5.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu1-250m # Bernu2-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu1 - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    7    Maija Rosicka          Titurga                  0:01:41             8,91 S 3   1000          
 2    256  Estere Krūmiņa         Alūksne                  0:01:46   +0:00:05  8,49 S 3   952           
 3    1    Kate Pavilone          Baloži                   0:01:50   +0:00:09  8,18 S 3   918           
 4    266  Fricis Ozoliņš                                  0:01:58   +0:00:17  7,62 V 3   855           
 5    51   Katrīna Elizabete Gilnere
                                  SS Arkādija              0:02:10   +0:00:29  6,92 S 3   776           
 6    126  Kārlis Inka                                     0:05:18   +0:03:37  2,83 V 3   317           

Bernu2 - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    164  Olivers Dzenītis                                0:02:05             14,4 V 5   1000          
 2    167  Jānis Rūķis                                     0:02:27   +0:00:22  12,2 V 5   850           
 3    162  Estere Raščevska       SK Briksnis              0:02:28   +0:00:23  12,1 S 5   844           
 4    168  Kārlis Rūķis                                    0:02:30   +0:00:25  12   V 5   833           
 5    170  Melānija Zālīte                                 0:02:35   +0:00:30  11,6 S 5   806           
 6    95   Jānis Bižāns           SK Briksnis              0:02:44   +0:00:39  10,9 V 5   762           
 7    178  Dominiks Prihodčenko                            0:02:54   +0:00:49  10,3 V 5   718           
 8    175  Katrīna Jeruma                                  0:02:55   +0:00:50  10,2 S 5   714           
 9    163  Lelde Plauča                                    0:03:10   +0:01:05  9,47 S 5   657           
 10   169  Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:03:11   +0:01:06  9,42 S 5   654           
 11   177  Paula Bērziņa                                   0:03:23   +0:01:18  8,86 S 5   615           
 12   182  Sebastjans Tsirkins                             0:03:41   +0:01:36  8,14 V 5   565           
 13   183  Elizabete Tsirkina                              0:03:42   +0:01:37  8,10 S 5   563           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    106  Gustavs Lukstiņš       Gustava superklubs       0:04:34             13,1 V 10  1000          
 2    197  Kristaps Cirsis        Mārupe                   0:04:43   +0:00:09  12,7 V 10  968           
 3    44   Jānis Stepānovs        Baloži                   0:04:51   +0:00:17  12,3 V 9   941           
 4    259  Kārlis Zeidaks         Rīgas Angļu ģimn.        0:04:58   +0:00:24  12,0 V 9   919           
 5    60   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:21   +0:00:47  11,2 V 75  853           
 6    131  Daniela Kristiņa                                0:05:22   +0:00:48  11,1 S 9   850           
 7    20   Rainers Lankups                                 0:05:27   +0:00:53  11,0 V 10  837           
 8    86   Pēteris Lukstiņš       Pētera superklubs        0:05:33   +0:00:59  10,8 V 7   822           
 9    37   Roberts Dubakovs                                0:05:38   +0:01:04  10,6 V 9   810           
 10   261  Madara Plauča                                   0:05:38   +0:01:04  10,6 S 10  810           
 11   52   Pauls Aleksandrs Gilners
                                  SS Arkādija              0:05:46   +0:01:12  10,4 V 9   791           
 12   93   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:46   +0:01:12  10,4 V 10  791           
 13   254  Markuss Geks                                    0:05:47   +0:01:13  10,3 V 7   789           
 14   6    Māra Rosicka           Titurga                  0:06:18   +0:01:44  9,52 S 7   724           
 15   61   Viktors Kamišans                                0:06:27   +0:01:53  9,30 V 75  708           
 16   21   Madara Lankupa                                  0:06:27   +0:01:53  9,30 S 7   708           
 17   253  Felicita Raščevska     SK Briksnis              0:06:28   +0:01:54  9,27 S 9   706           
 18   70   Velta Vītola           LSC                      0:06:40   +0:02:06  9    S 80  685           
 19   15   Sandija Bērziņa                                 0:06:46   +0:02:12  8,86 S 7   674           
 20   156  Kristaps Lopatko                                0:06:59   +0:02:25  8,59 V 7   653           
 21   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:07:14   +0:02:40  8,29 S 60  631           
 22   31   Nils Prihodčenko                                0:07:17   +0:02:43  8,23 V 7   627           
 23   152  Estere Bārzdiņa        Daugmale                 0:07:28   +0:02:54  8,03 S 7   611           
 24   120  Rihards Kauliņš                                 0:07:36   +0:03:02  7,89 V 10  600           
 25   252  Alekss Bukšis-Haberkorns
                                                           0:07:47   +0:03:13  7,70 V 9   586           
 26   145  Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:48   +0:03:14  7,69 S 80  585           
 27   83   Aurēlija Alma GrosvaldeStopiņu novads           0:07:54   +0:03:20  7,59 S 7   578           
 28   195  Laura Cirse            Mārupe                   0:07:55   +0:03:21  7,57 S 7   576           
 29   74   Rolands Ajevskis                                0:08:04   +0:03:30  7,43 V 75  566           
 30   251  Vaidas Jurianas                                 0:09:46   +0:05:12  6,14 V 65  467           
 31   268  Māris Plaučs                                    0:10:46   +0:06:12  5,57 V 7   424           
 32   9    Viktors Safutins                                0:15:24   +0:10:50  3,89 V 65  296           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:42             12,3 V 60  1000          
 2    56   Krista Ratniece        Baloži                   0:11:08   +0:01:26  10,7 S 16  871           
 3    5    Sanda Erbsa            LSC                      0:11:14   +0:01:32  10,6 S 50  863           
 4    196  Inga Cirse             Mārupe                   0:11:24   +0:01:42  10,5 S 35  850           
 5    57   Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:50   +0:02:08  10,1 S 40  819           
 6    63   Inārs Beļinskis                                 0:11:50   +0:02:08  10,1 V 60  819           
 7    236  Ginters Krūmiņliepa    Daugmale                 0:12:09   +0:02:27  9,87 V 12  798           
 8    49   Zane Vilciņa                                    0:12:18   +0:02:36  9,75 S 35  788           
 9    220  Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:47   +0:03:05  9,38 S 50  758           
 10   108  Haide Erdmane          SS Arkādija              0:12:53   +0:03:11  9,31 S 12  752           
 11   73   Ieva Līga Kajaka       Baložu vsk.              0:12:57   +0:03:15  9,26 S 12  749           
 12   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:13:12   +0:03:30  9,09 S 40  734           
 13   121  Solvita Kauliņa                                 0:13:29   +0:03:47  8,89 S 45  719           
 14   263  Dace Buiķe                                      0:13:38   +0:03:56  8,80 S 16  711           
 15   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:47   +0:04:05  8,70 V 60  703           
 16   155  Rita Lopatko                                    0:14:30   +0:04:48  8,27 S 35  668           
 17   67   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:14:33   +0:04:51  8,24 S 55  666           
 18   260  Ieva Meiere                                     0:14:38   +0:04:56  8,20 S 40  662           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    231  Raivo Veļiks           SK Ozolnieki             0:13:41             13,1 V 16  1000          
 2    101  Renārs Strupulis       SS Arkādija              0:13:51   +0:00:10  12,9 V 16  987           
 3    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:14:37   +0:00:56  12,3 V 40  936           
 4    76   Jānis Ratnieks         Baloži                   0:14:39   +0:00:58  12,2 V 40  934           
 5    12   Normunds Paško         LSC                      0:15:29   +0:01:48  11,6 V 45  883           
 6    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:36   +0:01:55  11,5 S 21  877           
 7    210  Agnese Geka                                     0:16:36   +0:02:55  10,8 S 21  824           
 8    92   Lolita Kauķe           SK Briksnis              0:18:01   +0:04:20  9,99 S 21  759           
 9    153  Anita Muižniece                                 0:18:10   +0:04:29  9,90 S 21  753           
 10   132  Maija Kristiņa                                  0:18:11   +0:04:30  9,89 S 21  752           
 11   4    Ilze Rosicka           Titurgu                  0:18:34   +0:04:53  9,69 S 21  736           
 12   264  Līga Sproģe            In-volv                  0:20:08   +0:06:27  8,94 S 21  679           
 13   46   Žaklīna Hermane                                 0:23:00   +0:09:19  7,82 S 18  594           
 14   64   Silvestrs Beļinskis                             0:24:24   +0:10:43  7,37 V 14  560           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    158  Aleksei Avanessov      Balo­­zi                 0:16:57             14,1 V 21  1000          
 2    257  Jānis Bidiņš                                    0:17:13   +0:00:16  13,9 V 21  984           
 3    29   Māris Pakārklis        LSC                      0:17:22   +0:00:25  13,8 V 35  976           
 4    87   Raivis Indēvics        SIA Lāčplēši A.I         0:17:44   +0:00:47  13,5 V 21  955           
 5    102  Mareks Zālītis                                  0:18:08   +0:01:11  13,2 V 21  934           
 6    33   Pāvels Janovičs        LSC                      0:18:33   +0:01:36  12,9 V 21  913           
 7    125  Uģis Inka              Z-kalns                  0:18:37   +0:01:40  12,8 V 35  910           
 8    270  Emīls Rupais           DDB                      0:18:54   +0:01:57  12,6 V 35  896           
 9    141  Dzintars Rērihs        VSK Noskrien             0:19:49   +0:02:52  12,1 V 21  855           
 10   211  Zigmunds Jonelis                                0:19:50   +0:02:53  12,1 V 21  854           
 11   79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:19:53   +0:02:56  12,0 V 21  852           
 12   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:16   +0:03:19  11,8 V 35  836           
 13   10   Arnis Bērziņš                                   0:20:35   +0:03:38  11,6 V 35  823           
 14   2    Ingus Rūķis                                     0:22:45   +0:05:48  10,5 V 21  745           
 15   30   Jurijs Prihodčenko                              0:23:48   +0:06:51  10,0 V 21  712           
 16   238  Juris Jerums                                    0:27:31   +0:10:34  8,72 V 21  615           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross