1.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    40   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:11                  12,6  1000     
 2    60   Matīss Žilko           BSIC                     0:01:27        +0:00:16  10,3  816      
 3    50   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:28        +0:00:17  10,2  806      
 4    52   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:43        +0:00:32  8,73  689      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    5    Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:47                  12,5  1000     
 2    9    Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:00        +0:00:13  12    956      
 3    35   Līvija Muša            LSC                      0:05:21        +0:00:34  11,2  894      
 4    2    Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:32        +0:00:45  10,8  864      
 5    3    Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:38        +0:00:51  10,6  849      
 6    46   Eduards Žilko          Jaunmārupi               0:05:50        +0:01:03  10,2  820      
 7    61   Velta Vītola           LSC                      0:05:50        +0:01:03  10,2  820      
 8    30   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:06:03        +0:01:16  9,91  790      
 9    48   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:04        +0:01:17  9,89  788      
 10   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:09        +0:01:22  9,75  777      
 11   55   Kārlis Dmitrijevs                               0:06:09        +0:01:22  9,75  777      
 12   32   Renārs Vīksniņš                                 0:06:14        +0:01:27  9,62  767      
 13   42   Emīls Ginters                                   0:06:49        +0:02:02  8,80  701      
 14   36   Jeļena Gorba           LSC                      0:06:49        +0:02:02  8,80  701      
 15   26   Aleksandrs Brants      Baložu vidusskola        0:07:37        +0:02:50  7,87  628      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    41   Rūriks Bite            LSC                      0:08:09                  14,7  1000     
 2    11   Edmunds Kokins         Baloži                   0:09:40        +0:01:31  12,4  843      
 3    10   Eduards Košalaps       Baložu vsk.              0:09:50        +0:01:41  12,2  828      
 4    34   Andrejs Močs           LSC                      0:10:08        +0:01:59  11,8  804      
 5    15   Paula Karīna Langina                            0:10:39        +0:02:30  11,2  765      
 6    4    Viktors Safutins       LSC                      0:10:40        +0:02:31  11,2  764      
 7    27   Marina Pavlova         sevi                     0:10:54        +0:02:45  11,0  747      
 8    6    Andris Miķelsons                                0:11:16        +0:03:07  10,6  723      
 9    22   Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:31        +0:03:22  10,4  707      
 10   7    Jeļena Botē            LSC                      0:11:35        +0:03:26  10,3  703      
 11   53   Ināra Leičenko                                  0:11:39        +0:03:30  10,3  699      
 12   38   Paula Zante            47 vsk.                  0:11:44        +0:03:35  10,2  694      
 13   25   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:12:01        +0:03:52  9,98  678      
 14   23   Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:12:18        +0:04:09  9,75  662      
 15   21   Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:12:32        +0:04:23  9,57  650      
 16   29   Paula Robežniece       Baloži                   0:12:54        +0:04:45  9,30  631      
 17   59   Solvita Kauliņa                                 0:13:04        +0:04:55  9,18  623      
 18   24   Patrīcija Bičkovska    Rīgas Centr. Daiļam. Vsk.0:13:25        +0:05:16  8,94  607      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    33   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:10:53                  16,5  1000     
 2    8    Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:12        +0:00:19  16,0  971      
 3    37   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:32        +0:01:39  14,3  868      
 4    12   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:46        +0:01:53  14,0  852      
 5    16   Normunds Langins       Vecmīlgrāvis             0:12:47        +0:01:54  14,0  851      
 6    43   Normunds Paško         LSC                      0:12:53        +0:02:00  13,9  844      
 7    47   Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:14:14        +0:03:21  12,6  764      
 8    18   Vova Rjazancevs        LSC                      0:14:32        +0:03:39  12,3  748      
 9    28   Ainis Bormanis         LSC                      0:14:40        +0:03:47  12,2  742      
 10   14   Raimonds Edijs Langins                          0:15:38        +0:04:45  11,5  696      
 11   49   Signe Meldere          Baloži                   0:18:31        +0:07:38  9,72  587      
 12   17   Zita Ozoliņa           LSC                      0:20:01        +0:09:08  8,99  543      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Juris Karlsons         LSC                      0:15:55                  15,0  1000     
 2    44   Kristaps Celms         LSC                      0:16:26        +0:00:31  14,6  968      
 3    51   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:06        +0:01:11  14,0  930      
 4    58   Juris Žilko            IK Auseklis              0:17:59        +0:02:04  13,3  885      
 5    20   Jānis Karlsons                                  0:18:31        +0:02:36  12,9  859      
 6    13   Igors Kļaviņš                                   0:18:52        +0:02:57  12,7  843      
 7    54   Romualds Ignatjevs                              0:18:52        +0:02:57  12,7  843      
 8    45   Rodrigo Treijers                                0:19:04        +0:03:09  12,5  834      
 9    39   Jānis Zants            Cetra                    0:20:50        +0:04:55  11,5  764      
 10   56   Emīls Rupais                                    0:21:16        +0:05:21  11,2  748      
 11   31   Ingus Rūķis                                     0:21:54        +0:05:59  10,9  726      
 12   57   Andris Vilcāns                                  0:24:48        +0:08:53  9,67  641      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross