4.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    135  Rodrigo Tauriņš                                 0:01:12             12,5 V 5   1000          
 2    179  Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu nov.             0:01:13   +0:00:01  12,3 S 5   986           
 3    79   Jānis Rūķis                                     0:01:16   +0:00:04  11,8 V 5   947           
 4    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:17   +0:00:05  11,6 V 5   935           
 5    5    Melānija Zālīte                                 0:01:28   +0:00:16  10,2 S 5   818           
 6    116  Gustavs Rupais                                  0:01:32   +0:00:20  9,78 V 5   782           
 7    84   Madara Gintere                                  0:01:32   +0:00:20  9,78 S 5   782           
 8    64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:33   +0:00:21  9,67 V 3   774           
 9    73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:34   +0:00:22  9,57 S 5   765           
 10   88   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:36   +0:00:24  9,37 V 5   750           
 11   114  Augusts Putniņš                                 0:01:42   +0:00:30  8,82 V 5   705           
 12   189  Fjodors Lavišs                                  0:02:04   +0:00:52  7,25 V 3   580           
 13   106  Līva Ribkinska                                  0:02:09   +0:00:57  6,97 S 5   558           
 14   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:02:23   +0:01:11  6,29 S 3   503           
 15   165  Fricis Ozoliņš                                  0:03:28   +0:02:16  4,32 V 3   346           
 16   50   Zane Meiere                                     0:04:00   +0:02:48  3,75 S 3   300           
 17   85   Elizabete Tauriņa                               0:02:18             6,52 S 5   0        Ā.K. 
 18   83   Vendija Madara Vīksniņa                         0:02:47             5,38 S 3   0        Ā.K. 

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:04:44             12,6 V 10  1000          
 2    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:05:01   +0:00:17  11,9 V 10  943           
 3    8    Renārs Vīksniņš        Baložu vidusskolu        0:05:10   +0:00:26  11,6 V 10  916           
 4    44   Georgs Jermolajevs                              0:05:14   +0:00:30  11,4 V 70  904           
 5    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:20   +0:00:36  11,2 V 9   887           
 6    101  Anete Ratniece         Baloži                   0:05:21   +0:00:37  11,2 S 9   884           
 7    89   Jānis Niklāvs Iļjenko                           0:05:24   +0:00:40  11,1 V 9   876           
 8    47   Tomass Zants           Ķekava                   0:05:36   +0:00:52  10,7 V 9   845           
 9    65   Emīls Ginters          Baložu vsk.              0:05:39   +0:00:55  10,6 V 10  837           
 10   23   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:44   +0:01:00  10,4 V 75  825           
 11   168  Daniela Kristiņa                                0:05:50   +0:01:06  10,2 S 9   811           
 12   1    Viktors Kamišans                                0:06:03   +0:01:19  9,91 V 75  782           
 13   87   Emīls Ummers                                    0:06:06   +0:01:22  9,83 V 9   775           
 14   24   Baiba Lejiņa           LSC                      0:06:09   +0:01:25  9,75 S 70  769           
 15   95   Augusts Kārlis Zosārs                           0:06:20   +0:01:36  9,47 V 7   747           
 16   74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:25   +0:01:41  9,35 V 7   737           
 17   62   Ance Celma             Mārupe                   0:06:37   +0:01:53  9,06 S 7   715           
 18   186  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:06:40   +0:01:56  9    S 7   710           
 19   7    Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:49   +0:02:05  8,80 S 75  694           
 20   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:55   +0:02:11  8,67 S 80  684           
 21   146  Rihards Kauliņš                                 0:06:58   +0:02:14  8,61 V 9   679           
 22   177  Jānis Vucens                                    0:06:59   +0:02:15  8,59 V 7   677           
 23   162  Estere Tīrone                                   0:07:01   +0:02:17  8,55 S 7   674           
 24   10   Raivis Bāgants         Skrējējus                0:07:08   +0:02:24  8,41 V 7   663           
 25   169  Gabrils Grinbergs                               0:07:08   +0:02:24  8,41 V 7   663           
 26   51   Kārlis Meiers                                   0:07:10   +0:02:26  8,37 V 7   660           
 27   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:07:19   +0:02:35  8,20 V 7   646           
 28   190  Māra Rosicka           Titurga                  0:07:21   +0:02:37  8,16 S 7   643           
 29   49   Ričards Haļčickis                               0:07:48   +0:03:04  7,69 V 7   606           
 30   48   Aleks Pavilons                                  0:07:56   +0:03:12  7,56 V 7   596           
 31   3    Rolands Ajevskis                                0:08:10   +0:03:26  7,34 V 75  579           
 32   109  Līga Beržuka           Baloži                   0:08:55   +0:04:11  6,72 S 70  530           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:25             12,7 V 60  1000          
 2    16   Diāna Bomiņa                                    0:10:07   +0:00:42  11,8 S 12  930           
 3    157  Mārtiņš Andrejs IļjenkoRīgas Teikas vsk.        0:10:42   +0:01:17  11,2 V 12  880           
 4    152  Gustavs Zvirgzdiņš     Arkādija                 0:10:43   +0:01:18  11,1 V 12  878           
 5    192  Marina Lavišs                                   0:10:48   +0:01:23  11,1 S 35  871           
 6    103  Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:10:52   +0:01:27  11,0 S 40  866           
 7    164  Tomass Vilciņš         Metta                    0:10:54   +0:01:29  11,0 V 12  863           
 8    198  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:11:01   +0:01:36  10,8 V 55  854           
 9    181  Laura Šimfa                                     0:11:10   +0:01:45  10,7 S 12  843           
 10   155  Sanda Erbsa            LSC                      0:11:12   +0:01:47  10,7 S 45  840           
 11   57   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:14   +0:01:49  10,6 V 12  838           
 12   20   Laura Zvereva                                   0:11:19   +0:01:54  10,6 S 12  832           
 13   39   Inārs Beļinskis                                 0:11:22   +0:01:57  10,5 V 60  828           
 14   129  Danils Lavišs          Baloži                   0:11:25   +0:02:00  10,5 V 12  824           
 15   14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:11:27   +0:02:02  10,4 S 12  822           
 16   19   Ērika Jermakova                                 0:11:36   +0:02:11  10,3 S 12  811           
 17   125  Kārlis Vucens                                   0:11:47   +0:02:22  10,1 V 12  799           
 18   173  Enija Tīrone                                    0:12:00   +0:02:35  10   S 12  784           
 19   77   Dace Faituša           LSC                      0:12:01   +0:02:36  9,98 S 40  783           
 20   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:45   +0:03:20  9,41 S 50  738           
 21   68   Viktors Safutins                                0:12:49   +0:03:24  9,36 V 65  734           
 22   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:48   +0:04:23  8,69 S 55  682           
 23   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:56   +0:04:31  8,61 V 60  675           
 24   147  Solvita Kauliņa                                 0:14:02   +0:04:37  8,55 S 45  671           
 25   37   Amanda Žuhovska                                 0:14:08   +0:04:43  8,49 S 14  666           
 26   9    Evita Bāgante          Skrējējus                0:14:08   +0:04:43  8,49 S 12  666           
 27   18   Laura Ribkinska                                 0:14:13   +0:04:48  8,44 S 12  662           
 28   144  Ilze Zosāre            Rīga                     0:14:23   +0:04:58  8,34 S 35  654           
 29   143  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:14:52   +0:05:27  8,07 S 40  633           
 30   161  Dace Iļjenko                                    0:15:04   +0:05:39  7,96 S 40  625           
 31   182  Artūrs Mednis                                   0:15:18   +0:05:53  7,84 V 12  615           
 32   55   Ieva Meiere                                     0:15:51   +0:06:26  7,57 S 35  594           
 33   136  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:16:35   +0:07:10  7,23 S 55  567           
 34   160  Anita Kasakovska       Ozons                    0:17:08   +0:07:43  7,00 S 50  549           
 35   13   Jana Vīksna                                     0:19:10   +0:09:45  6,26 S 12  491           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    153  Egons Zvirgzdiņš       Arkādija                 0:12:26             14,4 V 45  1000          
 2    2    Ansis Mežulis          Jūrmala                  0:12:30   +0:00:04  14,4 V 40  994           
 3    158  Andrejs Iļjenko                                 0:12:51   +0:00:25  14,0 V 40  967           
 4    112  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:14:00   +0:01:34  12,8 V 40  888           
 5    93   Jānis Kopmanis         LSC Rīga                 0:14:47   +0:02:21  12,1 V 50  841           
 6    66   Normunds Paško         LSC                      0:15:04   +0:02:38  11,9 V 45  825           
 7    130  Jānis Ratnieks         Baloži                   0:15:10   +0:02:44  11,8 V 40  819           
 8    60   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:15:12   +0:02:46  11,8 S 21  817           
 9    156  Veins Krastiņš         Baložu vidusskola        0:15:37   +0:03:11  11,5 V 14  796           
 10   166  Aleksandrs Blizņuks                             0:15:42   +0:03:16  11,4 V 14  791           
 11   94   Rūdolfs Zosārs                                  0:15:53   +0:03:27  11,3 V 14  782           
 12   172  Kaspars Ummers                                  0:16:00   +0:03:34  11,2 V 40  777           
 13   91   Jānis Zosārs                                    0:16:03   +0:03:37  11,2 V 40  774           
 14   149  Sandis Blūmentāls                               0:16:32   +0:04:06  10,8 V 16  752           
 15   163  Maija Kristiņa                                  0:17:27   +0:05:01  10,3 S 21  712           
 16   122  Ilze Rosicka           Titurgu                  0:17:32   +0:05:06  10,2 S 21  709           
 17   145  Marks Škrigunovs       Baloži                   0:17:35   +0:05:09  10,2 V 14  707           
 18   90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:53   +0:06:27  9,53 S 21  658           
 19   86   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:20:09   +0:07:43  8,93 S 21  617           
 20   105  Jelena Avanessova      Balo­­zi                 0:21:33   +0:09:07  8,35 S 21  576           
 21   40   Silvestrs Beļinskis                             0:24:35   +0:12:09  7,32 V 14  505           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    151  Alberts Blajs          SS Arkādija              0:15:09             15,8 V 18  1000          
 2    150  Māris Pakārklis        LSC                      0:15:25   +0:00:16  15,5 V 35  982           
 3    154  Dmitrijs Galašins      Arkādija                 0:16:00   +0:00:51  15   V 18  946           
 4    107  Rolands Admidiņš       Baloži                   0:16:08   +0:00:59  14,8 V 21  939           
 5    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:09   +0:01:00  14,8 V 21  938           
 6    118  Mārtiņš Puriņš         OK Ozons                 0:16:26   +0:01:17  14,6 V 21  921           
 7    6    Mareks Zālītis                                  0:17:00   +0:01:51  14,1 V 21  891           
 8    134  Emīls Rupais           DDB                      0:18:18   +0:03:09  13,1 V 35  827           
 9    80   Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  MFK                      0:18:21   +0:03:12  13,0 V 21  825           
 10   45   Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:25   +0:03:16  13,0 V 21  822           
 11   28   Uģis Inka              Z-kalns                  0:19:15   +0:04:06  12,4 V 35  787           
 12   170  Aleksei Avanessov      Balo­­zi                 0:19:50   +0:04:41  12,1 V 21  763           
 13   176  Juris Žilko            Kusties!                 0:20:06   +0:04:57  11,9 V 21  753           
 14   58   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:37   +0:05:28  11,6 V 35  734           
 15   97   Aigars Čodars                                   0:20:41   +0:05:32  11,6 V 21  732           
 16   188  Dzintars Melderis                               0:20:55   +0:05:46  11,4 V 21  724           
 17   99   Uldis Čodars                                    0:23:48   +0:08:39  10,0 V 35  636           
 18   76   Ingus Rūķis                                     0:24:20   +0:09:11  9,86 V 21  622           
 19   54   Kalvis Meiers                                   0:26:01   +0:10:52  9,22 V 35  582           
 20   159  Arnis Skrastiņš                                 0:26:52   +0:11:43  8,93 V 21  563           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross