3.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    179  Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu nov.             0:01:11             12,6 S 5   1000          
 2    135  Rodrigo Tauriņš                                 0:01:17   +0:00:06  11,6 V 5   922           
 3    79   Jānis Rūķis                                     0:01:19   +0:00:08  11,3 V 5   898           
 4    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:21   +0:00:10  11,1 V 5   876           
 5    5    Melānija Zālīte                                 0:01:28   +0:00:17  10,2 S 5   806           
 6    104  Jānis Grabis                                    0:01:31   +0:00:20  9,89 V 5   780           
 7    64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:33   +0:00:22  9,67 V 3   763           
 8    73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:33   +0:00:22  9,67 S 5   763           
 9    114  Augusts Putniņš                                 0:01:35   +0:00:24  9,47 V 5   747           
 10   116  Gustavs Rupais                                  0:01:37   +0:00:26  9,27 V 5   731           
 11   100  Ralfs Prauliņš         SK Briksnis              0:01:39   +0:00:28  9,09 V 5   717           
 12   88   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:43   +0:00:32  8,73 V 5   689           
 13   106  Līva Ribkinska                                  0:01:48   +0:00:37  8,33 S 5   657           
 14   189  Fjodors Lavišs                                  0:01:49   +0:00:38  8,25 V 3   651           
 15   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:01:51   +0:00:40  8,10 S 3   639           
 16   85   Elizabete Tauriņa                               0:01:52   +0:00:41  8,03 S 5   633           
 17   50   Zane Meiere                                     0:02:33   +0:01:22  5,88 S 3   464           
 18   83   Vendija Madara Vīksniņa                         0:03:03             4,91 S 3   0        Ā.K. 

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:04:45             12,6 V 10  1000          
 2    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:04:46   +0:00:01  12,5 V 10  996           
 3    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:18   +0:00:33  11,3 V 9   896           
 4    101  Anete Ratniece         Baloži                   0:05:18   +0:00:33  11,3 S 9   896           
 5    8    Renārs Vīksniņš        Baložu vidusskolu        0:05:22   +0:00:37  11,1 V 10  885           
 6    44   Georgs Jermolajevs                              0:05:24   +0:00:39  11,1 V 70  879           
 7    23   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:48   +0:01:03  10,3 V 75  818           
 8    47   Tomass Zants           Ķekava                   0:05:49   +0:01:04  10,3 V 9   816           
 9    61   Daniela Kristiņa                                0:05:56   +0:01:11  10,1 S 9   800           
 10   74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:00   +0:01:15  10   V 7   791           
 11   87   Emīls Ummers                                    0:06:00   +0:01:15  10   V 9   791           
 12   81   Kārlis Rode            Valdlauči                0:06:04   +0:01:19  9,89 V 10  782           
 13   95   Augusts Kārlis Zosārs                           0:06:06   +0:01:21  9,83 V 7   778           
 14   62   Ance Celma             Mārupe                   0:06:29   +0:01:44  9,25 S 7   732           
 15   7    Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:40   +0:01:55  9    S 75  712           
 16   26   Velta Vītola           LSC                      0:06:44   +0:01:59  8,91 S 80  705           
 17   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:48   +0:02:03  8,82 S 80  698           
 18   10   Raivis Bāgants         Skrējējus                0:06:51   +0:02:06  8,75 V 7   693           
 19   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:06:56   +0:02:11  8,65 V 7   685           
 20   49   Ričards Haļčickis                               0:06:58   +0:02:13  8,61 V 7   681           
 21   191  Gabrils Grinbergs                               0:06:59   +0:02:14  8,59 V 7   680           
 22   190  Māra Rosicka           Titurga                  0:07:00   +0:02:15  8,57 S 7   678           
 23   177  Jānis Vucens                                    0:07:09   +0:02:24  8,39 V 7   664           
 24   186  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:07:26   +0:02:41  8,07 S 7   639           
 25   51   Kārlis Meiers                                   0:07:38   +0:02:53  7,86 V 7   622           
 26   146  Rihards Kauliņš                                 0:07:53   +0:03:08  7,61 V 9   602           
 27   3    Rolands Ajevskis                                0:08:27   +0:03:42  7,10 V 75  562           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:10:05             11,9 V 60  1000          
 2    102  Krista Ratniece        Baloži                   0:10:37   +0:00:32  11,3 S 14  949           
 3    129  Danils Lavišs          Baloži                   0:10:57   +0:00:52  10,9 V 12  920           
 4    16   Diāna Bomiņa                                    0:11:00   +0:00:55  10,9 S 12  916           
 5    183  Artjoms Cigankovs      Baloži                   0:11:05   +0:01:00  10,8 V 12  909           
 6    103  Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:07   +0:01:02  10,7 S 40  907           
 7    180  Tomass Vielciņš        Metta                    0:11:13   +0:01:08  10,6 V 12  898           
 8    192  Marina Lavišs                                   0:11:22   +0:01:17  10,5 S 35  887           
 9    63   Sanda Erbsa            LSC                      0:11:26   +0:01:21  10,4 S 45  881           
 10   57   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:27   +0:01:22  10,4 V 12  880           
 11   39   Inārs Beļinskis                                 0:11:30   +0:01:25  10,4 V 60  876           
 12   185  Juta Melberga                                   0:11:33   +0:01:28  10,3 S 45  873           
 13   173  Enija Tīrone                                    0:11:36   +0:01:31  10,3 S 12  869           
 14   19   Ērika Jermakova                                 0:11:37   +0:01:32  10,3 S 12  868           
 15   20   Laura Zvereva                                   0:11:49   +0:01:44  10,1 S 12  853           
 16   96   Francis Zosārs                                  0:12:08   +0:02:03  9,89 V 12  831           
 17   77   Dace Faituša           LSC                      0:12:11   +0:02:06  9,84 S 40  827           
 18   125  Kārlis Vucens                                   0:12:34   +0:02:29  9,54 V 12  802           
 19   181  Laura Šimfa                                     0:12:35   +0:02:30  9,53 S 12  801           
 20   14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:12:36   +0:02:31  9,52 S 12  800           
 21   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:53   +0:02:48  9,31 S 50  782           
 22   9    Evita Bāgante          Skrējējus                0:13:55   +0:03:50  8,62 S 12  724           
 23   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:14:15   +0:04:10  8,42 S 55  707           
 24   18   Laura Ribkinska                                 0:14:38   +0:04:33  8,20 S 12  689           
 25   144  Ilze Zosāre            Rīga                     0:14:37   +0:04:32  8,20 S 35  689           
 26   147  Solvita Kauliņa                                 0:14:49   +0:04:44  8,09 S 45  680           
 27   174  Līva Kreicšteina       Briksnis                 0:15:18   +0:05:13  7,84 S 12  659           
 28   143  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:15:19   +0:05:14  7,83 S 40  658           
 29   182  Artūrs Mednis                                   0:15:49   +0:05:44  7,58 V 12  637           
 30   13   Jana Vīksna                                     0:16:41   +0:06:36  7,19 S 12  604           
 31   136  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:38   +0:07:33  6,80 S 55  571           
 32   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:23:20   +0:13:15  5,14 V 60  432           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    2    Ansis Mežulis          Jūrmala                  0:12:17             14,6 V 40  1000          
 2    66   Normunds Paško         LSC                      0:14:35   +0:02:18  12,3 V 45  842           
 3    93   Jānis Kopmanis         LSC Rīga                 0:14:45   +0:02:28  12,2 V 50  832           
 4    112  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:14:48   +0:02:31  12,1 V 40  829           
 5    59   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:19   +0:03:02  11,7 S 21  801           
 6    60   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:15:29   +0:03:12  11,6 S 21  793           
 7    172  Kaspars Ummers                                  0:15:55   +0:03:38  11,3 V 40  771           
 8    94   Rūdolfs Zosārs                                  0:15:57   +0:03:40  11,2 V 14  770           
 9    111  Ainis Bormanis                                  0:16:28   +0:04:11  10,9 V 50  745           
 10   149  Sandis Blūmentāls                               0:16:28   +0:04:11  10,9 V 16  745           
 11   91   Jānis Zosārs                                    0:16:28   +0:04:11  10,9 V 40  745           
 12   117  Maija Kristiņa                                  0:17:05   +0:04:48  10,5 S 21  719           
 13   122  Ilze Rosicka           Titurgu                  0:17:34   +0:05:17  10,2 S 21  699           
 14   145  Marks Škrigunovs       Baloži                   0:17:50   +0:05:33  10,0 V 14  688           
 15   90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:30   +0:06:13  9,72 S 21  663           
 16   17   Ilze Jēgere            Brāļus                   0:19:25   +0:07:08  9,27 S 21  632           
 17   52   Dagnija Meiere                                  0:19:50   +0:07:33  9,07 S 18  619           
 18   86   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:20:22   +0:08:05  8,83 S 21  603           
 19   105  Jelena Avanessova      Balo­­zi                 0:21:14   +0:08:57  8,47 S 21  578           
 20   40   Silvestrs Beļinskis                             0:25:42   +0:13:25  7,00 V 14  477           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:46             14,3 V 21  1000          
 2    150  Māris Pakārklis        LSC                      0:17:09   +0:00:23  13,9 V 35  977           
 3    6    Mareks Zālītis                                  0:17:22   +0:00:36  13,8 V 21  965           
 4    141  Austris Krastiņš       Briksnis                 0:17:43   +0:00:57  13,5 V 21  946           
 5    45   Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:41   +0:01:55  12,8 V 21  897           
 6    171  Gustavs Venters        Vālodzes                 0:18:43   +0:01:57  12,8 V 21  895           
 7    67   Rolands Parasigs-Parasiņš
                                  kboxing.lv               0:18:45   +0:01:59  12,8 V 20  894           
 8    80   Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  MFK                      0:18:55   +0:02:09  12,6 V 21  886           
 9    176  Juris Žilko            Kusties!                 0:19:21   +0:02:35  12,4 V 21  866           
 10   46   Jānis Zants            Cetra                    0:19:34   +0:02:48  12,2 V 35  856           
 11   134  Emīls Rupais           DDB                      0:19:37   +0:02:51  12,2 V 35  854           
 12   127  Andris Vasiļevskis     Vālodzes                 0:19:39   +0:02:53  12,2 V 20  853           
 13   98   Kārlis Prauliņš        SK Briksnis              0:20:19   +0:03:33  11,8 V 21  825           
 14   97   Aigars Čodars                                   0:20:42   +0:03:56  11,5 V 21  809           
 15   170  Aleksei Avanessov      Balo­­zi                 0:21:14   +0:04:28  11,3 V 21  789           
 16   58   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:21:34   +0:04:48  11,1 V 35  777           
 17   99   Uldis Čodars                                    0:22:51   +0:06:05  10,5 V 35  733           
 18   175  Ansis Andžs                                     0:22:59   +0:06:13  10,4 V 35  729           
 19   12   Normunds Bāgants       Skrējējus                0:24:23   +0:07:37  9,84 V 35  687           
 20   76   Ingus Rūķis                                     0:24:40   +0:07:54  9,72 V 21  679           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross