5.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    130  Ance Celma                                      0:01:12             12,5 S 5   1000          
 2    13   Una Višņevska          Stopiņu novads           0:01:19   +0:00:07  11,3 S 5   911           
 3    68   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:38   +0:00:26  9,18 V 5   734           
 4    35   Kārlis Meiers                                   0:01:41   +0:00:29  8,91 V 5   712           
 5    173  Marks Plūme                                     0:02:27   +0:01:15  6,12 V 3   489           
 6    134  Madara Gintere                                  0:02:58   +0:01:46  5,05 S 3   404           
 7    93   Marta Žilko            BSIC                     0:02:59   +0:01:47  5,02 S 3   402           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    131  Rinalds Celms                                   0:04:33             13,1 V 9   1000          
 2    111  Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:04:41   +0:00:08  12,8 V 10  971           
 3    15   Aivars Podiņš                                   0:04:44   +0:00:11  12,6 V 70  961           
 4    146  Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:54   +0:00:21  12,2 V 10  928           
 5    153  Eduards Žilko                                   0:05:00   +0:00:27  12   V 9   910           
 6    112  Estere Vīksne          Sigulda                  0:05:01   +0:00:28  11,9 S 9   906           
 7    174  Vanesa Nikola Belova   LSC                      0:05:07   +0:00:34  11,7 S 10  889           
 8    179  Artjoms Sidorovs                                0:05:08   +0:00:35  11,6 V 9   886           
 9    188  Gustavs Zelčs                                   0:05:14   +0:00:41  11,4 V 9   869           
 10   5    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:17   +0:00:44  11,3 V 70  861           
 11   177  Kārlis Vucens                                   0:05:22   +0:00:49  11,1 V 10  847           
 12   168  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:05:30   +0:00:57  10,9 V 7   827           
 13   92   Emīls Ginters          Baloži                   0:05:32   +0:00:59  10,8 V 9   822           
 14   205  Mareks Vašurins        Dole                     0:05:32   +0:00:59  10,8 V 10  822           
 15   181  Tomass Zants           B/d Zvaigznīte           0:05:33   +0:01:00  10,8 V 7   819           
 16   156  Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:37   +0:01:04  10,6 S 9   810           
 17   185  Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:05:53   +0:01:20  10,1 V 7   773           
 18   7    Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:58   +0:01:25  10,0 S 9   762           
 19   49   Jevgeņijs Truškovs     Arkādija                 0:06:10   +0:01:37  9,72 V 9   737           
 20   20   Velta Vītola           LSC                      0:06:10   +0:01:37  9,72 S 75  737           
 21   62   Daniela Kristiņa                                0:06:16   +0:01:43  9,57 S 7   726           
 22   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:28   +0:01:55  9,27 S 75  703           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    70   Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:09:09             13,1 V 12  1000          
 2    151  Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:09:24   +0:00:15  12,7 V 12  973           
 3    71   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:09:24   +0:00:15  12,7 V 12  973           
 4    110  Daniels Vīksne         Sigulda                  0:10:00   +0:00:51  12   V 12  915           
 5    193  Toms Eduards Zālītis                            0:10:18   +0:01:09  11,6 V 12  888           
 6    197  Elīna Kokina           Teiko kokapstrāde        0:10:36   +0:01:27  11,3 S 14  863           
 7    127  Paula Zante            SS Arkādija              0:10:55   +0:01:46  10,9 S 14  838           
 8    17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:11:21   +0:02:12  10,5 S 12  806           
 9    57   Sarmīte Ratniece                                0:11:29   +0:02:20  10,4 S 35  796           
 10   178  Valerija Makarova                               0:11:35   +0:02:26  10,3 S 16  789           
 11   8    Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:58   +0:02:49  10,0 S 40  764           
 12   182  Eleonora Matule        Ķekavu                   0:12:10   +0:03:01  9,86 S 16  752           
 13   33   Ieva Meiere                                     0:13:00   +0:03:51  9,23 S 35  703           
 14   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:57   +0:04:48  8,60 S 55  655           
 15   196  Gundega Višņevska                               0:13:59   +0:04:50  8,58 S 16  654           
 16   158  Kārlis Pakārklis       LSC                      0:14:23   +0:05:14  8,34 V 55  636           
 17   31   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:14:31   +0:05:22  8,26 S 45  630           
 18   102  Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:14:33   +0:05:24  8,24 S 50  628           
 19   22   Monika Brālis                                   0:17:40   +0:08:31  6,79 S 55  517           
 20   157  Līga Bojāre            Ģimene                   0:18:46   +0:09:37  6,39 S 35  487           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:23             15,8 V 40  1000          
 2    183  Aigars Vilnītis        Jūrmala                  0:12:51   +0:01:28  14,0 V 40  885           
 3    195  Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:28   +0:02:05  13,3 V 45  845           
 4    4    Normunds Paško         LSC                      0:14:15   +0:02:52  12,6 V 40  798           
 5    18   Raimonds Kaugers       LSCS Baloži              0:14:36   +0:03:13  12,3 V 50  779           
 6    115  Ainārs Cīrulis         Belimo                   0:14:51   +0:03:28  12,1 V 50  766           
 7    206  Edvards Fricsons       Dolēnieši                0:14:51   +0:03:28  12,1 V 14  766           
 8    189  Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:15:00   +0:03:37  12   S 21  758           
 9    51   Vitālijs Truškovs      Arkādija                 0:15:13   +0:03:50  11,8 V 14  748           
 10   208  Niklāvs Meiers                                  0:15:40   +0:04:17  11,4 V 14  726           
 11   192  Edmunds Kokins                                  0:16:17   +0:04:54  11,0 V 14  699           
 12   122  Inese Bērziņa                                   0:16:50   +0:05:27  10,6 S 21  676           
 13   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:16:56   +0:05:33  10,6 S 21  672           
 14   166  Agita Grandāne         Valdlauči                0:18:26   +0:07:03  9,76 S 18  617           
 15   41   Vika Šulca                                      0:18:54   +0:07:31  9,52 S 21  602           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    165  Andis Grandāns         Valdlauči                0:14:27             16,6 V 21  1000          
 2    6    Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vidusskola      0:15:11   +0:00:44  15,8 V 18  951           
 3    198  Jānis Tamužs           Auseklis                 0:16:02   +0:01:35  14,9 V 20  901           
 4    191  Kaspars Polmanis       White Wolf               0:17:33   +0:03:06  13,6 V 21  823           
 5    187  Juris Žilko            bieidrība Kusties!       0:18:17   +0:03:50  13,1 V 21  790           
 6    114  Valts Vīksne           Sigulda                  0:18:43   +0:04:16  12,8 V 35  772           
 7    19   Imants Vadzis          Drusti, VSK Noskrien     0:19:13   +0:04:46  12,4 V 21  751           
 8    194  Elmārs Indriksons                               0:19:21   +0:04:54  12,4 V 35  746           
 9    58   Jānis  Ratnieks                                 0:19:25   +0:04:58  12,3 V 35  744           
 10   44   Renārs Špāks           Spaks Team               0:19:30   +0:05:03  12,3 V 21  741           
 11   172  Jānis Plūme            JPL                      0:19:30   +0:05:03  12,3 V 35  741           
 12   129  Emīls Rupais                                    0:19:44   +0:05:17  12,1 V 21  732           
 13   34   Kalvis Meiers                                   0:20:55   +0:06:28  11,4 V 35  690           
 14   176  Edgars Celms           Mārupe                   0:21:22   +0:06:55  11,2 V 35  676           
 15   190  Normunds Bāgants       sportistus               0:22:57   +0:08:30  10,4 V 35  629           
 16   43   Kaspars Šulcs                                   0:25:49   +0:11:22  9,29 V 21  559           
 17   199  Ēriks  Fricsons        Dolēnieši                0:26:31   +0:12:04  9,05 V 35  544           
 18   152  Ringolds Špāks         SIA Locker               0:26:35   +0:12:08  9,02 V 20  543           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross