1.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    13   Una Višņevska          Stopiņu novads           0:01:18             11,5 S 5   1000          
 2    23   Anastasija Miguša                               0:01:27   +0:00:09  10,3 S 5   896           
 3    79   Oto Kļaviņš                                     0:01:30   +0:00:12  10   V 5   866           
 4    35   Kārlis Meiers                                   0:01:37   +0:00:19  9,27 V 5   804           
 5    68   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:38   +0:00:20  9,18 V 5   795           
 6    85   Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu novads           0:02:54   +0:01:36  5,17 S 3   448           
 7    94   Katrīna Bajāre                                  0:03:15   +0:01:57  4,61 S 3   400           
 8    93   Marta Žilko            BSIC                     0:03:44   +0:02:26  4,01 S 3   348           
 9    95   Ralfs Mugurevičs                                0:04:51   +0:03:33  3,09 V 3   268           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    15   Aivars Podiņš                                   0:04:33             13,1 V 70  1000          
 2    37   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:38   +0:00:05  12,9 V 10  982           
 3    84   Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:04:50   +0:00:17  12,4 V 7   941           
 4    5    Viktors Kamišans                                0:05:00   +0:00:27  12   V 70  910           
 5    42   Emīls Šulcs                                     0:05:12   +0:00:39  11,5 V 9   875           
 6    80   Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:05:12   +0:00:39  11,5 S 9   875           
 7    7    Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:29   +0:00:56  10,9 S 9   829           
 8    92   Emīls Ginters          Baloži                   0:05:29   +0:00:56  10,9 V 9   829           
 9    40   Elizabete Smalčuka     Baložu vidusskolu        0:05:30   +0:00:57  10,9 S 9   827           
 10   20   Velta Vītola           LSC                      0:05:48   +0:01:15  10,3 S 75  784           
 11   49   Jevgeņijs Truškovs     Arkādija                 0:05:55   +0:01:22  10,1 V 9   769           
 12   54   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:08   +0:01:35  9,78 S 70  741           
 13   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:16   +0:01:43  9,57 S 75  726           
 14   62   Daniela Kristiņa                                0:06:31   +0:01:58  9,20 S 7   698           
 15   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:35   +0:02:02  9,11 S 65  691           
 16   67   Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:06:41   +0:02:08  8,97 V 7   680           
 17   65   Kitija Meldere         Baloži                   0:06:58   +0:02:25  8,61 S 7   653           
 18   50   Rihards Kauliņš                                 0:07:07   +0:02:34  8,43 V 7   639           
 19   52   Melānija Dalbiņa                                0:07:28   +0:02:55  8,03 S 9   609           
 20   98   Kārlis Pastors                                  0:07:33   +0:03:00  7,94 V 7   602           
 21   63   Jēkabs Secis                                    0:08:50   +0:04:17  6,79 V 7   515           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    70   Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:08:51             13,5 V 12  1000          
 2    71   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:08:55   +0:00:04  13,4 V 12  992           
 3    29   Rūriks Bite            SK Babīte                0:09:02   +0:00:11  13,2 V 60  979           
 4    72   Inga Kļaviņa                                    0:10:34   +0:01:43  11,3 S 35  837           
 5    12   Eleonora Matule        Ķekavu                   0:10:39   +0:01:48  11,2 S 16  830           
 6    32   Dagnija Meiere                                  0:10:41   +0:01:50  11,2 S 16  828           
 7    59   Līna Baranova          RKV                      0:10:51   +0:02:00  11,0 S 16  815           
 8    28   Ināra Bite             SK Babīte                0:11:08   +0:02:17  10,7 S 50  794           
 9    39   Rihards Matīss Lipsnis Baložu vidusskolu        0:11:17   +0:02:26  10,6 V 12  784           
 10   57   Sarmīte Ratniece                                0:11:18   +0:02:27  10,6 S 35  783           
 11   8    Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:37   +0:02:46  10,3 S 40  761           
 12   17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:11:52   +0:03:01  10,1 S 12  745           
 13   60   Amanda Žuhovska        Baložu vsk.              0:12:09   +0:03:18  9,87 S 12  728           
 14   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:12:35   +0:03:44  9,53 S 55  703           
 15   77   Sintija Siliņa                                  0:12:52   +0:04:01  9,32 S 40  687           
 16   10   Anete Lagušnika        Ķekavu                   0:13:34   +0:04:43  8,84 S 16  652           
 17   14   Solvita Višņevska      Stopiņu novads           0:13:59   +0:05:08  8,58 S 35  632           
 18   31   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:14:20   +0:05:29  8,37 S 45  617           
 19   96   Juta Pastore                                    0:14:20   +0:05:29  8,37 S 40  617           
