6.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    201  Sandija Bērziņa                                 0:01:09             13,0 S 5   1000          
 2    133  Laura Krūmiņa          Briksnis                 0:01:13   +0:00:04  12,3 S 5   945           
 3    179  Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu nov.             0:01:14   +0:00:05  12,1 S 5   932           
 4    79   Jānis Rūķis                                     0:01:15   +0:00:06  12   V 5   920           
 5    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:18   +0:00:09  11,5 V 5   884           
 6    64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:23   +0:00:14  10,8 V 3   831           
 7    88   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:24   +0:00:15  10,7 V 5   821           
 8    207  Māris Plaučs                                    0:01:25   +0:00:16  10,5 V 5   811           
 9    73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:26   +0:00:17  10,4 S 5   802           
 10   225  Hugo Beikmanis         Beikmanis & dēli         0:01:31   +0:00:22  9,89 V 5   758           
 11   189  Fjodors Lavišs                                  0:01:31   +0:00:22  9,89 V 3   758           
 12   228  Madara Gintere                                  0:01:33   +0:00:24  9,67 S 5   741           
 13   208  Lelde Plauča                                    0:01:35   +0:00:26  9,47 S 3   726           
 14   204  Melānija Zālīte                                 0:01:36   +0:00:27  9,37 S 5   718           
 15   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:01:39   +0:00:30  9,09 S 3   696           
 16   171  Paula Bērziņa                                   0:02:21   +0:01:12  6,38 S 3   489           
 17   83   Vendija Madara Vīksniņa                         0:02:09             6,97 S 3   0        Ā.K. 
 18   230  Ernests Purmalis                                0:02:37             5,73 V 3   0        Ā.K. 
 19   229  Erlends Purmalis       PII Bitīte               0:03:59             3,76 V 5   0        Ā.K. 

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:05:06             11,7 V 10  1000          
 2    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:18   +0:00:12  11,3 V 9   962           
 3    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:05:19   +0:00:13  11,2 V 10  959           
 4    44   Georgs Jermolajevs                              0:05:20   +0:00:14  11,2 V 70  956           
 5    23   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:24   +0:00:18  11,1 V 75  944           
 6    237  Rainers Lankups                                 0:05:26   +0:00:20  11,0 V 9   938           
 7    8    Renārs Vīksniņš        Baložu vidusskolu        0:05:31   +0:00:25  10,8 V 10  924           
 8    236  Madara Plauča                                   0:05:32   +0:00:26  10,8 S 9   921           
 9    101  Anete Ratniece         Baloži                   0:05:44   +0:00:38  10,4 S 9   889           
 10   87   Emīls Ummers                                    0:05:52   +0:00:46  10,2 V 9   869           
 11   1    Viktors Kamišans                                0:06:04   +0:00:58  9,89 V 75  840           
 12   62   Ance Celma             Mārupe                   0:06:07   +0:01:01  9,80 S 7   833           
 13   92   Matīss Žilko           Kusties!                 0:06:11   +0:01:05  9,70 V 9   824           
 14   239  Madara Lankupa                                  0:06:14   +0:01:08  9,62 S 7   818           
 15   74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:21   +0:01:15  9,44 V 7   803           
 16   168  Daniela Kristiņa                                0:06:21   +0:01:15  9,44 S 9   803           
 17   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:06:31   +0:01:25  9,20 V 7   782           
 18   227  Roberts Beikmanis      Beikmanis & dēli         0:06:32   +0:01:26  9,18 V 9   780           
 19   132  Māra Krūmiņa           Briksnis                 0:06:33   +0:01:27  9,16 S 7   778           
 20   26   Velta Vītola           LSC                      0:06:43   +0:01:37  8,93 S 80  759           
 21   203  Jānis Vucens                                    0:06:45   +0:01:39  8,88 V 7   755           
 22   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:46   +0:01:40  8,86 S 80  753           
 23   3    Rolands Ajevskis                                0:07:31   +0:02:25  7,98 V 75  678           
 24   219  Ance Fogele                                     0:08:18   +0:03:12  7,22 S 7   614           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    152  Gustavs Zvirgzdiņš     Arkādija                 0:09:12             13,0 V 12  1000          
 2    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:30   +0:00:18  12,6 V 60  968           
 3    198  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:10:37   +0:01:25  11,3 V 55  866           
 4    63   Sanda Erbsa            LSC                      0:11:03   +0:01:51  10,8 S 45  832           
 5    205  Krista Ratniece        Baloži                   0:11:16   +0:02:04  10,6 S 14  816           
 6    241  Artjoms Cigankovs      Baloži                   0:11:16   +0:02:04  10,6 V 12  816           
 7    129  Danils Lavišs          Baloži                   0:11:17   +0:02:05  10,6 V 12  815           
 8    19   Ērika Jermakova                                 0:11:22   +0:02:10  10,5 S 12  809           
 9    14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:11:27   +0:02:15  10,4 S 12  803           
 10   103  Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:28   +0:02:16  10,4 S 40  802           
 11   39   Inārs Beļinskis                                 0:11:29   +0:02:17  10,4 V 60  801           
 12   242  Enija Tīrone                                    0:11:51   +0:02:39  10,1 S 12  776           
 13   20   Laura Zvereva                                   0:12:32   +0:03:20  9,57 S 12  734           
 14   68   Viktors Safutins                                0:12:34   +0:03:22  9,54 V 65  732           
 15   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:13   +0:04:01  9,07 S 55  696           
 16   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:13:16   +0:04:04  9,04 S 50  693           
 17   148  Anastasija Noskova                              0:13:57   +0:04:45  8,60 S 14  659           
 18   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:14:35   +0:05:23  8,22 V 60  630           
 19   34   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:15:01   +0:05:49  7,99 S 55  612           
 20   222  Ilze Kajaka            Baložu vsk.              0:15:36   +0:06:24  7,69 S 40  589           
 21   136  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:36   +0:08:24  6,81 S 55  522           
 22   13   Jana Vīksna                                     0:18:25   +0:09:13  6,51 S 12  499           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    172  Kaspars Ummers                                  0:15:35             11,5 V 40  1000          
 2    59   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:57   +0:00:22  11,2 S 21  977           
 3    220  Arnita Toka            Mozaīka                  0:16:47   +0:01:12  10,7 S 21  928           
 4    163  Maija Kristiņa                                  0:17:06   +0:01:31  10,5 S 21  911           
 5    122  Ilze Rosicka           Titurgu                  0:17:30   +0:01:55  10,2 S 21  890           
 6    221  Ieva Fogele            Mozaīka                  0:18:19   +0:02:44  9,82 S 21  850           
 7    90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:38   +0:03:03  9,66 S 21  836           
 8    86   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:18:58   +0:03:23  9,49 S 21  821           
 9    223  Anta Akantjeva-Ummere                           0:20:24   +0:04:49  8,82 S 21  763           
 10   40   Silvestrs Beļinskis                             0:26:36   +0:11:01  6,76 V 14  585           
 11   218  Kristīne Grosvalde                              0:27:34   +0:11:59  6,52 S 21  565           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    150  Māris Pakārklis        LSC                      0:15:24             15,5 V 35  1000          
 2    232  Andris Seipulis        Jaunā Spriedze           0:16:28   +0:01:04  14,5 V 21  935           
 3    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:55   +0:01:31  14,1 V 21  910           
 4    6    Mareks Zālītis                                  0:17:59   +0:02:35  13,3 V 21  856           
 5    247  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:18:12   +0:02:48  13,1 V 21  846           
 6    224  Raivis Indēvics        SIA Lāčplēši A.I         0:18:22   +0:02:58  13,0 V 21  838           
 7    80   Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  MFK                      0:18:33   +0:03:09  12,9 V 21  830           
 8    28   Uģis Inka              Z-kalns                  0:19:12   +0:03:48  12,5 V 35  802           
 9    217  Pāvels Janovičs        LSC                      0:19:42   +0:04:18  12,1 V 21  781           
 10   206  Māris Ancāns                                    0:20:17   +0:04:53  11,8 V 21  759           
 11   226  Sergejs Pogorelovs                              0:20:44   +0:05:20  11,5 V 35  742           
 12   231  Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:20:51   +0:05:27  11,5 V 21  738           
 13   76   Ingus Rūķis                                     0:21:09   +0:05:45  11,3 V 21  728           
 14   58   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:21:22   +0:05:58  11,2 V 35  720           
 15   159  Arnis Skrastiņš        Jaunā Spriedze           0:23:25   +0:08:01  10,2 V 21  657           
 16   200  Arnis Bērziņš                                   0:24:00   +0:08:36  10   V 35  641           
 17   244  Viktors Griņevičs                               0:25:53   +0:10:29  9,27 V 35  594           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross