 13   109  Alekss Pjats           baložu vsk.              0:11:42        +0:02:13  10,2  810      
 14   140  Anastasija Baidina                              0:11:43        +0:02:14  10,2  809      
 15   8    Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:45        +0:02:16  10,2  807      
 16   41   Solvita Kauliņa                                 0:12:03        +0:02:34  9,95  786      
 17   18   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:12:52        +0:03:23  9,32  737      
 18   52   Elita Skadiņa                                   0:13:22        +0:03:53  8,97  709      
 19   102  Monika Brālis          Brāļi                    0:13:45        +0:04:16  8,72  689      
 20   108  Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:13:48        +0:04:19  8,69  687      
 21   96   Anita Kasakovska       Viga                     0:14:06        +0:04:37  8,51  672      
 22   28   Sandra Bormane                                  0:14:33        +0:05:04  8,24  651      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:11:08                  16,1  1000     
 2    12   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:26        +0:00:18  15,7  973      
 3    55   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:24        +0:01:16  14,5  897      
 4    50   Normunds Paško         LSC                      0:13:01        +0:01:53  13,8  855      
 5    27   Ainis Bormanis         LSC                      0:13:22        +0:02:14  13,4  832      
 6    81   Rinalds Brālis                                  0:13:31        +0:02:23  13,3  823      
 7    59   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:32        +0:02:24  13,3  822      
 8    148  Jānis Skadiņš          Smilšu iela              0:14:08        +0:03:00  12,7  787      
 9    139  Kristaps Blaubergs     Katlakalns               0:14:10        +0:03:02  12,7  785      
 10   120  Enija Mugureviča       Baldone                  0:17:14        +0:06:06  10,4  646      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    130  Edgars Brigmanis       Baldone                  0:14:01                  17,1  1000     
 2    155  Krists Petko           Jelgava                  0:16:39        +0:02:38  14,4  841      
 3    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:42        +0:03:41  13,5  791      
 4    114  Igors Kļaviņš                                   0:18:05        +0:04:04  13,2  775      
 5    34   Sanya Lavišs           Baloži                   0:18:27        +0:04:26  13,0  759      
 6    92   Jānis Zants            Cetra                    0:18:55        +0:04:54  12,6  740      
 7    149  Romualds Ignatjevs                              0:18:58        +0:04:57  12,6  739      
 8    145  Ingus Rūķis                                     0:23:24        +0:09:23  10,2  599      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross