1.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu1-250m # Bernu2-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu1 - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    166  Fricis Ozoliņš                                  0:02:05             7,2  V 3   1000          
 2    1    Kate Pavilone          Baloži                   0:02:06   +0:00:01  7,14 S 3   992           
 3    7    Maija Rosicka          Titurga                  0:02:09   +0:00:04  6,97 S 3   968           
 4    51   Katrīna Elizabete Gilnere
                                  SS Arkādija              0:02:12   +0:00:07  6,81 S 3   946           
 5    45   Artūrs Bubnovs         PII Avotiņš              0:02:28   +0:00:23  6,08 V 3   844           
 6    138  Kēta Fogele                                     0:03:49   +0:01:44  3,93 S 3   545           
 7    69   Jete Gaiduka                                    0:03:19             4,52 S 3   0        Ā.K. 
 8    126  Kārlis Inka                                     0:05:07             2,93 V 3   0        Ā.K. 

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    106  Gustavs Lukstiņš       Gustava superklubs       0:04:35             13,0 V 10  1000          
 2    60   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:17   +0:00:42  11,3 V 75  867           
 3    44   Jānis Stepānovs        Baloži                   0:05:17   +0:00:42  11,3 V 9   867           
 4    66   Georgs Jermolajevs                              0:05:18   +0:00:43  11,3 V 70  864           
 5    20   Rainers Lankups                                 0:05:20   +0:00:45  11,2 V 10  859           
 6    93   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:20   +0:00:45  11,2 V 10  859           
 7    109  Roberts Andris Barlots                          0:05:28   +0:00:53  10,9 V 10  838           
 8    55   Anete Ratniece         Baloži                   0:05:34   +0:00:59  10,7 S 10  823           
 9    52   Pauls Aleksandrs Gilners
                                  SS Arkādija              0:05:36   +0:01:01  10,7 V 9   818           
 10   53   Līze Gaiduka           SS Arkādija              0:05:43   +0:01:08  10,4 S 9   801           
 11   17   Madara Plauča                                   0:05:45   +0:01:10  10,4 S 10  797           
 12   86   Pēteris Lukstiņš       Pētera superklubs        0:05:47   +0:01:12  10,3 V 7   792           
 13   6    Māra Rosicka           Titurga                  0:05:52   +0:01:17  10,2 S 7   781           
 14   137  Betija Ostniece        Karamele                 0:05:57   +0:01:22  10,0 S 9   770           
 15   84   Matīss Žilko           Kusties!                 0:06:01   +0:01:26  9,97 V 9   761           
 16   99   Katrīna Ševčenko                                0:06:03   +0:01:28  9,91 S 10  757           
 17   117  Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:08   +0:01:33  9,78 V 7   747           
 18   82   Emīls Ummers                                    0:06:08   +0:01:33  9,78 V 9   747           
 19   26   Augusts Kārlis Zosārs                           0:06:10   +0:01:35  9,72 V 9   743           
 20   37   Roberts Dubakovs                                0:06:16   +0:01:41  9,57 V 9   731           
 21   61   Viktors Kamišans                                0:06:26   +0:01:51  9,32 V 75  712           
 22   59   Baiba Lejiņa           LSC                      0:06:31   +0:01:56  9,20 S 70  703           
 23   119  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:06:43   +0:02:08  8,93 S 9   682           
 24   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:06:51   +0:02:16  8,75 S 60  669           
 25   113  Kārlis Meiers                                   0:06:54   +0:02:19  8,69 V 7   664           
 26   70   Velta Vītola           LSC                      0:06:55   +0:02:20  8,67 S 80  662           
 27   28   Patrīcija Priedīte                              0:06:56   +0:02:21  8,65 S 10  661           
 28   38   Aleks Pavilons                                  0:07:00   +0:02:25  8,57 V 9   654           
 29   120  Rihards Kauliņš                                 0:07:06   +0:02:31  8,45 V 10  645           
 30   15   Sandija Bērziņa                                 0:07:08   +0:02:33  8,41 S 7   642           
 31   65   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:07:12   +0:02:37  8,33 S 75  636           
 32   136  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:07:12   +0:02:37  8,33 V 7   636           
 33   21   Madara Lankupa                                  0:07:15   +0:02:40  8,27 S 7   632           
 34   140  Ričards Haļčickis                               0:07:19   +0:02:44  8,20 V 9   626           
 35   50   Raivis Bāgants         Skrējējus                0:07:25   +0:02:50  8,08 V 9   617           
 36   71   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:28   +0:02:53  8,03 S 80  613           
 37   139  Estere Bārzdiņa                                 0:07:36   +0:03:01  7,89 S 7   603           
 38   31   Nils Prihodčenko                                0:07:39   +0:03:04  7,84 V 7   599           
 39   114  Augusts Putniņš                                 0:07:49   +0:03:14  7,67 V 7   586           
 40   74   Rolands Ajevskis                                0:08:38   +0:04:03  6,94 V 75  530           
 41   16   Māris Plaučs                                    0:09:00   +0:04:25  6,66 V 7   509           
 42   83   Aurēlija Alma GrosvaldeStopiņu novads           0:09:49   +0:05:14  6,11 S 7   466           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    85   Emīls Ģērmanis         JDFS Alberts             0:09:30             12,6 V 12  1000          
 2    88   Henrijs Gabrilovičs    JDFS Alberts             0:09:30             12,6 V 12  1000          
 3    94   Olafs Ozoliņš                                   0:09:45   +0:00:15  12,3 V 12  974           
 4    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:49   +0:00:19  12,2 V 60  967           
 5    91   Dāvis Zeltiņš                                   0:10:00   +0:00:30  12   V 12  950           
 6    216  Bruno Strupulis        SS Arkādija              0:10:02   +0:00:32  11,9 V 12  946           
 7    160  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:10:42   +0:01:12  11,2 V 55  887           
 8    108  Haide Erdmane          SS Arkādija              0:11:14   +0:01:44  10,6 S 12  845           
 9    100  Niklāvs Sulainis                                0:11:16   +0:01:46  10,6 V 12  843           
 10   5    Sanda Erbsa            LSC                      0:11:20   +0:01:50  10,5 S 50  838           
 11   56   Krista Ratniece        Baloži                   0:11:24   +0:01:54  10,5 S 16  833           
 12   63   Inārs Beļinskis                                 0:11:32   +0:02:02  10,4 V 60  823           
 13   34   Ērika Jermakova                                 0:11:42   +0:02:12  10,2 S 14  811           
 14   42   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:48   +0:02:18  10,1 V 12  805           
 15   57   Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:59   +0:02:29  10,0 S 40  792           
 16   73   Ieva Līga Kajaka       Baložu vsk.              0:12:29   +0:02:59  9,61 S 12  761           
 17   49   Zane Vilciņa                                    0:12:47   +0:03:17  9,38 S 35  743           
 18   9    Viktors Safutins                                0:12:50   +0:03:20  9,35 V 65  740           
 19   13   Anastasija Noskova                              0:13:20   +0:03:50  9    S 16  712           
 20   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:36   +0:04:06  8,82 V 60  698           
 21   121  Solvita Kauliņa                                 0:13:46   +0:04:16  8,71 S 45  690           
 22   67   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:14:02   +0:04:32  8,55 S 55  676           
 23   35   Jana Vīksna                                     0:14:37   +0:05:07  8,20 S 12  649           
 24   27   Ilze Zosāre            Rīga                     0:14:49   +0:05:19  8,09 S 35  641           
 25   68   Laura Ribkinska                                 0:14:54   +0:05:24  8,05 S 12  637           
 26   72   Ance Anna Sekace                                0:14:57   +0:05:27  8,02 S 12  635           
 27   118  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:14:58   +0:05:28  8,01 S 40  634           
 28   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:15:21   +0:05:51  7,81 S 40  618           
 29   112  Ieva Meiere                                     0:16:03   +0:06:33  7,47 S 40  591           
 30   115  Anastasija Trupiņa                              0:16:12   +0:06:42  7,40 S 12  586           
 31   39   Glorija Mētere                                  0:16:24   +0:06:54  7,31 S 12  579           
 32   107  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:08   +0:07:38  7,00 S 55  554           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    81   Kaspars Ummers                                  0:14:23             12,5 V 45  1000          
 2    76   Jānis Ratnieks         Baloži                   0:14:51   +0:00:28  12,1 V 40  968           
 3    101  Renārs Strupulis       SS Arkādija              0:14:59   +0:00:36  12,0 V 16  959           
 4    12   Normunds Paško         LSC                      0:15:05   +0:00:42  11,9 V 45  953           
 5    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:15:08   +0:00:45  11,8 V 40  950           
 6    134  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:15:12   +0:00:49  11,8 V 40  946           
 7    23   Rūdolfs Zosārs                                  0:15:38   +0:01:15  11,5 V 14  920           
 8    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:58   +0:01:35  11,2 S 21  900           
 9    24   Jānis Zosārs                                    0:16:13   +0:01:50  11,0 V 40  886           
 10   132  Maija Kristiņa                                  0:17:16   +0:02:53  10,4 S 21  833           
 11   123  Ieva Krastiņa          Briksnis SK              0:17:50   +0:03:27  10,0 S 21  806           
 12   80   Kristians Vuļs                                  0:18:05   +0:03:42  9,95 V 16  795           
 13   92   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:18:06   +0:03:43  9,94 S 21  794           
 14   25   Francis Zosārs                                  0:18:08   +0:03:45  9,92 V 14  793           
 15   4    Ilze Rosicka           Titurgu                  0:18:16   +0:03:53  9,85 S 21  787           
 16   111  Dagnija Meiere                                  0:18:40   +0:04:17  9,64 S 20  770           
 17   75   Kristiāna Štēbele                               0:18:41   +0:04:18  9,63 S 21  769           
 18   22   Līga Sproģe            In-volv                  0:19:17   +0:04:54  9,33 S 21  745           
 19   89   Elvita Juškevica       Lāčplēši A.I.            0:20:15   +0:05:52  8,88 S 21  710           
 20   122  Sophia Gerdes                                   0:21:50   +0:07:27  8,24 S 20  658           
 21   46   Žaklīna Hermane                                 0:22:20   +0:07:57  8,05 S 18  644           
 22   41   Jekaterina Kučetkova                            0:22:50   +0:08:27  7,88 S 21  629           
 23   48   Evija Veipa                                     0:23:41   +0:09:18  7,60 S 21  607           
 24   97   Kalvis Meiers                                   0:24:45   +0:10:22  7,27 V 40  581           
 25   142  Kristīne Grosvalde     Stopiņu novads           0:25:22   +0:10:59  7,09 S 21  567           
 26   64   Silvestrs Beļinskis                             0:29:41   +0:15:18  6,06 V 14  484           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    29   Māris Pakārklis        LSC                      0:15:59             15,0 V 35  1000          
 2    19   Jānis Bidiņš                                    0:17:51   +0:01:52  13,4 V 21  895           
 3    102  Mareks Zālītis                                  0:17:52   +0:01:53  13,4 V 21  894           
 4    87   Raivis Indēvics        SIA Lāčplēši A.I         0:18:11   +0:02:12  13,1 V 21  879           
 5    125  Uģis Inka              Z-kalns                  0:18:21   +0:02:22  13,0 V 35  871           
 6    128  Emīls Rupais           DDB                      0:18:35   +0:02:36  12,9 V 35  860           
 7    103  Kārlis Gabrilovičs     Sēņotāju klubs           0:18:48   +0:02:49  12,7 V 35  850           
 8    135  Kaspars Polmanis       Baloži                   0:19:16   +0:03:17  12,4 V 21  829           
 9    33   Pāvels Janovičs        LSC                      0:19:17   +0:03:18  12,4 V 21  828           
 10   130  Juris Žilko            Kusties!                 0:19:34   +0:03:35  12,2 V 35  816           
 11   129  Jānis Bulāns                                    0:19:42   +0:03:43  12,1 V 21  811           
 12   141  Dzintars Rērihs        VSK Noskrien             0:20:03   +0:04:04  11,9 V 21  797           
 13   96   Niklāvs Meiers                                  0:20:14   +0:04:15  11,8 V 18  789           
 14   90   Dzintars Melderis                               0:20:14   +0:04:15  11,8 V 35  789           
 15   79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:20:25   +0:04:26  11,7 V 21  782           
 16   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:48   +0:04:49  11,5 V 35  768           
 17   77   Ivars Švarcs                                    0:21:05   +0:05:06  11,3 V 21  758           
 18   2    Ingus Rūķis                                     0:21:44   +0:05:45  11,0 V 21  735           
 19   10   Arnis Bērziņš                                   0:22:15   +0:06:16  10,7 V 35  718           
 20   133  Arnis Skrastiņš        Jaunā Spriedze           0:23:42   +0:07:43  10,1 V 21  674           
 21   30   Jurijs Prihodčenko                              0:24:45   +0:08:46  9,69 V 21  645           
 22   58   Normunds Bāgants       Skrējējus                0:25:20   +0:09:21  9,47 V 35  630           
 23   36   Viktors Griņevičs                               0:26:16   +0:10:17  9,13 V 35  608           

Bernu2 - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    168  Kārlis Rūķis                                    0:02:32             11,8 V 5   1000          
 2    170  Melānija Zālīte                                 0:02:38   +0:00:06  11,3 S 5   962           
 3    167  Jānis Rūķis                                     0:02:43   +0:00:11  11,0 V 5   932           
 4    172  Marta Žilko            Kusties!                 0:03:01   +0:00:29  9,94 S 5   839           
 5    174  Emīls Gaiduks                                   0:03:09   +0:00:37  9,52 V 5   804           
 6    169  Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:03:10   +0:00:38  9,47 S 5   799           
 7    176  Lelde Plauča                                    0:03:21   +0:00:49  8,95 S 5   756           
 8    178  Dominiks Prihodčenko                            0:03:27   +0:00:55  8,69 V 5   734           
 9    180  Zane Meiere                                     0:03:39   +0:01:07  8,21 S 5   694           
 10   177  Paula Bērziņa                                   0:04:11   +0:01:39  7,17 S 5   605           
 11   95   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:11:56   +0:09:24  2,51 V 5   212           
 12   3    Edvards Klestrovs                               0:03:38             8,25 V 5   0        Ā.K. 

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross