1. posma rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    114  Augusts Putniņš                                 0:01:25             10,5 V 5   1000          
 2    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:28   +0:00:03  10,2 V 5   965           
 3    79   Jānis Rūķis                                     0:01:29   +0:00:04  10,1 V 5   955           
 4    100  Ralfs Prauliņš         SK Briksnis              0:01:32   +0:00:07  9,78 V 5   923           
 5    84   Madara Gintere                                  0:01:34   +0:00:09  9,57 S 5   904           
 6    88   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:37   +0:00:12  9,27 V 5   876           
 7    73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:44   +0:00:19  8,65 S 5   817           
 8    116  Gustavs Rupais                                  0:01:44   +0:00:19  8,65 V 5   817           
 9    5    Melānija Zālīte                                 0:01:51   +0:00:26  8,10 S 5   765           
 10   64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:53   +0:00:28  7,96 V 3   752           
 11   106  Līva Ribkinska                                  0:02:07   +0:00:42  7,08 S 5   669           
 12   85   Elizabete Tauriņa                               0:02:14   +0:00:49  6,71 S 5   634           
 13   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:02:36   +0:01:11  5,76 S 3   544           
 14   83   Vendija Madara Vīksniņa                         0:02:50   +0:01:25  5,29 S 3   500           
 15   50   Zane Meiere                                     0:03:12   +0:01:47  4,68 S 3   442           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:05:05             11,8 V 10  1000          
 2    65   Emīls Ginters          Baložu vsk.              0:05:07   +0:00:02  11,7 V 10  993           
 3    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:05:08   +0:00:03  11,6 V 10  990           
 4    8    Renārs Vīksniņš        Baložu vidusskolu        0:05:09   +0:00:04  11,6 V 10  987           
 5    44   Georgs Jermolajevs                              0:05:18   +0:00:13  11,3 V 70  959           
 6    81   Kārlis Rode            Valdlauči                0:05:25   +0:00:20  11,0 V 10  938           
 7    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:29   +0:00:24  10,9 V 9   927           
 8    61   Daniela Kristiņa                                0:05:46   +0:00:41  10,4 S 9   881           
 9    89   Jānis Niklāvs Iļjenko                           0:05:50   +0:00:45  10,2 V 9   871           
 10   47   Tomass Zants           Ķekava                   0:05:55   +0:00:50  10,1 V 9   859           
 11   101  Anete Ratniece         Baloži                   0:05:58   +0:00:53  10,0 S 9   851           
 12   23   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:59   +0:00:54  10,0 V 75  849           
 13   42   Sandis Maskaļonoks     Baložu vsk.              0:06:08   +0:01:03  9,78 V 10  828           
 14   24   Baiba Lejiņa           LSC                      0:06:15   +0:01:10  9,6  S 70  813           
 15   95   Augusts Kārlis Zosāns                           0:06:30   +0:01:25  9,23 V 7   782           
 16   1    Viktors Kamišans                                0:06:33   +0:01:28  9,16 V 75  776           
 17   7    Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:40   +0:01:35  9    S 75  762           
 18   87   Emīls Ummers                                    0:06:45   +0:01:40  8,88 V 9   753           
 19   74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:47   +0:01:42  8,84 V 7   749           
 20   26   Velta Vītola           LSC                      0:06:56   +0:01:51  8,65 S 80  733           
 21   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:03   +0:01:58  8,51 S 80  721           
 22   62   Ance Celma             Mārupe                   0:07:13   +0:02:08  8,31 S 7   704           
 23   113  Betija Ostniece        Karamele                 0:07:20   +0:02:15  8,18 S 9   693           
 24   10   Raivis Bāgants         Skrējējus                0:07:24   +0:02:19  8,10 V 7   686           
 25   49   Ričards Haļčickis                               0:07:27   +0:02:22  8,05 V 7   682           
 26   48   Aleks Pavilons                                  0:07:32   +0:02:27  7,96 V 7   674           
 27   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:07:32   +0:02:27  7,96 V 7   674           
 28   30   Glorija Mētere                                  0:07:37   +0:02:32  7,87 S 10  667           
 29   29   Sofija Gerasimova      Baložu vsk.              0:08:24   +0:03:19  7,14 S 10  605           
 30   51   Kārlis Meiers                                   0:08:24   +0:03:19  7,14 V 7   605           
 31   31   Angelika Cavko         Baložu vsk.              0:08:27   +0:03:22  7,10 S 10  601           
 32   3    Rolands Ajevskis                                0:08:28   +0:03:23  7,08 V 75  600           
 33   109  Līga Beržuka           Baloži                   0:08:42   +0:03:37  6,89 S 70  584           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:54             12,1 V 60  1000          
 2    77   Dace Faituša           LSC                      0:11:18   +0:01:24  10,6 S 40  876           
 3    63   Sanda Erbsa            LSC                      0:11:22   +0:01:28  10,5 S 45  870           
 4    102  Krista Ratniece        Baloži                   0:11:24   +0:01:30  10,5 S 14  868           
 5    16   Diāna Bomiņa                                    0:11:35   +0:01:41  10,3 S 12  854           
 6    103  Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:47   +0:01:53  10,1 S 40  840           
 7    19   Ērika Jermakova                                 0:11:51   +0:01:57  10,1 S 12  835           
 8    57   Zenons Beļskis         Titurga                  0:12:04   +0:02:10  9,94 V 12  820           
 9    20   Laura Zvereva                                   0:12:04   +0:02:10  9,94 S 12  820           
 10   39   Inārs Beļinskis                                 0:12:17   +0:02:23  9,76 V 60  805           
 11   121  Enija Tīrone                                    0:12:19   +0:02:25  9,74 S 12  803           
 12   125  Kārlis Vucens                                   0:12:29   +0:02:35  9,61 V 12  793           
 13   96   Francis Zosāns                                  0:12:32   +0:02:38  9,57 V 12  789           
 14   35   Diāna Pulle            Labvakar / Baloži        0:12:46   +0:02:52  9,39 S 35  775           
 15   108  Signe Meldere          Baloži                   0:13:10   +0:03:16  9,11 S 35  751           
 16   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:13:26   +0:03:32  8,93 S 50  736           
 17   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:31   +0:03:37  8,87 S 55  732           
 18   14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:13:32   +0:03:38  8,86 S 12  731           
 19   82   Ieva Rode                                       0:13:43   +0:03:49  8,74 S 40  721           
 20   68   Viktors Safutins                                0:13:59   +0:04:05  8,58 V 65  707           
 21   9    Evita Bāgante          Skrējējus                0:14:09   +0:04:15  8,48 S 12  699           
 22   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:14:13   +0:04:19  8,44 V 60  696           
 23   18   Laura Ribkinska                                 0:14:49   +0:04:55  8,09 S 12  668           
 24   37   Amanda Žuhovska                                 0:15:00   +0:05:06  8    S 14  660           
 25   34   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:15:40   +0:05:46  7,65 S 55  631           
 26   32   Dima Vieļeckijs        Baloži                   0:15:40   +0:05:46  7,65 V 12  631           
 27   27   Anastasija Terasimova  Baložu vsk.              0:15:43   +0:05:49  7,63 S 12  629           
 28   55   Ieva Meiere                                     0:16:07   +0:06:13  7,44 S 35  614           
 29   21   Viktorija Klapova      Baloži                   0:18:09   +0:08:15  6,61 S 12  545           
 30   15   Valērija Ždanovska                              0:18:15   +0:08:21  6,57 S 12  542           
 31   13   Jana Vīksna                                     0:18:16   +0:08:22  6,56 S 12  541           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    2    Ansis Mežulis          Jūrmala                  0:12:28             14,4 V 40  1000          
 2    112  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:14:12   +0:01:44  12,6 V 40  877           
 3    66   Normunds Paško         LSC                      0:14:41   +0:02:13  12,2 V 45  849           
 4    93   Jānis Kopmanis         LSC Rīga                 0:15:07   +0:02:39  11,9 V 50  824           
 5    60   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:15:13   +0:02:45  11,8 S 21  819           
 6    59   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:14   +0:02:46  11,8 S 21  818           
 7    94   Rūdolfs Zosāns                                  0:15:14   +0:02:46  11,8 V 14  818           
 8    91   Jānis Zosāns                                    0:16:22   +0:03:54  10,9 V 40  761           
 9    115  Kristīna Ošeniece      Cityfitness              0:16:43   +0:04:15  10,7 S 21  745           
 10   117  Maija Kristiņa                                  0:17:02   +0:04:34  10,5 S 21  731           
 11   111  Ainis Bormanis                                  0:17:12   +0:04:44  10,4 V 50  724           
 12   124  Toms Zālītis                                    0:17:18   +0:04:50  10,4 V 14  720           
 13   119  Ieva Kreicšteina                                0:18:51   +0:06:23  9,54 S 21  661           
 14   17   Ilze Jēgere            Brāļus                   0:18:58   +0:06:30  9,49 S 21  657           
 15   122  Ilze Rosicka           Titurgu                  0:18:58   +0:06:30  9,49 S 21  657           
 16   52   Dagnija Meiere                                  0:19:18   +0:06:50  9,32 S 18  645           
 17   90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:19:27   +0:06:59  9,25 S 21  640           
 18   86   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:20:37   +0:08:09  8,73 S 21  604           
 19   123  Erlends Prihodčerko                             0:21:16   +0:08:48  8,46 V 14  586           
 20   25   Ilze Zvaigzne          RA Labvakar              0:21:25   +0:08:57  8,40 S 21  582           
 21   105  Jelena Avanessova      Balo­­zi                 0:22:08   +0:09:40  8,13 S 21  563           
 22   40   Silvestrs Beļinskis                             0:23:24   +0:10:56  7,69 V 14  532           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    69   Jevgēnijs Sproge       OK Saldus                0:15:53             15,1 V 21  1000          
 2    107  Rolands Admidiņš       Baloži                   0:16:00   +0:00:07  15   V 21  992           
 3    43   Andris Seipulis        Jaunā Spriedze           0:16:08   +0:00:15  14,8 V 21  984           
 4    118  Mārtiņš Puriņš         OK Ozons                 0:16:20   +0:00:27  14,6 V 21  972           
 5    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:45   +0:00:52  14,3 V 21  948           
 6    6    Mareks Zālītis                                  0:17:07   +0:01:14  14,0 V 21  927           
 7    67   Rolands Parasigs-Parasiņš
                                  kboxing.lv               0:17:55   +0:02:02  13,3 V 20  886           
 8    126  Gustavs Venters        Vālodzes                 0:18:24   +0:02:31  13,0 V 21  863           
 9    80   Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  MFK                      0:18:30   +0:02:37  12,9 V 21  858           
 10   134  Emīls Rupais           DDB                      0:18:44   +0:02:51  12,8 V 35  847           
 11   28   Uģis Inka              Z-kalns                  0:19:09   +0:03:16  12,5 V 35  829           
 12   127  Andris Venters         Vālodzes                 0:19:11   +0:03:18  12,5 V 20  827           
 13   45   Kaspars Polmanis       Baloži                   0:19:23   +0:03:30  12,3 V 21  819           
 14   46   Jānis Zants            Cetra                    0:20:14   +0:04:21  11,8 V 35  785           
 15   98   Kārlis Prauliņš        SK Briksnis              0:20:43   +0:04:50  11,5 V 21  766           
 16   97   Aigars Čodars                                   0:21:21   +0:05:28  11,2 V 21  743           
 17   58   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:21:35   +0:05:42  11,1 V 35  735           
 18   33   Jānis Pulle            Labvakar                 0:22:32   +0:06:39  10,6 V 35  704           
 19   70   Artūrs Daņiļevičs      kboxing.lv               0:22:53   +0:07:00  10,4 V 21  694           
 20   99   Uldis Čodars                                    0:23:19   +0:07:26  10,2 V 35  681           
 21   76   Ingus Rūķis                                     0:23:19   +0:07:26  10,2 V 21  681           
 22   54   Kalvis Meiers                                   0:23:33   +0:07:40  10,1 V 35  674           
 23   120  Reinis Druvietis       SK Briksnis              0:23:43   +0:07:50  10,1 V 21  669           
 24   12   Normunds Bāgants       Skrējējus                0:26:33   +0:10:40  9,03 V 35  598           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross