7.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    49   Reinis Žilko           PII Avotiņš              0:01:12             12,5 V 5   1000          
 2    240  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:01:13   +0:00:01  12,3 V 5   986           
 3    165  Tomas Lihnevičius      LTU Panevežys Rambynas   0:01:14   +0:00:02  12,1 V 5   972           
 4    46   Kārlis Meiers                                   0:01:15   +0:00:03  12   V 5   960           
 5    162  Aurēlija Alma Jūla                              0:01:35   +0:00:23  9,47 S 5   757           
 6    99   Gustavs Ēriks Rupais                            0:01:49   +0:00:37  8,25 V 3   660           
 7    94   Ralfs Prauliņš         Briksnis SK              0:02:03   +0:00:51  7,31 V 3   585           
 8    243  Elizabete Taurina                               0:02:26   +0:01:14  6,16 S 3   493           
 9    48   Marta Žilko            BSIC                     0:02:28   +0:01:16  6,08 S 3   486           
 10   50   Milda Ozoliņa          Pērkonus                 0:02:55   +0:01:43  5,14 S 3   411           
 11   177  Zane Meiere                                     0:08:15   +0:07:03  1,81 S 3   145           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    166  Arlauskas Lukas        LTU Panevežys Rambynas   0:04:35             13,0 V 10  1000          
 2    175  Zenons Beļskis                                  0:04:38   +0:00:03  12,9 V 10  989           
 3    106  Evelīna Silvija Fricsone
                                  Dolēnieši                0:04:46   +0:00:11  12,5 S 10  961           
 4    178  Diāna Bomiņa           Diana Bomiņa             0:04:53   +0:00:18  12,2 S 10  938           
 5    14   Kārlis Rode            Valdlauči                0:04:56   +0:00:21  12,1 V 9   929           
 6    51   Renārs Vīksniņš        Sevi                     0:04:59   +0:00:24  12,0 V 9   919           
 7    176  Renāts Bukovskis       sevi                     0:05:00   +0:00:25  12   V 9   916           
 8    105  Jānis Armands Fricsons Dolēnieši                0:05:05   +0:00:30  11,8 V 7   901           
 9    87   Lana Višņevska         Rīgas 31. vsk            0:05:06   +0:00:31  11,7 S 9   898           
 10   42   Ērika Jermakova                                 0:05:11   +0:00:36  11,5 S 10  884           
 11   179  Roberts Martins Klauģis                         0:05:13   +0:00:38  11,5 V 9   878           
 12   43   Laura Zvereva                                   0:05:19   +0:00:44  11,2 S 10  862           
 13   16   Nora Anna Grante       Ģimeni                   0:05:19   +0:00:44  11,2 S 9   862           
 14   2    Viktors Kamišans       LSC                      0:05:29   +0:00:54  10,9 V 70  835           
 15   62   Anete Ratniece         Baložu vsk.              0:05:34   +0:00:59  10,7 S 9   823           
 16   141  Roberts Andris Barlots                          0:05:36   +0:01:01  10,7 V 9   818           
 17   59   Daniela Kristiņa                                0:05:44   +0:01:09  10,4 S 7   799           
 18   124  Matīss Žilko           PII Avotiņš              0:05:47   +0:01:12  10,3 V 7   792           
 19   71   Velta Vītola           LSC                      0:05:56   +0:01:21  10,1 S 80  772           
 20   3    Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:08   +0:01:33  9,78 S 80  747           
 21   167  Evita Bāgante                                   0:06:08   +0:01:33  9,78 S 10  747           
 22   12   Rolands Ajevskis       LSC                      0:06:32   +0:01:57  9,18 V 75  701           
 23   168  Raivis Bāgants         Jaunatni                 0:06:40   +0:02:05  9    V 7   687           
 24   152  Rihards Kauliņš                                 0:06:55   +0:02:20  8,67 V 9   662           
 25   120  Kitija Meldere         Baloži                   0:07:04   +0:02:29  8,49 S 7   648           
 26   85   Ričards Haļčickis      PII Avotiņš              0:07:06   +0:02:31  8,45 V 7   645           
 27   52   Līga Beržuka           Baloži                   0:08:51   +0:04:16  6,77 S 65  517           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    142  Vaidas Jurianas        Babītes s. sk.           0:08:30             14,1 V 65  1000          
 2    10   Rūriks Bite            SK Babīte                0:08:35   +0:00:05  13,9 V 60  990           
 3    35   Gustavs Zvirgzdiņš     LSC                      0:08:36   +0:00:06  13,9 V 12  988           
 4    108  Ričards Mugurevics     Baldoni                  0:08:48   +0:00:18  13,6 V 12  965           
 5    23   Rihards Mugurevičs     Baldoni                  0:09:07   +0:00:37  13,1 V 12  932           
 6    21   Inārs Beļinskis        Ķekava                   0:10:32   +0:02:02  11,3 V 55  806           
 7    20   Viktors Safutins                                0:11:09   +0:02:39  10,7 V 65  762           
 8    86   Inguna Višņevska       Rīgas Brīvosta           0:11:17   +0:02:47  10,6 S 45  753           
 9    63   Krista Ratniece        Baložu vsk.              0:11:17   +0:02:47  10,6 S 14  753           
 10   64   Sarmīte Ratniece                                0:11:27   +0:02:57  10,4 S 40  742           
 11   161  Dace Buiķe                                      0:11:49   +0:03:19  10,1 S 14  719           
 12   115  Ināra Bite             SK Babīte                0:11:54   +0:03:24  10,0 S 50  714           
 13   15   Ieva Rode              Valdlauči                0:12:05   +0:03:35  9,93 S 40  703           
 14   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:12:44   +0:04:14  9,42 S 55  667           
 15   45   Ieva Meiere                                     0:13:15   +0:04:45  9,05 S 35  641           
 16   173  Amanda Žuhovska        Baložu vsk.              0:13:23   +0:04:53  8,96 S 12  635           
 17   22   Silvestrs Beļinskis    Ķekava                   0:13:33   +0:05:03  8,85 V 12  627           
 18   82   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas novads           0:13:37   +0:05:07  8,81 S 55  624           
 19   244  Anastasija Noskova                              0:13:51   +0:05:21  8,66 S 14  613           
 20   80   Monika Brālis                                   0:14:51   +0:06:21  8,08 S 55  572           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Jānis Kopmanis         LSC                      0:13:21             13,4 V 45  1000          
 2    164  Maktas Lihnevičius     LTU Panevežys Rambynas   0:13:44   +0:00:23  13,1 V 14  972           
 3    134  Ainis Bormanis         -                        0:14:04   +0:00:43  12,7 V 50  949           
 4    248  Ainis Beitāns                                   0:14:55   +0:01:34  12,0 V 45  894           
 5    17   Emīls Bojārs           Mākslas skolu            0:15:09   +0:01:48  11,8 V 14  881           
 6    60   Maija Kristiņa                                  0:16:00   +0:02:39  11,2 S 21  834           
 7    24   Agita Grandāne         Valdlauči                0:17:09   +0:03:48  10,4 S 20  778           
 8    116  Broņislavs Zabeļskis   Brīvā cīņa               0:17:19   +0:03:58  10,3 V 16  770           
 9    72   Ilze Jēgere                                     0:17:28   +0:04:07  10,3 S 20  764           
 10   117  Savelijs Zabeļskis                              0:19:30   +0:06:09  9,23 V 14  684           
 11   163  Kristīne Grosvalde                              0:19:52   +0:06:31  9,06 S 21  671           
 12   158  Dagnija Meiere                                  0:20:18   +0:06:57  8,86 S 18  657           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    247  Andris Seipulis        Jaunā Spriedze           0:14:52             16,1 V 21  1000          
 2    246  Krišjānis Beitāns                               0:15:31   +0:00:39  15,4 V 18  958           
 3    118  Andrejs Lukjanovs      Brīva cīņa               0:16:12   +0:01:20  14,8 V 18  917           
 4    155  Imants Kaldre          VSK Noskrien             0:16:21   +0:01:29  14,6 V 21  909           
 5    245  Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:45   +0:01:53  14,3 V 21  887           
 6    96   Emīls Rupais                                    0:17:18   +0:02:26  13,8 V 21  859           
 7    171  Dzintars Melderis      Baloži                   0:17:31   +0:02:39  13,7 V 21  848           
 8    249  Kaspars Polmanis       White Wolf               0:17:38   +0:02:46  13,6 V 21  843           
 9    250  Andris Vasiļevskis                              0:18:09   +0:03:17  13,2 V 20  819           
 10   89   Kārlis Prauliņš        Briknis SK               0:18:42   +0:03:50  12,8 V 21  795           
 11   65   Jānis  Ratnieks                                 0:19:58   +0:05:06  12,0 V 35  744           
 12   26   Aigars Čodars                                   0:20:04   +0:05:12  11,9 V 20  740           
 13   174  Vjačeslavs Kočetkovs                            0:21:00   +0:06:08  11,4 V 21  707           
 14   170  Normunds Bāgants       sportistus               0:23:46   +0:08:54  10,0 V 35  625           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross