7.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    130  Ance Celma                                      0:01:03             14,2 S 5   1000          
 2    201  Roberts Dubakovs                                0:01:04   +0:00:01  14,0 V 5   984           
 3    13   Una Višņevska          Stopiņu novads           0:01:09   +0:00:06  13,0 S 5   913           
 4    223  Ričards Haļčickis      PII Avotiņš              0:01:12   +0:00:09  12,5 V 5   875           
 5    207  Aleks Pavilons                                  0:01:17   +0:00:14  11,6 V 5   818           
 6    220  Kārlis Meiers                                   0:01:30   +0:00:27  10   V 5   700           
 7    68   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:31   +0:00:28  9,89 V 5   692           
 8    93   Marta Žilko            BSIC                     0:02:36   +0:01:33  5,76 S 3   403           
 9    134  Madara Gintere                                  0:03:09   +0:02:06  4,76 S 3   333           
 10   95   Ralfs Mugurevičs                                0:11:02   +0:09:59  1,35 V 3   95            

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    111  Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:03:54             15,3 V 10  1000          
 2    15   Aivars Podiņš                                   0:04:26   +0:00:32  13,5 V 70  879           
 3    131  Rinalds Celms                                   0:04:35   +0:00:41  13,0 V 9   850           
 4    112  Estere Vīksne          Sigulda                  0:04:51   +0:00:57  12,3 S 9   804           
 5    146  Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:04:55   +0:01:01  12,2 V 10  793           
 6    5    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:00   +0:01:06  12   V 70  780           
 7    218  Ričards Tomass Saretoks                         0:05:10   +0:01:16  11,6 V 10  754           
 8    174  Vanesa Nikola Belova   LSC                      0:05:14   +0:01:20  11,4 S 10  745           
 9    226  Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:05:17   +0:01:23  11,3 V 9   738           
 10   92   Emīls Ginters          Baloži                   0:05:19   +0:01:25  11,2 V 9   733           
 11   100  Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:20   +0:01:26  11,2 S 70  731           
 12   7    Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:22   +0:01:28  11,1 S 9   726           
 13   181  Tomass Zants           B/d Zvaigznīte           0:05:35   +0:01:41  10,7 V 7   698           
 14   42   Emīls Šulcs                                     0:05:37   +0:01:43  10,6 V 9   694           
 15   49   Jevgeņijs Truškovs     Arkādija                 0:05:38   +0:01:44  10,6 V 9   692           
 16   156  Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:42   +0:01:48  10,5 S 9   684           
 17   20   Velta Vītola           LSC                      0:05:46   +0:01:52  10,4 S 75  676           
 18   200  Anete Ratniece         Baložu vsk.              0:05:47   +0:01:53  10,3 S 7   674           
 19   62   Daniela Kristiņa                                0:05:48   +0:01:54  10,3 S 7   672           
 20   228  Kārlis Šadris          Metta Ķekava             0:05:53   +0:01:59  10,1 V 7   662           
 21   214  Janta Putniņa                                   0:05:54   +0:02:00  10,1 S 9   661           
 22   1    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:06   +0:02:12  9,83 S 75  639           
 23   185  Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:06:07   +0:02:13  9,80 V 7   637           
 24   98   Kārlis Pastors                                  0:06:41   +0:02:47  8,97 V 7   583           
 25   66   Līga Beržuka           Baloži                   0:07:28   +0:03:34  8,03 S 65  522           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    29   Rūriks Bite            SK Babīte                0:08:44             13,7 V 60  1000          
 2    151  Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:09:01   +0:00:17  13,3 V 12  968           
 3    110  Daniels Vīksne         Sigulda                  0:09:03   +0:00:19  13,2 V 12  965           
 4    70   Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:09:38   +0:00:54  12,4 V 12  906           
 5    127  Paula Zante            SS Arkādija              0:10:03   +0:01:19  11,9 S 14  868           
 6    71   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:10:05   +0:01:21  11,9 V 12  866           
 7    210  Zigmāra Višņevska      Ulbrokas vsk.            0:10:08   +0:01:24  11,8 S 16  861           
 8    193  Toms Eduards Zālītis                            0:10:11   +0:01:27  11,7 V 12  857           
 9    17   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:10:33   +0:01:49  11,3 S 12  827           
 10   153  Tomass Jānis Brošs                              0:10:35   +0:01:51  11,3 V 12  825           
 11   57   Sarmīte Ratniece                                0:10:50   +0:02:06  11,0 S 35  806           
 12   8    Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:10:52   +0:02:08  11,0 S 40  803           
 13   217  Marks Škrigunovs                                0:10:59   +0:02:15  10,9 V 12  795           
 14   59   Līna Baranova          RKV                      0:11:05   +0:02:21  10,8 S 16  787           
 15   215  Viktors Safutins                                0:11:14   +0:02:30  10,6 V 60  777           
 16   230  Inga Ignāte Pitare                              0:11:23   +0:02:39  10,5 S 35  767           
 17   182  Eleonora Matule        Ķekavu                   0:11:25   +0:02:41  10,5 S 16  764           
 18   77   Sintija Siliņa                                  0:11:29   +0:02:45  10,4 S 40  760           
 19   28   Ināra Bite             SK Babīte                0:11:40   +0:02:56  10,2 S 50  748           
 20   196  Gundega Višņevska                               0:12:21   +0:03:37  9,71 S 16  707           
 21   33   Ieva Meiere                                     0:12:21   +0:03:37  9,71 S 35  707           
 22   158  Kārlis Pakārklis       LSC                      0:12:25   +0:03:41  9,66 V 55  703           
 23   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:12:25   +0:03:41  9,66 S 55  703           
 24   102  Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:12:56   +0:04:12  9,27 S 50  675           
 25   96   Juta Pastore                                    0:13:27   +0:04:43  8,92 S 40  649           
 26   31   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:14:11   +0:05:27  8,46 S 45  615           
 27   22   Monika Brālis                                   0:14:23   +0:05:39  8,34 S 55  607           
 28   157  Līga Bojāre            Ģimene                   0:16:30   +0:07:46  7,27 S 35  529           
 29   219  Rasa Putniņa                                    0:16:31   +0:07:47  7,26 S 12  528           
 30   229  Antra Gūtmane                                   0:19:34   +0:10:50  6,13 S 40  446           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:10:46             16,7 V 40  1000          
 2    225  Ilva Larda                                      0:11:22   +0:00:36  15,8 S 21  947           
 3    202  Ainis Bormanis         -                        0:13:12   +0:02:26  13,6 V 50  815           
 4    161  Andrejs Biļa           Brīva Cīņa               0:13:24   +0:02:38  13,4 V 14  803           
 5    101  Gints Strods           Brīvā cīņa               0:13:25   +0:02:39  13,4 V 14  802           
 6    4    Normunds Paško         LSC                      0:13:32   +0:02:46  13,3 V 40  795           
 7    51   Vitālijs Truškovs      Arkādija                 0:13:42   +0:02:56  13,1 V 14  785           
 8    189  Agnese Plešāne         SS Arkādija              0:13:47   +0:03:01  13,0 S 21  781           
 9    222  Aiga Grandāne          Valdlauči                0:13:49   +0:03:03  13,0 S 21  779           
 10   97   Andris Pastors                                  0:14:17   +0:03:31  12,6 V 40  753           
 11   116  Alma Vītola                                     0:14:50   +0:04:04  12,1 S 18  725           
 12   122  Inese Bērziņa                                   0:15:07   +0:04:21  11,9 S 21  712           
 13   208  Niklāvs Meiers                                  0:15:27   +0:04:41  11,6 V 14  696           
 14   192  Edmunds Kokins                                  0:15:47   +0:05:01  11,4 V 14  682           
 15   76   Inga Roze              vsk. noskrien            0:16:09   +0:05:23  11,1 S 21  666           
 16   166  Agita Grandāne         Valdlauči                0:17:12   +0:06:26  10,4 S 18  625           
 17   212  Baiba Bērziņa                                   0:17:56   +0:07:10  10,0 S 21  600           
 18   224  Broņislavs Zabeļskis   Brīvā cīņa               0:20:30   +0:09:44  8,78 V 16  525           
 19   227  Savelijs Zabeļskis                              0:20:35   +0:09:49  8,74 V 14  523           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    165  Andis Grandāns         Valdlauči                0:14:34             16,4 V 21  1000          
 2    6    Mārtiņš Višņevskis     Ulbrokas vidusskola      0:14:58   +0:00:24  16,0 V 18  973           
 3    138  Kristaps Celms         LSC                      0:15:53   +0:01:19  15,1 V 21  917           
 4    184  Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:15:54   +0:01:20  15,0 V 18  916           
 5    64   Dzintars Melderis      Baloži                   0:16:45   +0:02:11  14,3 V 21  869           
 6    216  Juris Žilko            bieidrība Kusties!       0:17:51   +0:03:17  13,4 V 21  816           
 7    114  Valts Vīksne           Sigulda                  0:17:52   +0:03:18  13,4 V 35  815           
 8    19   Imants Vadzis          Drusti, VSK Noskrien     0:17:55   +0:03:21  13,3 V 21  813           
 9    87   Valts Tomiņš                                    0:18:01   +0:03:27  13,3 V 20  808           
 10   44   Renārs Špāks           Spaks Team               0:18:48   +0:04:14  12,7 V 21  774           
 11   211  Atis Rektiņš                                    0:19:14   +0:04:40  12,4 V 21  757           
 12   34   Kalvis Meiers                                   0:19:55   +0:05:21  12,0 V 35  731           
 13   190  Normunds Bāgants       sportistus               0:22:18   +0:07:44  10,7 V 35  653           
 14   43   Kaspars Šulcs                                   0:23:59   +0:09:25  10,0 V 21  607           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross