4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    155  Mareks Vološčuks       Baložu bērnu dārzu "Avotiņš"
                                                           0:01:14             12,1 V 5   1000          
 2    103  Anastasija Miguša                               0:01:16   +0:00:02  11,8 S 5   973           
 3    13   Una Višņevska          Stopiņu novads           0:01:17   +0:00:03  11,6 S 5   961           
 4    35   Kārlis Meiers                                   0:01:31   +0:00:17  9,89 V 5   813           
 5    79   Oto Kļaviņš                                     0:01:32   +0:00:18  9,78 V 5   804           
 6    68   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:36   +0:00:22  9,37 V 5   770           
 7    85   Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu novads           0:02:47   +0:01:33  5,38 S 3   443           
 8    173  Marks Plūme                                     0:03:05   +0:01:51  4,86 V 3   400           
 9    95   Ralfs Mugurevičs                                0:04:04   +0:02:50  3,68 V 3   303           
 10   94   Katrīna Bajāre                                  0:04:15   +0:03:01  3,52 S 3   290           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    111  Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:04:14             14,1 V 10  1000          
 2    15   Aivars Podiņš                                   0:04:35   +0:00:21  13,0 V 70  923           
 3    112  Estere Vīksne          Sigulda                  0:04:39   +0:00:25  12,9 S 9   910           
 4    174  Vanesa Nikola Belova   LSC                      0:04:46   +0:00:32  12,5 S 10  888           
 5    146  Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:47   +0:00:33  12,5 V 10  885           
 6    170  Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:04:47   +0:00:33  12,5 S 9   885           
 7    153  Eduards Žilko                                   0:04:52   +0:00:38  12,3 V 9   869           
 8    168  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:04:57   +0:00:43  12,1 V 7   855           
 9    118  Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:04:59   +0:00:45  12,0 V 9   849           
 10   92   Emīls Ginters          Baloži                   0:05:02   +0:00:48  11,9 V 9   841           
 11   40   Elizabete Smalčuka     Baložu vidusskolu        0:05:19   +0:01:05  11,2 S 9   796           
 12   100  Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:20   +0:01:06  11,2 S 70  793           
 13   7    Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:29   +0:01:15  10,9 S 9   772           
 14   5    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:33   +0:01:19  10,8 V 70  762           
 15   42   Emīls Šulcs                                     0:05:38   +0:01:24  10,6 V 9   751           
 16   54   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:05:46   +0:01:32  10,4 S 70  734           
 17   62   Daniela Kristiņa                                0:05:47   +0:01:33  10,3 S 7   731           
 18   156  Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:48   +0:01:34  10,3 S 9   729           
 19   20   Velta Vītola           LSC                      0:05:57   +0:01:43  10,0 S 75  711           
 20   113  Laura Ribkinska                                 0:06:01   +0:01:47  9,97 S 9   703           
 21   162  Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:06:10   +0:01:56  9,72 V 7   686           
 22   128  Tomass Zants           B/d Zvaigznīte           0:06:11   +0:01:57  9,70 V 7   684           
 23   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:19   +0:02:05  9,49 S 75  670           
 24   124  Rihards Vērpējs                                 0:06:24   +0:02:10  9,37 V 7   661           
 25   52   Melānija Dalbiņa                                0:06:25   +0:02:11  9,35 S 9   659           
 26   119  Janta Putniņa                                   0:06:44   +0:02:30  8,91 S 9   628           
 27   65   Kitija Meldere         Baloži                   0:06:46   +0:02:32  8,86 S 7   625           
 28   50   Rihards Kauliņš                                 0:06:55   +0:02:41  8,67 V 7   612           
 29   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:07:16   +0:03:02  8,25 S 65  582           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    110  Daniels Vīksne         Sigulda                  0:08:50             13,5 V 12  1000          
 2    29   Rūriks Bite            SK Babīte                0:08:54   +0:00:04  13,4 V 60  992           
 3    151  Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:09:05   +0:00:15  13,2 V 12  972           
 4    71   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:09:18   +0:00:28  12,9 V 12  949           
 5    70   Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:09:21   +0:00:31  12,8 V 12  944           
 6    144  Ginta Žuhovska         Baložu vidusskola        0:09:33   +0:00:43  12,5 S 16  924           
 7    164  Dace Vērpēja                                    0:09:33   +0:00:43  12,5 S 35  924           
 8    72   Inga Kļaviņa                                    0:10:20   +0:01:30  11,6 S 35  854           
 9    133  Guna Žuhovska          Baložu vidusskola        0:10:22   +0:01:32  11,5 S 14  852           
 10   57   Sarmīte Ratniece                                0:10:24   +0:01:34  11,5 S 35  849           
 11   163  Elīna Popoviča         Baložu vidusskola        0:10:34   +0:01:44  11,3 S 16  835           
 12   32   Dagnija Meiere                                  0:10:43   +0:01:53  11,1 S 16  824           
 13   132  Lauma Aleksejeva       Baložu vidusskola        0:10:46   +0:01:56  11,1 S 14  820           
 14   39   Rihards Matīss Lipsnis Baložu vidusskolu        0:10:48   +0:01:58  11,1 V 12  817           
 15   59   Līna Baranova          RKV                      0:10:48   +0:01:58  11,1 S 16  817           
 16   12   Eleonora Matule        Ķekavu                   0:10:49   +0:01:59  11,0 S 16  816           
 17   17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:10:50   +0:02:00  11,0 S 12  815           
 18   28   Ināra Bite             SK Babīte                0:10:50   +0:02:00  11,0 S 50  815           
 19   8    Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:17   +0:02:27  10,6 S 40  782           
 20   171  Dace Meiere                                     0:12:08   +0:03:18  9,89 S 35  728           
 21   10   Anete Lagušnika        Ķekavu                   0:12:55   +0:04:05  9,29 S 16  683           
 22   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:12:59   +0:04:09  9,24 S 55  680           
 23   31   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:13:30   +0:04:40  8,88 S 45  654           
 24   33   Ieva Meiere                                     0:13:36   +0:04:46  8,82 S 35  649           
 25   102  Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:13:37   +0:04:47  8,81 S 50  648           
 26   14   Solvita Višņevska      Stopiņu novads           0:13:42   +0:04:52  8,75 S 35  644           
 27   22   Monika Brālis                                   0:14:22   +0:05:32  8,35 S 55  614           
 28   157  Līga Bojāre            Ģimene                   0:17:36   +0:08:46  6,81 S 35  501           
 29   158  Kārlis Pakārklis       LSC                      0:18:04   +0:09:14  6,64 V 55  488           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:00             16,3 V 40  1000          
 2    169  Māris Kalsnavs                                  0:11:21   +0:00:21  15,8 V 45  969           
 3    61   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:23   +0:02:23  13,4 V 45  821           
 4    167  Anita Zoliņa                                    0:14:11   +0:03:11  12,6 S 21  775           
 5    101  Gints Strods           Brīvā cīņa               0:14:17   +0:03:17  12,6 V 14  770           
 6    161  Andrejs Biļa           Brīva Cīņa               0:14:26   +0:03:26  12,4 V 14  762           
 7    91   Evita Krievāne         Baloži                   0:14:55   +0:03:55  12,0 S 21  737           
 8    116  Alma Vītola                                     0:15:19   +0:04:19  11,7 S 18  718           
 9    18   Raimonds Kaugers       LSCS Baloži              0:15:32   +0:04:32  11,5 V 50  708           
 10   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:16:13   +0:05:13  11,0 S 21  678           
 11   122  Inese Bērziņa                                   0:16:57   +0:05:57  10,6 S 21  648           
 12   166  Agita Grandāne         Valdlauči                0:17:11   +0:06:11  10,4 S 18  640           
 13   160  Savelijs Zabeļskis                              0:17:15   +0:06:15  10,4 V 14  637           
 14   41   Vika Šulca                                      0:17:30   +0:06:30  10,2 S 21  628           
 15   159  Broņislavs Zabeļskis   Brīvā cīņa               0:23:00   +0:12:00  7,82 V 16  478           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    165  Andis Grandāns         Valdlauči                0:14:12             16,9 V 21  1000          
 2    6    Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vidusskola      0:15:35   +0:01:23  15,4 V 18  911           
 3    24   Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:16:46   +0:02:34  14,3 V 18  846           
 4    64   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:00   +0:02:48  14,1 V 21  835           
 5    154  Kaspars Polmanis       White Wolf               0:17:37   +0:03:25  13,6 V 21  806           
 6    114  Valts Vīksne           Sigulda                  0:17:44   +0:03:32  13,5 V 35  800           
 7    172  Jānis Plūme            JPL                      0:18:52   +0:04:40  12,7 V 35  752           
 8    129  Emīls Rupais                                    0:18:55   +0:04:43  12,6 V 21  750           
 9    44   Renārs Špāks           Spaks Team               0:19:12   +0:05:00  12,5 V 21  739           
 10   58   Jānis  Ratnieks                                 0:19:28   +0:05:16  12,3 V 35  729           
 11   87   Valts Tomiņš                                    0:19:59   +0:05:47  12,0 V 20  710           
 12   34   Kalvis Meiers                                   0:23:11   +0:08:59  10,3 V 35  612           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross