8.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu-250m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    201  Sandija Bērziņa                                 0:01:09             13,0 S 5   1000          
 2    79   Jānis Rūķis                                     0:01:12   +0:00:03  12,5 V 5   958           
 3    179  Aurēlija Alma Jūla     Stopiņu nov.             0:01:14   +0:00:05  12,1 S 5   932           
 4    78   Kārlis Rūķis                                    0:01:15   +0:00:06  12   V 5   920           
 5    207  Māris Plaučs                                    0:01:23   +0:00:14  10,8 V 5   831           
 6    228  Madara Gintere                                  0:01:25   +0:00:16  10,5 S 5   811           
 7    64   Markuss Celms          Mārupe                   0:01:28   +0:00:19  10,2 V 3   784           
 8    208  Lelde Plauča                                    0:01:29   +0:00:20  10,1 S 3   775           
 9    73   Marta Žilko            Kusties!                 0:01:29   +0:00:20  10,1 S 5   775           
 10   189  Fjodors Lavišs                                  0:01:29   +0:00:20  10,1 V 3   775           
 11   268  Rodrigo Broks                                   0:01:30   +0:00:21  10   V 5   766           
 12   72   Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:01:42   +0:00:33  8,82 S 3   676           
 13   263  Enriko Broks                                    0:01:51   +0:00:42  8,10 V 3   621           
 14   194  Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:01:53   +0:00:44  7,96 V 5   610           
 15   171  Paula Bērziņa                                   0:02:18   +0:01:09  6,52 S 3   500           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    75   Rinalds Celms          Mārupe                   0:05:05             11,8 V 10  1000          
 2    8    Renārs Vīksniņš        Baložu vidusskolu        0:05:08   +0:00:03  11,6 V 10  990           
 3    41   Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:05:11   +0:00:06  11,5 V 10  980           
 4    71   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:14   +0:00:09  11,4 V 9   971           
 5    237  Rainers Lankups                                 0:05:22   +0:00:17  11,1 V 9   947           
 6    23   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:29   +0:00:24  10,9 V 75  927           
 7    236  Madara Plauča                                   0:05:31   +0:00:26  10,8 S 9   921           
 8    87   Emīls Ummers                                    0:05:52   +0:00:47  10,2 V 9   866           
 9    168  Daniela Kristiņa                                0:05:55   +0:00:50  10,1 S 9   859           
 10   1    Viktors Kamišans                                0:06:06   +0:01:01  9,83 V 75  833           
 11   74   Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:13   +0:01:08  9,65 V 7   817           
 12   113  Betija Ostniece        Karamele                 0:06:15   +0:01:10  9,6  S 9   813           
 13   197  Marta Plauka           2.a. klase               0:06:17   +0:01:12  9,54 S 9   809           
 14   47   Tomass Zants           Ķekava                   0:06:19   +0:01:14  9,49 V 9   804           
 15   26   Velta Vītola           LSC                      0:06:30   +0:01:25  9,23 S 80  782           
 16   62   Ance Celma             Mārupe                   0:06:32   +0:01:27  9,18 S 7   778           
 17   110  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:06:39   +0:01:34  9,02 V 7   764           
 18   239  Madara Lankupa                                  0:06:42   +0:01:37  8,95 S 7   758           
 19   22   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:06:44   +0:01:39  8,91 S 80  754           
 20   248  Ričards Haļčickis                               0:07:00   +0:01:55  8,57 V 7   726           
 21   214  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:07:09   +0:02:04  8,39 S 7   710           
 22   146  Rihards Kauliņš                                 0:07:10   +0:02:05  8,37 V 9   709           
 23   242  Aleks Pavilons                                  0:07:21   +0:02:16  8,16 V 7   691           
 24   3    Rolands Ajevskis                                0:07:30   +0:02:25  8    V 75  677           
 25   92   Matīss Žilko           Kusties!                 0:07:35   +0:02:30  7,91 V 9   670           
 26   262  Daniils Ivančuks                                0:08:14   +0:03:09  7,28 V 9   617           
 27   202  Kitija Meldere         2.a. klase               0:08:50   +0:03:45  6,79 S 9   575           
 28   249  Elīna Done             2.a. klase               0:08:50   +0:03:45  6,79 S 9   575           
 29   109  Līga Beržuka           Baloži                   0:09:04   +0:03:59  6,61 S 70  560           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    152  Gustavs Zvirgzdiņš     Arkādija                 0:09:06             13,1 V 12  1000          
 2    38   Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:20   +0:00:14  12,8 V 60  975           
 3    16   Diāna Bomiņa                                    0:10:15   +0:01:09  11,7 S 12  887           
 4    129  Danils Lavišs          Baloži                   0:10:25   +0:01:19  11,5 V 12  873           
 5    57   Zenons Beļskis         Titurga                  0:10:57   +0:01:51  10,9 V 12  831           
 6    63   Sanda Erbsa            LSC                      0:11:03   +0:01:57  10,8 S 45  823           
 7    205  Krista Ratniece        Baloži                   0:11:13   +0:02:07  10,6 S 14  811           
 8    213  Marts Kristaps Vanags                           0:11:19   +0:02:13  10,6 V 12  804           
 9    14   Ieva Kajaka            Baložu vsk.              0:11:25   +0:02:19  10,5 S 12  797           
 10   39   Inārs Beļinskis                                 0:11:30   +0:02:24  10,4 V 60  791           
 11   272  Enija Tīrone                                    0:11:39   +0:02:33  10,3 S 12  781           
 12   19   Ērika Jermakova                                 0:11:42   +0:02:36  10,2 S 12  777           
 13   20   Laura Zvereva                                   0:11:43   +0:02:37  10,2 S 12  776           
 14   77   Dace Faituša           LSC                      0:11:54   +0:02:48  10,0 S 40  764           
 15   266  Kristiāna Broka                                 0:12:31   +0:03:25  9,58 S 12  727           
 16   148  Anastasija Noskova                              0:12:32   +0:03:26  9,57 S 14  726           
 17   68   Viktors Safutins                                0:12:36   +0:03:30  9,52 V 65  722           
 18   36   Ināra Bite             Babītes Sk.              0:13:02   +0:03:56  9,20 S 50  698           
 19   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:13:16   +0:04:10  9,04 S 55  685           
 20   143  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:13:49   +0:04:43  8,68 S 40  658           
 21   4    Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:52   +0:04:46  8,65 V 60  656           
 22   147  Solvita Kauliņa                                 0:13:52   +0:04:46  8,65 S 45  656           
 23   37   Amanda Žuhovska                                 0:14:23   +0:05:17  8,34 S 14  632           
 24   13   Jana Vīksna                                     0:14:38   +0:05:32  8,20 S 12  621           
 25   34   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:14:50   +0:05:44  8,08 S 55  613           
 26   222  Ilze Kajaka            Baložu vsk.              0:14:54   +0:05:48  8,05 S 40  610           
 27   136  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:16:42   +0:07:36  7,18 S 55  544           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    112  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:13:47             13,0 V 40  1000          
 2    215  Normunds Paško         LSC                      0:14:20   +0:00:33  12,5 V 45  961           
 3    172  Kaspars Ummers                                  0:14:41   +0:00:54  12,2 V 40  938           
 4    59   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:27   +0:01:40  11,6 S 21  892           
 5    130  Jānis Ratnieks         Baloži                   0:15:53   +0:02:06  11,3 V 40  867           
 6    270  Aleksandrs Sergejevs                            0:16:29   +0:02:42  10,9 V 50  836           
 7    60   Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:16:39   +0:02:52  10,8 S 21  827           
 8    163  Maija Kristiņa                                  0:16:57   +0:03:10  10,6 S 21  813           
 9    90   Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:05   +0:04:18  9,95 S 21  762           
 10   265  Marks Škrigunovs       Baloži                   0:18:11   +0:04:24  9,89 V 14  758           
 11   196  Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:18:55   +0:05:08  9,51 S 21  728           
 12   223  Anta Akantjeva-Ummere                           0:20:19   +0:06:32  8,85 S 21  678           
 13   269  Svetlana Pogorelova                             0:20:47   +0:07:00  8,66 S 21  663           
 14   40   Silvestrs Beļinskis                             0:23:44   +0:09:57  7,58 V 14  580           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    232  Andris Seipulis        Jaunā Spriedze           0:16:17             14,7 V 21  1000          
 2    56   Armands Tālums         Jaunā Spriedze           0:17:03   +0:00:46  14,0 V 21  955           
 3    247  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:17:27   +0:01:10  13,7 V 21  933           
 4    6    Mareks Zālītis                                  0:17:51   +0:01:34  13,4 V 21  912           
 5    80   Mārtiņš Parasigs-Parasiņš
                                  MFK                      0:17:52   +0:01:35  13,4 V 21  911           
 6    28   Uģis Inka              Z-kalns                  0:18:19   +0:02:02  13,1 V 35  888           
 7    45   Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:35   +0:02:18  12,9 V 21  876           
 8    188  Dzintars Melderis                               0:19:47   +0:03:30  12,1 V 21  823           
 9    267  Dzintars Rērihs        VSK Noskrien             0:20:07   +0:03:50  11,9 V 21  809           
 10   46   Jānis Zants            Cetra                    0:20:13   +0:03:56  11,8 V 35  805           
 11   76   Ingus Rūķis                                     0:20:22   +0:04:05  11,7 V 21  799           
 12   216  Sergejs Pogorelovs                              0:20:36   +0:04:19  11,6 V 35  790           
 13   231  Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:20:36   +0:04:19  11,6 V 21  790           
 14   58   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:37   +0:04:20  11,6 V 35  789           
 15   200  Arnis Bērziņš                                   0:21:58   +0:05:41  10,9 V 35  741           
 16   209  Arnis Skrastiņš        Jaunā Spriedze           0:22:21   +0:06:04  10,7 V 21  728           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross