8.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    40   Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:01:05                  13,8  1000     
 2    168  Matīss Žilko           BSIC                     0:01:11        +0:00:06  12,6  915      
 3    50   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:11        +0:00:06  12,6  915      
 4    172  Filips Bērziņš                                  0:01:30        +0:00:25  10    722      
 5    95   Rihards Vērpējs                                 0:01:31        +0:00:26  9,89  714      
 6    164  Rihards Kauliņš        Baloži                   0:01:33        +0:00:28  9,67  698      
 7    193  Dāvis Zagorskis                                 0:01:45        +0:00:40  8,57  619      
 8    202  Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzs       0:02:19        +0:01:14  6,47  467      
 9    160  Raivis Bāgants                                  0:02:31        +0:01:26  5,96  430      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    9    Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:23                  13,6  1000     
 2    116  Emīls Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:04:28        +0:00:05  13,4  981      
 3    177  Aivars Podiņš          LSC                      0:04:33        +0:00:10  13,1  963      
 4    87   Kristaps Bērziņš                                0:05:13        +0:00:50  11,5  840      
 5    46   Eduards Žilko          Jaunmārupi               0:05:16        +0:00:53  11,3  832      
 6    5    Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:05:21        +0:00:58  11,2  819      
 7    35   Līvija Muša            LSC                      0:05:22        +0:00:59  11,1  816      
 8    79   Kārlis Rode            Valdlauči                0:05:32        +0:01:09  10,8  792      
 9    61   Velta Vītola           LSC                      0:05:40        +0:01:17  10,5  773      
 10   3    Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:42        +0:01:19  10,5  769      
 11   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:05:48        +0:01:25  10,3  755      
 12   32   Renārs Vīksniņš        Baloži                   0:05:48        +0:01:25  10,3  755      
 13   173  Rojs Bērziņš                                    0:05:51        +0:01:28  10,2  749      
 14   204  Enija Popoviča         Baložu vsk.              0:05:52        +0:01:29  10,2  747      
 15   153  Nora Anna Grante                                0:05:55        +0:01:32  10,1  740      
 16   163  Lana Višņevska                                  0:06:02        +0:01:39  9,94  726      
 17   93   Vineta Vērpēja                                  0:06:10        +0:01:47  9,72  710      
 18   114  Laura Ribkinska                                 0:06:13        +0:01:50  9,65  705      
 19   55   Kārlis Dmitrijevs                               0:06:16        +0:01:53  9,57  699      
 20   210  Jeļena Gorba           LSC                      0:06:19        +0:01:56  9,49  693      
 21   48   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:50        +0:02:27  8,78  641      
 22   194  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:06:55        +0:02:32  8,67  633      
 23   158  Anna Ruķere            Baložu vsk.              0:07:19        +0:02:56  8,20  599      
 24   130  Gunta Prīmane                                   0:08:24        +0:04:01  7,14  521      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    180  Rūriks Bite            LSC                      0:08:24                  14,2  1000     
 2    142  Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:09:23        +0:00:59  12,7  895      
 3    112  Viktorija Vogina       Baložu vsk.              0:09:33        +0:01:09  12,5  879      
 4    139  Edmunds Kokins         Baloži                   0:09:40        +0:01:16  12,4  868      
 5    82   Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:09:42        +0:01:18  12,3  865      
 6    196  Sandis Popovičs        Baložu vsk.              0:09:58        +0:01:34  12,0  842      
 7    34   Andrejs Močs           LSC                      0:10:12        +0:01:48  11,7  823      
 8    212  Ginta Žuhovska         Baložu vsk.              0:10:17        +0:01:53  11,6  816      
 9    206  Valerija Makarova      22.R.vsk.                0:10:19        +0:01:55  11,6  814      
 10   27   Marina Pavlova         sevi                     0:10:23        +0:01:59  11,5  808      
 11   157  Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:10:38        +0:02:14  11,2  789      
 12   7    Jeļena Botē            LSC                      0:10:45        +0:02:21  11,1  781      
 13   215  Kitija Kauliņa         Baloži                   0:10:47        +0:02:23  11,1  778      
 14   4    Viktors Safutins       LSC                      0:10:49        +0:02:25  11,0  776      
 15   29   Paula Robežniece       Baloži                   0:10:59        +0:02:35  10,9  764      
 16   191  Ināra Bite                                      0:11:14        +0:02:50  10,6  747      
 17   25   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:11:21        +0:02:57  10,5  740      
 18   105  Ieva Rode              Valdlauči                0:11:25        +0:03:01  10,5  735      
 19   38   Paula Zante            47 vsk.                  0:11:28        +0:03:04  10,4  732      
 20   198  Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:11:29        +0:03:05  10,4  731      
 21   59   Solvita Kauliņa                                 0:12:09        +0:03:45  9,87  691      
 22   187  Inguna Višņevska                                0:12:14        +0:03:50  9,80  686      
 23   199  Gundega Višņevska                               0:12:42        +0:04:18  9,44  661      
 24   156  Linda Vološčuka        Baložu vsk.              0:13:16        +0:04:52  9,04  633      
 25   186  Līga Bojāre                                     0:14:16        +0:05:52  8,41  588      
 26   133  Anita Kasakovska       Viga                     0:15:50        +0:07:26  7,57  530      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    170  Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:11:50                  15,2  1000     
 2    144  Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vsk.            0:11:58        +0:00:08  15,0  988      
 3    166  Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:12:50        +0:01:00  14,0  922      
 4    94   Dace Vērpēja                                    0:12:59        +0:01:09  13,8  911      
 5    213  Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:15:03        +0:03:13  11,9  786      
 6    115  Jānis Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:15:30        +0:03:40  11,6  763      
 7    174  Guna Bērziņa                                    0:17:29        +0:05:39  10,2  676      
 8    147  Inga Roze              Cēsis                    0:17:51        +0:06:01  10,0  662      
 9    84   Mārtiņš Kazainis       Pats sevi                0:19:32        +0:07:42  9,21  605      
 10   137  Ineta Popēna                                    0:20:37        +0:08:47  8,73  573      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    208  Andis Janovs           Briksnis SK              0:15:58                  15,0  1000     
 2    207  Kaspars Skadiņš        Smilšu iela              0:16:05        +0:00:07  14,9  992      
 3    20   Jānis Karlsons                                  0:16:08        +0:00:10  14,8  989      
 4    19   Juris Karlsons         LSC                      0:16:12        +0:00:14  14,8  985      
 5    51   Dzintars Melderis      Baloži                   0:16:40        +0:00:42  14,4  958      
 6    167  Juris Žilko            IK Auseklis              0:17:13        +0:01:15  13,9  927      
 7    107  Valts Tomiņš                                    0:18:38        +0:02:40  12,8  856      
 8    143  Renārs Špāks           www.locker.lv            0:19:18        +0:03:20  12,4  827      
 9    39   Jānis Zants            Cetra                    0:20:01        +0:04:03  11,9  797      
 10   98   Normunds Bāgants       Sevi                     0:23:03        +0:07:05  10,4  692      
 11   175  Ringolds Špāks         www.locker.lv            0:25:25        +0:09:27  9,44  628      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross