8.kārtas rezultāti pa distancēm

# Bernu1-250m # Bernu2-500m # 1aplis-1000m # 2apli-2000m # 3apli-3000m # 4apli-4000m

Bernu1 - 250m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    256  Estere Krūmiņa         Alūksne                  0:01:24             10,7 S 3   1000          
 2    319  Paula Tirzīte          Pauliņas komanda         0:01:42   +0:00:18  8,82 S 3   823           
 3    51   Katrīna Elizabete Gilnere
                                  SS Arkādija              0:01:43   +0:00:19  8,73 S 3   815           
 4    7    Maija Rosicka          Titurga                  0:01:48   +0:00:24  8,33 S 3   777           
 5    1    Kate Pavilone          Baloži                   0:01:54   +0:00:30  7,89 S 3   736           
 6    69   Jete Gaiduka                                    0:02:04   +0:00:40  7,25 S 3   677           
 7    777  Fricis Ozoliņš                                  0:02:23   +0:00:59  6,29 V 3   587           
 8    126  Kārlis Inka                                     0:08:00   +0:06:36  1,87 V 3   175           

Bernu2 - 500m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    168  Kārlis Rūķis                                    0:02:35             11,6 V 5   1000          
 2    167  Jānis Rūķis                                     0:02:38   +0:00:03  11,3 V 5   981           
 3    170  Melānija Zālīte                                 0:02:38   +0:00:03  11,3 S 5   981           
 4    174  Emīls Gaiduks                                   0:02:42   +0:00:07  11,1 V 5   956           
 5    175  Katrīna Jeruma                                  0:02:51   +0:00:16  10,5 S 5   906           
 6    172  Marta Žilko            Kusties!                 0:02:52   +0:00:17  10,4 S 5   901           
 7    169  Milda Ozoliņa          Kusties!                 0:02:55   +0:00:20  10,2 S 5   885           
 8    178  Dominiks Prihodčenko                            0:02:57   +0:00:22  10,1 V 5   875           
 9    173  Fjodors Lavišs                                  0:03:03   +0:00:28  9,83 V 5   846           
 10   163  Lelde Plauča                                    0:03:17   +0:00:42  9,13 S 5   786           
 11   177  Paula Bērziņa                                   0:03:54   +0:01:19  7,69 S 5   662           

1aplis - 1000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    106  Gustavs Lukstiņš       Gustava superklubs       0:04:28             13,4 V 10  1000          
 2    197  Kristaps Cirsis        Mārupe                   0:04:31   +0:00:03  13,2 V 10  988           
 3    44   Jānis Stepānovs        Baloži                   0:04:53   +0:00:25  12,2 V 9   914           
 4    315  Kārlis Zeidaks         Rīgas Angļu ģimn.        0:05:07   +0:00:39  11,7 V 9   872           
 5    199  Linda Atvare                                    0:05:11   +0:00:43  11,5 S 9   861           
 6    20   Rainers Lankups                                 0:05:13   +0:00:45  11,5 V 10  856           
 7    86   Pēteris Lukstiņš       Pētera superklubs        0:05:15   +0:00:47  11,4 V 7   850           
 8    307  Edvards Tirzītis       Pauliņas komanda         0:05:17   +0:00:49  11,3 V 9   845           
 9    93   Roberts Martins KlauģisSS Arkādija              0:05:18   +0:00:50  11,3 V 10  842           
 10   84   Matīss Žilko           Kusties!                 0:05:22   +0:00:54  11,1 V 9   832           
 11   37   Roberts Dubakovs                                0:05:29   +0:01:01  10,9 V 9   814           
 12   131  Daniela Kristiņa                                0:05:32   +0:01:04  10,8 S 9   807           
 13   117  Reinis Žilko           Kusties!                 0:05:38   +0:01:10  10,6 V 7   792           
 14   60   Aivars Podiņš          LSC                      0:05:43   +0:01:15  10,4 V 75  781           
 15   254  Markuss Geks                                    0:05:45   +0:01:17  10,4 V 7   776           
 16   261  Madara Plauča                                   0:05:47   +0:01:19  10,3 S 10  772           
 17   53   Līze Gaiduka           SS Arkādija              0:05:52   +0:01:24  10,2 S 9   761           
 18   278  Emīls Ummers                                    0:06:01   +0:01:33  9,97 V 9   742           
 19   11   Lauma Žilko            BSIC                     0:06:34   +0:02:06  9,13 S 60  680           
 20   52   Pauls Aleksandrs Gilners
                                  SS Arkādija              0:06:38   +0:02:10  9,04 V 9   673           
 21   59   Baiba Lejiņa           LSC                      0:06:43   +0:02:15  8,93 S 70  665           
 22   31   Nils Prihodčenko                                0:06:49   +0:02:21  8,80 V 7   655           
 23   120  Rihards Kauliņš                                 0:06:55   +0:02:27  8,67 V 10  645           
 24   61   Viktors Kamišans                                0:06:57   +0:02:29  8,63 V 75  642           
 25   70   Velta Vītola           LSC                      0:07:07   +0:02:39  8,43 S 80  627           
 26   282  Guna Emīlija Zobena    PII Zvaigznīte           0:07:11   +0:02:43  8,35 S 9   621           
 27   15   Sandija Bērziņa                                 0:07:11   +0:02:43  8,35 S 7   621           
 28   83   Aurēlija Alma GrosvaldeStopiņu novads           0:07:12   +0:02:44  8,33 S 7   620           
 29   272  Nadežda Kavtaskina     LSC                      0:07:39   +0:03:11  7,84 S 75  583           
 30   145  Skaidrīte Ezerniece    LSC                      0:07:49   +0:03:21  7,67 S 80  571           
 31   284  Estere Bārzdiņa        Daugmale                 0:08:23   +0:03:55  7,15 S 7   532           
 32   74   Rolands Ajevskis                                0:08:57   +0:04:29  6,70 V 75  499           
 33   268  Māris Plaučs                                    0:10:37   +0:06:09  5,65 V 7   420           

2apli - 2000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    8    Rūriks Bite            Babītes vsk.             0:10:22             11,5 V 60  1000          
 2    271  Vilnis Liepiņš         Carnikava                0:10:39   +0:00:17  11,2 V 55  973           
 3    202  Makars Lavišs          Baložu vsk.              0:10:54   +0:00:32  11,0 V 12  951           
 4    196  Inga Cirse             Mārupe                   0:10:58   +0:00:36  10,9 S 35  945           
 5    56   Krista Ratniece        Baloži                   0:11:01   +0:00:39  10,8 S 16  940           
 6    42   Zenons Beļskis         Titurga                  0:11:03   +0:00:41  10,8 V 12  938           
 7    5    Sanda Erbsa            LSC                      0:11:45   +0:01:23  10,2 S 50  882           
 8    57   Sarmīte Ratniece       Baloži                   0:11:51   +0:01:29  10,1 S 40  874           
 9    73   Ieva Līga Kajaka       Baložu vsk.              0:11:53   +0:01:31  10,0 S 12  872           
 10   108  Haide Erdmane          SS Arkādija              0:12:05   +0:01:43  9,93 S 12  857           
 11   200  Liene Atvare                                    0:12:10   +0:01:48  9,86 S 35  852           
 12   220  Ināra Bite             Babītes Sk.              0:12:37   +0:02:15  9,51 S 50  821           
 13   63   Inārs Beļinskis                                 0:12:39   +0:02:17  9,48 V 60  819           
 14   49   Zane Vilciņa           VSK Noskrien             0:12:40   +0:02:18  9,47 S 35  818           
 15   302  Ieva Braunfelde        Pauliņas komanda         0:13:11   +0:02:49  9,10 S 35  786           
 16   121  Solvita Kauliņa                                 0:13:30   +0:03:08  8,88 S 45  767           
 17   34   Ērika Jermakova                                 0:13:38   +0:03:16  8,80 S 14  760           
 18   218  Kristiāna Broka        Baložu vsk.              0:13:43   +0:03:21  8,74 S 12  755           
 19   312  Valters Mazjūlis       Rīga                     0:13:48   +0:03:26  8,69 V 12  751           
 20   47   Arta Goģe-Rūsiņa                                0:14:04   +0:03:42  8,53 S 40  736           
 21   118  Andra Vanaga           Pašvaldība               0:14:14   +0:03:52  8,43 S 40  728           
 22   67   Zinaida Vasiļjeva      Ķekavas nov.             0:14:20   +0:03:58  8,37 S 55  723           
 23   62   Kārlis Pakārklis       LSC                      0:14:27   +0:04:05  8,30 V 60  717           
 24   35   Jana Vīksna                                     0:15:22   +0:05:00  7,80 S 12  674           
 25   107  Monika Brālis          Ķekavas nov.             0:17:13   +0:06:51  6,96 S 55  602           

3apli - 3000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    81   Kaspars Ummers                                  0:13:53             12,9 V 45  1000          
 2    43   Jurijs Stepanovs       Lapenieki                0:13:55   +0:00:02  12,9 V 40  997           
 3    134  Ģirts Fogels           Sportlat                 0:14:10   +0:00:17  12,7 V 40  980           
 4    306  Sintija Kaufelde       Arkādija                 0:14:14   +0:00:21  12,6 S 18  975           
 5    76   Jānis Ratnieks         Baloži                   0:14:58   +0:01:05  12,0 V 40  927           
 6    23   Rūdolfs Zosārs                                  0:15:24   +0:01:31  11,6 V 14  901           
 7    78   Evija Melberga         VSK Noskrien             0:15:43   +0:01:50  11,4 S 21  883           
 8    210  Agnese Geka            Daugmale                 0:16:45   +0:02:52  10,7 S 21  828           
 9    290  Ints Vancāns           Ķekava Bulldogs          0:17:06   +0:03:13  10,5 V 50  811           
 10   132  Maija Kristiņa                                  0:17:24   +0:03:31  10,3 S 21  797           
 11   274  Liene Geka             ĶNKA                     0:17:30   +0:03:37  10,2 S 21  793           
 12   201  Danils Lavišs          Baloži                   0:17:33   +0:03:40  10,2 V 14  791           
 13   313  Marks Škrigunovs       Baloži                   0:18:55   +0:05:02  9,51 V 14  733           
 14   283  Žaklīna Hermane                                 0:20:22   +0:06:29  8,83 S 18  681           
 15   80   Kristians Vuļs                                  0:22:12   +0:08:19  8,10 V 16  625           
 16   64   Silvestrs Beļinskis                             0:26:26   +0:12:33  6,80 V 14  525           

4apli - 4000m

pos. Nr    Vārds Uzvārds          Pārstav                  Laiks     -t dist   kmh  GrupapunktiD   
 1    304  Alberts Blajs          Arkādija                 0:14:58             16,0 V 18  1000          
 2    305  Arnis Ozoliņš          Arkādija                 0:16:10   +0:01:12  14,8 V 18  925           
 3    158  Aleksei Avanessov      Balo­­zi                 0:16:46   +0:01:48  14,3 V 21  892           
 4    213  Edgars Lankups         VSK Noskrien             0:17:07   +0:02:09  14,0 V 35  874           
 5    207  Aleksandrs Ščukins                              0:18:20   +0:03:22  13,0 V 35  816           
 6    130  Juris Žilko            Kusties!                 0:19:09   +0:04:11  12,5 V 35  781           
 7    211  Zigmunds Jonelis                                0:19:25   +0:04:27  12,3 V 21  770           
 8    79   Agnis Bērziņš          VSK Noskrien             0:19:53   +0:04:55  12,0 V 21  752           
 9    135  Kaspars Polmanis       Baloži                   0:20:03   +0:05:05  11,9 V 21  746           
 10   40   Vjačeslavs Kočetkovs   Titurga                  0:20:23   +0:05:25  11,7 V 35  734           
 11   314  Jānis Gūtmanis         Daugmale                 0:20:57   +0:05:59  11,4 V 21  714           
 12   318  Aivars Tirzītis        Pauliņas komanda         0:21:12   +0:06:14  11,3 V 35  705           
 13   30   Jurijs Prihodčenko                              0:21:29   +0:06:31  11,1 V 21  696           
 14   2    Ingus Rūķis                                     0:22:18   +0:07:20  10,7 V 21  671           
 15   10   Arnis Bērziņš                                   0:22:38   +0:07:40  10,6 V 35  661           
 16   238  Juris Jerums                                    0:25:25   +0:10:27  9,44 V 21  588           

Draugi :

Sporta klubs Briksnis Latvijas skriešanas sporta centrs VSK Noskrien

Rekomendējam :

Viss par sportu Ķekavas novadā Baložu Velodrošība Baložu Velokross