Tautas skrējiens "Mārupe 2008", rezultāti pa distancēm

# 1dist-4000m # 2dist-8000m

1dist - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh         
                                                                                               
 1    51   Dmitrijs Serjogins     Mārupe                   0:13:19                  18,0 m         
 2    32   Kristers Ozols         SS Arkādija              0:13:54        +0:00:35  17,2           
 3    29   Reinis Ozols           SS Arkādija              0:15:33        +0:02:14  15,4           
 4    20   Matīss Tučs            Rīgas 3. BJSS            0:16:19        +0:03:00  14,7           
 5    68   Nauris Kalniņš         Mārupes vsk.             0:16:22        +0:03:03  14,6 m         
 6    57   Māris Upenieks         Mārupes vsk.             0:16:42        +0:03:23  14,3 m         
 7    34   Alīna Kuzņecova        RVS                      0:17:13        +0:03:54  13,9           
 8    21   Aivars Podiņš          LSC                      0:17:29        +0:04:10  13,7           
 9    43   Diāna Panovska                                  0:17:46        +0:04:27  13,5           
 10   44   Jūlija Gromova         SS Arkādija              0:17:50        +0:04:31  13,4           
 11   50   Artūrs Zariņš          SS Arkādija              0:18:00        +0:04:41  13,3           
 12   59   Katrīna Andržejevska   Rīgas 3. BJSS            0:18:04        +0:04:45  13,2           
 13   194  Valerijs Pavlovs       LSC                      0:18:14        +0:04:55  13,1           
 14   18   Inga Rītere            Ogres Sporta Centrs      0:18:26        +0:05:07  13,0           
 15   65   Vita Krūmiņa           Mārupes vsk.             0:18:32        +0:05:13  12,9 m         
 16   37   Leons Miķelsons        Ozolnieki                0:18:48        +0:05:29  12,7           
 17   38   Jūlija Vasiļjeva       SS Arkādija              0:18:50        +0:05:31  12,7           
 18   52   Lauma Zvirbule         SS Arkādija              0:18:50        +0:05:31  12,7           
 19   13   Jānis Kaprālis         LSC Ogre                 0:18:53        +0:05:34  12,7           
 20   36   Jeļena Garaņina        SS Arkādija              0:19:11        +0:05:52  12,5           
 21   25   Marina Bolotova        SS Arkādija              0:19:20        +0:06:01  12,4           
 22   24   Kristiāna Jezcuma      SS Arkādija              0:19:20        +0:06:01  12,4           
 23   23   Valdis Reinfelds       Rīgas LSC                0:19:26        +0:06:07  12,3           
 24   45   Eduards Krustiņš       Mārupes vsk.             0:19:27        +0:06:08  12,3 m         
 25   56   Raivo Pirvics          Mārupes vsk.             0:19:47        +0:06:28  12,1 m         
 26   58   Dāvis Kursišs          Mārupes vsk.             0:19:48        +0:06:29  12,1 m         
 27   70   Jānis Skadiņš          Baloži                   0:19:50        +0:06:31  12,1           
 28   31   Jevgenijs Mironovs     SS Arkādija              0:19:54        +0:06:35  12,0           
 29   35   Viktors Safutins                                0:19:59        +0:06:40  12,0           
 30   64   Klāss Kauliņš          Mārupe "Mazkrūmiņi"      0:20:20        +0:07:01  11,8 m         
 31   41   Anete Briņķe           Mārupe                   0:20:33        +0:07:14  11,6 m         
 32   42   Bruno Briņķis          Mārupe                   0:20:33        +0:07:14  11,6 m         
 33   19   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:20:38        +0:07:19  11,6           
 34   54   Dāvis Auškāps          Rīgas Triatlona klubs    0:20:43        +0:07:24  11,5 m         
 35   62   Magdalēna Vilciņa      Mārupes vsk.             0:21:25        +0:08:06  11,2 m         
 36   28   Pārsla Sietiņa         SS Arkādija              0:21:36        +0:08:17  11,1           
 37   16   Viktors Kamišans                                0:21:43        +0:08:24  11,0           
 38   22   Igors Vurceļs          Rīga LSC                 0:21:55        +0:08:36  10,9           
 39   26   Jūlija Glazačeva       SS Arkādija              0:22:04        +0:08:45  10,8           
 40   15   Jeļena Gorba                                    0:22:11        +0:08:52  10,8           
 41   40   A Reiziņš              Mārupes vsk.             0:22:12        +0:08:53  10,8 m         
 42   27   Aleksandrs Saļzirins   SS Arkādija              0:22:12        +0:08:53  10,8           
 43   14   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:22:34        +0:09:15  10,6           
 44   74   Šandors Kurmis                                  0:23:28        +0:10:09  10,2           
 45   12   Velta Vītola           LSC                      0:24:09        +0:10:50  9,93           
 46   61   Elizabete Zivtiņa      Mārupes vsk.             0:24:30        +0:11:11  9,79 m         
 47   55   Jānis Čipa             Mārupe                   0:24:34        +0:11:15  9,76 m         
 48   60   Andre Andrejevskis     LSP                      0:24:34        +0:11:15  9,76           
 49   69   Vanesa Belova          LSC                      0:25:03        +0:11:44  9,58           
 50   71   Toms Zoltners                                   0:25:08        +0:11:49  9,54           
 51   72   Elīna Popoviča         Baloži                   0:25:10        +0:11:51  9,53           
 52   17   Rolands Ajevskis       LSC                      0:25:24        +0:12:05  9,44           
 53   67   Aleksa Gaile           Mārupes vsk.             0:25:48        +0:12:29  9,30 m         
 54   46   Agnese Eimane          Mārupes vsk.             0:27:14        +0:13:55  8,81 m         
 55   48   Sintija Miltiņa        Mārupes vsk.             0:27:17        +0:13:58  8,79 m         
 56   49   Endija Miltiņa                                  0:27:23        +0:14:04  8,76 m         
 57   47   Jānis Stūris                                    0:27:37        +0:14:18  8,69 m         

2dist - 8000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh         
                                                                                               
 1    181  Jānis Višķers          Rīgas 3. BJSS            0:26:32                  18,0           
 2    180  Edgars Šumskis         Rīgas 3. BJSS            0:26:32                  18,0           
 3    184  Konstantīns Kožanovs   Venstpils Spars/NBS      0:27:45        +0:01:13  17,2           
 4    187  Gvido Beļinskis        Rīgas 3. BJSS            0:27:54        +0:01:22  17,2           
 5    200  Andrejs Boikovs        SS Arkādija              0:28:03        +0:01:31  17,1           
 6    189  Roberts Rubezis        RVS                      0:28:42        +0:02:10  16,7           
 7    191  Juris Karlsons         LSC                      0:29:23        +0:02:51  16,3           
 8    100  Andrejs Sergejevs      SS Arkādija              0:29:43        +0:03:11  16,1           
 9    111  Vladimirs Kuzmenko     Jelgava                  0:30:00        +0:03:28  16             
 10   188  Pauls Ārents           RVS                      0:30:18        +0:03:46  15,8           
 11   107  Jānis Ozoliņš          Jaunmārupe               0:31:06        +0:04:34  15,4 m         
 12   106  Toms Pikšēns           Rīgas Triatlona klubs    0:31:46        +0:05:14  15,1 m         
 13   192  Ģirts Linde            LSC                      0:32:17        +0:05:45  14,8           
 14   196  Dzintars Melbārdis     Ogres SK                 0:32:39        +0:06:07  14,7           
 15   102  Jānis Lagzdkalns       Mārupe                   0:33:58        +0:07:26  14,1 m         
 16   193  Ruslans Kuļijevs       Rīga                     0:34:12        +0:07:40  14,0           
 17   186  Roberts Ivzāns         Ogre                     0:34:21        +0:07:49  13,9           
 18   105  Jānis Vilkaušs         Mārupes vsk.             0:35:12        +0:08:40  13,6 m         
 19   190  Aleksands Azarevičs    LSC                      0:35:35        +0:09:03  13,4           
 20   183  Inesis Babāns          Ogres Slēpotāju Klubs    0:36:09        +0:09:37  13,2           
 21   198  Aleksandrs Sergejevs   LSC                      0:36:23        +0:09:51  13,1           
 22   185  Liene Pūķe             Rīgas 3. BJSS            0:36:27        +0:09:55  13,1           
 23   199  Līga Saulīte           SS Arkādija              0:37:53        +0:11:21  12,6           
 24   197  Nadežda Jevsejeva      LSC                      0:39:30        +0:12:58  12,1           
 25   195  Aleksandrs Kuzņecovs   LSC                      0:41:32        +0:15:00  11,5           
 26   101  Arvīds Siliņš          Titurga                  0:41:37        +0:15:05  11,5           
 27   182  Mudīte Rītere          Ogres Slēpotāju Klubs    0:43:36        +0:17:04  11,0           
 28   110  Vladimirs Belovs                                0:43:54        +0:17:22  10,9           
 29   109  Kristīne Vederņikova   LSC                      0:43:54        +0:17:22  10,9           
 30   179  Jeļena Botē            LSC Rīga                 0:44:25        +0:17:53  10,8           
 31   108  Māris Kilups           Rīga                     0:49:06        +0:22:34  9,77           
 32   66   Jānis Andrejevskis     Sevi                     0:18:03                  26,5       DSQ 
 33   103  Dita Lagzdkalne        Mārupe                   0:21:05                  22,7 m     DSQ 
 34   104  Aigars Briņķis         Briņķi                   0:24:27                  19,6 m     DSQ 

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross