2.kārtas rezultāti pa distancēm

# 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m # Bernu1-250m # Bernu2-500m

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    106  Gustavs Lukstiņš       Gustava superklubs       0:04:39             12,9 V 10  1000          
 2    197  Kristaps Cirsis        Mārupe                   0:05:10   +0:00:31  11,6 V 10  900           
 3    66   Georgs Jermolajevs                              0:05:13   +0:00:34  11,5 V 70  891           
 4    199  Linda Atvare                                    0:05:13   +0:00:34  11,5 S 9   891           
 5    93   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:16   +0:00:37  11,3 V 10  882           
 6    20   Rainers Lankups                                 0:05:18   +0:00:39  11,3 V 10  877           
 7    60   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:19   +0:00:40  11,2 V 75  874           
 8    44   Jānis Stepānovs        Baloži                   0:05:19   +0:00:40  11,2 V 9   874           
 9    17   Madara Plauča                                   0:05:23   +0:00:44  11,1 S 10  863           
 10   37   Roberts Dubakovs                                0:05:26   +0:00:47  11,0 V 9   855           
 11   109  Roberts Andris Barlots                          0:05:32   +0:00:53  10,8 V 10  840           
 12   131  Daniela Kristiņa                                0:05:34   +0:00:55  10,7 S 9   835           
 13   52   Pauls Aleksandrs Gilners
                                  SS Arkādija              0:05:39   +0:01:00  10,6 V 9   823           
 14   86   Pēteris Lukstiņš       Pētera superklubs        0:05:41   +0:01:02  10,5 V 7   818           
 15   82   Emīls Ummers                                    0:05:42   +0:01:03  10,5 V 9   815           
 16   53   Līze Gaiduka           SS Arkādija              0:05:43   +0:01:04  10,4 S 9   813           
 17   204  Ance Celma             Mārupe                   0:05:44   +0:01:05  10,4 S 9   811           
 18   117  Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:00   +0:01:21  10   V 7   775           
 19   28   Patrīcija Priedīte                              0:06:02   +0:01:23  9,94 S 10  770           
 20   137  Betija Ostniece        Karamele                 0:06:04   +0:01:25  9,89 S 9   766           
 21   6    Māra Rosicka           Titurga                  0:06:13   +0:01:34  9,65 S 7   747           
 22   136  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:06:19   +0:01:40  9,49 V 7   736           
 23   84   Matīss Žilko           Kusties!                 0:06:19   +0:01:40  9,49 V 9   736           
 24   99   Katrīna Ševčenko                                0:06:24   +0:01:45  9,37 S 10  726           
 25   21   Madara Lankupa                                  0:06:29   +0:01:50  9,25 S 7   717           
 26   119  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:06:30   +0:01:51  9,23 S 9   715           
 27   61   Viktors Kamišans                                0:06:32   +0:01:53  9,18 V 75  711           
 28   195  Laura Cirse            Mārupe                   0:06:37   +0:01:58  9,06 S 7   702           
 29   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:06:49   +0:02:10  8,80 S 60  682           
 30   38   Aleks Pavilons                                  0:06:51   +0:02:12  8,75 V 9   678           
 31   113  Kārlis Meiers                                   0:06:53   +0:02:14  8,71 V 7   675           
 32   65   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:06:55   +0:02:16  8,67 S 75  672           
 33   70   Velta Vītola           LSC                      0:06:59   +0:02:20  8,59 S 80  665           
 34   15   Sandija Bērziņa                                 0:07:07   +0:02:28  8,43 S 7   653           
 35   120  Rihards Kauliņš                                 0:07:11   +0:02:32  8,35 V 10  647           
 36   31   Nils Prihodčenko                                0:07:13   +0:02:34  8,31 V 7   644           
 37   71   Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:32   +0:02:53  7,96 S 80  617           
 38   139  Estere Bārzdiņa                                 0:07:32   +0:02:53  7,96 S 7   617           
 39   83   Aurēlija Alma GrosvaldeStopiņu novads           0:07:55   +0:03:16  7,57 S 7   587           
 40   74   Rolands Ajevskis                                0:08:25   +0:03:46  7,12 V 75  552           
 41   192  Marija Puzirevskaja                             0:09:19   +0:04:40  6,44 S 9   499           
 42   191  Ruslana Griņeviča                               0:09:20   +0:04:41  6,42 S 9   498           
 43   16   Māris Plaučs                                    0:09:30   +0:04:51  6,31 V 7   489           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:55             12,1 V 60  1000          
 2    202  Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:10:20   +0:00:25  11,6 V 12  959           
 3    42   Zenons Beļskis         Titurga                  0:10:52   +0:00:57  11,0 V 12  912           
 4    216  Bruno Strupulis        SS Arkādija              0:10:56   +0:01:01  10,9 V 12  907           
 5    56   Krista Ratniece        Baloži                   0:11:15   +0:01:20  10,6 S 16  881           
 6    5    Sanda Erbsa            LSC                      0:11:24   +0:01:29  10,5 S 50  869           
 7    108  Haide Erdmane          SS Arkādija              0:11:48   +0:01:53  10,1 S 12  840           
 8    203  Artjoms Cigankovs      Baloži                   0:11:49   +0:01:54  10,1 V 12  839           
 9    34   Ērika Jermakova                                 0:11:49   +0:01:54  10,1 S 14  839           
 10   49   Zane Vilciņa                                    0:11:52   +0:01:57  10,1 S 35  835           
 11   214  Kārlis Rode            Valdlauči                0:11:54   +0:01:59  10,0 V 12  833           
 12   196  Inga Cirse             Mārupe                   0:12:04   +0:02:09  9,94 S 35  821           
 13   218  Kristiāna Broka        Baložu vsk.              0:12:04   +0:02:09  9,94 S 12  821           
 14   57   Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:12:09   +0:02:14  9,87 S 40  816           
 15   63   Inārs Beļinskis                                 0:12:09   +0:02:14  9,87 V 60  816           
 16   200  Liene Atvare                                    0:12:25   +0:02:30  9,66 S 35  798           
 17   194  Amanda Žuhovska                                 0:13:27   +0:03:32  8,92 S 14  737           
 18   220  Ināra Bite             Babītes Sk.              0:13:31   +0:03:36  8,87 S 50  733           
 19   215  Ieva Rode              Valdlauči                0:13:36   +0:03:41  8,82 S 40  729           
 20   27   Ilze Zosāre            Rīga                     0:13:54   +0:03:59  8,63 S 35  713           
 21   9    Viktors Safutins                                0:14:05   +0:04:10  8,52 V 65  704           
 22   198  Ņikita Žarovs                                   0:14:19   +0:04:24  8,38 S 14  692           
 23   118  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:14:31   +0:04:36  8,26 S 40  683           
 24   121  Solvita Kauliņa                                 0:14:51   +0:04:56  8,08 S 45  667           
 25   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:14:57   +0:05:02  8,02 S 40  663           
 26   68   Laura Ribkinska                                 0:15:12   +0:05:17  7,89 S 12  652           
 27   35   Jana Vīksna                                     0:15:18   +0:05:23  7,84 S 12  648           
 28   112  Ieva Meiere                                     0:15:53   +0:05:58  7,55 S 40  624           
 29   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:16:20   +0:06:25  7,34 V 60  607           
 30   107  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:56   +0:08:01  6,69 S 55  552           
 31   206  Anita Kasakovska       Ozons                    0:18:14   +0:08:19  6,58 S 50  543           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:14:20             12,5 V 40  1000          
 2    81   Kaspars Ummers                                  0:14:33   +0:00:13  12,3 V 45  985           
 3    101  Renārs Strupulis       SS Arkādija              0:14:33   +0:00:13  12,3 V 16  985           
 4    76   Jānis Ratnieks         Baloži                   0:15:06   +0:00:46  11,9 V 40  949           
 5    134  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:15:08   +0:00:48  11,8 V 40  947           
 6    12   Normunds Paško         LSC                      0:15:15   +0:00:55  11,8 V 45  939           
 7    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:48   +0:01:28  11,3 S 21  907           
 8    23   Rūdolfs Zosārs                                  0:15:53   +0:01:33  11,3 V 14  902           
 9    205  Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:16:13   +0:01:53  11,0 S 21  883           
 10   210  Agnese Geka                                     0:16:43   +0:02:23  10,7 S 21  857           
 11   201  Danils Lavišs          Baloži                   0:16:46   +0:02:26  10,7 V 14  854           
 12   75   Kristiāna Štēbele                               0:17:43   +0:03:23  10,1 S 21  809           
 13   123  Ieva Krastiņa          Briksnis SK              0:17:46   +0:03:26  10,1 S 21  806           
 14   132  Maija Kristiņa                                  0:17:46   +0:03:26  10,1 S 21  806           
 15   80   Kristians Vuļs                                  0:18:00   +0:03:40  10   V 16  796           
 16   4    Ilze Rosicka           Titurgu                  0:18:02   +0:03:42  9,98 S 21  794           
 17   92   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:18:30   +0:04:10  9,72 S 21  774           
 18   208  Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:35   +0:04:15  9,68 S 21  771           
 19   209  Anita Muižniece                                 0:20:23   +0:06:03  8,83 S 21  703           
 20   219  Liene Krauze           Baltijas Meži AB         0:20:32   +0:06:12  8,76 S 21  698           
 21   111  Dagnija Meiere                                  0:20:33   +0:06:13  8,75 S 20  697           
 22   217  Sandra Ozoliņa         BSIC                     0:20:35   +0:06:15  8,74 S 21  696           
 23   157  Jelena Avanessova      Balo­­zi                 0:20:48   +0:06:28  8,65 S 21  689           
 24   46   Žaklīna Hermane                                 0:20:54   +0:06:34  8,61 S 18  685           
 25   41   Jekaterina Kučetkova                            0:22:16   +0:07:56  8,08 S 21  643           
 26   122  Sophia Gerdes                                   0:23:22   +0:09:02  7,70 S 20  613           
 27   142  Kristīne Grosvalde     Stopiņu novads           0:24:34   +0:10:14  7,32 S 21  583           
 28   64   Silvestrs Beļinskis                             0:29:04   +0:14:44  6,19 V 14  493           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    19   Jānis Bidiņš                                    0:17:44             13,5 V 21  1000          
 2    29   Māris Pakārklis        LSC                      0:17:44             13,5 V 35  1000          
 3    102  Mareks Zālītis                                  0:18:01   +0:00:17  13,3 V 21  984           
 4    158  Aleksei Avanessov      Balo­­zi                 0:18:10   +0:00:26  13,2 V 21  976           
 5    87   Raivis Indēvics        SIA Lāčplēši A.I         0:18:24   +0:00:40  13,0 V 21  963           
 6    212  Andis Janovs           Briksnis                 0:18:46   +0:01:02  12,7 V 21  944           
 7    125  Uģis Inka              Z-kalns                  0:18:57   +0:01:13  12,6 V 35  935           
 8    135  Kaspars Polmanis       Baloži                   0:19:16   +0:01:32  12,4 V 21  920           
 9    207  Aleksandrs Ščukins                              0:19:17   +0:01:33  12,4 V 35  919           
 10   79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:19:20   +0:01:36  12,4 V 21  917           
 11   90   Dzintars Melderis                               0:19:43   +0:01:59  12,1 V 35  899           
 12   211  Zigmunds Jonelis                                0:20:55   +0:03:11  11,4 V 21  847           
 13   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:21:07   +0:03:23  11,3 V 35  839           
 14   213  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:21:10   +0:03:26  11,3 V 35  837           
 15   129  Jānis Bulāns                                    0:21:24   +0:03:40  11,2 V 21  828           
 16   2    Ingus Rūķis                                     0:21:57   +0:04:13  10,9 V 21  807           
 17   193  Māris Ancāns                                    0:22:21   +0:04:37  10,7 V 21  793           
 18   10   Arnis Bērziņš                                   0:23:23   +0:05:39  10,2 V 35  758           
 19   30   Jurijs Prihodčenko                              0:24:33   +0:06:49  9,77 V 21  722           
 20   36   Viktors Griņevičs                               0:28:24   +0:10:40  8,45 V 35  624           

Bernu1 - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    7    Maija Rosicka          Titurga                  0:01:49             8,25 S 3   1000          
 2    1    Kate Pavilone          Baloži                   0:02:01   +0:00:12  7,43 S 3   900           
 3    45   Artūrs Bubnovs         PII Avotiņš              0:02:06   +0:00:17  7,14 V 3   865           
 4    69   Jete Gaiduka                                    0:03:17   +0:01:28  4,56 S 3   553           
 5    138  Kēta Fogele                                     0:03:54   +0:02:05  3,84 S 3   465           
 6    51   Katrīna Elizabete Gilnere
                                  SS Arkādija              0:04:09   +0:02:20  3,61 S 3   437           
 7    166  Fricis Ozoliņš                                  0:04:42   +0:02:53  3,19 V 3   386           
 8    126  Kārlis Inka                                     0:05:39   +0:03:50  2,65 V 3   321           

Bernu2 - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    174  Emīls Gaiduks                                   0:02:51             10,5 V 5   1000          
 2    167  Jānis Rūķis                                     0:02:53   +0:00:02  10,4 V 5   988           
 3    170  Melānija Zālīte                                 0:02:53   +0:00:02  10,4 S 5   988           
 4    173  Fjodors Lavišs                                  0:03:00   +0:00:09  10   V 5   950           
 5    168  Kārlis Rūķis                                    0:03:01   +0:00:10  9,94 V 5   944           
 6    178  Dominiks Prihodčenko                            0:03:05   +0:00:14  9,72 V 5   924           
 7    175  Katrīna Jeruma                                  0:03:05   +0:00:14  9,72 S 5   924           
 8    165  Pēteris Birzkalns                               0:03:06   +0:00:15  9,67 V 5   919           
 9    171  Ralfs Mugurevičs                                0:03:11   +0:00:20  9,42 V 5   895           
 10   95   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:03:12   +0:00:21  9,37 V 5   890           
 11   176  Lelde Plauča                                    0:03:12   +0:00:21  9,37 S 5   890           
 12   172  Marta Žilko            Kusties!                 0:03:20   +0:00:29  9    S 5   855           
 13   177  Paula Bērziņa                                   0:03:58   +0:01:07  7,56 S 5   718           
 14   169  Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:03:58   +0:01:07  7,56 S 5   718           
 15   180  Zane Meiere                                     0:04:32   +0:01:41  6,61 S 5   628           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross