4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    49   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:12             12,5 V 5   1000          
 2    46   Kārlis Meiers                                   0:01:23   +0:00:11  10,8 V 5   867           
 3    101  Emīls Šīre                                      0:01:41   +0:00:29  8,91 V 5   712           
 4    137  Augusts Putniņš                                 0:01:46   +0:00:34  8,49 V 3   679           
 5    99   Gustavs Ēriks Rupais                            0:01:51   +0:00:39  8,10 V 3   648           
 6    92   Jānis Rūķis                                     0:01:56   +0:00:44  7,75 V 3   620           
 7    130  Aurēlija Alma Jūla                              0:01:58   +0:00:46  7,62 S 5   610           
 8    48   Marta Žilko            BSIC                     0:02:20   +0:01:08  6,42 S 3   514           
 9    94   Ralfs Prauliņš         Briksnis SK              0:03:28   +0:02:16  4,32 V 3   346           
 10   125  Sofija Dalbiņa                                  0:04:00   +0:02:48  3,75 S 3   300           
 11   50   Milda Ozoliņa          Pērkonus                 0:04:58   +0:03:46  3,02 S 3   241           
 12   91   Kārlis Rūķis                                    0:05:53   +0:04:41  2,54 V 3   203           
 13   29   Kecija Vīksne          Sigulda                  0:07:10   +0:05:58  2,09 S 3   167           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    14   Kārlis Rode            Valdlauči                0:04:39             12,9 V 9   1000          
 2    18   Aivars Podiņš                                   0:04:40   +0:00:01  12,8 V 70  996           
 3    127  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:04:40   +0:00:01  12,8 V 7   996           
 4    128  Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:04:45   +0:00:06  12,6 S 10  978           
 5    51   Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:04:48   +0:00:09  12,5 V 9   968           
 6    43   Laura Zvereva                                   0:04:49   +0:00:10  12,4 S 10  965           
 7    42   Ērika Jermakova                                 0:04:49   +0:00:10  12,4 S 10  965           
 8    55   Emīls Ginters          Baloži                   0:04:52   +0:00:13  12,3 V 9   955           
 9    138  Emīls Šulcs                                     0:04:54   +0:00:15  12,2 V 9   948           
 10   32   Estere Vīksne          Sigulda                  0:04:56   +0:00:17  12,1 S 9   942           
 11   41   Enija Tīrone                                    0:05:00   +0:00:21  12   S 10  930           
 12   136  Roberts Rozmiaņecs                              0:05:02   +0:00:23  11,9 V 10  923           
 13   62   Anete Ratniece         Baložu vsk.              0:05:10   +0:00:31  11,6 S 9   900           
 14   111  Roberts Martins Klauģis                         0:05:16   +0:00:37  11,3 V 9   882           
 15   59   Daniela Kristiņa                                0:05:18   +0:00:39  11,3 S 7   877           
 16   16   Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:21   +0:00:42  11,2 S 9   869           
 17   4    Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:22   +0:00:43  11,1 S 70  866           
 18   121  Evita Bāgante                                   0:05:28   +0:00:49  10,9 S 10  850           
 19   133  Lelde Brokāne                                   0:05:32   +0:00:53  10,8 S 10  840           
 20   98   Niks Pētersons                                  0:05:32   +0:00:53  10,8 V 9   840           
 21   2    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:40   +0:01:01  10,5 V 70  820           
 22   71   Velta Vītola           LSC                      0:05:42   +0:01:03  10,5 S 80  815           
 23   66   Laura Ribkinska                                 0:05:45   +0:01:06  10,4 S 10  808           
 24   3    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:09   +0:01:30  9,75 S 80  756           
 25   87   Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:06:15   +0:01:36  9,6  S 9   744           
 26   135  Roberts Dubakovs                                0:06:21   +0:01:42  9,44 V 7   732           
 27   5    Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:27   +0:01:48  9,30 S 75  720           
 28   12   Rolands Ajevskis       LSC                      0:06:37   +0:01:58  9,06 V 75  702           
 29   85   Ričards Haļčickis      PII Avotiņš              0:06:45   +0:02:06  8,88 V 7   688           
 30   52   Līga Beržuka           Baloži                   0:07:02   +0:02:23  8,53 S 65  661           
 31   90   Aleks Pavilons                                  0:07:02   +0:02:23  8,53 V 7   661           
 32   103  Melānija Dalbiņa                                0:07:21   +0:02:42  8,16 S 9   632           
 33   120  Kitija Meldere         Baloži                   0:07:40   +0:03:01  7,82 S 7   606           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    31   Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:08:09             14,7 V 12  1000          
 2    10   Rūriks Bite            SK Babīte                0:08:39   +0:00:30  13,8 V 60  942           
 3    30   Daniels Vīksne         Sigulda                  0:08:42   +0:00:33  13,7 V 12  936           
 4    23   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:08:50   +0:00:41  13,5 V 12  922           
 5    35   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:09:28   +0:01:19  12,6 V 12  860           
 6    108  Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:09:36   +0:01:27  12,5 V 12  848           
 7    25   Georgs Jermolajevs     Jūrmala                  0:09:46   +0:01:37  12,2 V 65  834           
 8    63   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:10:03   +0:01:54  11,9 S 14  810           
 9    21   Inārs Beļinskis        Ķekava                   0:10:12   +0:02:03  11,7 V 55  799           
 10   68   Aija Blūmentāle        Katlakalns               0:10:21   +0:02:12  11,5 S 35  787           
 11   64   Sarmīte Ratniece                                0:10:25   +0:02:16  11,5 S 40  782           
 12   115  Ināra Bite             SK Babīte                0:10:52   +0:02:43  11,0 S 50  750           
 13   86   Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:10   +0:03:01  10,7 S 45  729           
 14   20   Viktors Safutins                                0:11:26   +0:03:17  10,4 V 65  712           
 15   40   Līna Baranova          RKV                      0:11:35   +0:03:26  10,3 S 16  703           
 16   22   Silvestrs Beļinskis    Ķekava                   0:11:43   +0:03:34  10,2 V 12  695           
 17   28   Inese Vīksne           Sigulda                  0:11:58   +0:03:49  10,0 S 40  681           
 18   15   Ieva Rode              Valdlauči                0:12:00   +0:03:51  10   S 40  679           
 19   45   Ieva Meiere                                     0:12:43   +0:04:34  9,43 S 35  640           
 20   82   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:13:02   +0:04:53  9,20 S 55  625           
 21   100  Inguna Siliņa-Šīre                              0:13:12   +0:05:03  9,09 S 35  617           
 22   77   Velga Zvirgzdiņa       Akmeņsala                0:13:51   +0:05:42  8,66 S 45  588           
 23   140  Dace Buiķe                                      0:14:07   +0:05:58  8,50 S 14  577           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    34   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:53             15,1 V 40  1000          
 2    38   Jānis Kopmanis         LSC                      0:12:54   +0:01:01  13,9 V 45  921           
 3    33   Valts Vīksne           Sigulda                  0:13:27   +0:01:34  13,3 V 40  883           
 4    88   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:14:06   +0:02:13  12,7 S 21  842           
 5    134  Ainis Bormanis         -                        0:14:18   +0:02:25  12,5 V 50  831           
 6    17   Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:14:23   +0:02:30  12,5 V 14  826           
 7    54   Sandis  Blūmentāls                              0:15:21   +0:03:28  11,7 V 14  774           
 8    60   Maija Kristiņa                                  0:15:33   +0:03:40  11,5 S 21  764           
 9    44   Niklāvs Meiers                                  0:15:35   +0:03:42  11,5 V 16  762           
 10   132  Daina Pastare          VSK Noskrien             0:16:00   +0:04:07  11,2 S 21  742           
 11   123  Inga Roze              vsk. noskrien            0:16:04   +0:04:11  11,2 S 21  739           
 12   72   Ilze Jēgere                                     0:16:37   +0:04:44  10,8 S 20  715           
 13   24   Agita Grandāne         Valdlauči                0:17:11   +0:05:18  10,4 S 20  691           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    8    Roberts Linčiks                                 0:16:57             14,1 V 21  1000          
 2    61   Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:53   +0:00:56  13,4 V 21  947           
 3    56   Valts Tomiņš                                    0:18:17   +0:01:20  13,1 V 21  927           
 4    65   Jānis  Ratnieks                                 0:18:17   +0:01:20  13,1 V 35  927           
 5    89   Kārlis Prauliņš        Briknis SK               0:18:37   +0:01:40  12,8 V 21  910           
 6    104  Māris Dalbiņš                                   0:18:41   +0:01:44  12,8 V 21  907           
 7    131  Juris Pilipivs         JP Team                  0:18:52   +0:01:55  12,7 V 35  898           
 8    26   Aigars Čodars                                   0:19:01   +0:02:04  12,6 V 20  891           
 9    139  Jānis Bojārs                                    0:20:30   +0:03:33  11,7 V 18  826           
 10   19   Normunds Bāgants       sportistus               0:22:34   +0:05:37  10,6 V 35  751           
 11   73   Kalvis Meiers                                   0:24:14   +0:07:17  9,90 V 35  699           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross