2.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    130  Ance Celma                                      0:01:09             26,0 S 5   1000          
 2    103  Anastasija Miguša                               0:01:15   +0:00:06  24   S 5   920           
 3    104  Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzu "Avotiņš"
                                                           0:01:18   +0:00:09  23,0 V 5   884           
 4    79   Oto Kļaviņš                                     0:01:31   +0:00:22  19,7 V 5   758           
 5    35   Kārlis Meiers                                   0:01:40   +0:00:31  18   V 5   690           
 6    68   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:41   +0:00:32  17,8 V 5   683           
 7    85   Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu novads           0:02:20   +0:01:11  12,8 S 3   492           
 8    134  Madara Gintere                                  0:03:09   +0:02:00  9,52 S 3   365           
 9    95   Ralfs Mugurevičs                                0:03:11   +0:02:02  9,42 V 3   361           
 10   93   Marta Žilko            BSIC                     0:03:39   +0:02:30  8,21 S 3   315           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    111  Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:04:15             14,1 V 10  1000          
 2    15   Aivars Podiņš                                   0:04:31   +0:00:16  13,2 V 70  940           
 3    131  Rinalds Celms                                   0:04:41   +0:00:26  12,8 V 9   907           
 4    37   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:57   +0:00:42  12,1 V 10  858           
 5    118  Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:04:59   +0:00:44  12,0 V 9   852           
 6    135  Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:05:05   +0:00:50  11,8 S 9   836           
 7    100  Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:19   +0:01:04  11,2 S 70  799           
 8    112  Estere Vīksne          Sigulda                  0:05:19   +0:01:04  11,2 S 9   799           
 9    92   Emīls Ginters          Baloži                   0:05:25   +0:01:10  11,0 V 9   784           
 10   5    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:29   +0:01:14  10,9 V 70  775           
 11   42   Emīls Šulcs                                     0:05:35   +0:01:20  10,7 V 9   761           
 12   20   Velta Vītola           LSC                      0:05:46   +0:01:31  10,4 S 75  736           
 13   128  Tomass Zants           B/d Zvaigznīte           0:05:46   +0:01:31  10,4 V 7   736           
 14   40   Elizabete Smalčuka     Baložu vidusskolu        0:05:50   +0:01:35  10,2 S 9   728           
 15   67   Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:05:50   +0:01:35  10,2 V 7   728           
 16   113  Laura Ribkinska                                 0:06:02   +0:01:47  9,94 S 9   704           
 17   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:03   +0:01:48  9,91 S 75  702           
 18   123  Vineta Vērpēja                                  0:06:03   +0:01:48  9,91 S 9   702           
 19   119  Janta Putniņa                                   0:06:17   +0:02:02  9,54 S 9   676           
 20   124  Rihards Vērpējs                                 0:06:22   +0:02:07  9,42 V 7   667           
 21   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:52   +0:02:37  8,73 S 65  618           
 22   52   Melānija Dalbiņa                                0:06:55   +0:02:40  8,67 S 9   614           
 23   65   Kitija Meldere         Baloži                   0:07:02   +0:02:47  8,53 S 7   604           
 24   62   Daniela Kristiņa                                0:07:06   +0:02:51  8,45 S 7   598           
 25   98   Kārlis Pastors                                  0:07:16   +0:03:01  8,25 V 7   584           
 26   50   Rihards Kauliņš                                 0:07:24   +0:03:09  8,10 V 7   574           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    110  Daniels Vīksne         Sigulda                  0:08:53             13,5 V 12  1000          
 2    29   Rūriks Bite            SK Babīte                0:08:55   +0:00:02  13,4 V 60  996           
 3    70   Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:09:04   +0:00:11  13,2 V 12  979           
 4    71   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:09:05   +0:00:12  13,2 V 12  977           
 5    109  Elīna Popoviča         Baložu vidusskola        0:09:35   +0:00:42  12,5 S 16  926           
 6    163  Ginta Žuhovska         Baložu vidusskola        0:09:40   +0:00:47  12,4 S 16  918           
 7    72   Inga Kļaviņa                                    0:10:09   +0:01:16  11,8 S 35  875           
 8    133  Guna Žuhovska          Baložu vidusskola        0:10:12   +0:01:19  11,7 S 14  870           
 9    32   Dagnija Meiere                                  0:10:37   +0:01:44  11,3 S 16  836           
 10   17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:10:43   +0:01:50  11,1 S 12  828           
 11   59   Līna Baranova          RKV                      0:10:44   +0:01:51  11,1 S 16  827           
 12   132  Lauma Aleksejeva       Baložu vidusskola        0:10:48   +0:01:55  11,1 S 14  822           
 13   12   Eleonora Matule        Ķekavu                   0:10:49   +0:01:56  11,0 S 16  821           
 14   127  Paula Zante            SS Arkādija              0:10:49   +0:01:56  11,0 S 14  821           
 15   28   Ināra Bite             SK Babīte                0:10:52   +0:01:59  11,0 S 50  817           
 16   57   Sarmīte Ratniece                                0:10:56   +0:02:03  10,9 S 35  812           
 17   39   Rihards Matīss Lipsnis Baložu vidusskolu        0:12:04   +0:03:11  9,94 V 12  736           
 18   77   Sintija Siliņa                                  0:12:09   +0:03:16  9,87 S 40  731           
 19   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:12:32   +0:03:39  9,57 S 55  708           
 20   96   Juta Pastore                                    0:13:03   +0:04:10  9,19 S 40  680           
 21   139  Ilze Nagla                                      0:13:13   +0:04:20  9,07 S 35  672           
 22   10   Anete Lagušnika        Ķekavu                   0:13:23   +0:04:30  8,96 S 16  663           
 23   102  Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:13:29   +0:04:36  8,89 S 50  658           
 24   31   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:13:42   +0:04:49  8,75 S 45  648           
 25   33   Ieva Meiere                                     0:14:04   +0:05:11  8,53 S 35  631           
 26   22   Monika Brālis                                   0:14:08   +0:05:15  8,49 S 55  628           
 27   140  Lauma Zariņa                                    0:15:32   +0:06:39  7,72 S 35  571           
 28   2    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:18:22   +0:09:29  6,53 V 55  483           
 29   117  Rasa Putniņa                                    0:06:34             18,2 S 12  0        -1   

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:10:51             16,5 V 40  1000          
 2    61   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:26   +0:02:35  13,3 V 45  807           
 3    115  Ainārs Cīrulis         Belimo                   0:13:28   +0:02:37  13,3 V 50  805           
 4    101  Gints Strods           Brīvā cīņa               0:13:38   +0:02:47  13,2 V 14  795           
 5    25   Andrejs Biļa           Brīva Cīņa               0:13:39   +0:02:48  13,1 V 14  794           
 6    3    Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:13:48   +0:02:57  13,0 S 21  786           
 7    99   Vitālijs Ivanovs                                0:13:50   +0:02:59  13,0 V 14  784           
 8    97   Andris Pastors                                  0:14:05   +0:03:14  12,7 V 40  770           
 9    108  Sandis Popovičs        Baložu vidusskola        0:14:13   +0:03:22  12,6 V 14  763           
 10   120  Signe Masaļska         M&B team                 0:14:21   +0:03:30  12,5 S 21  756           
 11   18   Raimonds Kaugers       LSCS Baloži              0:14:25   +0:03:34  12,4 V 50  752           
 12   91   Evita Krievāne         Baloži                   0:14:34   +0:03:43  12,3 S 21  744           
 13   116  Alma Vītola                                     0:15:26   +0:04:35  11,6 S 18  703           
 14   122  Inese Bērziņa                                   0:15:32   +0:04:41  11,5 S 21  698           
 15   142  Kristīna Ošeniece                               0:15:45   +0:04:54  11,4 S 21  688           
 16   141  Agnese Seipule                                  0:15:54   +0:05:03  11,3 S 21  682           
 17   82   Edvards Fricsons       Dolēnieši                0:16:58   +0:06:07  10,6 V 14  639           
 18   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:17:12   +0:06:21  10,4 S 21  630           
 19   55   Līva Grahoļska         Biķernieku trase         0:17:41   +0:06:50  10,1 S 21  613           
 20   107  Uvis Popovičs          Baložu vidusskola        0:18:07   +0:07:16  9,93 V 14  598           
 21   41   Vika Šulca                                      0:18:15   +0:07:24  9,86 S 21  594           
 22   137  Maija Kristiņa                                  0:18:24   +0:07:33  9,78 S 21  589           
 23   36   Niklāvs Meiers                                  0:19:23   +0:08:32  9,28 V 14  559           
 24   56   Zane Vanaga            Ikšķile                  0:20:32   +0:09:41  8,76 S 21  528           
 25   105  Ilva Mugureviča                                 0:21:11   +0:10:20  8,49 S 21  512           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    106  Kristaps Valters       SS Arkādija              0:13:50             17,3 V 21  1000          
 2    9    Jevgeņijs Miguša       SS Arkadija              0:13:52   +0:00:02  17,3 V 20  997           
 3    47   Andrejs Soņņikovs      Arkādija                 0:15:56   +0:02:06  15,0 V 21  868           
 4    138  Kristaps Celms         LSC                      0:16:08   +0:02:18  14,8 V 21  857           
 5    24   Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:16:42   +0:02:52  14,3 V 18  828           
 6    21   Kaspars Polmanis       White Wolf               0:16:46   +0:02:56  14,3 V 21  825           
 7    90   Normans Beikmanis      Baloži                   0:16:54   +0:03:04  14,2 V 18  818           
 8    125  Jānis Slaviņš          RRS Baloži               0:17:26   +0:03:36  13,7 V 18  793           
 9    53   Māris Dalbiņš                                   0:17:29   +0:03:39  13,7 V 21  791           
 10   19   Imants Vadzis          Drusti, VSK Noskrien     0:17:38   +0:03:48  13,6 V 21  784           
 11   64   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:39   +0:03:49  13,5 V 21  783           
 12   114  Valts Vīksne           Sigulda                  0:18:10   +0:04:20  13,2 V 35  761           
 13   126  Jānis Zants            CETRA                    0:18:57   +0:05:07  12,6 V 35  729           
 14   129  Emīls Rupais                                    0:19:52   +0:06:02  12,0 V 21  696           
 15   121  Jānis Rūte             M&B team                 0:19:52   +0:06:02  12,0 V 21  696           
 16   34   Kalvis Meiers                                   0:19:53   +0:06:03  12,0 V 35  695           
 17   58   Jānis  Ratnieks                                 0:20:01   +0:06:11  11,9 V 35  691           
 18   86   Normunds Bāgants       sportistus               0:21:51   +0:08:01  10,9 V 35  633           
 19   136  Ēriks  Fricsons        Dolēnieši                0:24:59   +0:11:09  9,60 V 35  553           
 20   43   Kaspars Šulcs                                   0:27:05   +0:13:15  8,86 V 21  510           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross