3.kārtas rezultāti pa distancēm

# 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    11   Lauma Žilko            BSIC                     0:07:18             16,4 S 60  1000          
 2    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:38   +0:02:20  12,4 V 60  757           
 3    88   Henrijs Gabrilovičs    JDFS Alberts             0:10:02   +0:02:44  11,9 V 12  727           
 4    91   Dāvis Zeltiņš                                   0:10:02   +0:02:44  11,9 V 12  727           
 5    216  Bruno Strupulis        SS Arkādija              0:10:31   +0:03:13  11,4 V 12  694           
 6    160  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:10:32   +0:03:14  11,3 V 55  693           
 7    202  Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:10:32   +0:03:14  11,3 V 12  693           
 8    227  Ieva Platpere                                   0:11:05   +0:03:47  10,8 S 35  658           
 9    5    Sanda Erbsa            LSC                      0:11:17   +0:03:59  10,6 S 50  646           
 10   56   Krista Ratniece        Baloži                   0:11:19   +0:04:01  10,6 S 16  645           
 11   42   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:23   +0:04:05  10,5 V 12  641           
 12   196  Inga Cirse             Mārupe                   0:11:29   +0:04:11  10,4 S 35  635           
 13   63   Inārs Beļinskis                                 0:11:34   +0:04:16  10,3 V 60  631           
 14   57   Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:41   +0:04:23  10,2 S 40  624           
 15   49   Zane Vilciņa                                    0:11:42   +0:04:24  10,2 S 35  623           
 16   203  Artjoms Cigankovs      Baloži                   0:12:16   +0:04:58  9,78 V 12  595           
 17   108  Haide Erdmane          SS Arkādija              0:12:15   +0:04:57  9,79 S 12  595           
 18   200  Liene Atvare                                    0:12:20   +0:05:02  9,72 S 35  591           
 19   154  Diāna Pulle            Labvakar                 0:12:25   +0:05:07  9,66 S 35  587           
 20   218  Kristiāna Broka        Baložu vsk.              0:12:35   +0:05:17  9,53 S 12  580           
 21   73   Ieva Līga Kajaka       Baložu vsk.              0:12:34   +0:05:16  9,54 S 12  580           
 22   214  Kārlis Rode            Valdlauči                0:12:43   +0:05:25  9,43 V 12  574           
 23   220  Ināra Bite             Babītes Sk.              0:13:21   +0:06:03  8,98 S 50  546           
 24   215  Ieva Rode              Valdlauči                0:13:26   +0:06:08  8,93 S 40  543           
 25   13   Anastasija Noskova                              0:13:29   +0:06:11  8,89 S 16  541           
 26   118  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:13:37   +0:06:19  8,81 S 40  536           
 27   222  Marta Rando                                     0:13:43   +0:06:25  8,74 S 12  532           
 28   121  Solvita Kauliņa                                 0:13:45   +0:06:27  8,72 S 45  530           
 29   27   Ilze Zosāre            Rīga                     0:13:45   +0:06:27  8,72 S 35  530           
 30   67   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:13:53   +0:06:35  8,64 S 55  525           
 31   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:14:02   +0:06:44  8,55 S 40  520           
 32   155  Rita Lopatko                                    0:14:12   +0:06:54  8,45 S 35  514           
 33   194  Amanda Žuhovska                                 0:14:16   +0:06:58  8,41 S 14  511           
 34   68   Laura Ribkinska                                 0:15:19   +0:08:01  7,83 S 12  476           
 35   35   Jana Vīksna                                     0:15:42   +0:08:24  7,64 S 12  464           
 36   112  Ieva Meiere                                     0:15:54   +0:08:36  7,54 S 40  459           
 37   159  Edīte Markova                                   0:16:49   +0:09:31  7,13 S 45  434           
 38   107  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:02   +0:09:44  7,04 S 55  428           
 39   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:18:01   +0:10:43  6,66 V 60  405           
 40   206  Anita Kasakovska       Ozons                    0:18:33   +0:11:15  6,46 S 50  393           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    81   Kaspars Ummers                                  0:14:12             12,6 V 45  1000          
 2    76   Jānis Ratnieks         Baloži                   0:14:12             12,6 V 40  1000          
 3    101  Renārs Strupulis       SS Arkādija              0:14:21   +0:00:09  12,5 V 16  989           
 4    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:14:41   +0:00:29  12,2 V 40  967           
 5    12   Normunds Paško         LSC                      0:14:49   +0:00:37  12,1 V 45  958           
 6    134  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:14:49   +0:00:37  12,1 V 40  958           
 7    205  Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:15:15   +0:01:03  11,8 S 21  931           
 8    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:17   +0:01:05  11,7 S 21  929           
 9    23   Rūdolfs Zosārs                                  0:16:03   +0:01:51  11,2 V 14  884           
 10   210  Agnese Geka                                     0:16:25   +0:02:13  10,9 S 21  864           
 11   148  Anita Antone           Baldone                  0:17:02   +0:02:50  10,5 S 21  833           
 12   92   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:17:51   +0:03:39  10,0 S 21  795           
 13   201  Danils Lavišs          Baloži                   0:17:51   +0:03:39  10,0 V 14  795           
 14   123  Ieva Krastiņa          Briksnis SK              0:18:00   +0:03:48  10   S 21  788           
 15   150  Ramona Kušnere                                  0:18:09   +0:03:57  9,91 S 21  782           
 16   208  Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:12   +0:04:00  9,89 S 21  780           
 17   4    Ilze Rosicka           Titurgu                  0:18:18   +0:04:06  9,83 S 21  775           
 18   132  Maija Kristiņa                                  0:18:24   +0:04:12  9,78 S 21  771           
 19   80   Kristians Vuļs                                  0:18:35   +0:04:23  9,68 V 16  764           
 20   228  Sandra Ozoliņa         BSIC                     0:18:34   +0:04:22  9,69 S 21  764           
 21   153  Anita Muižniece                                 0:19:38   +0:05:26  9,16 S 21  723           
 22   111  Dagnija Meiere                                  0:19:43   +0:05:31  9,12 S 20  720           
 23   25   Francis Zosārs                                  0:20:03   +0:05:51  8,97 V 14  708           
 24   89   Elvita Juškevica       Lāčplēši A.I.            0:20:46   +0:06:34  8,66 S 21  683           
 25   224  Didzis Poreiters       Poreiteri                0:21:13   +0:07:01  8,48 V 45  669           
 26   41   Jekaterina Kočetkova                            0:22:14   +0:08:02  8,09 S 21  638           
 27   46   Žaklīna Hermane                                 0:23:30   +0:09:18  7,65 S 18  604           
 28   64   Silvestrs Beļinskis                             0:31:58   +0:17:46  5,63 V 14  444           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    102  Mareks Zālītis                                  0:17:21             13,8 V 21  1000          
 2    19   Jānis Bidiņš                                    0:17:23   +0:00:02  13,8 V 21  998           
 3    146  Artūrs Junolainens     SK Ozolnieki             0:17:53   +0:00:32  13,4 V 21  970           
 4    87   Raivis Indēvics        SIA Lāčplēši A.I         0:18:03   +0:00:42  13,2 V 21  961           
 5    33   Pāvels Janovičs        LSC                      0:18:21   +0:01:00  13,0 V 21  945           
 6    213  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:18:30   +0:01:09  12,9 V 35  937           
 7    125  Uģis Inka              Z-kalns                  0:18:33   +0:01:12  12,9 V 35  935           
 8    135  Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:42   +0:01:21  12,8 V 21  927           
 9    207  Aleksandrs Ščukins                              0:18:48   +0:01:27  12,7 V 35  922           
 10   250  Juris Žilko            Kusties!                 0:19:13   +0:01:52  12,4 V 35  902           
 11   141  Dzintars Rērihs        VSK Noskrien             0:19:18   +0:01:57  12,4 V 21  898           
 12   90   Dzintars Melderis                               0:19:34   +0:02:13  12,2 V 35  886           
 13   103  Kārlis Gabrilovičs     Sēņotāju klubs           0:19:44   +0:02:23  12,1 V 35  879           
 14   79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:19:49   +0:02:28  12,1 V 21  875           
 15   128  Emīls Rupais           DDB                      0:19:50   +0:02:29  12,1 V 35  874           
 16   211  Zigmunds Jonelis                                0:20:11   +0:02:50  11,8 V 21  859           
 17   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:21   +0:03:00  11,7 V 35  852           
 18   2    Ingus Rūķis                                     0:20:52   +0:03:31  11,5 V 21  831           
 19   30   Jurijs Prihodčenko                              0:22:05   +0:04:44  10,8 V 21  785           
 20   133  Arnis Skrastiņš        Jaunā Spriedze           0:22:50   +0:05:29  10,5 V 21  759           
 21   147  Armands Sadovičs                                0:23:18   +0:05:57  10,3 V 35  744           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross