4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    40   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:09                  13,0  1000     
 2    60   Matīss Žilko           BSIC                     0:01:20        +0:00:11  11,2  862      
 3    50   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:26        +0:00:17  10,4  802      
 4    95   Rihards Vērpējs                                 0:01:38        +0:00:29  9,18  704      
 5    52   Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:51        +0:00:42  8,10  621      
 6    92   Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzs       0:02:20        +0:01:11  6,42  492      
 7    117  Raivis Bāgants                                  0:02:28        +0:01:19  6,08  466      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    77   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:26                  13,5  1000     
 2    103  Rihards Mugurevičs     Baldone                  0:04:32        +0:00:06  13,2  977      
 3    104  Ričards Mugurevičs     Baldone                  0:04:33        +0:00:07  13,1  974      
 4    9    Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:38        +0:00:12  12,9  956      
 5    5    Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:53        +0:00:27  12,2  907      
 6    116  Emīls Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:04:55        +0:00:29  12,2  901      
 7    87   Kristaps Bērziņš                                0:05:12        +0:00:46  11,5  852      
 8    79   Kārlis Rode            Valdlauči                0:05:34        +0:01:08  10,7  796      
 9    68   Enija Popoviča         Avotiņi                  0:05:42        +0:01:16  10,5  777      
 10   30   Pēteris Voskāns        Baloži                   0:05:43        +0:01:17  10,4  775      
 11   3    Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:59        +0:01:33  10,0  740      
 12   46   Eduards Žilko          Jaunmārupi               0:06:01        +0:01:35  9,97  736      
 13   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:04        +0:01:38  9,89  730      
 14   32   Renārs Vīksniņš        Baloži                   0:06:16        +0:01:50  9,57  707      
 15   48   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:16        +0:01:50  9,57  707      
 16   101  Anna Ruķere            Baložu vsk.              0:06:29        +0:02:03  9,25  683      
 17   114  Laura Ribkinska                                 0:06:41        +0:02:15  8,97  663      
 18   55   Kārlis Dmitrijevs                               0:06:44        +0:02:18  8,91  658      
 19   118  Evita Bāgante                                   0:06:46        +0:02:20  8,86  655      
 20   93   Vineta Vērpēja                                  0:06:51        +0:02:25  8,75  647      
 21   109  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:08:32        +0:04:06  7,03  519      
 22   130  Gunta Prīmane                                   0:19:40        +0:15:14  3,05  225      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    82   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:09:35                  12,5  1000     
 2    112  Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:38        +0:00:03  12,4  994      
 3    63   Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:41        +0:00:06  12,3  989      
 4    11   Edmunds Kokins         Baloži                   0:09:43        +0:00:08  12,3  986      
 5    113  Armands Maļugins       Baložu vsk.              0:09:51        +0:00:16  12,1  972      
 6    131  Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:10:02        +0:00:27  11,9  955      
 7    34   Andrejs Močs           LSC                      0:10:22        +0:00:47  11,5  924      
 8    110  Ginta Žuhovska         Baložu vsk.              0:10:36        +0:01:01  11,3  904      
 9    27   Marina Pavlova         sevi                     0:10:44        +0:01:09  11,1  892      
 10   111  Signe Kļaviņa          Baložu vsk.              0:10:44        +0:01:09  11,1  892      
 11   85   Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:45        +0:01:10  11,1  891      
 12   22   Andīna Vilde           E.Dārziņa mūz. vsk.      0:11:03        +0:01:28  10,8  867      
 13   38   Paula Zante            47 vsk.                  0:11:06        +0:01:31  10,8  863      
 14   136  Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:11:08        +0:01:33  10,7  860      
 15   7    Jeļena Botē            LSC                      0:11:16        +0:01:41  10,6  850      
 16   67   Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:11:21        +0:01:46  10,5  844      
 17   105  Ieva Rode              Valdlauči                0:11:21        +0:01:46  10,5  844      
 18   25   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:11:47        +0:02:12  10,1  813      
 19   29   Paula Robežniece       Baloži                   0:12:02        +0:02:27  9,97  796      
 20   89   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:12:03        +0:02:28  9,95  795      
 21   59   Solvita Kauliņa                                 0:12:08        +0:02:33  9,89  789      
 22   21   Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:13:57        +0:04:22  8,60  686      
 23   134  Māra Alksne            sevi                     0:15:07        +0:05:32  7,93  633      
 24   133  Anita Kasakovska       Viga                     0:16:32        +0:06:57  7,25  579      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    8    Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:49                  15,2  1000     
 2    43   Normunds Paško         LSC                      0:12:18        +0:00:29  14,6  960      
 3    37   Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:42        +0:00:53  14,1  930      
 4    94   Dace Vērpēja                                    0:13:32        +0:01:43  13,3  873      
 5    18   Vova Rjazancevs        LSC                      0:14:06        +0:02:17  12,7  838      
 6    47   Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:14:15        +0:02:26  12,6  829      
 7    108  Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:14:43        +0:02:54  12,2  802      
 8    62   Raimonds Kaugers       LSC Baloži               0:15:32        +0:03:43  11,5  760      
 9    132  Aivars Kauliņš                                  0:15:59        +0:04:10  11,2  739      
 10   115  Jānis Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:16:15        +0:04:26  11,0  727      
 11   49   Signe Meldere          Baloži                   0:18:16        +0:06:27  9,85  646      
 12   137  Ineta Popēna                                    0:22:04        +0:10:15  8,15  535      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    135  Andis Janovs           Briksnis SK              0:16:07                  14,8  1000     
 2    51   Dzintars Melderis      Baloži                   0:16:19        +0:00:12  14,7  987      
 3    73   Ulvis Kubliņš          Ķekava                   0:16:25        +0:00:18  14,6  981      
 4    20   Jānis Karlsons                                  0:17:40        +0:01:33  13,5  912      
 5    58   Juris Žilko            IK Auseklis              0:17:54        +0:01:47  13,4  900      
 6    54   Romualds Ignatjevs                              0:18:32        +0:02:25  12,9  869      
 7    39   Jānis Zants            Cetra                    0:19:13        +0:03:06  12,4  838      
 8    56   Emīls Rupais                                    0:19:54        +0:03:47  12,0  809      
 9    107  Valts Tomiņš                                    0:20:21        +0:04:14  11,7  791      
 10   98   Normunds Bāgants       Sevi                     0:23:29        +0:07:22  10,2  686      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross