6.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    130  Ance Celma                                      0:01:01             14,7 S 5   1000          
 2    201  Roberts Dubakovs                                0:01:05   +0:00:04  13,8 V 5   938           
 3    13   Una Višņevska          Stopiņu novads           0:01:10   +0:00:09  12,8 S 5   871           
 4    207  Aleks Pavilons                                  0:01:17   +0:00:16  11,6 V 5   792           
 5    220  Kārlis Meiers                                   0:01:30   +0:00:29  10   V 5   677           
 6    95   Ralfs Mugurevičs                                0:03:26   +0:02:25  4,36 V 3   296           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    111  Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:04:10             14,4 V 10  1000          
 2    15   Aivars Podiņš                                   0:04:29   +0:00:19  13,3 V 70  929           
 3    131  Rinalds Celms                                   0:04:29   +0:00:19  13,3 V 9   929           
 4    146  Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:47   +0:00:37  12,5 V 10  871           
 5    179  Artjoms Sidorovs                                0:04:54   +0:00:44  12,2 V 9   850           
 6    174  Vanesa Nikola Belova   LSC                      0:04:54   +0:00:44  12,2 S 10  850           
 7    226  Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:05:03   +0:00:53  11,8 V 9   825           
 8    80   Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:05:04   +0:00:54  11,8 S 9   822           
 9    205  Mareks Vašurins        Dole                     0:05:07   +0:00:57  11,7 V 10  814           
 10   5    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:10   +0:01:00  11,6 V 70  806           
 11   112  Estere Vīksne          Sigulda                  0:05:14   +0:01:04  11,4 S 9   796           
 12   7    Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:15   +0:01:05  11,4 S 9   793           
 13   168  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:05:17   +0:01:07  11,3 V 7   788           
 14   156  Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:27   +0:01:17  11,0 S 9   764           
 15   100  Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:33   +0:01:23  10,8 S 70  750           
 16   181  Tomass Zants           B/d Zvaigznīte           0:05:42   +0:01:32  10,5 V 7   730           
 17   20   Velta Vītola           LSC                      0:05:46   +0:01:36  10,4 S 75  722           
 18   49   Jevgeņijs Truškovs     Arkādija                 0:05:56   +0:01:46  10,1 V 9   702           
 19   200  Anete Ratniece         Baložu vsk.              0:06:11   +0:02:01  9,70 S 7   673           
 20   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:12   +0:02:02  9,67 S 75  672           
 21   98   Kārlis Pastors                                  0:07:08   +0:02:58  8,41 V 7   584           
 22   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:08:09   +0:03:59  7,36 S 65  511           
 23   65   Kitija Meldere         Baloži                   0:09:41   +0:05:31  6,19 S 7   430           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    29   Rūriks Bite            SK Babīte                0:09:03             13,2 V 60  1000          
 2    110  Daniels Vīksne         Sigulda                  0:09:04   +0:00:01  13,2 V 12  998           
 3    151  Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:09:18   +0:00:15  12,9 V 12  973           
 4    127  Paula Zante            SS Arkādija              0:10:36   +0:01:33  11,3 S 14  853           
 5    17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:10:51   +0:01:48  11,0 S 12  834           
 6    57   Sarmīte Ratniece                                0:11:02   +0:01:59  10,8 S 35  820           
 7    204  Elīna Popoviča         Baložu vidusskola        0:11:12   +0:02:09  10,7 S 16  808           
 8    8    Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:13   +0:02:10  10,6 S 40  806           
 9    28   Ināra Bite             SK Babīte                0:11:31   +0:02:28  10,4 S 50  785           
 10   77   Sintija Siliņa                                  0:12:00   +0:02:57  10   S 40  754           
 11   196  Gundega Višņevska                               0:12:36   +0:03:33  9,52 S 16  718           
 12   158  Kārlis Pakārklis       LSC                      0:12:39   +0:03:36  9,48 V 55  715           
 13   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:12:56   +0:03:53  9,27 S 55  699           
 14   33   Ieva Meiere                                     0:13:17   +0:04:14  9,03 S 35  681           
 15   102  Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:13:18   +0:04:15  9,02 S 50  680           
 16   22   Monika Brālis                                   0:15:22   +0:06:19  7,80 S 55  588           
 17   157  Līga Bojāre            Ģimene                   0:16:35   +0:07:32  7,23 S 35  545           
 18   209  Katrīna Vaļsova        Baloži                   0:16:38   +0:07:35  7,21 S 12  544           
 19   213  Viktorija Tihomīrova   Baloži                   0:06:37             18,1 S 12  0        -1   

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    101  Gints Strods           Brīvā cīņa               0:13:17             13,5 V 14  1000          
 2    195  Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:18   +0:00:01  13,5 V 45  998           
 3    51   Vitālijs Truškovs      Arkādija                 0:13:27   +0:00:10  13,3 V 14  987           
 4    4    Normunds Paško         LSC                      0:13:35   +0:00:18  13,2 V 40  977           
 5    202  Ainis Bormanis         -                        0:13:37   +0:00:20  13,2 V 50  975           
 6    161  Andrejs Biļa           Brīva Cīņa               0:13:58   +0:00:41  12,8 V 14  951           
 7    18   Raimonds Kaugers       LSCS Baloži              0:13:59   +0:00:42  12,8 V 50  949           
 8    115  Ainārs Cīrulis         Belimo                   0:14:00   +0:00:43  12,8 V 50  948           
 9    97   Andris Pastors                                  0:14:30   +0:01:13  12,4 V 40  916           
 10   189  Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:14:33   +0:01:16  12,3 S 21  912           
 11   116  Alma Vītola                                     0:15:04   +0:01:47  11,9 S 18  881           
 12   122  Inese Bērziņa                                   0:15:11   +0:01:54  11,8 S 21  874           
 13   206  Edvards Fricsons       Dolēnieši                0:15:28   +0:02:11  11,6 V 14  858           
 14   208  Niklāvs Meiers                                  0:15:42   +0:02:25  11,4 V 14  846           
 15   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:15:53   +0:02:36  11,3 S 21  836           
 16   166  Agita Grandāne         Valdlauči                0:17:38   +0:04:21  10,2 S 18  753           
 17   212  Baiba Bērziņa                                   0:17:52   +0:04:35  10,0 S 21  743           
 18   224  Broņislavs Zabeļskis   Brīvā cīņa               0:22:39   +0:09:22  7,94 V 16  586           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    165  Andis Grandāns         Valdlauči                0:14:19             16,7 V 21  1000          
 2    6    Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vidusskola      0:14:52   +0:00:33  16,1 V 18  963           
 3    184  Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:16:29   +0:02:10  14,5 V 18  868           
 4    216  Juris Žilko            bieidrība Kusties!       0:18:31   +0:04:12  12,9 V 21  773           
 5    58   Jānis  Ratnieks                                 0:18:32   +0:04:13  12,9 V 35  772           
 6    129  Emīls Rupais                                    0:18:33   +0:04:14  12,9 V 21  771           
 7    114  Valts Vīksne           Sigulda                  0:18:35   +0:04:16  12,9 V 35  770           
 8    44   Renārs Špāks           Spaks Team               0:19:15   +0:04:56  12,4 V 21  743           
 9    126  Jānis Zants            CETRA                    0:19:32   +0:05:13  12,2 V 35  732           
 10   34   Kalvis Meiers                                   0:19:51   +0:05:32  12,0 V 35  721           
 11   87   Valts Tomiņš                                    0:21:12   +0:06:53  11,3 V 20  675           
 12   211  Atis Rektiņš                                    0:21:28   +0:07:09  11,1 V 21  666           
 13   176  Edgars Celms           Mārupe                   0:22:10   +0:07:51  10,8 V 35  645           
 14   190  Normunds Bāgants       sportistus               0:23:24   +0:09:05  10,2 V 35  611           
 15   43   Kaspars Šulcs                                   0:24:04   +0:09:45  9,97 V 21  594           
 16   199  Ēriks  Fricsons        Dolēnieši                0:26:26   +0:12:07  9,07 V 35  541           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross