3.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    10   Daniela Kristiņa                                0:01:07                  13,4  1000     
 2    88   Jānis Armands Fricsons Doles salu               0:01:09        +0:00:02  13,0  971      
 3    111  Matīss Žilko           BSIC                     0:01:12        +0:00:05  12,5  930      
 4    95   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:15        +0:00:08  12    893      
 5    25   Rihards Vērpējs                                 0:01:20        +0:00:13  11,2  837      
 6    156  Roberts Elksnis        b/d Avotiņš              0:01:26        +0:00:19  10,4  779      
 7    14   Una Višņevska                                   0:01:28        +0:00:21  10,2  761      
 8    142  Dāvis Zagorskis                                 0:01:33        +0:00:26  9,67  720      
 9    17   Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzs       0:01:42        +0:00:35  8,82  656      
 10   154  Filips Bērziņš                                  0:01:49        +0:00:42  8,25  614      
 11   58   Oto Kļaviņš                                     0:01:59        +0:00:52  7,56  563      
 12   112  Reinis Žilko           BSIC                     0:02:24        +0:01:17  6,25  465      
 13   158  Kārlis Meiers          Ragi Dūņās               0:02:41        +0:01:34  5,59  416      
 14   160  Darja Dolgušina                                 0:04:00        +0:02:53  3,75  279      
 15   141  Ralfs Vilks                                     0:04:27        +0:03:20  3,37  250      
 16   83   Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu novads           0:05:04        +0:03:57  2,96  220      
 17   113  Marta Žilko            BSIC                     0:13:02        +0:11:55  1,15  85       

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    70   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:33                  13,1  1000     
 2    28   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:47        +0:00:14  12,5  951      
 3    6    Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:55        +0:00:22  12,2  925      
 4    53   Vanesa Belova          LSC                      0:05:05        +0:00:32  11,8  895      
 5    80   Kristaps Bērziņš                                0:05:13        +0:00:40  11,5  872      
 6    90   Evelīna Silvija Fricsone
                                  Doles salu               0:05:15        +0:00:42  11,4  866      
 7    46   Eduards Žilko          Jaunmārupi               0:05:19        +0:00:46  11,2  855      
 8    147  Enija Popoviča         Baložu vsk.              0:05:45        +0:01:12  10,4  791      
 9    65   Laura Ribkinska        Baložu vidusskola        0:05:48        +0:01:15  10,3  784      
 10   104  Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:05:51        +0:01:18  10,2  777      
 11   122  Renārs Vīksniņš        Baloži                   0:05:53        +0:01:20  10,1  773      
 12   30   Jānis Niklāvs Iļjenko  Bērnudārzs "Liepziediņi" 0:05:55        +0:01:22  10,1  769      
 13   155  Rojs Bērziņš                                    0:05:57        +0:01:24  10,0  764      
 14   7    Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:59        +0:01:26  10,0  760      
 15   43   Velta Vītola           LSC                      0:06:03        +0:01:30  9,91  752      
 16   139  Lana Višņevska                                  0:06:04        +0:01:31  9,89  750      
 17   21   Silvestrs Beļinskis    savu ģimeni              0:06:05        +0:01:32  9,86  747      
 18   5    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:25        +0:01:52  9,35  709      
 19   151  Amanda Žuhovska        Baložu vidusskola        0:06:27        +0:01:54  9,30  705      
 20   121  Anna Ruķere            Baložu vsk.              0:06:58        +0:02:25  8,61  653      
 21   138  Andris Trubačs                                  0:07:31        +0:02:58  7,98  605      
 22   144  Melānija Dalbiņa       Ķekava                   0:08:15        +0:03:42  7,27  551      
 23   100  Rihards Kauliņš                                 0:08:57        +0:04:24  6,70  508      
 24   94   Līga Beržuka           Baloži                   0:11:35        +0:07:02  5,17  392      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Rūriks Bite            LSC                      0:08:01                  14,9  1000     
 2    81   Gunta Prīmane                                   0:08:36        +0:00:35  13,9  932      
 3    11   Edmunds Kokins         Baloži                   0:09:29        +0:01:28  12,6  845      
 4    20   Inārs Beļinskis                                 0:09:34        +0:01:33  12,5  837      
 5    149  Uvis Popovičš          Baložu vsk.              0:09:49        +0:01:48  12,2  816      
 6    48   Toms Eduards Zālītis                            0:09:53        +0:01:52  12,1  811      
 7    39   Marina Pavlova         sevi                     0:10:03        +0:02:02  11,9  797      
 8    35   Sandis Blūmentāls      Baložus                  0:10:03        +0:02:02  11,9  797      
 9    162  Beatrise Blauberga     E.Dārziņa mūz.vsk.       0:10:07        +0:02:06  11,8  792      
 10   150  Ginta Žuhovska         Baložu vsk.              0:10:22        +0:02:21  11,5  773      
 11   45   Andrejs Močs           LSC                      0:10:34        +0:02:33  11,3  758      
 12   146  Elīna Popoviča         Baložu vsk.              0:10:39        +0:02:38  11,2  752      
 13   85   Emīls Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:10:40        +0:02:39  11,2  751      
 14   140  Paula Robežniece       Baloži                   0:10:41        +0:02:40  11,2  750      
 15   74   Dagnija Meiere         Ragi Dūņās               0:10:49        +0:02:48  11,0  741      
 16   19   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:10:59        +0:02:58  10,9  729      
 17   103  Paula Zante            47 vsk.                  0:11:04        +0:03:03  10,8  724      
 18   4    Ināra Bite                                      0:11:05        +0:03:04  10,8  723      
 19   107  Sintija Siliņa                                  0:11:24        +0:03:23  10,5  703      
 20   152  Līna Baranova          RKV                      0:11:35        +0:03:34  10,3  692      
 21   120  Dagnija Lemeševska                              0:11:49        +0:03:48  10,1  678      
 22   98   Kitija Kauliņa                                  0:11:50        +0:03:49  10,1  677      
 23   38   Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:12:00        +0:03:59  10    668      
 24   18   Karlīna Vilde          E.Dārziņa mūz. vsk.      0:12:08        +0:04:07  9,89  660      
 25   99   Solvita Kauliņa                                 0:12:37        +0:04:36  9,51  635      
 26   145  Herta Brutāne          O.Kalpaka RTDP           0:13:05        +0:05:04  9,17  612      
 27   92   Monika Brālis          Brāļi                    0:15:47        +0:07:46  7,60  507      

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    27   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:25                  15,7  1000     
 2    33   Andrejs Iļjenko                                 0:11:32        +0:00:07  15,6  989      
 3    42   Normunds Paško         LSC                      0:12:32        +0:01:07  14,3  910      
 4    50   Igors Kļaviņš                                   0:13:23        +0:01:58  13,4  853      
 5    115  Edmunds Spigovskis     LVV                      0:13:24        +0:01:59  13,4  851      
 6    102  Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:13:34        +0:02:09  13,2  841      
 7    157  Dāvis Tomiņš           Keniju                   0:13:35        +0:02:10  13,2  840      
 8    116  Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:40        +0:02:15  13,1  835      
 9    23   Dace Vērpēja                                    0:13:43        +0:02:18  13,1  832      
 10   129  Ainis Bormanis         Rīgas pilsētbūvnieks     0:13:59        +0:02:34  12,8  816      
 11   52   Vladimirs Belovs       LSC                      0:14:08        +0:02:43  12,7  807      
 12   89   Edvards Fricsons       Doles salu               0:14:33        +0:03:08  12,3  784      
 13   117  Armands Maļugins       Baložu vsk.              0:14:44        +0:03:19  12,2  774      
 14   161  Zane Zariņa            Valmiera                 0:15:04        +0:03:39  11,9  757      
 15   137  Vitālijs Ivanovs       Baložu vsk.              0:15:35        +0:04:10  11,5  732      
 16   36   Aija Blūmentāle        Katlakalnu               0:15:42        +0:04:17  11,4  727      
 17   164  Jānis Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:16:03        +0:04:38  11,2  711      
 18   159  Niklāvs Meiers         Ragi Dūņās               0:16:36        +0:05:11  10,8  687      
 19   67   Enija Mugureviča       Baldone                  0:17:17        +0:05:52  10,4  660      
 20   118  Agnese Caica                                    0:18:28        +0:07:03  9,74  618      
 21   82   Kristīne Jūla          Stopiņu novads           0:18:58        +0:07:33  9,49  601      
 22   106  Inga Roze              Cēsis                    0:18:58        +0:07:33  9,49  601      
 23   153  Guna Bērziņa                                    0:19:02        +0:07:37  9,45  599      
 24   96   Signe Meldere          Baloži                   0:19:17        +0:07:52  9,33  592      
 25   123  Iveta Brice-Vīksniņa   Baložus                  0:23:46        +0:12:21  7,57  480      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    8    Juris Karlsons         LSC/Tukums               0:15:27                  15,5  1000     
 2    15   Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vsk.            0:17:16        +0:01:49  13,8  894      
 3    9    Jānis Karlsons         Tukums                   0:17:18        +0:01:51  13,8  893      
 4    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:41        +0:02:14  13,5  873      
 5    57   Māris Dalbiņš                                   0:17:58        +0:02:31  13,3  859      
 6    143  Roberts Linčiks                                 0:18:12        +0:02:45  13,1  848      
 7    132  Valts Tomiņš                                    0:18:30        +0:03:03  12,9  835      
 8    148  Jānis Zants            Cetra                    0:20:58        +0:05:31  11,4  736      
 9    125  Emīls Rupais                                    0:21:28        +0:06:01  11,1  719      
 10   133  Eduards Šļaukstiņs                              0:21:47        +0:06:20  11,0  709      
 11   163  Kalvis Meiers          Ragi Dūņās               0:21:48        +0:06:21  11,0  708      
 12   63   Mārtiņš Bēmis                                   0:28:04        +0:12:37  8,55  550      
 13   72   Kaspars Šulcs                                   0:30:20        +0:14:53  7,91  509      
 14   54   Normunds Bāgants       Sevi                     0:38:45        +0:23:18  6,19  398      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross