7.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu1-250m # Bernu2-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu1 - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    256  Estere Krūmiņa         Alūksne                  0:01:20             11,2 S 3   1000          
 2    7    Maija Rosicka          Titurga                  0:01:43   +0:00:23  8,73 S 3   776           
 3    51   Katrīna Elizabete Gilnere
                                  SS Arkādija              0:01:45   +0:00:25  8,57 S 3   761           
 4    777  Fricis Ozoliņš                                  0:01:53   +0:00:33  7,96 V 3   707           
 5    69   Jete Gaiduka                                    0:01:55   +0:00:35  7,82 S 3   695           
 6    1    Kate Pavilone          Baloži                   0:01:56   +0:00:36  7,75 S 3   689           
 7    126  Kārlis Inka                                     0:08:34   +0:07:14  1,75 V 3   155           
 8    301  Zane Emīlija Grosvalde Stopiņu nov.             0:19:39   +0:18:19  0,76 S 3   67            

Bernu2 - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    164  Olivers Dzenītis                                0:02:00             15   V 5   1000          
 2    170  Melānija Zālīte                                 0:02:29   +0:00:29  12,0 S 5   805           
 3    174  Emīls Gaiduks                                   0:02:30   +0:00:30  12   V 5   800           
 4    173  Fjodors Lavišs                                  0:02:38   +0:00:38  11,3 V 5   759           
 5    185  Marts Poreiters                                 0:02:40   +0:00:40  11,2 V 5   750           
 6    186  Adrians Poreiters      Poreiteri                0:02:44   +0:00:44  10,9 V 5   731           
 7    172  Marta Žilko            Kusties!                 0:02:45   +0:00:45  10,9 S 5   727           
 8    175  Katrīna Jeruma                                  0:02:47   +0:00:47  10,7 S 5   718           
 9    171  Ralfs Mugurevičs                                0:02:50   +0:00:50  10,5 V 5   705           
 10   178  Dominiks Prihodčenko                            0:02:53   +0:00:53  10,4 V 5   693           
 11   169  Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:02:59   +0:00:59  10,0 S 5   670           
 12   163  Lelde Plauča                                    0:03:09   +0:01:09  9,52 S 5   634           
 13   177  Paula Bērziņa                                   0:03:36   +0:01:36  8,33 S 5   555           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    197  Kristaps Cirsis        Mārupe                   0:04:36             13,0 V 10  1000          
 2    285  Bruno Krampe           SS Arkādija              0:04:40   +0:00:04  12,8 V 10  985           
 3    316  Samanta Krampe         SS Arkādija              0:04:42   +0:00:06  12,7 S 10  978           
 4    44   Jānis Stepānovs        Baloži                   0:04:50   +0:00:14  12,4 V 9   951           
 5    315  Kārlis Zeidaks         Rīgas Angļu ģimn.        0:04:59   +0:00:23  12,0 V 9   923           
 6    20   Rainers Lankups                                 0:05:12   +0:00:36  11,5 V 10  884           
 7    60   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:17   +0:00:41  11,3 V 75  870           
 8    131  Daniela Kristiņa                                0:05:21   +0:00:45  11,2 S 9   859           
 9    199  Linda Atvare                                    0:05:27   +0:00:51  11,0 S 9   844           
 10   52   Pauls Aleksandrs Gilners
                                  SS Arkādija              0:05:27   +0:00:51  11,0 V 9   844           
 11   117  Reinis Žilko           Kusties!                 0:05:35   +0:00:59  10,7 V 7   823           
 12   261  Madara Plauča                                   0:05:37   +0:01:01  10,6 S 10  818           
 13   53   Līze Gaiduka           SS Arkādija              0:05:41   +0:01:05  10,5 S 9   809           
 14   254  Markuss Geks                                    0:05:42   +0:01:06  10,5 V 7   807           
 15   84   Matīss Žilko           Kusties!                 0:05:54   +0:01:18  10,1 V 9   779           
 16   37   Roberts Dubakovs                                0:05:57   +0:01:21  10,0 V 9   773           
 17   276  Marta Dzenīte                                   0:05:58   +0:01:22  10,0 S 7   770           
 18   6    Māra Rosicka           Titurga                  0:06:07   +0:01:31  9,80 S 7   752           
 19   61   Viktors Kamišans                                0:06:32   +0:01:56  9,18 V 75  704           
 20   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:06:36   +0:02:00  9,09 S 60  696           
 21   70   Velta Vītola           LSC                      0:06:37   +0:02:01  9,06 S 80  695           
 22   21   Madara Lankupa                                  0:06:37   +0:02:01  9,06 S 7   695           
 23   59   Baiba Lejiņa           LSC                      0:06:39   +0:02:03  9,02 S 70  691           
 24   15   Sandija Bērziņa                                 0:06:41   +0:02:05  8,97 S 7   688           
 25   31   Nils Prihodčenko                                0:06:52   +0:02:16  8,73 V 7   669           
 26   223  Ramona Poreitere       Poreiterus               0:06:56   +0:02:20  8,65 S 9   663           
 27   272  Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:07:19   +0:02:43  8,20 S 75  628           
 28   145  Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:37   +0:03:01  7,87 S 80  603           
 29   74   Rolands Ajevskis                                0:07:51   +0:03:15  7,64 V 75  585           
 30   83   Aurēlija Alma GrosvaldeStopiņu novads           0:09:00   +0:04:24  6,66 S 7   511           
 31   284  Estere Bārzdiņa        Daugmale                 0:09:18   +0:04:42  6,45 S 7   494           
 32   268  Māris Plaučs                                    0:09:34   +0:04:58  6,27 V 7   480           
 33   282  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:09:34   +0:04:58  6,27 S 9   480           
 34   280  Aina Cimermane         Aizkraukle               0:17:32   +0:12:56  3,42 S 60  262           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:09:55             12,1 V 60  1000          
 2    196  Inga Cirse             Mārupe                   0:10:55   +0:01:00  10,9 S 35  908           
 3    202  Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:10:57   +0:01:02  10,9 V 12  905           
 4    263  Dace Buiķe                                      0:11:21   +0:01:26  10,5 S 16  873           
 5    63   Inārs Beļinskis                                 0:11:49   +0:01:54  10,1 V 60  839           
 6    9    Viktors Safutins                                0:12:02   +0:02:07  9,97 V 65  824           
 7    49   Zane Vilciņa           VSK Noskrien             0:12:05   +0:02:10  9,93 S 35  820           
 8    73   Ieva Līga Kajaka       Baložu vsk.              0:12:16   +0:02:21  9,78 S 12  808           
 9    42   Zenons Beļskis         Titurga                  0:12:34   +0:02:39  9,54 V 12  789           
 10   34   Ērika Jermakova                                 0:12:40   +0:02:45  9,47 S 14  782           
 11   220  Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:46   +0:02:51  9,39 S 50  776           
 12   218  Kristiāna Broka        Baložu vsk.              0:12:55   +0:03:00  9,29 S 12  767           
 13   288  Maksims Dinaburgskis   Skola                    0:13:09   +0:03:14  9,12 V 12  754           
 14   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:13:17   +0:03:22  9,03 V 60  746           
 15   118  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:13:36   +0:03:41  8,82 S 40  729           
 16   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:13:54   +0:03:59  8,63 S 40  713           
 17   277  Tīna Treimane                                   0:14:06   +0:04:11  8,51 S 12  703           
 18   273  Laura Ribkinska                                 0:15:36   +0:05:41  7,69 S 12  635           
 19   200  Liene Atvare                                    0:15:54   +0:05:59  7,54 S 35  623           
 20   286  Undīne Marjūle                                  0:16:50   +0:06:55  7,12 S 14  589           
 21   107  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:19:16   +0:09:21  6,22 S 55  514           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    101  Renārs Strupulis       SS Arkādija              0:13:40             13,1 V 16  1000          
 2    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:14:10   +0:00:30  12,7 V 40  964           
 3    275  Normunds Paško         LSC                      0:14:32   +0:00:52  12,3 V 45  940           
 4    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:55   +0:02:15  11,3 S 21  858           
 5    210  Agnese Geka            Daugmale                 0:16:33   +0:02:53  10,8 S 21  825           
 6    274  Liene Geka             ĶNKA                     0:17:11   +0:03:31  10,4 S 21  795           
 7    4    Ilze Rosicka           Titurgu                  0:17:14   +0:03:34  10,4 S 21  793           
 8    290  Ints Vancāns           Ķekava Bulldogs          0:17:29   +0:03:49  10,2 V 50  781           
 9    132  Maija Kristiņa                                  0:17:36   +0:03:56  10,2 S 21  776           
 10   201  Danils Lavišs          Baloži                   0:18:09   +0:04:29  9,91 V 14  752           
 11   320  Inga Kalniņa           Titurga                  0:19:10   +0:05:30  9,39 S 21  713           
 12   224  Didzis Poreiters       Poreiteri                0:19:14   +0:05:34  9,35 V 45  710           
 13   283  Žaklīna Hermane                                 0:20:20   +0:06:40  8,85 S 18  672           
 14   317  Ilva Mugureviča        Titurga                  0:21:55   +0:08:15  8,21 S 21  623           
 15   267  Silvano Brambilla      Rīga                     0:23:38   +0:09:58  7,61 V 50  578           
 16   64   Silvestrs Beļinskis                             0:25:01   +0:11:21  7,19 V 14  546           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    158  Aleksei Avanessov      Balo­­zi                 0:16:36             14,4 V 21  1000          
 2    146  Artūrs Junolainens     SK Ozolnieki             0:16:50   +0:00:14  14,2 V 21  986           
 3    213  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:17:12   +0:00:36  13,9 V 35  965           
 4    125  Uģis Inka              Z-kalns                  0:17:28   +0:00:52  13,7 V 35  950           
 5    207  Aleksandrs Ščukins                              0:18:22   +0:01:46  13,0 V 35  903           
 6    130  Juris Žilko            Kusties!                 0:18:45   +0:02:09  12,8 V 35  885           
 7    135  Kaspars Polmanis       Baloži                   0:18:54   +0:02:18  12,6 V 21  878           
 8    211  Zigmunds Jonelis                                0:19:52   +0:03:16  12,0 V 21  835           
 9    79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:19:56   +0:03:20  12,0 V 21  832           
 10   10   Arnis Bērziņš                                   0:20:15   +0:03:39  11,8 V 35  819           
 11   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:16   +0:03:40  11,8 V 35  819           
 12   311  Armands Krampe                                  0:21:21   +0:04:45  11,2 V 35  777           
 13   30   Jurijs Prihodčenko                              0:21:45   +0:05:09  11,0 V 21  763           
 14   238  Juris Jerums                                    0:25:46   +0:09:10  9,31 V 21  644           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross