6. posma rezultāti pa distancēm
# Bērnu 1-210m
# Bērnu 2-435m
# 1 aplis-1060m
# 2 apļi-2135m
# 3 apļi-3210m
# 4 apļi-4285m
# 9 apļi-9660m
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 94 Martins Eglītis Mamma 0:01:21 6:25 V 3 1000
2 79 Hugo Orniņš 0:01:28 +0:00:07 6:59 V 3 920
3 46 Dāvis Inka Z-Kalns 0:02:00 +0:00:39 9:31 V 3 674
4 12 Daumants Stonka 0:02:29 +0:01:08 11:49 V 3 543
5 242 Annija Līcīte 0:02:32 +0:01:11 12:03 S 3 532
6 132 Matilde Zvejniece 0:02:59 +0:01:38 14:12 S 3 452
7 38 Morics Aukstikalnis 0:03:33 +0:02:12 16:54 V 3 380
8 149 Olivers Kristiņš Baloži 0:03:51 +0:02:30 18:19 V 3 350
9 114 Hūberts Slaide Baldones lauvas 0:04:02 +0:02:41 19:12 V 3 334
10 187 Emīlija Sāra 0:04:11 +0:02:50 19:55 S 3 322
11 244 Knuts Jurjāns 0:04:12 +0:02:51 20:00 V 3 321
12 218 Ādams Ozoliņš Kusties! 0:05:17 +0:03:56 25:09 V 3 255
13 214 Artūrs Krauze Rīga 0:06:04 +0:04:43 28:53 V 3 222
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 51 Markuss Zālītis 0:02:28 5:40 V 5 1000
2 235 Fēlikss Vilcāns Baldones riteņbraukšanas nod.
0:02:40 +0:00:12 6:07 V 5 924
3 127 Gabriels Āriņš AA Sport 0:02:45 +0:00:17 6:19 V 5 896
4 142 Ričards Caune 0:02:49 +0:00:21 6:28 V 5 875
5 75 Kristens Orniņš 0:02:52 +0:00:24 6:35 V 5 860
6 35 Nameda Aukstikalne 0:02:56 +0:00:28 6:44 S 5 840
7 118 Ralfs Slaide Baldones Lauvas 0:03:00 +0:00:32 6:53 V 5 822
8 66 Kārlis Zvirgzds 0:03:00 +0:00:32 6:53 V 5 822
9 201 Alise Skurbe 0:03:14 +0:00:46 7:25 S 5 762
10 246 Teo Reimarts Smile & Run 0:03:19 +0:00:51 7:37 V 5 743
11 157 Namejs Marks Ginters Baloži 0:03:20 +0:00:52 7:39 V 5 740
12 176 Olivers Lācis 0:03:25 +0:00:57 7:51 V 5 721
13 151 Līva Sāra PII Avotiņš 0:03:38 +0:01:10 8:21 S 5 678
14 145 Ieva Eliana Grosvalde Stopiņu novads 0:03:55 +0:01:27 9:00 S 5 629
15 13 Māra Stonka 0:04:39 +0:02:11 10:41 S 5 530
16 245 Kajs Jurjāns 0:05:29 +0:03:01 12:36 V 5 449
17 159 Vilma Ozoliņa Kusties! 0:06:13 +0:03:45 14:17 S 5 396
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 210 Annika Zālīte Rīga 0:04:54 4:37 S 9 1000
2 121 Estere Krūmiņa Alūksne 0:05:03 +0:00:09 4:45 S 9 970
3 62 Līna Ancāne SS Arkādija 0:05:05 +0:00:11 4:47 S 10 963
4 190 Milda Ozoliņa Kusties! 0:05:25 +0:00:31 5:06 S 9 904
5 141 Samuels Bričs 0:05:39 +0:00:45 5:19 V 9 867
6 93 Miks Eglītis Mārupe 0:05:45 +0:00:51 5:25 V 7 852
7 125 Adrians Āriņš AA Sport 0:05:46 +0:00:52 5:26 V 7 849
8 199 Fricis Ozoliņš 0:05:50 +0:00:56 5:30 V 9 840
9 65 Madara Skulte Mārupe 0:05:51 +0:00:57 5:31 S 7 837
10 188 Krišjānis Rožkalns 0:05:52 +0:00:58 5:32 V 10 835
11 37 Ralfs Aukstikalnis 0:05:52 +0:00:58 5:32 V 10 835
12 203 Toms Rožkalns Ziepniekkalns 0:05:58 +0:01:04 5:37 V 9 821
13 161 Aivars Podiņš LSC 0:05:59 +0:01:05 5:38 V 80 818
14 236 Jānis Zālītis Rīga 0:06:09 +0:01:15 5:48 V 7 796
15 36 Kārlis Inka Z-kalns 0:06:18 +0:01:24 5:56 V 7 777
16 139 Estere Briča 0:06:21 +0:01:27 5:59 S 7 771
17 88 Karlīna Magrina 0:06:27 +0:01:33 6:05 S 9 759
18 220 Kerolaina Āriņa 0:06:32 +0:01:38 6:09 S 7 749
19 249 Ingus Līcītis 0:07:02 +0:02:08 6:38 V 7 696
20 100 Kate Pavilone Avotiņš 0:07:17 +0:02:23 6:52 S 7 672
21 107 Emma Ozoliņa Kusties! 0:07:22 +0:02:28 6:56 S 7 665
22 5 Baiba Lejiņa LSC 0:07:33 +0:02:39 7:07 S 75 649
23 240 Antra Āriņa 0:07:48 +0:02:54 7:21 S 65 628
24 234 Valts Vilcāns Baldones riteņbraukšanas nod.
0:07:55 +0:03:01 7:28 V 9 618
25 120 Adriāna Krūmiņa Alūksne 0:09:00 +0:04:06 8:29 S 7 544
26 55 Monika Brālis Ķekavas nov. 0:09:18 +0:04:24 8:46 S 60 526
27 143 Zane Emīlija Grosvalde Stopiņu nov. 0:09:31 +0:04:37 8:58 S 7 514
28 144 Kristīne Grosvalde Stopiņu nov. 0:09:36 +0:04:42 9:03 S T 510
29 160 Skaidrīte Ezerniece LSC 0:09:53 +0:04:59 9:19 S 80 495
30 165 Nadežda Lavrenkova Baloži 0:10:53 +0:05:59 10:16 S 65 450
31 164 Gaida Kauliņa 0:10:58 +0:06:04 10:20 S 80 446
32 84 Rolands Ajevskis 0:12:32 +0:07:38 11:49 V 80 390
33 241 Felicita Līcīte 0:03:05 2:54 S 7 0 !!!
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 136 Karīna Krauze SS Arkādija 0:09:50 4:36 S 14 1000
2 77 Adriana Osmane SS Arkādija 0:10:14 +0:00:24 4:47 S 14 960
3 90 Reinis Žilko Kusties! 0:10:15 +0:00:25 4:48 V 12 959
4 232 Alfs Vilcāns Baldones vieglatlētikas nod.
0:10:20 +0:00:30 4:50 V 12 951
5 233 Loreta Zālīte Rīga 0:10:24 +0:00:34 4:52 S 12 945
6 189 Katrīna Rožkalna 0:10:44 +0:00:54 5:01 S 35 916
7 116 Emīlija Slaide Baldones Lauvas 0:11:01 +0:01:11 5:09 S 12 892
8 122 Dana Bukša Ziepniekkalns 0:11:14 +0:01:24 5:15 S 40 875
9 208 Frederika Anna Grende Baldones vieglatlētikas nod.
0:11:28 +0:01:38 5:22 S 14 857
10 133 Liene Trokša Sportlat 0:11:28 +0:01:38 5:22 S 35 857
11 148 Maija Kristiņa Baloži 0:11:31 +0:01:41 5:23 S 35 853
12 74 Daniela Kristiņa 0:11:36 +0:01:46 5:25 S 14 847
13 67 Rūdolfs Skulte SS Arkādija 0:11:40 +0:01:50 5:27 V 12 842
14 41 Inga Stabulniece Rāmavas naži 0:11:41 +0:01:51 5:28 S 40 841
15 128 Līva Ungure SS Arkādija 0:11:47 +0:01:57 5:31 S 14 834
16 117 Laila Slaide Baldones Lauvas 0:12:16 +0:02:26 5:44 S 14 801
17 182 Inārs Beļinskis 0:12:18 +0:02:28 5:45 V 65 799
18 183 Ilze Gaiduka 0:12:27 +0:02:37 5:49 S 35 789
19 111 Rafaels Ralfs Magrins 0:13:01 +0:03:11 6:05 V 12 755
20 224 Monta Slaide Baldones Lauvas 0:13:18 +0:03:28 6:13 S 16 739
21 31 Solvita Kauliņa 0:13:34 +0:03:44 6:21 S 50 724
22 197 Elita Skadiņa 0:14:55 +0:05:05 6:59 S 50 659
23 115 Ilze Slaide Baldones Lauvas 0:15:13 +0:05:23 7:07 S 40 646
24 219 Sandra Ozoliņa Briksnis SK 0:15:26 +0:05:36 7:13 S 35 637
25 146 Aurēlija Alma Grosvalde Stopiņu nov. 0:30:30 +0:20:40 14:17 S 12 322
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 152 Edgars Lankups 0:13:09 4:05 V 40 1000
2 10 Ansis Mežulis Jūrmalas skrējēju klubs
0:13:12 +0:00:03 4:06 V 45 996
3 213 Dzintars Melderis 0:13:24 +0:00:15 4:10 V 40 981
4 30 Uģis Inka Z-kalns 0:13:27 +0:00:18 4:11 V 40 977
5 166 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns 0:13:31 +0:00:22 4:12 V 45 972
6 243 Māris Kalsnavs 0:14:02 +0:00:53 4:22 V 50 937
7 124 Vilmārs Bukšs Ziepniekkalns 0:15:58 +0:02:49 4:58 V 45 823
8 83 Dagnija Lemeševska 0:16:08 +0:02:59 5:01 S 21 815
9 78 Juris Žilko Kusties! 0:16:19 +0:03:10 5:04 V 40 805
10 110 Lauma Muceniece 0:17:11 +0:04:02 5:21 S 21 765
11 129 Ivo Ungurs 0:18:31 +0:05:22 5:46 V 45 710
12 237 Līga Āriņa 0:19:13 +0:06:04 5:59 S 21 684
13 168 Normunds Bāgants Bāģus 0:19:22 +0:06:13 6:01 V 40 679
14 7 Evita Bāgante 0:20:05 +0:06:56 6:15 S 18 654
15 8 Raivis Bāgants 0:20:35 +0:07:26 6:24 V 14 638
16 138 Junita Āriņa 0:21:44 +0:08:35 6:46 S 21 605
17 172 Arita Krūmiņa Stopiņi 0:22:15 +0:09:06 6:55 S 21 591
18 23 Aleks Pavilons Baloži 0:23:11 +0:10:02 7:13 V 14 567
19 238 Arita Zvejniece 0:24:53 +0:11:44 7:45 S 21 528
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 109 Armands Āriņš 0:16:19 3:48 V 21 1000
2 50 Mareks Zālītis VSK Noskrien 0:16:31 +0:00:12 3:51 V 21 987
3 137 Arnolds Āriņš RTU/Metron 0:17:31 +0:01:12 4:05 V 21 931
4 57 Andrejs Grigoļunovičs Quattro Racing Team 0:18:40 +0:02:21 4:21 V 35 874
5 135 Jānis Krauze NBS 0:19:15 +0:02:56 4:29 V 35 847
6 247 Mārtiņš Liberts Smile&Run 0:19:28 +0:03:09 4:32 V 35 838
7 47 Aivars Purvlīcis Ķekavas dome 0:20:03 +0:03:44 4:40 V 35 813
8 126 Andis Āriņš 0:20:06 +0:03:47 4:41 V 35 811
9 140 Ainis Bričs 0:20:52 +0:04:33 4:52 V 21 781
10 68 Māris Skulte Mārupe 0:21:04 +0:04:45 4:54 V 35 774
11 248 Mārtiņš Freimanis 0:24:36 +0:08:17 5:44 V 21 663
12 239 Roberts Zvejnieks APE 0:25:07 +0:08:48 5:51 V 21 649
pos. Nr Vārds Uzvārds Pārstav Laiks -t dist min/km Grupa punktiD
1 221 Deniss Bočkovs 0:46:13 4:47 V10km 1000
2 6 Mārtiņš Parasigs-Parasiņš LCL 0:47:33 +0:01:20 4:55 V10km 971
3 73 Mareks Brokāns VSK Noskrien 0:50:14 +0:04:01 5:12 V10km 920