 20   33   Ieva Meiere                                     0:14:22   +0:05:31  8,35 S 35  616           
 21   22   Monika Brālis                                   0:14:52   +0:06:01  8,07 S 55  595           
 22   45   Laura Bajāre                                    0:14:51   +0:06:00  8,08 S 12  595           
 23   16   Austra Roze            Baložu vsk.              0:14:51   +0:06:00  8,08 S 12  595           
 24   2    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:15:58   +0:07:07  7,51 V 55  554           
 25   75   Krists Rodinovs                                 0:19:49   +0:10:58  6,05 V 12  446           
 26   74   Andris Trubačs                                  0:06:40             18   V 12  0        -1   

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:09             16,1 V 40  1000          
 2    48   Lāsma Grīnberga        Arkādija/Jēkabpils       0:11:30   +0:00:21  15,6 S 21  969           
 3    4    Normunds Paško         LSC                      0:12:57   +0:01:48  13,8 V 40  861           
 4    61   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:18   +0:02:09  13,5 V 45  838           
 5    3    Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:13:47   +0:02:38  13,0 S 21  808           
 6    25   Andrejs Biļa           Brīva Cīņa               0:13:59   +0:02:50  12,8 V 14  797           
 7    18   Raimonds Kaugers       LSCS Baloži              0:14:29   +0:03:20  12,4 V 50  769           
 8    82   Edvards Fricsons       Dolēnieši                0:14:29   +0:03:20  12,4 V 14  769           
 9    97   Andris Pastors                                  0:14:49   +0:03:40  12,1 V 40  752           
 10   78   Arvīds Siliņš                                   0:15:08   +0:03:59  11,8 V 40  736           
 11   51   Vitālijs Truškovs      Arkādija                 0:15:10   +0:04:01  11,8 V 14  735           
 12   91   Evita Krievāne         Baloži                   0:15:36   +0:04:27  11,5 S 21  714           
 13   73   Ēriks Trubačs                                   0:16:29   +0:05:20  10,9 V 14  676           
 14   30   Liene Ozoliņa                                   0:16:49   +0:05:40  10,7 S 21  663           
 15   88   Arnis Bajārs                                    0:17:06   +0:05:57  10,5 V 45  652           
 16   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:17:12   +0:06:03  10,4 S 21  648           
 17   36   Niklāvs Meiers                                  0:17:48   +0:06:39  10,1 V 14  626           
 18   41   Vika Šulca                                      0:17:55   +0:06:46  10,0 S 21  622           
 19   26   Broņislavs Zabeļskis   Brīvā cīņa               0:18:15   +0:07:06  9,86 V 16  610           
 20   27   Savelijs Zabeļskis                              0:18:15   +0:07:06  9,86 V 14  610           
 21   55   Līva Grahoļska         Biķernieku trase         0:18:39   +0:07:30  9,65 S 21  597           
 22   81   Liene Fricsone         Dolēnieši                0:20:01   +0:08:52  8,99 S 21  557           
 23   56   Zane Vanaga            Ikšķile                  0:20:27   +0:09:18  8,80 S 21  545           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    46   Kristaps Valters       SS Arkādija              0:13:58             17,1 V 21  1000          
 2    9    Jevgeņijs Miguša       SS Arkadija              0:14:05   +0:00:07  17,0 V 20  991           
 3    47   Andrejs Soņņikovs      Arkādija                 0:15:50   +0:01:52  15,1 V 21  882           
 4    6    Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vidusskola      0:15:57   +0:01:59  15,0 V 18  875           
 5    21   Kaspars Polmanis       White Wolf               0:17:21   +0:03:23  13,8 V 21  804           
 6    19   Imants Vadzis          Drusti, VSK Noskrien     0:17:39   +0:03:41  13,5 V 21  791           
 7    24   Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:17:43   +0:03:45  13,5 V 18  788           
 8    90   Normans Beikmanis      Baloži                   0:17:47   +0:03:49  13,4 V 18  785           
 9    53   Māris Dalbiņš                                   0:17:59   +0:04:01  13,3 V 21  776           
 10   64   Dzintars Melderis      Baloži                   0:18:21   +0:04:23  13,0 V 21  761           
 11   44   Renārs Špāks           Spaks Team               0:19:16   +0:05:18  12,4 V 21  724           
 12   87   Valts Tomiņš                                    0:19:27   +0:05:29  12,3 V 20  718           
 13   69   Juris Žilko            bieidrība Kusties!       0:19:39   +0:05:41  12,2 V 21  710           
 14   89   Edgars Vašurins        Dolēnieši                0:20:15   +0:06:17  11,8 V 21  689           
 15   86   Normunds Bāgants       sportistus               0:20:38   +0:06:40  11,6 V 35  676           
 16   58   Jānis  Ratnieks                                 0:20:49   +0:06:51  11,5 V 35  670           
 17   34   Kalvis Meiers                                   0:21:55   +0:07:57  10,9 V 35  637           
 18   43   Kaspars Šulcs                                   0:25:02   +0:11:04  9,58 V 21  557           
 19   83   Ēriks  Fricsons        Dolēnieši                0:26:51   +0:12:53  8,93 V 35  520           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross