2.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    179  Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu nov.             0:01:15             24   S 5   1000          
 2    133  Laura Krūmiņa          Briksnis                 0:01:17   +0:00:02  23,3 S 5   974           
 3    79   Jānis Rūķis                                     0:01:23   +0:00:08  21,6 V 5   903           
 4    135  Rodrigo Tauriņš                                 0:01:23   +0:00:08  21,6 V 5   903           
 5    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:25   +0:00:10  21,1 V 5   882           
 6    88   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:29   +0:00:14  20,2 V 5   842           
 7    114  Augusts Putniņš                                 0:01:30   +0:00:15  20   V 5   833           
 8    84   Madara Gintere                                  0:01:30   +0:00:15  20   S 5   833           
 9    100  Ralfs Prauliņš         SK Briksnis              0:01:32   +0:00:17  19,5 V 5   815           
 10   73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:33   +0:00:18  19,3 S 5   806           
 11   5    Melānija Zālīte                                 0:01:38   +0:00:23  18,3 S 5   765           
 12   116  Gustavs Rupais                                  0:01:39   +0:00:24  18,1 V 5   757           
 13   64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:41   +0:00:26  17,8 V 3   742           
 14   85   Elizabete Tauriņa                               0:01:45   +0:00:30  17,1 S 5   714           
 15   104  Jānis Grabis                                    0:01:50   +0:00:35  16,3 V 5   681           
 16   106  Līva Ribkinska                                  0:02:00   +0:00:45  15   S 5   624           
 17   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:02:01   +0:00:46  14,8 S 3   619           
 18   50   Zane Meiere                                     0:02:54   +0:01:39  10,3 S 3   431           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:04:53             12,2 V 10  1000          
 2    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:04:54   +0:00:01  12,2 V 10  996           
 3    81   Kārlis Rode            Valdlauči                0:04:56   +0:00:03  12,1 V 10  989           
 4    65   Emīls Ginters          Baložu vsk.              0:05:00   +0:00:07  12   V 10  976           
 5    44   Georgs Jermolajevs                              0:05:20   +0:00:27  11,2 V 70  915           
 6    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:20   +0:00:27  11,2 V 9   915           
 7    101  Anete Ratniece         Baloži                   0:05:36   +0:00:43  10,7 S 9   872           
 8    47   Tomass Zants           Ķekava                   0:05:41   +0:00:48  10,5 V 9   859           
 9    23   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:50   +0:00:57  10,2 V 75  837           
 10   24   Baiba Lejiņa           LSC                      0:05:55   +0:01:02  10,1 S 70  825           
 11   61   Daniela Kristiņa                                0:05:56   +0:01:03  10,1 S 9   823           
 12   1    Viktors Kamišans                                0:06:12   +0:01:19  9,67 V 75  787           
 13   74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:16   +0:01:23  9,57 V 7   779           
 14   95   Augusts Kārlis Zosārs                           0:06:23   +0:01:30  9,39 V 7   765           
 15   7    Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:41   +0:01:48  8,97 S 75  730           
 16   193  Glorija Mētere                                  0:06:47   +0:01:54  8,84 S 10  719           
 17   26   Velta Vītola           LSC                      0:06:51   +0:01:58  8,75 S 80  712           
 18   62   Ance Celma             Mārupe                   0:06:59   +0:02:06  8,59 S 7   699           
 19   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:12   +0:02:19  8,33 S 80  678           
 20   146  Rihards Kauliņš                                 0:07:17   +0:02:24  8,23 V 9   670           
 21   10   Raivis Bāgants         Skrējējus                0:07:26   +0:02:33  8,07 V 7   656           
 22   142  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:07:33   +0:02:40  7,94 S 7   646           
 23   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:07:34   +0:02:41  7,92 V 7   645           
 24   132  Māra Krūmiņa           Briksnis                 0:07:34   +0:02:41  7,92 S 7   645           
 25   177  Jānis Vucens                                    0:07:45   +0:02:52  7,74 V 7   630           
 26   49   Ričards Haļčickis                               0:07:52   +0:02:59  7,62 V 7   620           
 27   48   Aleks Pavilons                                  0:07:55   +0:03:02  7,57 V 7   616           
 28   3    Rolands Ajevskis                                0:08:18   +0:03:25  7,22 V 75  588           
 29   109  Līga Beržuka           Baloži                   0:08:56   +0:04:03  6,71 S 70  546           
 30   51   Kārlis Meiers                                   0:10:21   +0:05:28  5,79 V 7   471           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:35             12,5 V 60  1000          
 2    16   Diāna Bomiņa                                    0:10:38   +0:01:03  11,2 S 12  901           
 3    129  Danils Lavišs          Baloži                   0:10:49   +0:01:14  11,0 V 12  885           
 4    102  Krista Ratniece        Baloži                   0:10:50   +0:01:15  11,0 S 14  884           
 5    128  Artjoms Cigankovs      Baloži                   0:11:12   +0:01:37  10,7 V 12  855           
 6    63   Sanda Erbsa            LSC                      0:11:19   +0:01:44  10,6 S 45  846           
 7    103  Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:25   +0:01:50  10,5 S 40  839           
 8    77   Dace Faituša           LSC                      0:11:26   +0:01:51  10,4 S 40  838           
 9    19   Ērika Jermakova                                 0:11:31   +0:01:56  10,4 S 12  832           
 10   96   Francis Zosārs                                  0:11:42   +0:02:07  10,2 V 12  819           
 11   39   Inārs Beļinskis                                 0:11:45   +0:02:10  10,2 V 60  815           
 12   57   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:50   +0:02:15  10,1 V 12  809           
 13   20   Laura Zvereva                                   0:11:54   +0:02:19  10,0 S 12  805           
 14   184  Enija Tīrone                                    0:12:05   +0:02:30  9,93 S 12  793           
 15   68   Viktors Safutins                                0:12:32   +0:02:57  9,57 V 65  764           
 16   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:40   +0:03:05  9,47 S 50  756           
 17   14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:12:50   +0:03:15  9,35 S 12  746           
 18   125  Kārlis Vucens                                   0:13:05   +0:03:30  9,17 V 12  732           
 19   137  Līga Bērziņa           Gobas                    0:13:19   +0:03:44  9,01 S 40  719           
 20   37   Amanda Žuhovska                                 0:13:25   +0:03:50  8,94 S 14  714           
 21   82   Ieva Rode                                       0:13:38   +0:04:03  8,80 S 40  702           
 22   9    Evita Bāgante          Skrējējus                0:13:47   +0:04:12  8,70 S 12  695           
 23   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:55   +0:04:20  8,62 S 55  688           
 24   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:14:01   +0:04:26  8,56 V 60  683           
 25   18   Laura Ribkinska                                 0:14:14   +0:04:39  8,43 S 12  673           
 26   147  Solvita Kauliņa                                 0:14:23   +0:04:48  8,34 S 45  666           
 27   187  Anastasija Gerasimova  Baložu vsk.              0:14:29   +0:04:54  8,28 S 12  661           
 28   174  Līva Kreicšteina       Briksnis                 0:14:59   +0:05:24  8,00 S 12  639           
 29   144  Ilze Zosāre            Rīga                     0:15:11   +0:05:36  7,90 S 35  631           
 30   143  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:15:27   +0:05:52  7,76 S 40  620           
 31   148  Anastasija Noskova                              0:15:38   +0:06:03  7,67 S 14  613           
 32   13   Jana Vīksna                                     0:16:00   +0:06:25  7,5  S 12  598           
 33   131  Nastja Gramova                                  0:16:17   +0:06:42  7,36 S 12  588           
 34   136  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:45   +0:08:10  6,76 S 55  539           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    2    Ansis Mežulis          Jūrmala                  0:12:19             14,6 V 40  1000          
 2    112  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:13:43   +0:01:24  13,1 V 40  897           
 3    93   Jānis Kopmanis         LSC Rīga                 0:14:30   +0:02:11  12,4 V 50  849           
 4    139  Ints Kalniņš           Briksnis                 0:14:31   +0:02:12  12,3 V 40  848           
 5    66   Normunds Paško         LSC                      0:14:42   +0:02:23  12,2 V 45  837           
 6    130  Jānis Ratnieks         Baloži                   0:14:50   +0:02:31  12,1 V 40  830           
 7    59   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:14:54   +0:02:35  12,0 S 21  826           
 8    94   Rūdolfs Zosārs                                  0:15:09   +0:02:50  11,8 V 14  812           
 9    53   Niklāvs Meiers                                  0:16:12   +0:03:53  11,1 V 16  760           
 10   91   Jānis Zosārs                                    0:16:18   +0:03:59  11,0 V 40  755           
 11   117  Maija Kristiņa                                  0:16:33   +0:04:14  10,8 S 21  744           
 12   122  Ilze Rosicka           Titurgu                  0:17:49   +0:05:30  10,1 S 21  691           
 13   149  Sandis Blūmentāls                               0:18:11   +0:05:52  9,89 V 16  677           
 14   111  Ainis Bormanis                                  0:18:22   +0:06:03  9,80 V 50  670           
 15   90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:24   +0:06:05  9,78 S 21  669           
 16   119  Ieva Kreicšteina                                0:18:45   +0:06:26  9,6  S 21  656           
 17   86   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:20:18   +0:07:59  8,86 S 21  606           
 18   40   Silvestrs Beļinskis                             0:22:42   +0:10:23  7,92 V 14  542           
 19   145  Marks Škrigunovs       Baloži                   0:11:43             15,3 V 14  0        -1   

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    150  Māris Pakārklis        LSC                      0:15:36             15,3 V 35  1000          
 2    140  Jānis Krūmiņš          Briksnis                 0:15:39   +0:00:03  15,3 V 21  996           
 3    107  Rolands Admidiņš       Baloži                   0:15:55   +0:00:19  15,0 V 21  980           
 4    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:34   +0:00:58  14,4 V 21  941           
 5    6    Mareks Zālītis                                  0:17:09   +0:01:33  13,9 V 21  909           
 6    141  Austris Krastiņš       Briksnis                 0:17:36   +0:02:00  13,6 V 21  886           
 7    67   Rolands Parasigs-Parasiņš
                                  kboxing.lv               0:17:44   +0:02:08  13,5 V 20  879           
 8    126  Gustavs Venters        Vālodzes                 0:18:28   +0:02:52  12,9 V 21  844           
 9    45   Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:47   +0:03:11  12,7 V 21  830           
 10   134  Emīls Rupais           DDB                      0:18:54   +0:03:18  12,6 V 35  825           
 11   127  Andris Vasiļevskis     Vālodzes                 0:18:58   +0:03:22  12,6 V 20  822           
 12   46   Jānis Zants            Cetra                    0:19:21   +0:03:45  12,4 V 35  806           
 13   28   Uģis Inka              Z-kalns                  0:19:31   +0:03:55  12,2 V 35  799           
 14   98   Kārlis Prauliņš        SK Briksnis              0:19:55   +0:04:19  12,0 V 21  783           
 15   58   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:27   +0:04:51  11,7 V 35  762           
 16   97   Aigars Čodars                                   0:21:15   +0:05:39  11,2 V 21  734           
 17   138  Vilmārs Vītoliņš                                0:21:52   +0:06:16  10,9 V 20  713           
 18   99   Uldis Čodars                                    0:23:21   +0:07:45  10,2 V 35  668           
 19   54   Kalvis Meiers                                   0:23:36   +0:08:00  10,1 V 35  661           
 20   76   Ingus Rūķis                                     0:23:57   +0:08:21  10,0 V 21  651           
 21   12   Normunds Bāgants       Skrējējus                0:25:22   +0:09:46  9,46 V 35  614           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross