6.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    111  Matīss Žilko           BSIC                     0:01:01                  14,7  1000     
 2    88   Jānis Armands Fricsons Doles salu               0:01:01                  14,7  1000     
 3    10   Daniela Kristiņa                                0:01:05        +0:00:04  13,8  938      
 4    95   Kitija Meldere         Baložus                  0:01:07        +0:00:06  13,4  910      
 5    25   Rihards Vērpējs                                 0:01:14        +0:00:13  12,1  824      
 6    14   Una Višņevska                                   0:01:14        +0:00:13  12,1  824      
 7    213  Anastasija Miguša      Olaine                   0:01:30        +0:00:29  10    677      
 8    183  Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzs       0:01:33        +0:00:32  9,67  655      
 9    58   Oto Kļaviņš                                     0:01:51        +0:00:50  8,10  549      
 10   112  Reinis Žilko           BSIC                     0:01:53        +0:00:52  7,96  539      
 11   113  Marta Žilko            BSIC                     0:05:51        +0:04:50  2,56  173      

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    28   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:30                  13,3  1000     
 2    70   Aivars Podiņš          LSC                      0:04:30                  13,3  1000     
 3    180  Ēriks Puriņš Leičenko  LSC                      0:04:40        +0:00:10  12,8  964      
 4    6    Viktors Kamišans       Rīga LSC                 0:04:59        +0:00:29  12,0  903      
 5    90   Evelīna Silvija Fricsone
                                  Doles salu               0:05:00        +0:00:30  12    900      
 6    22   Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:14        +0:00:44  11,4  859      
 7    21   Silvestrs Beļinskis    savu ģimeni              0:05:24        +0:00:54  11,1  833      
 8    53   Vanesa Belova          LSC                      0:05:28        +0:00:58  10,9  823      
 9    209  Renārs Vīksniņš        Baloži                   0:05:33        +0:01:03  10,8  810      
 10   139  Lana Višņevska                                  0:05:35        +0:01:05  10,7  805      
 11   87   Nora Anna Grante                                0:05:45        +0:01:15  10,4  782      
 12   7    Jevgēnijs Markuškins   LSC                      0:05:54        +0:01:24  10,1  762      
 13   172  Amanda Žuhovska        Baložu vidusskola        0:05:54        +0:01:24  10,1  762      
 14   104  Tomass Zants           b/d Zvaigznīte           0:05:54        +0:01:24  10,1  762      
 15   43   Velta Vītola           LSC                      0:05:57        +0:01:27  10,0  756      
 16   5    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:23        +0:01:53  9,39  704      
 17   24   Vineta Vērpēja                                  0:06:44        +0:02:14  8,91  668      
 18   94   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:45        +0:02:15  8,88  666      
 19   217  Alise Zagorska         Jūrmala                  0:07:03        +0:02:33  8,51  638      
 20   144  Melānija Dalbiņa       Ķekava                   0:07:51        +0:03:21  7,64  573      
 21   100  Rihards Kauliņš                                 0:08:39        +0:04:09  6,93  520      

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    3    Rūriks Bite            LSC                      0:08:16                  14,5  1000     
 2    210  Inārs Beļinskis                                 0:09:18        +0:01:02  12,9  888      
 3    85   Emīls Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:09:42        +0:01:26  12,3  852      
 4    214  Valerija Makarova      22.R.vsk.                0:09:43        +0:01:27  12,3  850      
 5    211  Edmunds Kokins         Baloži                   0:09:44        +0:01:28  12,3  849      
 6    39   Marina Pavlova         sevi                     0:09:48        +0:01:32  12,2  843      
 7    150  Ginta Žuhovska         Baložu vsk.              0:09:59        +0:01:43  12,0  828      
 8    35   Sandis Blūmentāls      Baložus                  0:10:13        +0:01:57  11,7  809      
 9    98   Kitija Kauliņa                                  0:10:34        +0:02:18  11,3  782      
 10   161  Līna Baranova          RKV                      0:10:36        +0:02:20  11,3  779      
 11   164  Ināra Bite                                      0:10:41        +0:02:25  11,2  773      
 12   64   Viktors Safutins       LSC                      0:10:54        +0:02:38  11,0  758      
 13   19   Elīza Obrazcova        Baložu vsk.              0:11:32        +0:03:16  10,4  716      
 14   181  Lauma Aleksejeva       Baložu vsk.              0:11:42        +0:03:26  10,2  706      
 15   99   Solvita Kauliņa                                 0:12:07        +0:03:51  9,90  682      
 16   207  Krista Ratniece        Baložu vidusskola        0:12:44        +0:04:28  9,42  649      
 17   208  Austra Roze            Baložu vidusskola        0:12:47        +0:04:31  9,38  646      
 18   86   Līga Bojāre                                     0:16:30        +0:08:14  7,27  501      
 19   215  Agita Freiberga                                 0:07:12                  16,6  0    -1  
 20   216  Melisa Paško                                    0:07:34                  15,8  0    -1  

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    195  Dmitrijs Serjogins     LSC                      0:10:40                  16,8  1000     
 2    27   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:13        +0:00:33  16,0  950      
 3    42   Normunds Paško         LSC                      0:13:00        +0:02:20  13,8  820      
 4    23   Dace Vērpēja                                    0:13:12        +0:02:32  13,6  808      
 5    115  Edmunds Spigovskis     LVV                      0:13:18        +0:02:38  13,5  802      
 6    174  Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:21        +0:02:41  13,4  799      
 7    50   Igors Kļaviņš                                   0:13:37        +0:02:57  13,2  783      
 8    188  Aiga Grandāne          Valdlauči                0:13:49        +0:03:09  13,0  772      
 9    194  Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:13:50        +0:03:10  13,0  771      
 10   2    Raimonds Kaugers       LSC Baloži               0:14:39        +0:03:59  12,2  728      
 11   212  Ainis Bormanis         Rīgas pilsētbūvnieks     0:14:42        +0:04:02  12,2  725      
 12   36   Aija Blūmentāle        Katlakalnu               0:15:27        +0:04:47  11,6  690      
 13   176  Jānis Bojārs           Ziemeļvalstu ģimnāzija   0:16:17        +0:05:37  11,0  655      
 14   118  Agnese Caica                                    0:16:31        +0:05:51  10,8  645      
 15   218  Inga Roze              Cēsis                    0:16:55        +0:06:15  10,6  630      
 16   89   Edvards Fricsons       Doles salu               0:17:24        +0:06:44  10,3  613      
 17   198  Una Alksne                                      0:18:29        +0:07:49  9,73  577      
 18   192  Ligita Ozoliņa         Rīga                     0:20:30        +0:09:50  8,78  520      

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks          -t dist   kmh  punktiD
                                                                                               
 1    206  Jevģenijs Miguša       SS Arkādija              0:14:51                  16,1  1000     
 2    8    Juris Karlsons         LSC/Tukums               0:15:09        +0:00:18  15,8  980      
 3    15   Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vsk.            0:15:47        +0:00:56  15,2  940      
 4    190  Andis Janovs           Briksnis                 0:16:39        +0:01:48  14,4  891      
 5    97   Dzintars Melderis      Baloži                   0:16:49        +0:01:58  14,2  883      
 6    185  Edijs Vītoliņš         Rīga                     0:17:28        +0:02:37  13,7  850      
 7    143  Roberts Linčiks                                 0:17:28        +0:02:37  13,7  850      
 8    57   Māris Dalbiņš                                   0:18:23        +0:03:32  13,0  807      
 9    132  Valts Tomiņš                                    0:18:45        +0:03:54  12,8  792      
 10   148  Jānis Zants            Cetra                    0:19:43        +0:04:52  12,1  753      
 11   54   Normunds Bāgants       Sevi                     0:21:27        +0:06:36  11,1  692      

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross