5.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    46   Kārlis Meiers                                   0:01:17             11,6 V 5   1000          
 2    49   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:22   +0:00:05  10,9 V 5   939           
 3    162  Aurēlija Alma Jūla                              0:01:28   +0:00:11  10,2 S 5   875           
 4    156  Kārlis Rūķis                                    0:01:33   +0:00:16  9,67 V 3   827           
 5    157  Jānis Rūķis                                     0:01:34   +0:00:17  9,57 V 3   819           
 6    48   Marta Žilko            BSIC                     0:01:54   +0:00:37  7,89 S 3   675           
 7    50   Milda Ozoliņa          Pērkonus                 0:03:15   +0:01:58  4,61 S 3   394           
 8    29   Kecija Vīksne          Sigulda                  0:04:46   +0:03:29  3,14 S 3   269           
 9    144  Zane Meiere                                     0:05:47   +0:04:30  2,59 S 3   221           
 10   154  Elizabete Taurina                               0:08:52   +0:07:35  1,69 S 3   144           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    32   Estere Vīksne          Sigulda                  0:04:37             12,9 S 9   1000          
 2    14   Kārlis Rode            Valdlauči                0:04:45   +0:00:08  12,6 V 9   971           
 3    111  Roberts Martins Klauģis                         0:04:55   +0:00:18  12,2 V 9   938           
 4    18   Aivars Podiņš                                   0:04:56   +0:00:19  12,1 V 70  935           
 5    141  Roberts Andris Barlots                          0:04:58   +0:00:21  12,0 V 9   929           
 6    159  Andris Lange                                    0:05:03   +0:00:26  11,8 V 10  914           
 7    51   Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:05:05   +0:00:28  11,8 V 9   908           
 8    127  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:05:06   +0:00:29  11,7 V 7   905           
 9    87   Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:21   +0:00:44  11,2 S 9   862           
 10   2    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:26   +0:00:49  11,0 V 70  849           
 11   124  Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:05:42   +0:01:05  10,5 V 7   809           
 12   135  Roberts Dubakovs                                0:05:43   +0:01:06  10,4 V 7   807           
 13   71   Velta Vītola           LSC                      0:05:46   +0:01:09  10,4 S 80  800           
 14   59   Daniela Kristiņa                                0:05:50   +0:01:13  10,2 S 7   791           
 15   3    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:02   +0:01:25  9,94 S 80  765           
 16   121  Evita Bāgante                                   0:06:23   +0:01:46  9,39 S 10  723           
 17   12   Rolands Ajevskis       LSC                      0:06:36   +0:01:59  9,09 V 75  699           
 18   152  Rihards Kauliņš                                 0:06:55   +0:02:18  8,67 V 9   667           
 19   153  Raivis Bāgants         Jaunatni                 0:07:32   +0:02:55  7,96 V 7   612           
 20   16   Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:11:51   +0:07:14  5,06 S 9   389           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    142  Taidas Jurianas        Babītes s. sk.           0:08:32             14,0 V 65  1000          
 2    35   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:08:34   +0:00:02  14,0 V 12  996           
 3    30   Daniels Vīksne         Sigulda                  0:08:57   +0:00:25  13,4 V 12  953           
 4    31   Dāvids Vīksne          Sigulda                  0:09:30   +0:00:58  12,6 V 12  898           
 5    151  Georgs Jermolajevs     Jūrmala                  0:10:03   +0:01:31  11,9 V 65  849           
 6    20   Viktors Safutins                                0:10:54   +0:02:22  11,0 V 65  782           
 7    64   Sarmīte Ratniece                                0:11:01   +0:02:29  10,8 S 40  774           
 8    161  Dace Buiķe                                      0:11:29   +0:02:57  10,4 S 14  743           
 9    40   Līna Baranova          RKV                      0:11:46   +0:03:14  10,1 S 16  725           
 10   86   Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:47   +0:03:15  10,1 S 45  724           
 11   45   Ieva Meiere                                     0:12:50   +0:04:18  9,35 S 35  664           
 12   82   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:13:47   +0:05:15  8,70 S 55  619           
 13   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:59   +0:05:27  8,58 S 55  610           
 14   28   Inese Vīksne           Sigulda                  0:15:59   +0:07:27  7,50 S 40  533           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    34   Egons Zvirgzdiņš       LSC                      0:11:09             16,1 V 40  1000          
 2    38   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:08   +0:01:59  13,7 V 45  848           
 3    5128 Edvards Fricsons       Dolēnieši                0:13:36   +0:02:27  13,2 V 16  819           
 4    33   Valts Vīksne           Sigulda                  0:13:50   +0:02:41  13,0 V 40  806           
 5    134  Ainis Bormanis         -                        0:14:04   +0:02:55  12,7 V 50  792           
 6    17   Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:14:40   +0:03:31  12,2 V 14  760           
 7    54   Sandis  Blūmentāls                              0:14:48   +0:03:39  12,1 V 14  753           
 8    88   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:14:55   +0:03:46  12,0 S 21  747           
 9    60   Maija Kristiņa                                  0:16:11   +0:05:02  11,1 S 21  688           
 10   24   Agita Grandāne         Valdlauči                0:16:41   +0:05:32  10,7 S 20  668           
 11   158  Dagnija Meiere                                  0:19:50   +0:08:41  9,07 S 18  562           
 12   163  Kristīne Grosvalde                              0:20:38   +0:09:29  8,72 S 21  540           
 13   117  Savelijs Zabeļskis                              0:20:57   +0:09:48  8,59 V 14  532           
 14   116  Broņislavs Zabeļskis   Brīvā cīņa               0:24:17   +0:13:08  7,41 V 16  459           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    118  Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:16:00             15   V 18  1000          
 2    155  Imants Kaldre          VSK Noskrien             0:16:35   +0:00:35  14,4 V 21  964           
 3    8    Roberts Linčiks                                 0:17:17   +0:01:17  13,8 V 21  925           
 4    96   Emīls Rupais                                    0:17:30   +0:01:30  13,7 V 21  914           
 5    83   Rodrigo Treijers                                0:18:40   +0:02:40  12,8 V 35  857           
 6    89   Kārlis Prauliņš        Briknis SK               0:18:40   +0:02:40  12,8 V 21  857           
 7    65   Jānis  Ratnieks                                 0:19:16   +0:03:16  12,4 V 35  830           
 8    26   Aigars Čodars                                   0:20:55   +0:04:55  11,4 V 20  764           
 9    73   Kalvis Meiers                                   0:21:27   +0:05:27  11,1 V 35  745           
 10   143  Viktors Griņevičs                               0:22:53   +0:06:53  10,4 V 35  699           
 11   139  Jānis Bojārs                                    0:23:04   +0:07:04  10,4 V 18  693           
 12   19   Normunds Bāgants       sportistus               0:26:57   +0:10:57  8,90 V 35  593           
 13   160  Ēriks  Fricsons        Dolēnieši                0:22:43             10,5 V 35  0        -1   

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross