4.kārtas rezultāti pa distancēm

# 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m # Bernu1-250m # Bernu2-500m

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    106  Gustavs Lukstiņš       Gustava superklubs       0:04:30             13,3 V 10  1000          
 2    197  Kristaps Cirsis        Mārupe                   0:04:52   +0:00:22  12,3 V 10  924           
 3    44   Jānis Stepānovs        Baloži                   0:05:06   +0:00:36  11,7 V 9   882           
 4    199  Linda Atvare                                    0:05:08   +0:00:38  11,6 S 9   876           
 5    93   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:12   +0:00:42  11,5 V 10  865           
 6    66   Georgs Jermolajevs                              0:05:13   +0:00:43  11,5 V 70  862           
 7    241  Kārlis Zeidaks         Rīgas Angļu ģimn.        0:05:16   +0:00:46  11,3 V 9   854           
 8    52   Pauls Aleksandrs Gilners
                                  SS Arkādija              0:05:17   +0:00:47  11,3 V 9   851           
 9    131  Daniela Kristiņa                                0:05:19   +0:00:49  11,2 S 9   846           
 10   53   Līze Gaiduka           SS Arkādija              0:05:23   +0:00:53  11,1 S 9   835           
 11   86   Pēteris Lukstiņš       Pētera superklubs        0:05:29   +0:00:59  10,9 V 7   820           
 12   20   Rainers Lankups                                 0:05:30   +0:01:00  10,9 V 10  818           
 13   60   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:33   +0:01:03  10,8 V 75  810           
 14   37   Roberts Dubakovs                                0:05:36   +0:01:06  10,7 V 9   803           
 15   17   Madara Plauča                                   0:05:52   +0:01:22  10,2 S 10  767           
 16   137  Betija Ostniece        Karamele                 0:05:53   +0:01:23  10,1 S 9   764           
 17   6    Māra Rosicka           Titurga                  0:06:04   +0:01:34  9,89 S 7   741           
 18   234  Markuss Geks                                    0:06:06   +0:01:36  9,83 V 7   737           
 19   237  Roberts Andris Barlots                          0:06:16   +0:01:46  9,57 V 10  718           
 20   61   Viktors Kamišans                                0:06:17   +0:01:47  9,54 V 75  716           
 21   59   Baiba Lejiņa           LSC                      0:06:18   +0:01:48  9,52 S 70  714           
 22   117  Reinis Žilko           Kusties!                 0:06:21   +0:01:51  9,44 V 7   708           
 23   21   Madara Lankupa                                  0:06:24   +0:01:54  9,37 S 7   703           
 24   233  Patrīcija Priedīte                              0:06:25   +0:01:55  9,35 S 10  701           
 25   136  Kristers Dalderis-Bebrovskis
                                                           0:06:25   +0:01:55  9,35 V 7   701           
 26   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:06:34   +0:02:04  9,13 S 60  685           
 27   156  Kristaps Lopatko                                0:06:34   +0:02:04  9,13 V 7   685           
 28   113  Kārlis Meiers                                   0:06:44   +0:02:14  8,91 V 7   668           
 29   15   Sandija Bērziņa                                 0:07:04   +0:02:34  8,49 S 7   636           
 30   65   Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:07:10   +0:02:40  8,37 S 75  627           
 31   226  Marta Plauka           2.a. klase               0:07:11   +0:02:41  8,35 S 9   626           
 32   145  Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:12   +0:02:42  8,33 S 80  625           
 33   26   Augusts Kārlis Zosārs                           0:07:23   +0:02:53  8,12 V 9   609           
 34   120  Rihards Kauliņš                                 0:07:39   +0:03:09  7,84 V 10  588           
 35   31   Nils Prihodčenko                                0:07:45   +0:03:15  7,74 V 7   580           
 36   38   Aleks Pavilons                                  0:07:47   +0:03:17  7,70 V 9   578           
 37   74   Rolands Ajevskis                                0:07:54   +0:03:24  7,59 V 75  569           
 38   83   Aurēlija Alma GrosvaldeStopiņu novads           0:07:55   +0:03:25  7,57 S 7   568           
 39   232  Viktorija Matvijevska                           0:08:57   +0:04:27  6,70 S 9   502           
 40   16   Māris Plaučs                                    0:08:58   +0:04:28  6,69 V 7   501           
 41   119  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:09:08   +0:04:38  6,56 S 9   492           
 42   191  Ruslana Griņeviča                               0:09:33   +0:05:03  6,28 S 9   471           
 43   152  Estere Bārzdiņa        Daugmale                 0:09:40   +0:05:10  6,20 S 7   465           
 44   9    Viktors Safutins                                0:12:26   +0:07:56  4,82 V 65  361           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:31             12,6 V 60  1000          
 2    160  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:10:10   +0:00:39  11,8 V 55  936           
 3    244  Dāvis Zeltiņš                                   0:10:17   +0:00:46  11,6 V 12  925           
 4    202  Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:10:32   +0:01:01  11,3 V 12  903           
 5    216  Bruno Strupulis        SS Arkādija              0:10:43   +0:01:12  11,1 V 12  888           
 6    42   Zenons Beļskis         Titurga                  0:10:52   +0:01:21  11,0 V 12  875           
 7    5    Sanda Erbsa            LSC                      0:11:08   +0:01:37  10,7 S 50  854           
 8    236  Ginters Krūmiņliepa    Daugmale                 0:11:10   +0:01:39  10,7 V 12  852           
 9    196  Inga Cirse             Mārupe                   0:11:12   +0:01:41  10,7 S 35  849           
 10   63   Inārs Beļinskis                                 0:11:18   +0:01:47  10,6 V 60  842           
 11   57   Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:39   +0:02:08  10,3 S 40  816           
 12   56   Krista Ratniece        Baloži                   0:11:46   +0:02:15  10,1 S 16  808           
 13   49   Zane Vilciņa                                    0:11:49   +0:02:18  10,1 S 35  805           
 14   239  Rolands Lopatko                                 0:11:51   +0:02:20  10,1 V 12  803           
 15   108  Haide Erdmane          SS Arkādija              0:11:54   +0:02:23  10,0 S 12  799           
 16   200  Liene Atvare                                    0:11:54   +0:02:23  10,0 S 35  799           
 17   34   Ērika Jermakova                                 0:11:58   +0:02:27  10,0 S 14  795           
 18   73   Ieva Līga Kajaka       Baložu vsk.              0:12:22   +0:02:51  9,70 S 12  769           
 19   218  Kristiāna Broka        Baložu vsk.              0:12:54   +0:03:23  9,30 S 12  737           
 20   220  Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:57   +0:03:26  9,26 S 50  734           
 21   121  Solvita Kauliņa                                 0:13:16   +0:03:45  9,04 S 45  717           
 22   27   Ilze Zosāre            Rīga                     0:13:36   +0:04:05  8,82 S 35  699           
 23   67   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:13:37   +0:04:06  8,81 S 55  698           
 24   222  Marta Rando                                     0:13:45   +0:04:14  8,72 S 12  692           
 25   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:13:53   +0:04:22  8,64 S 40  685           
 26   118  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:14:39   +0:05:08  8,19 S 40  649           
 27   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:15:09   +0:05:38  7,92 V 60  628           
 28   112  Ieva Meiere                                     0:15:56   +0:06:25  7,53 S 40  597           
 29   107  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:18:59   +0:09:28  6,32 S 55  501           
 30   206  Anita Kasakovska       Ozons                    0:18:59   +0:09:28  6,32 S 50  501           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    101  Renārs Strupulis       SS Arkādija              0:13:40             13,1 V 16  1000          
 2    231  Raivo Veļiks           SK Ozolnieki             0:13:51   +0:00:11  12,9 V 16  986           
 3    81   Kaspars Ummers                                  0:14:06   +0:00:26  12,7 V 45  969           
 4    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:14:30   +0:00:50  12,4 V 40  942           
 5    134  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:14:37   +0:00:57  12,3 V 40  935           
 6    76   Jānis Ratnieks         Baloži                   0:14:41   +0:01:01  12,2 V 40  930           
 7    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:14:57   +0:01:17  12,0 S 21  914           
 8    12   Normunds Paško         LSC                      0:14:58   +0:01:18  12,0 V 45  913           
 9    205  Lauma Čerņevska        VSK Noskrien             0:15:58   +0:02:18  11,2 S 21  855           
 10   210  Agnese Geka                                     0:16:15   +0:02:35  11,0 S 21  841           
 11   23   Rūdolfs Zosārs                                  0:16:24   +0:02:44  10,9 V 14  833           
 12   148  Anita Antone           Baldone                  0:16:47   +0:03:07  10,7 S 21  814           
 13   150  Ramona Kušnere                                  0:17:01   +0:03:21  10,5 S 21  803           
 14   201  Danils Lavišs          Baloži                   0:17:06   +0:03:26  10,5 V 14  799           
 15   92   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:17:11   +0:03:31  10,4 S 21  795           
 16   132  Maija Kristiņa                                  0:17:23   +0:03:43  10,3 S 21  786           
 17   80   Kristians Vuļs                                  0:17:30   +0:03:50  10,2 V 16  780           
 18   97   Kalvis Meiers                                   0:17:41   +0:04:01  10,1 V 40  772           
 19   4    Ilze Rosicka           Titurgu                  0:18:00   +0:04:20  10   S 21  759           
 20   208  Inga Roze              VSK Noskrien             0:18:23   +0:04:43  9,79 S 21  743           
 21   111  Dagnija Meiere                                  0:18:58   +0:05:18  9,49 S 20  720           
 22   235  Liene Geka             ĶNKA                     0:19:26   +0:05:46  9,26 S 21  703           
 23   153  Anita Muižniece                                 0:19:59   +0:06:19  9,00 S 21  683           
 24   46   Žaklīna Hermane                                 0:20:35   +0:06:55  8,74 S 18  663           
 25   41   Jekaterina Kočetkova                            0:21:46   +0:08:06  8,26 S 21  627           
 26   25   Francis Zosārs                                  0:22:06   +0:08:26  8,14 V 14  618           
 27   122  Sophia Gerdes                                   0:23:52   +0:10:12  7,54 S 20  572           
 28   64   Silvestrs Beļinskis                             0:28:44   +0:15:04  6,26 V 14  475           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    229  Ervīns Redlihs                                  0:14:38             16,4 V 35  1000          
 2    19   Jānis Bidiņš                                    0:16:53   +0:02:15  14,2 V 21  866           
 3    102  Mareks Zālītis                                  0:16:57   +0:02:19  14,1 V 21  863           
 4    146  Artūrs Junolainens     SK Ozolnieki             0:18:04   +0:03:26  13,2 V 21  809           
 5    33   Pāvels Janovičs        LSC                      0:18:11   +0:03:33  13,1 V 21  804           
 6    213  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:18:13   +0:03:35  13,1 V 35  803           
 7    135  Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:35   +0:03:57  12,9 V 21  787           
 8    207  Aleksandrs Ščukins                              0:18:49   +0:04:11  12,7 V 35  777           
 9    79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:18:52   +0:04:14  12,7 V 21  775           
 10   128  Emīls Rupais           DDB                      0:19:14   +0:04:36  12,4 V 35  760           
 11   141  Dzintars Rērihs        VSK Noskrien             0:19:22   +0:04:44  12,3 V 21  755           
 12   211  Zigmunds Jonelis                                0:19:50   +0:05:12  12,1 V 21  737           
 13   230  Sergejs Pogorelovs                              0:20:15   +0:05:37  11,8 V 35  722           
 14   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:26   +0:05:48  11,7 V 35  716           
 15   250  Juris Žilko            Kusties!                 0:20:29   +0:05:51  11,7 V 35  714           
 16   240  Guntis Lukstiņš                                 0:21:38   +0:07:00  11,0 V 35  676           
 17   2    Ingus Rūķis                                     0:22:06   +0:07:28  10,8 V 21  662           
 18   10   Arnis Bērziņš                                   0:22:08   +0:07:30  10,8 V 35  661           
 19   147  Armands Sadovičs                                0:22:54   +0:08:16  10,4 V 35  639           
 20   30   Jurijs Prihodčenko                              0:23:27   +0:08:49  10,2 V 21  624           
 21   133  Arnis Skrastiņš        Jaunā Spriedze           0:23:36   +0:08:58  10,1 V 21  620           
 22   238  Juris Jerums                                    0:26:48   +0:12:10  8,95 V 21  546           
 23   36   Viktors Griņevičs                               0:28:54   +0:14:16  8,30 V 35  506           

Bernu1 - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    243  Estere Krūmiņa         Alūksne                  0:01:43             8,73 S 3   1000          
 2    7    Maija Rosicka          Titurga                  0:01:56   +0:00:13  7,75 S 3   887           
 3    1    Kate Pavilone          Baloži                   0:02:14   +0:00:31  6,71 S 3   768           
 4    166  Fricis Ozoliņš                                  0:02:32   +0:00:49  5,92 V 3   677           
 5    69   Jete Gaiduka                                    0:03:17   +0:01:34  4,56 S 3   522           
 6    242  Klāvs Bižāns           Briksnis SK              0:04:20             3,46 V 3   0        ā.k. 
 7    51   Katrīna Elizabete Gilnere
                                  SS Arkādija              0:04:46             3,14 S 3   0        ā.k. 

Bernu2 - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    168  Kārlis Rūķis                                    0:02:33             11,7 V 5   1000          
 2    167  Jānis Rūķis                                     0:02:38   +0:00:05  11,3 V 5   968           
 3    174  Emīls Gaiduks                                   0:02:38   +0:00:05  11,3 V 5   968           
 4    170  Melānija Zālīte                                 0:02:45   +0:00:12  10,9 S 5   927           
 5    171  Ralfs Mugurevičs                                0:02:51   +0:00:18  10,5 V 5   894           
 6    173  Fjodors Lavišs                                  0:02:55   +0:00:22  10,2 V 5   874           
 7    95   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:02:57   +0:00:24  10,1 V 5   864           
 8    175  Katrīna Jeruma                                  0:03:02   +0:00:29  9,89 S 5   840           
 9    172  Marta Žilko            Kusties!                 0:03:07   +0:00:34  9,62 S 5   818           
 10   176  Lelde Plauča                                    0:03:08   +0:00:35  9,57 S 5   813           
 11   169  Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:03:32   +0:00:59  8,49 S 5   721           
 12   182  Sebastjans Tsirkins                             0:03:44   +0:01:11  8,03 V 5   683           
 13   183  Elizabete Tsirkina                              0:03:45   +0:01:12  8    S 5   680           
 14   177  Paula Bērziņa                                   0:03:51   +0:01:18  7,79 S 5   662           
 15   178  Dominiks Prihodčenko                            0:04:25   +0:01:52  6,79 V 5   577           
 16   180  Zane Meiere                                     0:05:13   +0:02:40  5,75 S 5   488           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross