2.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    40   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:11                  25,3  1000     
 2    60   Matīss Žilko           BSIC                     0:01:25        +0:00:14  21,1  835      
 3    50   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:30        +0:00:19  20    788      
 4    52   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:36        +0:00:25  18,7  739      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    77   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:31                  13,2  1000     
 2    9    Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:05:01        +0:00:30  11,9  900      
 3    76   Emīls Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:05:02        +0:00:31  11,9  897      
 4    5    Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:05:08        +0:00:37  11,6  879      
 5    87   Kristaps Bērziņš                                0:05:19        +0:00:48  11,2  849      
 6    35   Līvija Muša            LSC                      0:05:25        +0:00:54  11,0  833      
 7    3    Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:34        +0:01:03  10,7  811      
 8    46   Eduards Žilko          Jaunmārupi               0:05:39        +0:01:08  10,6  799      
 9    79   Kārlis Rode            Valdlauči                0:05:45        +0:01:14  10,4  785      
 10   61   Velta Vītola           LSC                      0:05:52        +0:01:21  10,2  769      
 11   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:00        +0:01:29  10    752      
 12   68   Enija Popoviča         Avotiņi                  0:06:14        +0:01:43  9,62  724      
 13   48   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:14        +0:01:43  9,62  724      
 14   30   Pēteris Voskāns        Baložu vsk.              0:06:15        +0:01:44  9,6   722      
 15   55   Kārlis Dmitrijevs                               0:06:17        +0:01:46  9,54  718      
 16   32   Renārs Vīksniņš        Baloži                   0:07:18        +0:02:47  8,21  618      
 17   72   Anna Ruķere            Baložu vsk.              0:07:26        +0:02:55  8,07  607      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    64   Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:21                  12,8  1000     
 2    11   Edmunds Kokins         Baloži                   0:09:29        +0:00:08  12,6  985      
 3    63   Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:41        +0:00:20  12,3  965      
 4    82   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:09:52        +0:00:31  12,1  947      
 5    65   Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:10:02        +0:00:41  11,9  931      
 6    34   Andrejs Močs           LSC                      0:10:04        +0:00:43  11,9  928      
 7    83   Arvis Rode             Valdlauči                0:10:29        +0:01:08  11,4  891      
 8    4    Viktors Safutins       LSC                      0:10:35        +0:01:14  11,3  883      
 9    69   Signe Kļaviņa          Baložu vsk.              0:10:54        +0:01:33  11,0  857      
 10   27   Marina Pavlova         sevi                     0:10:59        +0:01:38  10,9  851      
 11   85   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:59        +0:01:38  10,9  851      
 12   70   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:11:02        +0:01:41  10,8  847      
 13   71   Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:07        +0:01:46  10,7  841      
 14   38   Paula Zante            47 vsk.                  0:11:08        +0:01:47  10,7  839      
 15   66   Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:11:18        +0:01:57  10,6  827      
 16   67   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:11:24        +0:02:03  10,5  820      
 17   7    Jeļena Botē            LSC                      0:11:25        +0:02:04  10,5  818      
 18   23   Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:11:27        +0:02:06  10,4  816      
 19   21   Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:37        +0:02:16  10,3  804      
 20   25   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:12:13        +0:02:52  9,82  765      
 21   59   Solvita Kauliņa                                 0:12:36        +0:03:15  9,52  742      
 22   29   Paula Robežniece       Baloži                   0:12:43        +0:03:22  9,43  735      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    33   Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:10:54                  16,5  1000     
 2    8    Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:15        +0:00:21  16    968      
 3    74   Gunita Ošeniece        Aizpute, LSC             0:12:29        +0:01:35  14,4  873      
 4    43   Normunds Paško         LSC                      0:12:44        +0:01:50  14,1  856      
 5    12   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:05        +0:02:11  13,7  833      
 6    86   Andris Pastors                                  0:14:13        +0:03:19  12,6  766      
 7    47   Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:14:19        +0:03:25  12,5  761      
 8    18   Vova Rjazancevs        LSC                      0:14:31        +0:03:37  12,3  750      
 9    800  Aivars Šeinfišs                                 0:14:39        +0:03:45  12,2  744      
 10   62   Raimonds Kaugers       LSC Baloži               0:15:33        +0:04:39  11,5  700      
 11   75   Jānis Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:18:09        +0:07:15  9,91  600      
 12   84   Mārtiņš Kazainis       Pats sevi                0:18:39        +0:07:45  9,65  584      
 13   80   Raitis Magone          Planētu Zemi             0:19:01        +0:08:07  9,46  573      
 14   49   Signe Meldere          Baloži                   0:19:15        +0:08:21  9,35  566      
 15   78   Zita Ozoliņa           LSC                      0:20:13        +0:09:19  8,90  539      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    19   Juris Karlsons         LSC                      0:15:03                  15,9  1000     
 2    73   Ulvis Kubliņš          Ķekava                   0:15:09        +0:00:06  15,8  993      
 3    88   Andis Janovs           Briksnis SK              0:16:20        +0:01:17  14,6  921      
 4    51   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:15        +0:02:12  13,9  872      
 5    20   Jānis Karlsons                                  0:18:24        +0:03:21  13,0  817      
 6    54   Romualds Ignatjevs                              0:18:27        +0:03:24  13,0  815      
 7    13   Igors Kļaviņš                                   0:18:48        +0:03:45  12,7  800      
 8    45   Rodrigo Treijers                                0:18:52        +0:03:49  12,7  797      
 9    39   Jānis Zants            Cetra                    0:19:26        +0:04:23  12,3  774      
 10   81   Armands Magone Jaunpetrovičs
                                  Fizmati                  0:19:53        +0:04:50  12,0  756      
 11   56   Emīls Rupais                                    0:20:52        +0:05:49  11,5  721      
 12   31   Ingus Rūķis                                     0:21:40        +0:06:37  11,0  694      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross