3.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    130  Ance Celma                                      0:01:15             12   S 5   1000          
 2    103  Anastasija Miguša                               0:01:16   +0:00:01  11,8 S 5   986           
 3    155  Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzu "Avotiņš"
                                                           0:01:29   +0:00:14  10,1 V 5   842           
 4    35   Kārlis Meiers                                   0:01:35   +0:00:20  9,47 V 5   789           
 5    79   Oto Kļaviņš                                     0:01:35   +0:00:20  9,47 V 5   789           
 6    85   Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu novads           0:02:08   +0:00:53  7,03 S 3   585           
 7    94   Katrīna Bajāre                                  0:03:01   +0:01:46  4,97 S 3   414           
 8    93   Marta Žilko            BSIC                     0:03:27   +0:02:12  4,34 S 3   362           
 9    95   Ralfs Mugurevičs                                0:05:09   +0:03:54  2,91 V 3   242           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    111  Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:04:11             14,3 V 10  1000          
 2    131  Rinalds Celms                                   0:04:32   +0:00:21  13,2 V 9   922           
 3    15   Aivars Podiņš                                   0:04:37   +0:00:26  12,9 V 70  906           
 4    153  Eduards Žilko                                   0:04:39   +0:00:28  12,9 V 9   899           
 5    112  Estere Vīksne          Sigulda                  0:04:40   +0:00:29  12,8 S 9   896           
 6    146  Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:44   +0:00:33  12,6 V 10  883           
 7    168  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:04:48   +0:00:37  12,5 V 7   871           
 8    148  Raivo Strēlis                                   0:04:55   +0:00:44  12,2 V 9   850           
 9    170  Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:04:57   +0:00:46  12,1 S 9   845           
 10   118  Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:05:00   +0:00:49  12   V 9   836           
 11   150  Enija Popoviča         Baložu vidusskola        0:05:01   +0:00:50  11,9 S 10  833           
 12   92   Emīls Ginters          Baloži                   0:05:08   +0:00:57  11,6 V 9   814           
 13   149  Roberts Martins Klauģis                         0:05:24   +0:01:13  11,1 V 7   774           
 14   100  Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:25   +0:01:14  11,0 S 70  772           
 15   156  Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:30   +0:01:19  10,9 S 9   760           
 16   54   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:05:36   +0:01:25  10,7 S 70  747           
 17   128  Tomass Zants           B/d Zvaigznīte           0:05:41   +0:01:30  10,5 V 7   736           
 18   49   Jevgeņijs Truškovs     Arkādija                 0:05:44   +0:01:33  10,4 V 9   729           
 19   42   Emīls Šulcs                                     0:05:45   +0:01:34  10,4 V 9   727           
 20   20   Velta Vītola           LSC                      0:05:51   +0:01:40  10,2 S 75  715           
 21   40   Elizabete Smalčuka     Baložu vidusskolu        0:05:53   +0:01:42  10,1 S 9   711           
 22   113  Laura Ribkinska                                 0:05:59   +0:01:48  10,0 S 9   699           
 23   62   Daniela Kristiņa                                0:06:07   +0:01:56  9,80 S 7   683           
 24   119  Janta Putniņa                                   0:06:12   +0:02:01  9,67 S 9   674           
 25   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:13   +0:02:02  9,65 S 75  672           
 26   162  Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:06:31   +0:02:20  9,20 V 7   641           
 27   98   Kārlis Pastors                                  0:06:51   +0:02:40  8,75 V 7   610           
 28   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:06:55   +0:02:44  8,67 S 65  604           
 29   50   Rihards Kauliņš                                 0:07:00   +0:02:49  8,57 V 7   597           
 30   65   Kitija Meldere         Baloži                   0:07:18   +0:03:07  8,21 S 7   573           
 31   52   Melānija Dalbiņa                                0:07:20   +0:03:09  8,18 S 9   570           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    70   Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:08:40             13,8 V 12  1000          
 2    71   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:08:41   +0:00:01  13,8 V 12  998           
 3    110  Daniels Vīksne         Sigulda                  0:08:42   +0:00:02  13,7 V 12  996           
 4    29   Rūriks Bite            SK Babīte                0:08:57   +0:00:17  13,4 V 60  968           
 5    151  Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:09:13   +0:00:33  13,0 V 12  940           
 6    144  Ginta Žuhovska         Baložu vidusskola        0:09:43   +0:01:03  12,3 S 16  891           
 7    72   Inga Kļaviņa                                    0:10:08   +0:01:28  11,8 S 35  855           
 8    127  Paula Zante            SS Arkādija              0:10:10   +0:01:30  11,8 S 14  852           
 9    133  Guna Žuhovska          Baložu vidusskola        0:10:11   +0:01:31  11,7 S 14  851           
 10   57   Sarmīte Ratniece                                0:10:28   +0:01:48  11,4 S 35  828           
 11   12   Eleonora Matule        Ķekavu                   0:10:33   +0:01:53  11,3 S 16  821           
 12   132  Lauma Aleksejeva       Baložu vidusskola        0:10:34   +0:01:54  11,3 S 14  820           
 13   163  Elīna Popoviča         Baložu vidusskola        0:10:40   +0:02:00  11,2 S 16  812           
 14   17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:10:41   +0:02:01  11,2 S 12  811           
 15   28   Ināra Bite             SK Babīte                0:10:47   +0:02:07  11,1 S 50  803           
 16   59   Līna Baranova          RKV                      0:10:50   +0:02:10  11,0 S 16  800           
 17   32   Dagnija Meiere                                  0:10:52   +0:02:12  11,0 S 16  797           
 18   77   Sintija Siliņa                                  0:12:28   +0:03:48  9,62 S 40  695           
 19   10   Anete Lagušnika        Ķekavu                   0:12:31   +0:03:51  9,58 S 16  692           
 20   39   Rihards Matīss Lipsnis Baložu vidusskolu        0:12:33   +0:03:53  9,56 V 12  690           
 21   96   Juta Pastore                                    0:12:41   +0:04:01  9,46 S 40  683           
 22   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:07   +0:04:27  9,14 S 55  660           
 23   31   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:13:28   +0:04:48  8,91 S 45  643           
 24   158  Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:41   +0:05:01  8,76 V 55  633           
 25   22   Monika Brālis                                   0:14:02   +0:05:22  8,55 S 55  617           
 26   117  Rasa Putniņa                                    0:15:00   +0:06:20  8    S 12  577           
 27   157  Līga Bojāre            Ģimene                   0:17:27   +0:08:47  6,87 S 35  496           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:33             15,5 V 40  1000          
 2    61   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:04   +0:01:31  13,7 V 45  883           
 3    161  Andrejs Biļa           Brīva Cīņa               0:13:22   +0:01:49  13,4 V 14  864           
 4    115  Ainārs Cīrulis         Belimo                   0:13:29   +0:01:56  13,3 V 50  856           
 5    101  Gints Strods           Brīvā cīņa               0:13:33   +0:02:00  13,2 V 14  852           
 6    3    Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:13:39   +0:02:06  13,1 S 21  846           
 7    97   Andris Pastors                                  0:14:29   +0:02:56  12,4 V 40  797           
 8    51   Vitālijs Truškovs      Arkādija                 0:14:42   +0:03:09  12,2 V 14  785           
 9    116  Alma Vītola                                     0:14:46   +0:03:13  12,1 S 18  782           
 10   120  Signe Masaļska         M&B team                 0:14:59   +0:03:26  12,0 S 20  770           
 11   91   Evita Krievāne         Baloži                   0:15:08   +0:03:35  11,8 S 21  763           
 12   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:16:43   +0:05:10  10,7 S 21  690           
 13   89   Edvards Fricsons       Dolēnieši                0:17:10   +0:05:37  10,4 V 14  672           
 14   36   Niklāvs Meiers                                  0:17:20   +0:05:47  10,3 V 14  666           
 15   41   Vika Šulca                                      0:17:45   +0:06:12  10,1 S 21  650           
 16   55   Līva Grahoļska         Biķernieku trase         0:18:02   +0:06:29  9,98 S 21  640           
 17   88   Arnis Bajārs                                    0:18:14   +0:06:41  9,87 V 45  633           
 18   56   Zane Vanaga            Ikšķile                  0:20:24   +0:08:51  8,82 S 21  566           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    24   Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:16:27             14,5 V 18  1000          
 2    154  Kaspars Polmanis       White Wolf               0:16:53   +0:00:26  14,2 V 21  974           
 3    53   Māris Dalbiņš                                   0:17:05   +0:00:38  14,0 V 21  962           
 4    90   Normans Beikmanis      Baloži                   0:17:09   +0:00:42  13,9 V 18  959           
 5    64   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:17   +0:00:50  13,8 V 21  951           
 6    19   Imants Vadzis          Drusti, VSK Noskrien     0:17:20   +0:00:53  13,8 V 21  949           
 7    125  Jānis Skadiņš          RRS Baloži               0:17:21   +0:00:54  13,8 V 18  948           
 8    114  Valts Vīksne           Sigulda                  0:18:15   +0:01:48  13,1 V 35  901           
 9    126  Jānis Zants            CETRA                    0:18:35   +0:02:08  12,9 V 35  885           
 10   58   Jānis  Ratnieks                                 0:19:00   +0:02:33  12,6 V 35  865           
 11   87   Valts Tomiņš                                    0:19:16   +0:02:49  12,4 V 20  853           
 12   129  Emīls Rupais                                    0:19:20   +0:02:53  12,4 V 21  850           
 13   44   Renārs Špāks           Spaks Team               0:19:26   +0:02:59  12,3 V 21  846           
 14   34   Kalvis Meiers                                   0:19:55   +0:03:28  12,0 V 35  825           
 15   121  Jānis Rūte             M&B team                 0:20:04   +0:03:37  11,9 V 21  819           
 16   152  Ringolds Špāks         SIA Locker               0:24:26   +0:07:59  9,82 V 20  673           
 17   83   Ēriks  Fricsons        Dolēnieši                0:26:42   +0:10:15  8,98 V 35  616           
 18   43   Kaspars Šulcs                                   0:30:03   +0:13:36  7,98 V 21  547           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross