7.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    201  Sandija Bērziņa                                 0:01:06             13,6 S 5   1000          
 2    79   Jānis Rūķis                                     0:01:14   +0:00:08  12,1 V 5   891           
 3    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:17   +0:00:11  11,6 V 5   857           
 4    64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:23   +0:00:17  10,8 V 3   795           
 5    73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:25   +0:00:19  10,5 S 5   776           
 6    207  Māris Plaučs                                    0:01:25   +0:00:19  10,5 V 5   776           
 7    225  Hugo Beikmanis         Beikmanis & dēli         0:01:27   +0:00:21  10,3 V 5   758           
 8    228  Madara Gintere                                  0:01:27   +0:00:21  10,3 S 5   758           
 9    194  Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:30   +0:00:24  10   V 5   733           
 10   210  Katrīna Jeruma                                  0:01:31   +0:00:25  9,89 S 3   725           
 11   204  Melānija Zālīte                                 0:01:35   +0:00:29  9,47 S 5   694           
 12   208  Lelde Plauča                                    0:01:36   +0:00:30  9,37 S 3   687           
 13   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:01:59   +0:00:53  7,56 S 3   554           
 14   171  Paula Bērziņa                                   0:01:56             7,75 S 3   0        Ā.K. 
 15   83   Vendija Madara Vīksniņa                         0:02:15             6,66 S 3   0        Ā.K. 

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:05:10             11,6 V 10  1000          
 2    8    Renārs Vīksniņš        Baložu vidusskolu        0:05:18   +0:00:08  11,3 V 10  974           
 3    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:05:21   +0:00:11  11,2 V 10  965           
 4    237  Rainers Lankups                                 0:05:22   +0:00:12  11,1 V 9   962           
 5    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:25   +0:00:15  11,0 V 9   953           
 6    44   Georgs Jermolajevs                              0:05:30   +0:00:20  10,9 V 70  939           
 7    236  Madara Plauča                                   0:05:51   +0:00:41  10,2 S 9   883           
 8    87   Emīls Ummers                                    0:05:54   +0:00:44  10,1 V 9   875           
 9    74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:03   +0:00:53  9,91 V 7   853           
 10   1    Viktors Kamišans                                0:06:13   +0:01:03  9,65 V 75  831           
 11   47   Tomass Zants           Ķekava                   0:06:18   +0:01:08  9,52 V 9   820           
 12   227  Roberts Beikmanis      Beikmanis & dēli         0:06:23   +0:01:13  9,39 V 9   809           
 13   62   Ance Celma             Mārupe                   0:06:25   +0:01:15  9,35 S 7   805           
 14   92   Matīss Žilko           Kusties!                 0:06:26   +0:01:16  9,32 V 9   803           
 15   239  Madara Lankupa                                  0:06:31   +0:01:21  9,20 S 7   792           
 16   168  Daniela Kristiņa                                0:06:31   +0:01:21  9,20 S 9   792           
 17   197  Marta Plauka           2.a. klase               0:06:35   +0:01:25  9,11 S 9   784           
 18   26   Velta Vītola           LSC                      0:06:39   +0:01:29  9,02 S 80  776           
 19   214  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:06:52   +0:01:42  8,73 S 7   752           
 20   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:06:54   +0:01:44  8,69 V 7   748           
 21   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:57   +0:01:47  8,63 S 80  743           
 22   3    Rolands Ajevskis                                0:07:27   +0:02:17  8,05 V 75  693           
 23   211  Raivis Bāgants         Skrējējus                0:07:33   +0:02:23  7,94 V 7   684           
 24   248  Ričards Haļčickis                               0:07:42   +0:02:32  7,79 V 7   670           
 25   48   Aleks Pavilons                                  0:07:46   +0:02:36  7,72 V 7   665           
 26   146  Rihards Kauliņš                                 0:08:50   +0:03:40  6,79 V 9   584           
 27   202  Kitija Meldere         2.a. klase               0:09:49   +0:04:39  6,11 S 9   526           
 28   109  Līga Beržuka           Baloži                   0:09:57   +0:04:47  6,03 S 70  519           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:24             12,7 V 60  1000          
 2    16   Diāna Bomiņa                                    0:10:26   +0:01:02  11,5 S 12  900           
 3    198  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:10:32   +0:01:08  11,3 V 55  892           
 4    63   Sanda Erbsa            LSC                      0:11:05   +0:01:41  10,8 S 45  848           
 5    129  Danils Lavišs          Baloži                   0:11:09   +0:01:45  10,7 V 12  843           
 6    241  Artjoms Cigankovs      Baloži                   0:11:11   +0:01:47  10,7 V 12  840           
 7    14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:11:12   +0:01:48  10,7 S 12  839           
 8    57   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:18   +0:01:54  10,6 V 12  831           
 9    213  Marts Kristaps Vanags                           0:11:28   +0:02:04  10,4 V 12  819           
 10   39   Inārs Beļinskis                                 0:11:30   +0:02:06  10,4 V 60  817           
 11   19   Ērika Jermakova                                 0:11:31   +0:02:07  10,4 S 12  816           
 12   212  Enija Tīrone                                    0:11:53   +0:02:29  10,0 S 12  791           
 13   68   Viktors Safutins                                0:12:17   +0:02:53  9,76 V 65  765           
 14   148  Anastasija Noskova                              0:12:59   +0:03:35  9,24 S 14  724           
 15   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:02   +0:03:38  9,20 S 55  721           
 16   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:13:15   +0:03:51  9,05 S 50  709           
 17   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:38   +0:04:14  8,80 V 60  689           
 18   37   Amanda Žuhovska                                 0:14:49   +0:05:25  8,09 S 14  634           
 19   34   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:14:59   +0:05:35  8,00 S 55  627           
 20   222  Ilze Kajaka            Baložu vsk.              0:15:15   +0:05:51  7,86 S 40  616           
 21   13   Jana Vīksna                                     0:15:47   +0:06:23  7,60 S 12  595           
 22   136  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:10   +0:07:46  6,99 S 55  547           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    215  Normunds Paško         LSC                      0:14:47             12,1 V 45  1000          
 2    172  Kaspars Ummers                                  0:14:49   +0:00:02  12,1 V 40  997           
 3    60   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:14:51   +0:00:04  12,1 S 21  995           
 4    112  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:15:30   +0:00:43  11,6 V 40  953           
 5    163  Maija Kristiņa                                  0:17:23   +0:02:36  10,3 S 21  850           
 6    196  Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:18:39   +0:03:52  9,65 S 21  792           
 7    90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:46   +0:03:59  9,59 S 21  787           
 8    40   Silvestrs Beļinskis                             0:27:31   +0:12:44  6,54 V 14  537           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    232  Andris Seipulis        Jaunā Spriedze           0:16:16             14,7 V 21  1000          
 2    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:16:52   +0:00:36  14,2 V 21  964           
 3    80   Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  MFK                      0:17:37   +0:01:21  13,6 V 21  923           
 4    174  Artūrs Junolainens     VSK Noskrien             0:17:39   +0:01:23  13,5 V 21  921           
 5    247  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:17:42   +0:01:26  13,5 V 21  919           
 6    224  Raivis Indēvics        SIA Lāčplēši A.I         0:18:07   +0:01:51  13,2 V 21  897           
 7    45   Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:48   +0:02:32  12,7 V 21  865           
 8    206  Māris Ancāns                                    0:19:05   +0:02:49  12,5 V 21  852           
 9    188  Dzintars Melderis                               0:20:18   +0:04:02  11,8 V 21  801           
 10   216  Sergejs Pogorelovs                              0:20:23   +0:04:07  11,7 V 35  798           
 11   46   Jānis Zants            Cetra                    0:20:32   +0:04:16  11,6 V 35  792           
 12   76   Ingus Rūķis                                     0:20:55   +0:04:39  11,4 V 21  777           
 13   209  Arnis Skrastiņš        Jaunā Spriedze           0:22:53   +0:06:37  10,4 V 21  710           
 14   200  Arnis Bērziņš                                   0:23:00   +0:06:44  10,4 V 35  707           
 15   199  Juris Jerums                                    0:26:40   +0:10:24  9    V 21  610           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross